Fotball VM - Verdens største fotballbegivenhet

Spill nå!

Fotballfesten i Russland VM 2018

Nok en gang er det tid for den aller største begivenheten i fotball-verdenen. De beste landslagene fra alle verdenshjørner møtes i Fotball VM i Russland 2018, og Mr. Green vil selvsagt tilby alle slags spennende spillmarkeder for verdensmesterskapet i fotball. Her på Mr. Green Online Casino et kan du satse pengene dine på alle slags odds som
vinnere, resultater, over/under, pausestilling, asiatiske handicaps, og mange, mange fler. For å gi deg full oversikt vil vi også stadig oppdatere sommerens VM fotball kampoppsett og informasjon om VM grupper, lag og spillere. Du finner alt du trenger for en spennende sommer her – så bare skroll nedover.

Spill på fotball på Mr. Green

Ikke bare vil Mr. Green gi deg et stort utvalg spillmarkeder for Fotball VM 2018. Du vil også ha full tilgang til ulike strategier og viktig statistikk fra Fibonacci Betting, Kelly Criterion og Bankroll Management. For, det er jo visse ting som du absolutt må vite før du satser pengene dine. Hvordan er et lags formkurve? Hvordan har det gått tidligere i ulike oppgjør? Dette og mye mer vil du finne her på Mr. Green. Og mens du er her, hvorfor ikke prøve Mr. Greens Live-spill? Dette er toppen av action og spenning, for du satser pengene dine mens en kamp pågår – noe som gir ekstra fart og underholdning.

Vanlige spørsmål om VM i Russland 2018

Hvem er arrangørland i Fotball VM2018?

Verdensmesterskapet i fotball 2018 vil spilles i Russland med 64 kamper i 12 forskjellige stadioner i 11 russiske byer.

I hvilke byer spilles kampene?

Det er 11 vertsbyer. I Moskva vil det spilles kamper på to stadioner. I tillegg vil det spilles kamper i Sotsji, Volgograd, Rostov, Kaliningrad, St. Petersburg, Jekaterinburg, Samara, Kazan, Nizjnij Novgorod og Mordovia.

Hvilke land har vunnet i tidligere VM-sluttspill?

Det aller første VM fotball fant sted i 1930. Totalt har det vært 20 sluttspill hittil. Brasil er landet som har vunnet flest titler med 5 gull, etterfulgt av Italia og Tyskland (tidligere Vest-Tyskland), som har vunnet 4 gull hver. Her er en komplett liste over vinnerne.

1930 Uruguay
1934 Italia
1938 Italia
1950 Uruguay
1954 Vest-Tyskland
1958 Brasil
1962 Brasil
1966 England
1970 Brasil
1974 Vest-Tyskland
1978 Argentina
1982 Italia
1986 Argentina
1990 Vest-Tyskland
1994 Brasil
1998 Frankrike
2002 Brasil
2006 Italia
2010 Spania
2014 Tyskland

Hvor mange lag deltar?

Det er 32 landslag med i sluttspillets innledende gruppespill. Disse lagene er fordelt på 8 VM grupper (A – H) med fire lag i hver gruppe. Disse gruppene ble satt opp via en seedet trekking før VM. De to beste lagene fra hver gruppe går videre til utslagsdelen av turneringen. Med andre ord, vinn og du går videre, tap og du er ute av VM.

Når begynner og slutter Fotball VM 2018?

Turneringen starter 14. juni 2018 og avsluttes 15. juli 2018.

Hvor vil finalen spilles?

VM finalen vil avgjøres på den 15. juli 2018 på Luzjniki Stadion i Moskva.

Arenaene

De 64 kampene vil spilles på 12 forskjellige stadioner, alle med sin egen og unike historie, design og beliggenhet. Her får du en oversikt.

Luzjniki Stadion
Hovedarenaen i sommerens verdensmesterskap er i Moskva og har en kapasitet på 80 000 tilskuere. Dette stadionet ble bygget i 1956 og ble nylig renovert. Det har en lang historie med viktige fotballarrangementer. De følgende 7 kampene (inkludert finalen) vil bli spilt på Luzjniki stadion:

14.6: Russland – Saudi-Arabia
17.6: Tyskland – Mexico
20.6: Portugal – Marokko
26.6: Danmark – Frankrike
1.7: Sekstendelsfinale
11.7: Semifinale
15.7: Finale

Otkritie (Spartak) Stadion
Dette er det andre stadion i Moskva. Denne banen ble ferdigstilt i 2010, og ble bygget for klubben Spartak Moskva og kalles vanligvis Spartak Stadion. I 2017 ble Confederations Cup spilt her. Kapasiteten ligger på 45 360 tilskuere, og fem kamper under Fotball VM vil spilles her.

16.6: Argentina – Island
19.6: Polen – Senegal
23.6: Belgia – Tunisia
27.6: Brasil – Serbia
3.7: Sekstendelsfinale

Nizjnij Novgorod Stadion
Denne arenaen åpnet i 2015, og får sitt navn fra hjembyen. Den har en kapasitet på 44 899 og et meget moderne design. Nizjnij Novgorod stadion vil være vert for seks VM-kamper.

18.6: Sverige – Sør-Korea
21.6: Argentina – Kroatia
24.6: England – Panama
27.6: Sveits – Costa Rica
1.7: Sekstendelsfinale
6.7: Kvartfinale

Mordovia Arena
Denne runde, røde og grå arenaen har en kapasitet på 44. 442 og ble nylig ferdigbygget. Den ligger i en relativt liten by som heter Saransk, og fire kamper vil spilles her.

16.6: Peru – Danmark
19.6: Colombia – Japan
25.6: Iran – Portugal
28.6: Panama – Tunisia

Kazan Arena
Oppkalt etter hjembyen Kazan, dette stadionet ble ferdig i 2013 og har kapasitet på 45 379 tilskuere. Firmaet som designet denne arenaen da den ble ombygd stod også bak Wembley Stadium og Emirates Stadium, men det har vært et stadion her i lang tid. som designet denne arenaen, har også designet Wembley Stadium og Emirates. Europas største utendørsskjerm vil du kunne se her – pluss seks VM-kamper i sommerns Fotball VM.

16.6: Frankrike – Australia
20.6: Iran – Spania
24.6: Polen – Colombia
27.6: Sør-Korea – Tyskland
30.6: Sekstendelsfinale
6.7: Kvartsfinale

Samara (Cosmos) Arena
Denne kuppelformede arenaen, som er omgitt av vann, er også kjent som Cosmos Arena. Det ble ferdigstilt i 2014 i byen Samara. Med et elegant moderne design, og en kapasitet på 44 807, vil seks kamper spilles her.

17.6: Costa Rica – Serbia
21.6: Danmark – Australia
25.6: Uruguay – Russland
28.6: Senegal – Colombia
2.7: Sekstendelsfinale
07/7: Kvartfinale

Sentral Stadion
I byen Yekaterinburg har Sentral Stadion en kapasitet på 35 696, og en litt merkelig midlertidig installasjon av ekstra seter bak hvert mål som strekker seg utenfor selve arenaen. Stadionet åpnet i 1957 og vil være vert for fire kamper.

15.6: Egypt – Uruguay
21.6: Frankrike – Peru
24.6: Japan – Senegal
27.6: Mexico – Sverige

Krestovsky Stadion
Dette store stadionet i St. Petersburg tok mer enn 10 år å bygge. Stadionet åpnet i 2017 med en endelig prislapp på en kostnad på rundt 1 milliard dollar. Dette er derfor et av de dyreste stadionene noensinne. Etter fotball VM 2018 vil dette bli hjemmebanen til Zenit St. Petersburg. Krestovsky Stadion har en kapasitet på 64 287, og vil være vert for 7 kamper.

15.6: Marokko – Iran
19.6: Russland – Egypt
22.6: Brasil – Costa Rica
26.6: Nigeria – Argentina
3.6: Sekstendelsfinale
10.7: Semifinale
14.7: Kampen om tredjeplass

Kaliningrad stadion
Kaliningrad Stadion (også kalt Arena Baltika) ligner veldig mye på Allianz stadion i München i Tyskland. Den åpner til sommeren for VM og ligger på øya Oktyabrsky i Kalininigrad. Det vil bli en kapasitet på 35 212 tilskuere, noe som er mindre enn opprinnelig planlagt på grunn av økonomiske problemer under byggingen. Kaliningrad Stadion vil bare være vert for fire kamper.

16.6: Kroatia – Nigeria
22.6: Serbia – Sveits
25.6: Spania – Marokko
28.6: England – Belgia

Volgograd Arena
Volgograd Arena åpner også nå i sommer. Den har en kapasitet på 45 568 og vil bli hjemmebanen til FC Rotor Volgograd etter fotball VM. Fire kamper vil spilles her.

18.6: Tunisia – England
22.6: Nigeria – Island
25.6: Saudi Arabia – Egypt
28.6: Japan – Polen

Rostov Arena
Dette stadionet vil bli den nye hjemmebanen til FC Rostov. Den åpner i 2018 ved elven Don og har en kapasitet på 45 000. Fem kamper vil bli spilt her.

17.6: Brasil – Sveits
20.6: Uruguay – Saudi Arabia
23.6: Sør-Korea – Mexico
26.6: Island – Kroatia
2/7: Sekstendelsfinale

Fisht Olympiske Stadion
Dette stadionet, som ble bygget for Vinter-OL i 2014 og Paralympics, ligger i Sotsjis olympiske park og ble oppkalt etter Fisht-fjellet. Banen har en kapasitet på 40 000, og vil være vert for seks fotball VM-kamper.

15.6: Marokko – Iran
18.6: Russland – Egypt
23.6: Brasil – Costa Rica
26.6: Nigeria – Argentina
30.6: Sekstendelsfinale
7.7: Kvartfinale

De største favorittene og de viktigste spillerne

Å forutsi en VM-vinner er alltid vanskelig fordi det er så mange variabler som kan påvirke det endelige resultatet. Formen til individuelle spillere er viktig – og det samme er trenernes forberedelser til turneringen. Det har også mye å si hvilen gruppe et lag havner i, og hvilke motstandere de vil møte i utslagsrunden. Men, når det er sagt, er det alltid noen lag som alltid gjør godt fra seg i store turneringer. I tillegg kan vi lære mye av et lags prestasjoner gjennom en VM kvalifisering. Så, her er vårt Topp 7 når det gjelder kandidater til mesterskapstittelen i VM 2018.

Populære valg

Argentina
Selv om Argentinas vei til VM i Russland 2018 ble litt kronglete, vant laget sølv i 2014 og har en sann superstjerne i Lionel Messi. Argentina er vanligvis sterke i store mesterskap, og med mange spillere i verdensklasse som Sergio Aguero og Gonzalo Higuaín. Legg til nye talenter som Daria Benedetto, og Argentina har nok en gang det som skal til for å høre hjemme blant de aller største favorittene.

Belgia
Ikke noe lag i sommerens VM har like mange individuelle stjernespillere som Belgia. Tenk bare på Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku, Eden Hazard og keeper Thibaut Courtois, for å nevne kun fire av dem. Kanskje trener Roberto Martinez endelig er den rette til å få dette laget til å spille som et lag. Noe som vil gjøre Belgia til en storfavoritt i sommer.

Brasil
Brasil var det første laget som kvalifiserte seg til sommerens VM. Brasilianerne hadde det ganske enkelt i den sør-amerikanske kvaliken, men dette landslaget har ikke helt levd opp til forventningene i de siste VM-sluttspillene. Men dette er en relativt ny og lovende tropp under trener Tite og bygget rundt den store stjernen, Neymar.

Frankrike
Nok en gang må franskmennene finne seg i å være blant favorittene i et VM. De seneste bedriftene inkluderer sølv i VM i 2006 og sølv i EM i 2016. Viktige spillere for Frankrike i sommer blir Antoine Griezmann, Paul Pogba, Raphael Varane – og laget er fremdeles ledet av trener Didier Deschamps.

Tyskland
De regjerende mesterne er alltid sterke i store mesterskap og gikk dessuten gjennom hele 2017 uten tap. Tyskerne vant Confederations Cup i Russland i juli 2017, og med trener Joachim Löw som sjef er Tyskland en av de aller største favorittene til å vinne fotball VM i 2018. Det er kanskje ikke like mange stjerner i denne troppen som tidligere, men et sterkt kollektiv bygget rundt spillere som Toni Kroos, Jerome Boateng og Timo Werner vil gå langt i dette mesterskapet.

Mexico
Mexico har en lang tradisjon i VM-turneringer, men har aldri nådd helt fram. Men de har lagt bak seg en sterk kvalik og spilte bra i fjorårets Confederations Cup. Ledet av den fargerike treneren Juan Carlos Osorio, vil Mexicos vi9ktigste spillere bli Javier Hernandez, Jesus Corona og Hirving Lozano.

Portugal
De regjerende europeiske mestrene, Portugal, vil nok en gang handle mest om Cristiano Ronaldo, støttet av spillere som Joao Moutinho og Andre Silva. Siden han tok over laget i 2014, har treneren Fernando Santos også bygget en sterk defensiv enhet. Det er ingen tvil om at Portugal vil gå langt i turneringen.

Dødsgruppen
Kjent på spansk som «El Grupo de la Muerte» er dette betegnelsen på den gruppen i et sluttspill som ser mest vanskelig ut. I årets VM er det ikke en gruppe som desidert skiller seg ut – kanskje fordi normalt sterke VM-nasjoner som Chile, Italia og Nederland ikke klarte å kvalifisere seg. Men, gruppe F og C ser meget jevne ut. Gruppe F har tre lag som rangeres blant FIFAs topp-20 landslag, Tyskland, samt Mexico og Sverige. I gruppe C er Frankrike, Peru og Danmark alle sterke lag som rangeres høyt av FIFA.

Logg inn Bli medlem

Grupper

Grupp A

  • EgyptEgypt
  • RussiaRussia
  • Saudi ArabiaSaudi Arabia
  • UruguayUruguay

Grupp B

  • IranIran
  • MoroccoMorocco
  • PortugalPortugal
  • SpainSpain

Grupp C

  • AustraliaAustralia
  • DenmarkDenmark
  • FranceFrance
  • PeruPeru

Grupp D

  • ArgentinaArgentina
  • CroatiaCroatia
  • IcelandIceland
  • NigeriaNigeria

Grupp E

  • BrazilBrazil
  • Costa RicaCosta Rica
  • SwitzerlandSwitzerland
  • SerbiaSerbia

Grupp F

    • BrazilGermany
    • South KoreaSouth Korea
    • MexicoMexico
    • SwedenSweden

Grupp G

  • BelgiumBelgium
  • EnglandEngland
  • PanamaPanama
  • TunisiaTunisia

Grupp H

  • ColombiaColombia
  • JapanJapan
  • PolandPoland
  • SenegalSenegal

Kampoppsett

  • Maccabi Haifa U19 - Hapoel Tel Aviv U19
  • 26
    Maccabi Haifa U19
  • 5.5
    X
  • 1.17
    Hapoel Tel Aviv U19
  • 2.9
    Over
  • 1.37
    Under
  • Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon U19 - Hapoel Ramat Gan Efraim U19
  • 41
    Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon U19
  • 6
    X
  • 1.15
    Hapoel Ramat Gan Efraim U19
  • 2.9
    Over
  • 1.35
    Under
  • ACS Dacia Unirea Brăila - CS Aerostar Bacău
  • 11
    ACS Dacia Unirea Brăila
  • 1.49
    X
  • 3.2
    CS Aerostar Bacău
  • 2.4
    Over
  • 1.56
    Under
  • Győri ETO FC U19 - Puskás Akadémia U19
  • 2.3
    Over
  • 1.56
    Under
  • Shevardeni U19 - Saburtalo Tbilisi U19
  • 29
    Shevardeni U19
  • 5.4
    X
  • 1.16
    Saburtalo Tbilisi U19
  • 2.38
    Over
  • 1.53
    Under
  • CS Baloteşti - Pandurii Târgu Jiu
  • 1.18
    CS Baloteşti
  • 5.2
    X
  • 26
    Pandurii Târgu Jiu
  • 2.65
    Over
  • 1.41
    Under
  • Sportul Snagov - FC Metaloglobus Bucureşti
  • 2.8
    Over
  • 1.42
    Under
  • AFC UTA Arad - ACS Energeticianul
  • 30
    AFC UTA Arad
  • 5.5
    X
  • 1.14
    ACS Energeticianul
  • 2.7
    Over
  • 1.42
    Under
  • Varaždin U19 - Nk Rudes U19
  • 26
    Varaždin U19
  • 5.6
    X
  • 1.16
    Nk Rudes U19
  • 2.5
    Over
  • 1.5
    Under
  • Levadiakos FC U19 - Xanthi FC U19
  • 2.1
    Over
  • 1.68
    Under
  • Panathinaikos FC Athens U19 - Panionios FC U19
  • 2.7
    Panathinaikos FC Athens U19
  • 1.8
    X
  • 6.1
    Panionios FC U19
  • 1.7
    Over
  • 2.07
    Under
  • ACS Poli Timişoara - ASU Poli Timișoara
  • 61
    ACS Poli Timişoara
  • 8
    X
  • 1.07
    ASU Poli Timișoara
  • 2.14
    Over
  • 1.7
    Under
  • FK Senica U19 - Žilina U19
  • 1.46
    FK Senica U19
  • 3.5
    X
  • 8.5
    Žilina U19
  • 1.81
    Over
  • 1.92
    Under
  • Mioveni - Luceafărul Oradea
  • 7.5
    Mioveni
  • 3.1
    X
  • 1.57
    Luceafărul Oradea
  • 1.74
    Over
  • 1.94
    Under
  • Trinec - MFK Chrudim
  • 9
    Trinec
  • 3.1
    X
  • 1.53
    MFK Chrudim
  • 1.62
    Over
  • 2.2
    Under
  • Frýdek-Místek - Viktoria Otrokovice
  • 20
    Frýdek-Místek
  • 8.5
    X
  • 1.1
    Viktoria Otrokovice
  • 2.55
    Over
  • 1.5
    Under
  • SK Převýšov - SK Zápy
  • 35
    SK Převýšov
  • 10
    X
  • 1.06
    SK Zápy
  • 2.4
    Over
  • 1.56
    Under
  • Maccabi Tel Aviv U19 - Hapoel Raanana U19
  • 5.4
    Maccabi Tel Aviv U19
  • 3.35
    X
  • 1.63
    Hapoel Raanana U19
  • 2.48
    Over
  • 1.5
    Under
  • Bnei Yehuda Tel Aviv U19 - Hapoel Beer Sheva Hashlosha U19
  • 1.1
    Bnei Yehuda Tel Aviv U19
  • 8.5
    X
  • 19
    Hapoel Beer Sheva Hashlosha U19
  • 2.14
    Over
  • 1.61
    Under
  • Gazovik Orenburg - Yenisey Krasnoyarsk
  • 2.4
    Gazovik Orenburg
  • 2.23
    X
  • 4.8
    Yenisey Krasnoyarsk
  • 2.8
    Over
  • 1.43
    Under
  • FC Lokomotíva Košice (W) - SKF Zilina (W)
  • 3.3
    FC Lokomotíva Košice (W)
  • 3.3
    X
  • 2.1
    SKF Zilina (W)
  • 1.54
    Over
  • 2.35
    Under
  • Melbourne Victory - Melbourne City FC
  • 1.38
    Melbourne Victory
  • 4.3
    X
  • 9
    Melbourne City FC
  • 1.95
    Over
  • 1.81
    Under
  • Aris Thessaloniki FC U19 - PAOK Thessaloniki FC U19
  • 6.4
    Aris Thessaloniki FC U19
  • 3.8
    X
  • 1.5
    PAOK Thessaloniki FC U19
  • 1.53
    Over
  • 2.35
    Under
  • Udinese U19 - Napoli U19
  • 9.5
    Udinese U19
  • 5.4
    X
  • 1.26
    Napoli U19
  • 1.46
    Over
  • 2.48
    Under
  • Eintracht Frankfurt U19 - Heidenheim U19
  • 1.24
    Eintracht Frankfurt U19
  • 5.4
    X
  • 10
    Heidenheim U19
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • Saudi Arabia U19 - Malaysia U19
  • 1.09
    Saudi Arabia U19
  • 8.5
    X
  • 25
    Malaysia U19
  • 2.5
    Over
  • 1.49
    Under
  • Osijek U19 - NK Dugopolje U19
  • 1.16
    Osijek U19
  • 6.25
    X
  • 15
    NK Dugopolje U19
  • 1.63
    Over
  • 2.18
    Under
  • Czarni Sosnowiec (d) - GKS Katowice (d)
  • 1.04
    Czarni Sosnowiec (d)
  • 14
    X
  • 36
    GKS Katowice (d)
  • 1.84
    Over
  • 1.86
    Under
  • Mitech Zywiec (d) - AZS Wroclaw (d)
  • 1.91
    Mitech Zywiec (d)
  • 3.25
    X
  • 3.95
    AZS Wroclaw (d)
  • 2.35
    Over
  • 1.6
    Under
  • Medyk Konin (d) - AZS PWSZ Walbrzych (d)
  • 2.63
    Medyk Konin (d)
  • 3.35
    X
  • 2.5
    AZS PWSZ Walbrzych (d)
  • 2.33
    Over
  • 1.55
    Under
  • 1. FC Köln U19 - Borussia Mönchengladbach U19
  • 1.34
    1. FC Köln U19
  • 5.1
    X
  • 6.5
    Borussia Mönchengladbach U19
  • 2.02
    Over
  • 1.72
    Under
  • FC Hradec Kralove U19 - Dukla Prague U19
  • 1.1
    FC Hradec Kralove U19
  • 9
    X
  • 17
    Dukla Prague U19
  • 1.66
    Over
  • 2.12
    Under
  • Academica Clinceni - Chindia Târgovişte
  • 3.6
    Academica Clinceni
  • 2.75
    X
  • 2.25
    Chindia Târgovişte
  • 1.81
    Over
  • 1.93
    Under
  • Diosgyori VTK U19 - MTK Budapest U19
  • 1.94
    Over
  • 1.83
    Under
  • OGC Nice U19 - Toulouse U19
  • 20
    OGC Nice U19
  • 8.5
    X
  • 1.1
    Toulouse U19
  • 1.52
    Over
  • 2.4
    Under
  • RB Leipzig U19 - Hannover 96 U19
  • 1.38
    RB Leipzig U19
  • 4.9
    X
  • 6
    Hannover 96 U19
  • 2
    Over
  • 1.71
    Under
  • Gainare Tottori - FC Ryukyu
  • 1.9
    Gainare Tottori
  • 3.7
    X
  • 3.5
    FC Ryukyu
  • 2.25
    Over
  • 1.62
    Under
  • AZS UJ Kraków (d) - MKS Olimpia Szczecin (W)
  • 1.62
    AZS UJ Kraków (d)
  • 3.95
    X
  • 4.2
    MKS Olimpia Szczecin (W)
  • 1.88
    Over
  • 1.87
    Under
  • FK Mladá Boleslav U19 - SK Slavia Praha U19
  • 14
    FK Mladá Boleslav U19
  • 6.4
    X
  • 1.16
    SK Slavia Praha U19
  • 2.25
    Over
  • 1.63
    Under
  • Bordeaux U19 - Chamois Niortais FC U19
  • 1.29
    Bordeaux U19
  • 4.7
    X
  • 9.5
    Chamois Niortais FC U19
  • 1.56
    Over
  • 2.35
    Under
  • SK Dynamo Ceske Budejovice U19 - Příbram U19
  • 6.25
    SK Dynamo Ceske Budejovice U19
  • 4.5
    X
  • 1.42
    Příbram U19
  • 2.33
    Over
  • 1.6
    Under
  • Yuen Long - Dreams Sports Club
  • 1.87
    Yuen Long
  • 3.8
    X
  • 3.5
    Dreams Sports Club
  • 1.52
    Over
  • 2.3
    Under
  • Balikesirspor U21 - Boluspor U21
  • 3
    Balikesirspor U21
  • 3.6
    X
  • 2
    Boluspor U21
  • 1.68
    Over
  • 2.05
    Under
  • FC Elva - Tartu FC Santos
  • 1.8
    FC Elva
  • 3.5
    X
  • 3.75
    Tartu FC Santos
  • 2.33
    Over
  • 1.55
    Under
  • Ihoud Bnei Sakhnin U19 - Hapoel Hadera U19
  • 1.72
    Ihoud Bnei Sakhnin U19
  • 3.55
    X
  • 3.55
    Hapoel Hadera U19
  • 1.76
    Over
  • 1.96
    Under
  • Esbjerg U19 - Brondby IF U19
  • 2.35
    Esbjerg U19
  • 3.5
    X
  • 2.5
    Brondby IF U19
  • 1.89
    Over
  • 1.82
    Under
  • Vejle BK U19 - FC Midtjylland U19
  • 6.5
    Vejle BK U19
  • 4.75
    X
  • 1.33
    FC Midtjylland U19
  • 1.61
    Over
  • 2.2
    Under
  • Kuressaare FC - JK Tallinna Kalev
  • 3.9
    Kuressaare FC
  • 4.4
    X
  • 1.56
    JK Tallinna Kalev
  • 1.97
    Over
  • 1.76
    Under
  • Paide Linnameeskond - Vaprus Pärnu
  • 1.12
    Paide Linnameeskond
  • 6.75
    X
  • 11
    Vaprus Pärnu
  • 1.63
    Over
  • 2.17
    Under
  • Portimonense SC U23 - Vitória Guimarães U23
  • 3.1
    Portimonense SC U23
  • 3.75
    X
  • 1.9
    Vitória Guimarães U23
  • 1.6
    Over
  • 2.2
    Under
  • Marítimo U23 - Vitoria Setúbal U23
  • 2.3
    Marítimo U23
  • 3.75
    X
  • 2.45
    Vitoria Setúbal U23
  • 1.65
    Over
  • 2.1
    Under
  • CD Aves U23 - Sporting Braga U23
  • 2.3
    CD Aves U23
  • 3.6
    X
  • 2.5
    Sporting Braga U23
  • 1.6
    Over
  • 2.2
    Under
  • FC Tokyo - Cerezo Osaka
  • 1.92
    FC Tokyo
  • 3.3
    X
  • 3.65
    Cerezo Osaka
  • 2.1
    Over
  • 1.68
    Under
  • BSF - Avedøre
  • 3.1
    BSF
  • 3.5
    X
  • 1.89
    Avedøre
  • 1.68
    Over
  • 2.06
    Under
  • Kawasaki Frontale - Vissel Kobe
  • 1.49
    Kawasaki Frontale
  • 4.2
    X
  • 5.25
    Vissel Kobe
  • 1.68
    Over
  • 2.12
    Under
  • Artsakh - Fc Lori Vanadzor
  • 4.25
    Artsakh
  • 3.4
    X
  • 1.65
    Fc Lori Vanadzor
  • 1.97
    Over
  • 1.76
    Under
  • Belenenses U23 - Sporting Clube de Portugal U23
  • 2.3
    Belenenses U23
  • 3.6
    X
  • 2.5
    Sporting Clube de Portugal U23
  • 1.65
    Over
  • 2.1
    Under
  • VfL Wolfsburg II - Hannover 96 II
  • 1.57
    VfL Wolfsburg II
  • 3.85
    X
  • 4.5
    Hannover 96 II
  • 1.7
    Over
  • 2.08
    Under
  • Riga FC - FK Jelgava
  • 1.26
    Riga FC
  • 4.7
    X
  • 9.5
    FK Jelgava
  • 1.97
    Over
  • 1.76
    Under
  • Kagoshima United - Grulla Morioka FC
  • 1.55
    Kagoshima United
  • 3.8
    X
  • 5.25
    Grulla Morioka FC
  • 1.81
    Over
  • 1.91
    Under
  • CS Constantine U21 - Olympique De Medea U21
  • 1.85
    CS Constantine U21
  • 3.35
    X
  • 3.35
    Olympique De Medea U21
  • 1.76
    Over
  • 1.96
    Under
  • Maardu Linnameeskond - Keila JK
  • 1.06
    Maardu Linnameeskond
  • 9.5
    X
  • 16
    Keila JK
  • 1.6
    Over
  • 2.2
    Under
  • Kasımpaşa - Akhisar Belediyespor
  • 1.89
    Kasımpaşa
  • 3.5
    X
  • 3.75
    Akhisar Belediyespor
  • 2.33
    Over
  • 1.57
    Under
  • Viktoria Plzeň U19 - Zbrojovka Brno U19
  • 1.83
    Viktoria Plzeň U19
  • 4
    X
  • 3.2
    Zbrojovka Brno U19
  • 1.92
    Over
  • 1.8
    Under
  • TuS Dassendorf - Meiendorfer SV
  • 1.1
    TuS Dassendorf
  • 7.5
    X
  • 9
    Meiendorfer SV
  • Karlbergs BK - BKV Norrtälje
  • 1.14
    Karlbergs BK
  • 7
    X
  • 8
    BKV Norrtälje
  • 1. FC Heidenheim - FC Magdeburg
  • 2.2
    1. FC Heidenheim
  • 3.05
    X
  • 3.45
    FC Magdeburg
  • 2.02
    Over
  • 1.74
    Under
  • Fiorentina U19 - Inter U19
  • 2.45
    Fiorentina U19
  • 3.25
    X
  • 2.35
    Inter U19
  • 1.7
    Over
  • 2.05
    Under
  • Arminia Bielefeld - Greuther Fürth
  • 1.84
    Arminia Bielefeld
  • 3.6
    X
  • 3.95
    Greuther Fürth
  • 1.71
    Over
  • 2.08
    Under
  • Holstein Kiel - 1 FC Köln
  • 3.8
    Holstein Kiel
  • 3.9
    X
  • 1.8
    1 FC Köln
  • 2.25
    Over
  • 1.61
    Under
  • IF Skjold Birkerod - Karlslunde
  • 2.9
    IF Skjold Birkerod
  • 3.8
    X
  • 1.9
    Karlslunde
  • 2.06
    Over
  • 1.68
    Under
  • B 1913 - Varde IF
  • 3.6
    B 1913
  • 3.45
    X
  • 1.75
    Varde IF
  • Taastrup FC - Greve
  • 2.5
    Taastrup FC
  • 3.35
    X
  • 2.28
    Greve
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • Gentofte-Vangede IF - Holbæk B&I
  • 2.55
    Gentofte-Vangede IF
  • 3.35
    X
  • 2.23
    Holbæk B&I
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • Ural - Krylya Sovetov Samara
  • 2.12
    Ural
  • 2.95
    X
  • 3.75
    Krylya Sovetov Samara
  • 2.55
    Over
  • 1.48
    Under
  • HIFK - KPV Kokkola
  • 2.1
    HIFK
  • 2.95
    X
  • 3.35
    KPV Kokkola
  • 2.04
    Over
  • 1.74
    Under
  • JJK - AC Kajaani
  • 2.4
    JJK
  • 3.6
    X
  • 2.4
    AC Kajaani
  • 2.15
    Over
  • 1.64
    Under
  • Lystrup IF - Vatanspor
  • 3.15
    Lystrup IF
  • 3.8
    X
  • 1.8
    Vatanspor
  • Real Madrid - Levante
  • 1.11
    Real Madrid
  • 9.5
    X
  • 20
    Levante
  • 1.68
    Over
  • 2.23
    Under
  • Allerød FK - B 1908
  • 2.9
    Allerød FK
  • 3.45
    X
  • 2
    B 1908
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • FC Mariupol - Zorya Luhansk
  • 2.6
    FC Mariupol
  • 3.1
    X
  • 2.6
    Zorya Luhansk
  • 2.4
    Over
  • 1.54
    Under
  • Hellerup IK - Brønshøj
  • 2.18
    Hellerup IK
  • 3.35
    X
  • 2.75
    Brønshøj
  • 2.14
    Over
  • 1.64
    Under
  • Shirak Gyumri - Ararat Yerevan
  • 1.72
    Shirak Gyumri
  • 3.2
    X
  • 4.2
    Ararat Yerevan
  • 1.91
    Over
  • 1.81
    Under
  • Reservelaget til Manchester City - Reservelaget til Chelsea
  • 2.1
    Reservelaget til Manchester City
  • 3.6
    X
  • 2.7
    Reservelaget til Chelsea
  • 2.08
    Over
  • 1.68
    Under
  • VSK Århus - Holstebro
  • 1.52
    VSK Århus
  • 3.75
    X
  • 4.6
    Holstebro
  • Bremer SV - ESC Geestemünde
  • 1.32
    Bremer SV
  • 5
    X
  • 5
    ESC Geestemünde
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • Fyllingsdalen - Brodd
  • 1.45
    Fyllingsdalen
  • 4.6
    X
  • 4.2
    Brodd
  • 2.08
    Over
  • 1.67
    Under
  • Halsen - Ørn, Horten
  • 2.7
    Halsen
  • 4
    X
  • 1.92
    Ørn, Horten
  • 1.96
    Over
  • 1.76
    Under
  • Åssiden - Pors Grenland
  • 4.2
    Åssiden
  • 4.4
    X
  • 1.47
    Pors Grenland
  • 2.2
    Over
  • 1.6
    Under
  • Stord - Lysekloster
  • 3.15
    Stord
  • 4.6
    X
  • 1.65
    Lysekloster
  • 1.65
    Over
  • 2.12
    Under
  • Staal Jørpeland - Donn
  • 1.75
    Staal Jørpeland
  • 4.2
    X
  • 3
    Donn
  • 1.91
    Over
  • 1.81
    Under
  • Ullern - Herd
  • 1.82
    Ullern
  • 4.2
    X
  • 2.85
    Herd
  • 1.72
    Over
  • 2
    Under
  • Steinkjer - Kolstad
  • 2.14
    Steinkjer
  • 4.2
    X
  • 2.32
    Kolstad
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • Løten - Gjøvik-Lyn
  • 2.28
    Løten
  • 4.2
    X
  • 2.18
    Gjøvik-Lyn
  • 2
    Over
  • 1.72
    Under
  • Tynset - Orkla
  • 1.89
    Tynset
  • 4.3
    X
  • 2.7
    Orkla
  • 2.28
    Over
  • 1.57
    Under
  • Skjervøy - Lyn
  • 5.4
    Skjervøy
  • 5
    X
  • 1.3
    Lyn
  • 1.91
    Over
  • 1.81
    Under
  • Frigg - Finnsnes
  • 1.15
    Frigg
  • 5.5
    X
  • 11.5
    Finnsnes
  • 1.4
    Over
  • 2.75
    Under
  • Melbo - Grei
  • 2.04
    Melbo
  • 4
    X
  • 2.55
    Grei
  • 1.86
    Over
  • 1.85
    Under
  • Kvik Halden FK - Østsiden
  • 1.13
    Kvik Halden FK
  • 6.4
    X
  • 8.5
    Østsiden
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • Skarp - Korsvoll
  • 2
    Skarp
  • 4.2
    X
  • 2.5
    Korsvoll
  • 2.06
    Over
  • 1.68
    Under
  • Ekenäs IF - AC Oulu
  • 2.75
    Ekenäs IF
  • 3.3
    X
  • 2.28
    AC Oulu
  • 1.73
    Over
  • 2
    Under
  • Ledøje-Smørum Fodbold - TFC Odsherred
  • 2
    Ledøje-Smørum Fodbold
  • 3.45
    X
  • 2.9
    TFC Odsherred
  • FC Haka - Klubi 04
  • 1.43
    FC Haka
  • 4.35
    X
  • 5.5
    Klubi 04
  • 2.02
    Over
  • 1.72
    Under
  • FC KTP - FF Jaro
  • 3.3
    FC KTP
  • 3.8
    X
  • 1.84
    FF Jaro
  • 1.68
    Over
  • 2.07
    Under
  • Vejgaard BSK - Jammerbugt FC
  • 6.25
    Vejgaard BSK
  • 3.8
    X
  • 1.42
    Jammerbugt FC
  • 1.67
    Over
  • 2.1
    Under
  • Union BK - Kastrup
  • 1.85
    Union BK
  • 3.35
    X
  • 3.35
    Kastrup
  • Øystese - Sotra
  • 5.8
    Øystese
  • 4.8
    X
  • 1.3
    Sotra
  • 2.08
    Over
  • 1.67
    Under
  • Verdal - Tillerbyen
  • 2.14
    Verdal
  • 4.2
    X
  • 2.32
    Tillerbyen
  • 1.96
    Over
  • 1.76
    Under
  • Oppsal - Follo
  • 1.4
    Oppsal
  • 4.4
    X
  • 4.8
    Follo
  • 1.71
    Over
  • 2.02
    Under
  • Drøbak/Frogn - Rilindja
  • 1.6
    Drøbak/Frogn
  • 4.7
    X
  • 3.25
    Rilindja
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • Skedsmo - Bjørnevatn
  • 1.72
    Skedsmo
  • 4.2
    X
  • 3.1
    Bjørnevatn
  • 1.6
    Over
  • 2.2
    Under
  • Fløya - Junkeren
  • 2.23
    Fløya
  • 4
    X
  • 2.28
    Junkeren
  • 2.25
    Over
  • 1.58
    Under
  • Sola - Urædd
  • 1.07
    Sola
  • 9
    X
  • 11.5
    Urædd
  • 2.08
    Over
  • 1.67
    Under
  • Kråkerøy - Skjetten
  • 1.67
    Kråkerøy
  • 4
    X
  • 3.45
    Skjetten
  • 1.57
    Over
  • 2.25
    Under
  • Eidsvold TF - Lørenskog
  • 1.75
    Eidsvold TF
  • 4
    X
  • 3.15
    Lørenskog
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • Valdres FK - Gjelleråsen
  • 1.8
    Valdres FK
  • 4.2
    X
  • 2.9
    Gjelleråsen
  • 1.91
    Over
  • 1.81
    Under
  • Blackburn Rovers - Leeds United
  • 3.3
    Blackburn Rovers
  • 3.25
    X
  • 2.2
    Leeds United
  • 1.9
    Over
  • 1.9
    Under
  • Brumunddal - Ottestad
  • 1.23
    Brumunddal
  • 5.4
    X
  • 6.5
    Ottestad
  • 1.98
    Over
  • 1.75
    Under
  • Silkeborg IF U19 - Odense BK U19
  • 2.6
    Silkeborg IF U19
  • 3.5
    X
  • 2.25
    Odense BK U19
  • 2.08
    Over
  • 1.68
    Under
  • 1. FC Slovácko U19 - FK Pardubice U19
  • 1.95
    1. FC Slovácko U19
  • 3.7
    X
  • 3.1
    FK Pardubice U19
  • 2.35
    Over
  • 1.53
    Under
  • Hamburger SV II - Lupo Martini Wolfsburg
  • 1.5
    Hamburger SV II
  • 4
    X
  • 5.1
    Lupo Martini Wolfsburg
  • 1.61
    Over
  • 2.23
    Under
  • Malmö FF - Hammarby IF
  • 1.72
    Malmö FF
  • 4
    X
  • 4.25
    Hammarby IF
  • 1.63
    Over
  • 2.3
    Under
  • 1. FC Nürnberg II - Viktoria Aschaffenburg
  • 1.75
    1. FC Nürnberg II
  • 3.55
    X
  • 3.85
    Viktoria Aschaffenburg
  • 1.56
    Over
  • 2.35
    Under
  • FC Sevan 2 - Banants Yerevan III
  • 1.25
    FC Sevan 2
  • 6
    X
  • 6.5
    Banants Yerevan III
  • 1.65
    Over
  • 2.12
    Under
  • Gençlerbirliği SK - Adanaspor A.Ş.
  • 1.32
    Gençlerbirliği SK
  • 4.4
    X
  • 7.5
    Adanaspor A.Ş.
  • 1.58
    Over
  • 2.28
    Under
  • VfL 05 Hohenstein-Ernstthal - VfL Halle 96
  • 1.88
    VfL 05 Hohenstein-Ernstthal
  • 3.9
    X
  • 2.75
    VfL Halle 96
  • 2.1
    Over
  • 1.67
    Under
  • Persib Bandung - Persebaya Surabaya
  • 1.65
    Persib Bandung
  • 3.55
    X
  • 4
    Persebaya Surabaya
  • 1.68
    Over
  • 2.07
    Under
  • Dunston FC - Gateshead
  • 7
    Dunston FC
  • 5.4
    X
  • 1.28
    Gateshead
  • 2.18
    Over
  • 1.62
    Under
  • Madura United - Persipura Jayapura
  • 1.62
    Madura United
  • 3.45
    X
  • 4.3
    Persipura Jayapura
  • 1.81
    Over
  • 1.91
    Under
  • Pyunik Yerevan II - Gandzasar Kapan II
  • 2
    Pyunik Yerevan II
  • 4
    X
  • 2.8
    Gandzasar Kapan II
  • 2.17
    Over
  • 1.62
    Under
  • Chelsea - Manchester United
  • 1.73
    Chelsea
  • 3.8
    X
  • 5
    Manchester United
  • 1.8
    Over
  • 2.05
    Under
  • Kjellerup - Odder IGF
  • 2.45
    Kjellerup
  • 3.25
    X
  • 2.45
    Odder IGF
  • 1.7
    Over
  • 2.06
    Under
  • SC Weiche Flensburg 08 II - Union Neumünster
  • 1.5
    SC Weiche Flensburg 08 II
  • 4.2
    X
  • 3.95
    Union Neumünster
  • 1.72
    Over
  • 2.02
    Under
  • Hedensted IF - Næsby BK
  • 3.8
    Hedensted IF
  • 3.7
    X
  • 1.65
    Næsby BK
  • BK Fremad Valby - Frederiksberg Alliancen 2000
  • 4.75
    BK Fremad Valby
  • 4.1
    X
  • 1.45
    Frederiksberg Alliancen 2000
  • 2.38
    Over
  • 1.53
    Under
  • FSV Optik Rathenow - Budissa Bautzen
  • 2.8
    FSV Optik Rathenow
  • 3.1
    X
  • 2.32
    Budissa Bautzen
  • 1.98
    Over
  • 1.78
    Under
  • Spartak Moscow II - Chertanovo
  • 1.82
    Spartak Moscow II
  • 3.3
    X
  • 3.5
    Chertanovo
  • 1.76
    Over
  • 1.97
    Under
  • Hertha Berlin II - Chemnitzer FC
  • 3.15
    Hertha Berlin II
  • 3.4
    X
  • 2
    Chemnitzer FC
  • 1.65
    Over
  • 2.17
    Under
  • FC Oberlausitz Neugersdorf - Germania Halberstadt
  • 2.15
    FC Oberlausitz Neugersdorf
  • 3.3
    X
  • 2.88
    Germania Halberstadt
  • 1.64
    Over
  • 2.18
    Under
  • Liaoning Hongyun - Shanghai Shenxin
  • 2.05
    Liaoning Hongyun
  • 3.2
    X
  • 3.2
    Shanghai Shenxin
  • 1.76
    Over
  • 1.96
    Under
  • Wuhan Zall FC - Meizhou Hakka
  • 1.2
    Wuhan Zall FC
  • 5.6
    X
  • 9
    Meizhou Hakka
  • 2.38
    Over
  • 1.52
    Under
  • FK Iskra Danilovgrad - FK Zeta Golubovci
  • 2.8
    FK Iskra Danilovgrad
  • 2.5
    X
  • 2.63
    FK Zeta Golubovci
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • Rudar Plevlja - Grbalj Radanovici
  • 2.63
    Rudar Plevlja
  • 2.45
    X
  • 2.9
    Grbalj Radanovici
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • OFK Petrovac - Sutjeska FK
  • 3.25
    OFK Petrovac
  • 2.9
    X
  • 2.07
    Sutjeska FK
  • 1.48
    Over
  • 2.48
    Under
  • FK Lovćen - FK Mornar Bar
  • 1.89
    FK Lovćen
  • 3.1
    X
  • 3.5
    FK Mornar Bar
  • 1.48
    Over
  • 2.48
    Under
  • Shandong Luneng Taishan - Tianjin Teda
  • 1.35
    Shandong Luneng Taishan
  • 4.75
    X
  • 8.25
    Tianjin Teda
  • 2.32
    Over
  • 1.57
    Under
  • Guangzhou Evergrande Taobao - Beijing Renhe
  • 1.12
    Guangzhou Evergrande Taobao
  • 8.5
    X
  • 16.5
    Beijing Renhe
  • 1.74
    Over
  • 2.02
    Under
  • Shanghai Shenhua - Tianjin Quanjian
  • 1.7
    Shanghai Shenhua
  • 4
    X
  • 4.3
    Tianjin Quanjian
  • 1.57
    Over
  • 2.33
    Under
  • Guizhou Zhicheng - Dalian Yifang
  • 1.35
    Guizhou Zhicheng
  • 5.7
    X
  • 6.5
    Dalian Yifang
  • 2.43
    Over
  • 1.52
    Under
  • Chongqing Lifan - Hebei CFFC
  • 1.3
    Chongqing Lifan
  • 5.25
    X
  • 8.75
    Hebei CFFC
  • 1.63
    Over
  • 2.2
    Under
  • Nantong Zhiyun - Shaanxi Changan
  • 2.38
    Nantong Zhiyun
  • 3.25
    X
  • 2.6
    Shaanxi Changan
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • FC Spartak Trnava - FK Senica
  • 1.25
    FC Spartak Trnava
  • 5.1
    X
  • 8
    FK Senica
  • 1.65
    Over
  • 2.12
    Under
  • Växjö DFF (W) - Hammarby IF (d)
  • 1.75
    Växjö DFF (W)
  • 3.5
    X
  • 3.65
    Hammarby IF (d)
  • 1.73
    Over
  • 2
    Under
  • IFK Umeå - Ytterhogdals IK
  • 5
    IFK Umeå
  • 4.3
    X
  • 1.4
    Ytterhogdals IK
  • 1.72
    Over
  • 2
    Under
  • 1. FC Saarbrücken - Mainz 05 II
  • 1.55
    1. FC Saarbrücken
  • 3.85
    X
  • 4.7
    Mainz 05 II
  • 1.67
    Over
  • 2.14
    Under
  • Hansa Rostock II - Strausberg
  • 1.9
    Hansa Rostock II
  • 3.75
    X
  • 2.75
    Strausberg
  • 2.17
    Over
  • 1.63
    Under
  • TSV 1860 München - Eintracht Braunschweig
  • 2
    TSV 1860 München
  • 3.2
    X
  • 3.5
    Eintracht Braunschweig
  • 1.87
    Over
  • 1.87
    Under
  • FC Anker Wismar - Malchower SV
  • 1.5
    FC Anker Wismar
  • 3.95
    X
  • 4.2
    Malchower SV
  • 2.16
    Over
  • 1.63
    Under
  • FC Minsk - Dinamo Minsk
  • 5.3
    FC Minsk
  • 3.15
    X
  • 1.65
    Dinamo Minsk
  • 2.32
    Over
  • 1.55
    Under
  • SV Blau-Weiss Zorbau - Einheit Rudolstadt
  • 2.55
    SV Blau-Weiss Zorbau
  • 3.75
    X
  • 2.04
    Einheit Rudolstadt
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • Bsg Wismut Gera - FSV Wacker 90 Nordhausen II
  • 2.75
    Bsg Wismut Gera
  • 3.55
    X
  • 1.98
    FSV Wacker 90 Nordhausen II
  • 1.63
    Over
  • 2.17
    Under
  • Nyköpings BIS - Carlstad United BK
  • 2.8
    Nyköpings BIS
  • 3.6
    X
  • 2.02
    Carlstad United BK
  • 1.97
    Over
  • 1.75
    Under
  • Sportfreunde Lotte - VfL Osnabrück
  • 3.1
    Sportfreunde Lotte
  • 3.1
    X
  • 2.2
    VfL Osnabrück
  • 2.14
    Over
  • 1.67
    Under
  • Sandvikens IF - Umeå FC
  • 2.07
    Sandvikens IF
  • 3.45
    X
  • 2.85
    Umeå FC
  • 2.32
    Over
  • 1.55
    Under
  • Lunds BK - Husqvarna FF
  • 1.82
    Lunds BK
  • 3.65
    X
  • 3.3
    Husqvarna FF
  • 2.12
    Over
  • 1.65
    Under
  • Hudiksvalls Förenade FF - IFK Luleå
  • 1.73
    Hudiksvalls Förenade FF
  • 4.2
    X
  • 3.1
    IFK Luleå
  • 2.12
    Over
  • 1.65
    Under
  • FK Spartak Zdrepceva U19 - FK Internacional U19
  • 1.53
    FK Spartak Zdrepceva U19
  • 4.5
    X
  • 4.2
    FK Internacional U19
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • Crvena Zvezda U19 - Vojvodina Novi Sad U19
  • 1.8
    Crvena Zvezda U19
  • 4
    X
  • 3.25
    Vojvodina Novi Sad U19
  • 2.1
    Over
  • 1.66
    Under
  • Norresundby BK - Viby IF
  • 1.6
    Norresundby BK
  • 3.6
    X
  • 4.2
    Viby IF
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • TSV Kropp - Heider SV
  • 4.35
    TSV Kropp
  • 4.35
    X
  • 1.42
    Heider SV
  • 1.85
    Over
  • 1.87
    Under
  • Górnik Zabrze II - MKS Kluczbork
  • 2.1
    Górnik Zabrze II
  • 3.7
    X
  • 2.75
    MKS Kluczbork
  • 1.6
    Over
  • 2.2
    Under
  • Ishøj IF - KFUM BK Roskilde
  • 3.45
    Ishøj IF
  • 3.6
    X
  • 1.75
    KFUM BK Roskilde
  • Wólczanka Wólka Pełkińska - Hutnik Krakow
  • 3.4
    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 3.7
    X
  • 1.83
    Hutnik Krakow
  • 1.72
    Over
  • 2
    Under
  • Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin
  • 2.4
    Rekord Bielsko-Biała
  • 3.6
    X
  • 2.38
    Zagłębie II Lubin
  • 1.72
    Over
  • 2
    Under
  • NKP Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa
  • 1.5
    NKP Podhale Nowy Targ
  • 4
    X
  • 5
    Sokół Sieniawa
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • SG Aumund-Vegesack - BTS Neustadt
  • 1.4
    SG Aumund-Vegesack
  • 4.4
    X
  • 4.6
    BTS Neustadt
  • 2.05
    Over
  • 1.7
    Under
  • Eutin 08 - Türkspor Kiel
  • 1.6
    Eutin 08
  • 4.2
    X
  • 3.45
    Türkspor Kiel
  • 1.85
    Over
  • 1.87
    Under
  • TSB Flensburg - SV Todesfelde
  • 1.88
    TSB Flensburg
  • 4
    X
  • 2.7
    SV Todesfelde
  • 2.1
    Over
  • 1.67
    Under
  • Stuttgarter Kickers - SGV Freiberg
  • 1.65
    Stuttgarter Kickers
  • 4
    X
  • 3.35
    SGV Freiberg
  • 1.6
    Over
  • 2.23
    Under
  • SV Göppingen - Reutlingen
  • 2.75
    SV Göppingen
  • 3.75
    X
  • 1.9
    Reutlingen
  • 1.63
    Over
  • 2.17
    Under
  • 1. CfR Pforzheim - TSG Backnang
  • 1.67
    1. CfR Pforzheim
  • 3.75
    X
  • 3.5
    TSG Backnang
  • 1.63
    Over
  • 2.17
    Under
  • 1.FC Normannia Gmünd - FC 08 Villingen
  • 5.1
    1.FC Normannia Gmünd
  • 4.25
    X
  • 1.37
    FC 08 Villingen
  • 2.38
    Over
  • 1.53
    Under
  • Waldhof Mannheim - FC 08 Homburg
  • 1.84
    Waldhof Mannheim
  • 3.45
    X
  • 3.6
    FC 08 Homburg
  • 1.71
    Over
  • 2.07
    Under
  • Ilves (d) - ONS (d)
  • 1.45
    Ilves (d)
  • 4.4
    X
  • 4.4
    ONS (d)
  • 2.18
    Over
  • 1.61
    Under
  • Hillerød - Akademisk Boldklub Gladsaxe
  • 2.85
    Hillerød
  • 3.2
    X
  • 2.17
    Akademisk Boldklub Gladsaxe
  • 1.97
    Over
  • 1.76
    Under
  • TiPS Vantaa (d) - Pallokissat (d)
  • 1.22
    TiPS Vantaa (d)
  • 5.4
    X
  • 7
    Pallokissat (d)
  • 1.62
    Over
  • 2.17
    Under
  • Marienlyst - Vanløse
  • 3.35
    Marienlyst
  • 3.55
    X
  • 1.83
    Vanløse
  • 1.6
    Over
  • 2.23
    Under
  • Middelfart - Avarta
  • 1.48
    Middelfart
  • 3.6
    X
  • 5.8
    Avarta
  • 1.91
    Over
  • 1.81
    Under
  • Aarhus Fremad - Brabrand
  • 2.48
    Aarhus Fremad
  • 3.15
    X
  • 2.48
    Brabrand
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • GKS Pniowek Pawlowice - Miedź II Legnica
  • 2
    GKS Pniowek Pawlowice
  • 3.75
    X
  • 2.9
    Miedź II Legnica
  • 1.6
    Over
  • 2.2
    Under
  • Slavia Sofia - FK Septemvri Sofia
  • 1.6
    Slavia Sofia
  • 3.65
    X
  • 5.1
    FK Septemvri Sofia
  • 1.98
    Over
  • 1.82
    Under
  • MLKS Znicz Biala Piska - Polonia Warszawa
  • 2.55
    MLKS Znicz Biala Piska
  • 3.7
    X
  • 2.2
    Polonia Warszawa
  • 1.68
    Over
  • 2.05
    Under
  • Piast Zmigrod - Ruch Zdzieszowice
  • 2
    Piast Zmigrod
  • 3.6
    X
  • 3
    Ruch Zdzieszowice
  • 1.7
    Over
  • 2.05
    Under
  • Fortuna Düsseldorf II - 1. FC Kaan-Marienborn
  • 2.05
    Fortuna Düsseldorf II
  • 3.2
    X
  • 3.2
    1. FC Kaan-Marienborn
  • 1.88
    Over
  • 1.87
    Under
  • SC Wiedenbrück 2000 - 1. FC Köln II
  • 2.1
    SC Wiedenbrück 2000
  • 3.3
    X
  • 3.05
    1. FC Köln II
  • 1.68
    Over
  • 2.1
    Under
  • PAS Giannina U19 - Panaitolikos Agrinio U19
  • 2.45
    PAS Giannina U19
  • 3.5
    X
  • 2.38
    Panaitolikos Agrinio U19
  • 1.76
    Over
  • 1.96
    Under
  • Brandenburger SC Süd 05 - Tennis Borussia Berlin
  • 5.3
    Brandenburger SC Süd 05
  • 4.35
    X
  • 1.35
    Tennis Borussia Berlin
  • 2.16
    Over
  • 1.64
    Under
  • 1. FC Schweinfurt 05 - FC Ingolstadt 04 II
  • 1.55
    1. FC Schweinfurt 05
  • 4.1
    X
  • 4.5
    FC Ingolstadt 04 II
  • 2.23
    Over
  • 1.61
    Under
  • Shinnik Yaroslavl - Luch Vladivostok
  • 1.87
    Shinnik Yaroslavl
  • 3.15
    X
  • 3.5
    Luch Vladivostok
  • 2.55
    Over
  • 1.46
    Under
  • Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
  • 2
    Hallescher FC
  • 3.3
    X
  • 3.4
    SpVgg Unterhaching
  • 1.98
    Over
  • 1.78
    Under
  • TSV Eintracht Stadtallendorf - Astoria Walldorf
  • 2.55
    TSV Eintracht Stadtallendorf
  • 3
    X
  • 2.55
    Astoria Walldorf
  • 1.87
    Over
  • 1.87
    Under
  • TSV Rain am Lech - TSV 1860 München II
  • 1.98
    TSV Rain am Lech
  • 3.75
    X
  • 2.65
    TSV 1860 München II
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • SV Kirschanschoering - TSV 1861 Nördlingen
  • 1.93
    SV Kirschanschoering
  • 3.75
    X
  • 2.75
    TSV 1861 Nördlingen
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • TSV 1860 Rosenheim - SV Schalding-Heining
  • 2.23
    TSV 1860 Rosenheim
  • 3.35
    X
  • 2.75
    SV Schalding-Heining
  • 1.72
    Over
  • 2.05
    Under
  • Rot-Weiß Oberhausen - TV Herkenrath
  • 1.45
    Rot-Weiß Oberhausen
  • 4.2
    X
  • 5.3
    TV Herkenrath
  • 2.05
    Over
  • 1.73
    Under
  • Alemannia Aachen - SV 1919 Straelen
  • 1.57
    Alemannia Aachen
  • 4
    X
  • 4.5
    SV 1919 Straelen
  • 1.61
    Over
  • 2.25
    Under
  • Borussia Dortmund II - SC Verl
  • 1.85
    Borussia Dortmund II
  • 3.4
    X
  • 3.65
    SC Verl
  • 1.87
    Over
  • 1.87
    Under
  • SC Hessen Dreieich - VfB Stuttgart II
  • 2.28
    SC Hessen Dreieich
  • 3.2
    X
  • 2.75
    VfB Stuttgart II
  • 1.76
    Over
  • 1.98
    Under
  • TSG Balingen - Wormatia Worms
  • 2.04
    TSG Balingen
  • 3.35
    X
  • 3.1
    Wormatia Worms
  • 1.76
    Over
  • 2
    Under
  • Fc International Leipzig - TV Askania Bernburg
  • 1.32
    Fc International Leipzig
  • 4.6
    X
  • 5.3
    TV Askania Bernburg
  • 1.53
    Over
  • 2.38
    Under
  • TSV Steinbach - Elversberg
  • 2.65
    TSV Steinbach
  • 2.95
    X
  • 2.55
    Elversberg
  • 2
    Over
  • 1.76
    Under
  • Tajikistan U19 - Kina U19
  • 2.9
    Tajikistan U19
  • 3.3
    X
  • 2.2
    Kina U19
  • 2.14
    Over
  • 1.64
    Under
  • 1. FC Kaiserslautern - KFC Uerdingen 05
  • 2.14
    1. FC Kaiserslautern
  • 3.3
    X
  • 3.05
    KFC Uerdingen 05
  • 1.87
    Over
  • 1.87
    Under
  • SV Heimstetten - FC Pipinsried
  • 2.48
    SV Heimstetten
  • 3.4
    X
  • 2.43
    FC Pipinsried
  • 1.55
    Over
  • 2.38
    Under
  • Fortuna Köln - Energie Cottbus
  • 2.12
    Fortuna Köln
  • 3.2
    X
  • 3.15
    Energie Cottbus
  • 1.87
    Over
  • 1.87
    Under
  • Eintracht Braunschweig II - Atlas Delmenhorst
  • 2.28
    Eintracht Braunschweig II
  • 3.7
    X
  • 2.28
    Atlas Delmenhorst
  • 2.28
    Over
  • 1.58
    Under
  • SG Sonnenhof Großaspach - SV Meppen
  • 2.28
    SG Sonnenhof Großaspach
  • 3.1
    X
  • 2.95
    SV Meppen
  • 1.98
    Over
  • 1.78
    Under
  • Eik Tønsberg - Teie
  • 1.33
    Eik Tønsberg
  • 4.5
    X
  • 4.9
    Teie
  • Torgelower SV Greif - Greifswalder FC
  • 5.3
    Torgelower SV Greif
  • 4.35
    X
  • 1.35
    Greifswalder FC
  • 1.84
    Over
  • 1.89
    Under
  • Rapid Bucureşti - CS Afumati
  • 2.1
    Rapid Bucureşti
  • 3.75
    X
  • 2.7
    CS Afumati
  • 1.73
    Over
  • 2
    Under
  • FK Ventspils - Spartaks Jūrmala
  • 1.82
    FK Ventspils
  • 3.35
    X
  • 3.75
    Spartaks Jūrmala
  • 1.97
    Over
  • 1.76
    Under
  • Wacker Burghausen - VfB Eichstätt
  • 2
    Wacker Burghausen
  • 3.3
    X
  • 3.3
    VfB Eichstätt
  • 1.79
    Over
  • 1.97
    Under
  • Mura - Rudar Velenje
  • 1.7
    Mura
  • 3.55
    X
  • 3.95
    Rudar Velenje
  • 1.66
    Over
  • 2.12
    Under
  • Wacker Innsbruck II - Kapfenberger SV
  • 2.5
    Wacker Innsbruck II
  • 3.25
    X
  • 2.5
    Kapfenberger SV
  • 1.76
    Over
  • 1.97
    Under
  • Scheveningen - Jong Almere City
  • 1.8
    Scheveningen
  • 4
    X
  • 3
    Jong Almere City
  • GVVV - Spakenburg
  • 2.23
    GVVV
  • 3.55
    X
  • 2.45
    Spakenburg
  • Excelsior Maassluis - Kozakken Boys
  • 2.08
    Excelsior Maassluis
  • 3.8
    X
  • 2.55
    Kozakken Boys
  • Tatran Prešov - Dubnica
  • 1.9
    Tatran Prešov
  • 3.45
    X
  • 3.15
    Dubnica
  • 2.23
    Over
  • 1.58
    Under
  • TJ Valašské Meziříčí - FK Hodonín
  • 4.6
    TJ Valašské Meziříčí
  • 3.8
    X
  • 1.5
    FK Hodonín
  • 1.65
    Over
  • 2.12
    Under
  • Spartak Hulín - SK Líšeň
  • 5.8
    Spartak Hulín
  • 4.6
    X
  • 1.33
    SK Líšeň
  • 1.65
    Over
  • 2.1
    Under
  • SK Odeva Lipany - FK Dukla Banská Bystrica
  • 2.35
    SK Odeva Lipany
  • 3.25
    X
  • 2.45
    FK Dukla Banská Bystrica
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • SVG Reichenau - VfB Hohenems
  • 2
    SVG Reichenau
  • 3.8
    X
  • 2.7
    VfB Hohenems
  • 1.91
    Over
  • 1.81
    Under
  • SpVgg Ansbach - ASV Neumarkt
  • 1.57
    SpVgg Ansbach
  • 3.9
    X
  • 3.85
    ASV Neumarkt
  • 2.1
    Over
  • 1.66
    Under
  • Trapani - Rieti
  • 1.5
    Trapani
  • 3.55
    X
  • 5.5
    Rieti
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • Paganese - Catania
  • 4.7
    Paganese
  • 3.4
    X
  • 1.6
    Catania
  • 1.91
    Over
  • 1.81
    Under
  • Rodez Aveyron (d) - Fleury 91 (d)
  • 2.63
    Rodez Aveyron (d)
  • 3.35
    X
  • 2.18
    Fleury 91 (d)
  • 2.33
    Over
  • 1.54
    Under
  • Montpellier (d) - Metz (d)
  • 1.23
    Montpellier (d)
  • 5
    X
  • 7.5
    Metz (d)
  • 2.38
    Over
  • 1.52
    Under
  • Pieta Hotspurs (CFO) - Valletta FC
  • 10
    Pieta Hotspurs (CFO)
  • 5.6
    X
  • 1.15
    Valletta FC
  • 2.38
    Over
  • 1.52
    Under
  • İstanbul Başakşehir - Kayserispor
  • 1.42
    İstanbul Başakşehir
  • 4.1
    X
  • 7.5
    Kayserispor
  • 1.9
    Over
  • 1.85
    Under
  • AFC Hermannstadt - Astra Giurgiu
  • 3.05
    AFC Hermannstadt
  • 2.95
    X
  • 2.48
    Astra Giurgiu
  • 2.4
    Over
  • 1.57
    Under
  • Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna
  • 2.55
    Siarka Tarnobrzeg
  • 3.1
    X
  • 2.38
    Górnik Łęczna
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • Rozwoj Katowice - Gryf Orlex Wejherowo
  • 2.38
    Rozwoj Katowice
  • 3.1
    X
  • 2.55
    Gryf Orlex Wejherowo
  • 1.81
    Over
  • 1.91
    Under
  • Sollentuna FF - Rynninge IK
  • 1.98
    Sollentuna FF
  • 3.35
    X
  • 3.15
    Rynninge IK
  • 1.63
    Over
  • 2.15
    Under
  • Sigma Olomouc - FC Fastav Zlín
  • 2.05
    Sigma Olomouc
  • 3.2
    X
  • 3.5
    FC Fastav Zlín
  • 2.16
    Over
  • 1.65
    Under
  • Brest - Lorient
  • 2.38
    Brest
  • 2.95
    X
  • 3.05
    Lorient
  • 2.08
    Over
  • 1.7
    Under
  • LKS Lodz - GKS Jastrzębie
  • 2
    LKS Lodz
  • 3.15
    X
  • 3.5
    GKS Jastrzębie
  • 2.28
    Over
  • 1.57
    Under
  • Panathinaikos - Panionios
  • 1.85
    Panathinaikos
  • 3.1
    X
  • 4.5
    Panionios
  • 2.48
    Over
  • 1.5
    Under
  • Johor Darul Takzim - Terengganu FC
  • 1.35
    Johor Darul Takzim
  • 4.5
    X
  • 7
    Terengganu FC
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • KSK Heist (d) - AA Gent (d)
  • 23
    KSK Heist (d)
  • 10.5
    X
  • 1
    AA Gent (d)
  • 2.1
    Over
  • 1.65
    Under
  • AB Tårnby - Herlev IF
  • 3.75
    AB Tårnby
  • 4.2
    X
  • 1.57
    Herlev IF
  • 2.06
    Over
  • 1.68
    Under
  • Oure FA - B 1909
  • 1.45
    Oure FA
  • 4.1
    X
  • 4.75
    B 1909
  • NK Rudeš - Osijek
  • 5.5
    NK Rudeš
  • 4
    X
  • 1.44
    Osijek
  • 1.98
    Over
  • 1.75
    Under
  • IFK Kalmar (K) - IF Limhamn Bunkeflo (d)
  • 8
    IFK Kalmar (K)
  • 5.5
    X
  • 1.2
    IF Limhamn Bunkeflo (d)
  • 2.06
    Over
  • 1.68
    Under
  • FC Langenegg - FC Kitzbühel
  • 7.5
    FC Langenegg
  • 5.8
    X
  • 1.2
    FC Kitzbühel
  • 1.6
    Over
  • 2.2
    Under
  • Kristianstads DFF (d) - Kopparbergs/Göteborg FC (d)
  • 2.38
    Kristianstads DFF (d)
  • 3.45
    X
  • 2.43
    Kopparbergs/Göteborg FC (d)
  • 1.6
    Over
  • 2.2
    Under
  • Asker - Bærum
  • 2.04
    Asker
  • 3.6
    X
  • 2.95
    Bærum
  • 2.35
    Over
  • 1.53
    Under
  • Grorud - Fredrikstad
  • 3.15
    Grorud
  • 3.8
    X
  • 1.88
    Fredrikstad
  • 2.38
    Over
  • 1.53
    Under
  • Egersund - Vard Haugesund
  • 1.17
    Egersund
  • 6.75
    X
  • 9
    Vard Haugesund
  • 1.73
    Over
  • 2
    Under
  • Cittadella - Brescia
  • 2.05
    Cittadella
  • 3.15
    X
  • 3.7
    Brescia
  • 1.97
    Over
  • 1.79
    Under
  • Cosenza - Foggia
  • 2.55
    Cosenza
  • 2.95
    X
  • 2.85
    Foggia
  • 2.08
    Over
  • 1.7
    Under
  • Cagliari U19 - Atalanta U19
  • 4.1
    Cagliari U19
  • 3.8
    X
  • 1.57
    Atalanta U19
  • 1.76
    Over
  • 1.96
    Under
  • Roma - Spal
  • 1.29
    Roma
  • 5.6
    X
  • 9.5
    Spal
  • 2.45
    Over
  • 1.55
    Under
  • Ascoli - Carpi FC
  • 2.28
    Ascoli
  • 2.85
    X
  • 3.5
    Carpi FC
  • 2.55
    Over
  • 1.49
    Under
  • Empoli U19 - Sassuolo U19
  • 2.55
    Empoli U19
  • 3.35
    X
  • 2.23
    Sassuolo U19
  • 1.72
    Over
  • 2
    Under
  • Sharjah Cultural Club - Ajman Club
  • 1.6
    Sharjah Cultural Club
  • 3.8
    X
  • 4.5
    Ajman Club
  • 2.18
    Over
  • 1.62
    Under
  • FK Zvijezda 09 - NK GOŠK Gabela
  • 2.45
    FK Zvijezda 09
  • 3.15
    X
  • 2.45
    NK GOŠK Gabela
  • 2.32
    Over
  • 1.55
    Under
  • Brattvåg - Nardo FK
  • 2
    Brattvåg
  • 3.75
    X
  • 2.9
    Nardo FK
  • 2.38
    Over
  • 1.53
    Under
  • Vidar FK - Stjørdals/Blink
  • 2.04
    Vidar FK
  • 3.6
    X
  • 2.95
    Stjørdals/Blink
  • 2.23
    Over
  • 1.6
    Under
  • B.93 - Skovshoved IF
  • 1.48
    B.93
  • 3.8
    X
  • 5.5
    Skovshoved IF
  • 1.6
    Over
  • 2.23
    Under
  • Arna-Bjørnar (d) - Røa (d)
  • 1.75
    Arna-Bjørnar (d)
  • 3.6
    X
  • 3.6
    Røa (d)
  • 1.72
    Over
  • 2
    Under
  • Arendal - Fløy IL
  • 2
    Arendal
  • 3.6
    X
  • 3
    Fløy IL
  • 1.81
    Over
  • 1.91
    Under
  • Lyn (d) - Stabæk (d)
  • 2.85
    Lyn (d)
  • 3.4
    X
  • 2.1
    Stabæk (d)
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • FC Astana - Ordabasy Shymkent
  • 1.23
    FC Astana
  • 4.7
    X
  • 8
    Ordabasy Shymkent
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • Gabala FK - Neftçi PFC Bakı
  • 2.88
    Gabala FK
  • 3.05
    X
  • 2.16
    Neftçi PFC Bakı
  • 2.14
    Over
  • 1.64
    Under
  • Skeid Fotball - Bryne
  • 1.75
    Skeid Fotball
  • 3.9
    X
  • 3.5
    Bryne
  • 2.15
    Over
  • 1.64
    Under
  • Raufoss - Fram Larvik
  • 1.26
    Raufoss
  • 5.5
    X
  • 7
    Fram Larvik
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • Nybergsund - Hønefoss BK
  • 1.57
    Nybergsund
  • 4
    X
  • 4.5
    Hønefoss BK
  • 2.23
    Over
  • 1.6
    Under
  • Hødd - Kjelsås
  • 1.4
    Hødd
  • 4.9
    X
  • 5.1
    Kjelsås
  • 2.4
    Over
  • 1.52
    Under
  • FC Sydvest 05 - Skive
  • 7
    FC Sydvest 05
  • 4.3
    X
  • 1.33
    Skive
  • 1.6
    Over
  • 2.23
    Under
  • Trondheims-Ørn (d) - Vålerenga (d)
  • 2.7
    Trondheims-Ørn (d)
  • 3.45
    X
  • 2.15
    Vålerenga (d)
  • 1.6
    Over
  • 2.2
    Under
  • Avaldsnes (d) - Sandviken (d)
  • 2.7
    Avaldsnes (d)
  • 3.35
    X
  • 2.18
    Sandviken (d)
  • 1.81
    Over
  • 1.91
    Under
  • Alta - Moss
  • 1.42
    Alta
  • 4.7
    X
  • 5.1
    Moss
  • 2.38
    Over
  • 1.52
    Under
  • Cukaricki U19 - Radnički Niš U19
  • 1.1
    Cukaricki U19
  • 8.5
    X
  • 12
    Radnički Niš U19
  • 1.58
    Over
  • 2.23
    Under
  • SC Waldgirmes - Hessen Kassel
  • 2.65
    SC Waldgirmes
  • 3.5
    X
  • 2.06
    Hessen Kassel
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • Bayern Alzenau - Hünfelder SV
  • 1.2
    Bayern Alzenau
  • 5
    X
  • 7.5
    Hünfelder SV
  • 1.71
    Over
  • 2.02
    Under
  • WSC Hertha Wels - Stadl Paura ATSV
  • 2
    WSC Hertha Wels
  • 3.55
    X
  • 2.8
    Stadl Paura ATSV
  • 2.25
    Over
  • 1.58
    Under
  • Cabb Arreridj U21 - MC Alger U21
  • 2.28
    Cabb Arreridj U21
  • 3.25
    X
  • 2.55
    MC Alger U21
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • JK Narva Trans - Flora Tallinn
  • 4.5
    JK Narva Trans
  • 4.4
    X
  • 1.48
    Flora Tallinn
  • 1.91
    Over
  • 1.81
    Under
  • Rotor Volgograd - Mordovya Saransk
  • 1.87
    Rotor Volgograd
  • 3.05
    X
  • 3.65
    Mordovya Saransk
  • 2.38
    Over
  • 1.53
    Under
  • Bischofswerdaer Fv - BFC Dynamo
  • 2.85
    Bischofswerdaer Fv
  • 3.3
    X
  • 2.2
    BFC Dynamo
  • 1.87
    Over
  • 1.87
    Under
  • Avangard Kursk - Tom Tomsk
  • 2.2
    Avangard Kursk
  • 3
    X
  • 2.85
    Tom Tomsk
  • 2.32
    Over
  • 1.55
    Under
  • Fakel Voronezh - Tambov
  • 4.25
    Fakel Voronezh
  • 3.5
    X
  • 1.63
    Tambov
  • 2.06
    Over
  • 1.68
    Under
  • Jahn Regensburg II - SV Pullach
  • 3.1
    Jahn Regensburg II
  • 3.75
    X
  • 1.79
    SV Pullach
  • 2.3
    Over
  • 1.56
    Under
  • Khimki - Tyumen
  • 1.98
    Khimki
  • 3
    X
  • 3.35
    Tyumen
  • 2.28
    Over
  • 1.57
    Under
  • Jahn Forchheim - Wurzburger Kickers II
  • 1.89
    Jahn Forchheim
  • 3.7
    X
  • 2.85
    Wurzburger Kickers II
  • 2.23
    Over
  • 1.58
    Under
  • TSV Schwaben Augsburg - TSV Kottern
  • 3.55
    TSV Schwaben Augsburg
  • 4.2
    X
  • 1.6
    TSV Kottern
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • TSV Lehnerz - SV Buchonia Flieden
  • 1.4
    TSV Lehnerz
  • 4.4
    X
  • 4.6
    SV Buchonia Flieden
  • 1.85
    Over
  • 1.87
    Under
  • SV Rot-Weiß Hadamar - SpVgg Neu-Isenburg
  • 1.55
    SV Rot-Weiß Hadamar
  • 4.1
    X
  • 3.75
    SpVgg Neu-Isenburg
  • 1.8
    Over
  • 1.93
    Under
  • FSV Erlangen-Bruck - SV Seligenporten
  • 3.5
    FSV Erlangen-Bruck
  • 3.75
    X
  • 1.67
    SV Seligenporten
  • 2.38
    Over
  • 1.53
    Under
  • Türk Gücü Friedberg - FC Gießen
  • 8.5
    Türk Gücü Friedberg
  • 6.5
    X
  • 1.13
    FC Gießen
  • 1.81
    Over
  • 1.92
    Under
  • Zrinjski Mostar - Željezničar Sarajevo
  • 1.9
    Zrinjski Mostar
  • 3.15
    X
  • 3.45
    Željezničar Sarajevo
  • 2.12
    Over
  • 1.66
    Under
  • IJsselmeervogels - Koninklijke HFC
  • 1.72
    IJsselmeervogels
  • 3.8
    X
  • 3.4
    Koninklijke HFC
  • Al Wahda Abu Dhabi (UAE) - Al Dhafra (UAE)
  • 1.3
    Al Wahda Abu Dhabi (UAE)
  • 4.9
    X
  • 7
    Al Dhafra (UAE)
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • VfB Stuttgart - Borussia Dortmund
  • 4.35
    VfB Stuttgart
  • 3.75
    X
  • 1.76
    Borussia Dortmund
  • 1.68
    Over
  • 2.2
    Under
  • Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
  • 2.63
    Zagłębie Sosnowiec
  • 3.2
    X
  • 2.63
    Miedź Legnica
  • 1.82
    Over
  • 1.94
    Under
  • Rijnsburgse Boys - Katwijk
  • 2.45
    Rijnsburgse Boys
  • 3.55
    X
  • 2.23
    Katwijk
  • Prostějov - Vitkovice
  • 2.2
    Prostějov
  • 3.05
    X
  • 3.05
    Vitkovice
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • Carmarthen Town - Bala Town
  • 3.65
    Carmarthen Town
  • 3.65
    X
  • 1.85
    Bala Town
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • Cefn Druids AFC - Cardiff Met University
  • 2.33
    Cefn Druids AFC
  • 3.25
    X
  • 2.85
    Cardiff Met University
  • 1.97
    Over
  • 1.76
    Under
  • Molde - Sarpsborg 08
  • 1.53
    Molde
  • 4.2
    X
  • 5.8
    Sarpsborg 08
  • 1.74
    Over
  • 2.1
    Under
  • Ufa - Rubin Kazan
  • 2.95
    Ufa
  • 2.65
    X
  • 2.75
    Rubin Kazan
  • 1.62
    Over
  • 2.23
    Under
  • Llandudno Town - Aberystwyth Town
  • 2.1
    Llandudno Town
  • 3.35
    X
  • 3.2
    Aberystwyth Town
  • 1.73
    Over
  • 2
    Under
  • Bahlinger SC - SV Spielberg
  • 1.35
    Bahlinger SC
  • 4.1
    X
  • 5.75
    SV Spielberg
  • 2.1
    Over
  • 1.67
    Under
  • TSV Ilshofen - SV Linx
  • 1.48
    TSV Ilshofen
  • 4.1
    X
  • 4.2
    SV Linx
  • 2.38
    Over
  • 1.52
    Under
  • SV Oberachern - FSV 08 Bissingen
  • 5.5
    SV Oberachern
  • 4.4
    X
  • 1.33
    FSV 08 Bissingen
  • 1.84
    Over
  • 1.89
    Under
  • Kolding Boldklub - Silkeborg KFUM
  • 1.93
    Kolding Boldklub
  • 4
    X
  • 2.7
    Silkeborg KFUM
  • Neckarsulmer Sport - FV Ravensburg
  • 2.23
    Neckarsulmer Sport
  • 3.75
    X
  • 2.32
    FV Ravensburg
  • 1.66
    Over
  • 2.12
    Under
  • MO Béjaïa U21 - AS Ain M'lila U21
  • 1.6
    MO Béjaïa U21
  • 3.6
    X
  • 4.1
    AS Ain M'lila U21
  • 1.65
    Over
  • 2.12
    Under
  • 1. FC Nürnberg - Hoffenheim
  • 4.25
    1. FC Nürnberg
  • 4
    X
  • 1.72
    Hoffenheim
  • 2.4
    Over
  • 1.58
    Under
  • Bayer Leverkusen - Hannover 96
  • 1.52
    Bayer Leverkusen
  • 4.2
    X
  • 6
    Hannover 96
  • 2.33
    Over
  • 1.61
    Under
  • Stade Gabesien - Etoile Sahel
  • 3.6
    Stade Gabesien
  • 2.9
    X
  • 2
    Etoile Sahel
  • 1.6
    Over
  • 2.23
    Under
  • US Tataouine - CA Bizertin
  • 3.05
    US Tataouine
  • 2.7
    X
  • 2.35
    CA Bizertin
  • 1.46
    Over
  • 2.55
    Under
  • US Monastirienne - CS Hammam-Lif
  • 2.08
    US Monastirienne
  • 2.9
    X
  • 3.3
    CS Hammam-Lif
  • 1.5
    Over
  • 2.43
    Under
  • SC Weiz - SC Kalsdorf
  • 1.89
    SC Weiz
  • 3.55
    X
  • 3.05
    SC Kalsdorf
  • 1.96
    Over
  • 1.76
    Under
  • Free State Stars - Bidvest Wits
  • 2.95
    Free State Stars
  • 2.75
    X
  • 2.5
    Bidvest Wits
  • 2.4
    Over
  • 1.54
    Under
  • Baroka FC - Golden Arrows
  • 2.5
    Baroka FC
  • 2.65
    X
  • 3.05
    Golden Arrows
  • 1.53
    Over
  • 2.43
    Under
  • FC Karbach - 1. FC Kaiserslautern II
  • 2.1
    FC Karbach
  • 3.75
    X
  • 2.45
    1. FC Kaiserslautern II
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • TuS Mechtersheim - TSV Emmelshausen
  • 1.1
    TuS Mechtersheim
  • 7
    X
  • 9.5
    TSV Emmelshausen
  • 1.73
    Over
  • 2
    Under
  • TSG Pfeddersheim - Rot-Weiss Koblenz
  • 3.35
    TSG Pfeddersheim
  • 3.75
    X
  • 1.7
    Rot-Weiss Koblenz
  • 2.25
    Over
  • 1.58
    Under
  • TSV Schott Mainz - Arminia Ludwigshafen
  • 1.5
    TSV Schott Mainz
  • 4.2
    X
  • 3.95
    Arminia Ludwigshafen
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • FV Diefflen - BFV Hassia Bingen
  • 1.85
    FV Diefflen
  • 3.75
    X
  • 2.9
    BFV Hassia Bingen
  • 2.18
    Over
  • 1.62
    Under
  • Augsburg - RB Leipzig
  • 3.1
    Augsburg
  • 3.55
    X
  • 2.17
    RB Leipzig
  • 1.56
    Over
  • 2.43
    Under
  • VfL Wolfsburg - Bayern München
  • 9.5
    VfL Wolfsburg
  • 5.75
    X
  • 1.27
    Bayern München
  • 2.4
    Over
  • 1.58
    Under
  • SC 07 Idar-Oberstein - VfB Dillingen
  • 2.04
    SC 07 Idar-Oberstein
  • 3.75
    X
  • 2.55
    VfB Dillingen
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • FSV Jaegersburg - FV Engers 07
  • 2.45
    FSV Jaegersburg
  • 3.55
    X
  • 2.18
    FV Engers 07
  • 1.58
    Over
  • 2.28
    Under
  • Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice
  • 2.43
    Stomil Olsztyn
  • 3.15
    X
  • 2.7
    Puszcza Niepołomice
  • 2.2
    Over
  • 1.61
    Under
  • Sparta Rotterdam U23 - AFC
  • 2.45
    Sparta Rotterdam U23
  • 3.55
    X
  • 2.23
    AFC
  • Tshakhuma - Mbombela United FC
  • 2.38
    Tshakhuma
  • 2.8
    X
  • 2.9
    Mbombela United FC
  • 2.45
    Over
  • 1.52
    Under
  • HHC Hardenberg - FC Lienden
  • 1.5
    HHC Hardenberg
  • 4.6
    X
  • 3.85
    FC Lienden
  • Royal Eagles FC - TS Galaxy FC
  • 2.1
    Royal Eagles FC
  • 2.7
    X
  • 3.65
    TS Galaxy FC
  • 2.55
    Over
  • 1.48
    Under
  • Ajax Cape Town - Ubuntu Cape Town
  • 1.3
    Ajax Cape Town
  • 4.4
    X
  • 6.5
    Ubuntu Cape Town
  • 2.23
    Over
  • 1.61
    Under
  • TS Sporting FC - Stellenbosch F.C.
  • 2.38
    TS Sporting FC
  • 2.8
    X
  • 2.88
    Stellenbosch F.C.
  • 2.45
    Over
  • 1.52
    Under
  • Świt Skolwin - KKS Kalisz
  • 2.5
    Świt Skolwin
  • 3.75
    X
  • 2.25
    KKS Kalisz
  • 1.7
    Over
  • 2.05
    Under
  • Degerfors IF - Östers IF
  • 2.35
    Degerfors IF
  • 3.3
    X
  • 2.7
    Östers IF
  • 1.79
    Over
  • 2.02
    Under
  • Witton Albion - Solihull Moors
  • 5
    Witton Albion
  • 3.85
    X
  • 1.57
    Solihull Moors
  • 1.6
    Over
  • 2.23
    Under
  • Woking - Welling United
  • 2.35
    Woking
  • 3.25
    X
  • 2.75
    Welling United
  • 2.02
    Over
  • 1.72
    Under
  • Wealdstone - Sutton United
  • 2.4
    Wealdstone
  • 3.4
    X
  • 2.6
    Sutton United
  • 1.73
    Over
  • 2
    Under
  • Chippenham Town - Maidenhead United
  • 2.7
    Chippenham Town
  • 3.75
    X
  • 2.2
    Maidenhead United
  • 1.73
    Over
  • 2.02
    Under
  • Utsiktens BK - Tvååkers IF
  • 2.23
    Utsiktens BK
  • 3.5
    X
  • 2.6
    Tvååkers IF
  • Concord Rangers - Dover Athletic
  • 2.5
    Concord Rangers
  • 3.4
    X
  • 2.5
    Dover Athletic
  • 1.79
    Over
  • 1.94
    Under
  • Marine - Salford City FC
  • 7.5
    Marine
  • 5
    X
  • 1.3
    Salford City FC
  • 1.53
    Over
  • 2.38
    Under
  • Metropolitan Police - Havant & Waterlooville
  • 4.25
    Metropolitan Police
  • 4.25
    X
  • 1.6
    Havant & Waterlooville
  • 1.68
    Over
  • 2.08
    Under
  • Eastleigh FC - Hampton & Richmond
  • 1.72
    Eastleigh FC
  • 3.8
    X
  • 4
    Hampton & Richmond
  • 1.91
    Over
  • 1.81
    Under
  • Billericay Town - Taunton Town
  • 1.3
    Billericay Town
  • 5
    X
  • 7.5
    Taunton Town
  • 2.08
    Over
  • 1.68
    Under
  • Stockport County - Altrincham
  • 2.1
    Stockport County
  • 3.5
    X
  • 3
    Altrincham
  • 1.76
    Over
  • 1.97
    Under
  • Torquay United - Winchester City
  • 1.37
    Torquay United
  • 4.5
    X
  • 6.75
    Winchester City
  • 1.62
    Over
  • 2.18
    Under
  • Alfreton Town - St Neots Town
  • 1.53
    Alfreton Town
  • 4.35
    X
  • 4.75
    St Neots Town
  • 1.65
    Over
  • 2.12
    Under
  • Gloucester City - Bromley FC
  • 4.5
    Gloucester City
  • 3.9
    X
  • 1.62
    Bromley FC
  • 1.76
    Over
  • 1.97
    Under
  • Blyth Spartans - York City
  • 2.7
    Blyth Spartans
  • 3.75
    X
  • 2.2
    York City
  • 1.68
    Over
  • 2.08
    Under
  • Weston Super Mare - Bath City
  • 3.8
    Weston Super Mare
  • 3.6
    X
  • 1.8
    Bath City
  • 1.68
    Over
  • 2.07
    Under
  • Hemel Hempstead Town - Oxford City
  • 2.25
    Hemel Hempstead Town
  • 3.4
    X
  • 2.85
    Oxford City
  • 1.73
    Over
  • 2
    Under
  • Guiseley - Stourbridge
  • 1.6
    Guiseley
  • 4
    X
  • 4.5
    Stourbridge
  • 1.65
    Over
  • 2.12
    Under
  • Chorley - Barrow
  • 2.3
    Chorley
  • 3.6
    X
  • 2.65
    Barrow
  • 1.91
    Over
  • 1.81
    Under
  • Eastbourne Borough - Slough Town
  • 2.25
    Eastbourne Borough
  • 3.6
    X
  • 2.7
    Slough Town
  • 1.68
    Over
  • 2.07
    Under
  • Ebbsfleet United - Worthing
  • 1.5
    Ebbsfleet United
  • 4.5
    X
  • 4.9
    Worthing
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • Warrington Town FC - Halifax Town
  • 2.8
    Warrington Town FC
  • 3.5
    X
  • 2.2
    Halifax Town
  • 1.65
    Over
  • 2.12
    Under
  • Haringey Borough - Poole Town
  • 2.9
    Haringey Borough
  • 3.8
    X
  • 2.05
    Poole Town
  • 1.53
    Over
  • 2.38
    Under
  • Southport - Ashton United
  • 2.2
    Southport
  • 3.6
    X
  • 2.75
    Ashton United
  • 1.73
    Over
  • 2
    Under
  • Aldershot - Kettering Town
  • 1.5
    Aldershot
  • 4.1
    X
  • 5.4
    Kettering Town
  • 1.68
    Over
  • 2.08
    Under
  • Oskarshamns AIK - Grebbestads IF
  • 1.33
    Oskarshamns AIK
  • 4.6
    X
  • 6.25
    Grebbestads IF
  • Staines Town - Basingstoke Town
  • 2.7
    Staines Town
  • 3.8
    X
  • 1.94
    Basingstoke Town
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • Bamber Bridge - Basford United
  • 2.33
    Bamber Bridge
  • 3.4
    X
  • 2.33
    Basford United
  • 2.06
    Over
  • 1.68
    Under
  • Brackley Town - Spennymoor Town
  • 2.04
    Brackley Town
  • 3.2
    X
  • 3.3
    Spennymoor Town
  • 2
    Over
  • 1.75
    Under
  • Curzon Ashton - AFC Telford United
  • 2.88
    Curzon Ashton
  • 3.1
    X
  • 2.28
    AFC Telford United
  • 2.12
    Over
  • 1.68
    Under
  • Kidderminster Harriers - FC United of Manchester
  • 1.25
    Kidderminster Harriers
  • 5.3
    X
  • 8
    FC United of Manchester
  • 1.98
    Over
  • 1.76
    Under
  • Farnborough Town - Salisbury City
  • 2.65
    Farnborough Town
  • 3.5
    X
  • 2.06
    Salisbury City
  • 2.25
    Over
  • 1.58
    Under
  • Nuneaton Town - Bradford Park Avenue
  • 2.8
    Nuneaton Town
  • 3.2
    X
  • 2.25
    Bradford Park Avenue
  • 1.81
    Over
  • 1.94
    Under
  • Harrow Borough - Dorchester Town
  • 1.64
    Harrow Borough
  • 3.55
    X
  • 3.8
    Dorchester Town
  • 2.25
    Over
  • 1.58
    Under
  • Hartley Wintney - Kings Langley
  • 1.52
    Hartley Wintney
  • 4
    X
  • 4.2
    Kings Langley
  • 2.07
    Over
  • 1.68
    Under
  • Merthyr Town FC - Beaconsfield Town
  • 1.71
    Merthyr Town FC
  • 3.55
    X
  • 3.55
    Beaconsfield Town
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • Frome Town - Gosport Borough
  • 2.28
    Frome Town
  • 3.75
    X
  • 2.25
    Gosport Borough
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • Chesham United - Tiverton Town FC
  • 3.75
    Chesham United
  • 3.8
    X
  • 1.61
    Tiverton Town FC
  • 2.25
    Over
  • 1.58
    Under
  • Hendon - Wimborne Town
  • 1.45
    Hendon
  • 4
    X
  • 4.8
    Wimborne Town
  • 2.25
    Over
  • 1.58
    Under
  • FC Vorskla Poltava - Dynamo Kyiv
  • 8
    FC Vorskla Poltava
  • 3.85
    X
  • 1.4
    Dynamo Kyiv
  • 2.4
    Over
  • 1.53
    Under
  • Coleraine - Crusaders Belfast
  • 2.43
    Coleraine
  • 3.35
    X
  • 2.43
    Crusaders Belfast
  • 1.7
    Over
  • 2.08
    Under
  • VfB Homberg - VfB Hilden
  • 1.15
    VfB Homberg
  • 6.25
    X
  • 8
    VfB Hilden
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • Ballymena United - Dungannon Swifts
  • 1.61
    Ballymena United
  • 3.8
    X
  • 4.2
    Dungannon Swifts
  • 2.35
    Over
  • 1.56
    Under
  • Lancaster - Scarborough Athletic FC
  • 3.55
    Lancaster
  • 3.8
    X
  • 1.63
    Scarborough Athletic FC
  • 2.3
    Over
  • 1.56
    Under
  • Ards FC - Linfield
  • 10
    Ards FC
  • 5.3
    X
  • 1.2
    Linfield
  • 2.35
    Over
  • 1.56
    Under
  • Bate Borisov - Gorodeya
  • 1.15
    Bate Borisov
  • 5.8
    X
  • 14
    Gorodeya
  • 1.81
    Over
  • 1.91
    Under
  • Glentoran - Glenavon
  • 4.2
    Glentoran
  • 3.8
    X
  • 1.61
    Glenavon
  • 1.56
    Over
  • 2.35
    Under
  • Matlock Town - Hednesford Town
  • 2.55
    Matlock Town
  • 3.4
    X
  • 2.14
    Hednesford Town
  • 2.28
    Over
  • 1.57
    Under
  • Stalybridge Celtic - Farsley AFC
  • 2.25
    Stalybridge Celtic
  • 3.2
    X
  • 2.48
    Farsley AFC
  • 2.12
    Over
  • 1.65
    Under
  • Darlington 1883 - Boston United
  • 3.15
    Darlington 1883
  • 3.45
    X
  • 2
    Boston United
  • 1.65
    Over
  • 2.17
    Under
  • Whitby Town - Mickleover Sports
  • 2.18
    Whitby Town
  • 3.2
    X
  • 2.6
    Mickleover Sports
  • 1.66
    Over
  • 2.12
    Under
  • Stafford Rangers - Hyde FC
  • 2.5
    Stafford Rangers
  • 3.5
    X
  • 2.14
    Hyde FC
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • Team TG FF - Västerås SK FK
  • 4.2
    Team TG FF
  • 4.1
    X
  • 1.55
    Västerås SK FK
  • 2.15
    Over
  • 1.63
    Under
  • Nantwich Town - Workington
  • 1.67
    Nantwich Town
  • 3.5
    X
  • 3.7
    Workington
  • 1.58
    Over
  • 2.28
    Under
  • Buxton FC - North Ferriby United
  • 1.28
    Buxton FC
  • 4.75
    X
  • 6.1
    North Ferriby United
  • 2.1
    Over
  • 1.67
    Under
  • East Thurrock United - Hungerford Town
  • 1.88
    East Thurrock United
  • 3.45
    X
  • 3.45
    Hungerford Town
  • 1.7
    Over
  • 2.08
    Under
  • Stenhousemuir - Forfar Athletic
  • 2.43
    Stenhousemuir
  • 3.4
    X
  • 2.55
    Forfar Athletic
  • 1.74
    Over
  • 2.02
    Under
  • Hearts - Aberdeen
  • 2.28
    Hearts
  • 3.2
    X
  • 3.1
    Aberdeen
  • 2.33
    Over
  • 1.6
    Under
  • Alloa Athletic - Partick Thistle
  • 3.1
    Alloa Athletic
  • 3.5
    X
  • 2.08
    Partick Thistle
  • 1.88
    Over
  • 1.87
    Under
  • Motherwell - St Johnstone
  • 2.02
    Motherwell
  • 3.35
    X
  • 3.6
    St Johnstone
  • 2.43
    Over
  • 1.55
    Under
  • Livingston - Dundee FC
  • 1.85
    Livingston
  • 3.7
    X
  • 3.75
    Dundee FC
  • 2.06
    Over
  • 1.76
    Under
  • Celtic - Hibernian
  • 1.38
    Celtic
  • 4.8
    X
  • 7
    Hibernian
  • 1.71
    Over
  • 2.15
    Under
  • East Fife - Brechin City
  • 2.05
    East Fife
  • 3.4
    X
  • 3.15
    Brechin City
  • 1.8
    Over
  • 1.96
    Under
  • Arbroath - Dumbarton
  • 1.57
    Arbroath
  • 4.2
    X
  • 4.4
    Dumbarton
  • 1.53
    Over
  • 2.4
    Under
  • Dornbirn 1913 - SV Worgl
  • 1.44
    Dornbirn 1913
  • 4.2
    X
  • 4.75
    SV Worgl
  • 1.97
    Over
  • 1.76
    Under
  • Raith Rovers - Stranraer
  • 1.6
    Raith Rovers
  • 3.85
    X
  • 4.5
    Stranraer
  • 1.58
    Over
  • 2.28
    Under
  • Dunfermline Athletic - Queen of the South
  • 1.95
    Dunfermline Athletic
  • 3.4
    X
  • 3.5
    Queen of the South
  • 1.76
    Over
  • 1.98
    Under
  • Ross County - Ayr United
  • 1.72
    Ross County
  • 3.65
    X
  • 4.3
    Ayr United
  • 1.83
    Over
  • 1.93
    Under
  • Enosis Neon Paralimni - Anorthosis Famagusta
  • 5.1
    Enosis Neon Paralimni
  • 3.6
    X
  • 1.5
    Anorthosis Famagusta
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • Cliftonville - Warrenpoint Town
  • 1.35
    Cliftonville
  • 4.4
    X
  • 6.5
    Warrenpoint Town
  • 2.23
    Over
  • 1.62
    Under
  • Maccabi Tel Aviv - Hapoel Hadera
  • 1.4
    Maccabi Tel Aviv
  • 4.25
    X
  • 6.4
    Hapoel Hadera
  • 1.82
    Over
  • 1.93
    Under
  • Doncaster Rovers - Gillingham
  • 1.66
    Doncaster Rovers
  • 3.9
    X
  • 4.8
    Gillingham
  • 1.68
    Over
  • 2.1
    Under
  • Portsmouth - Fleetwood Town
  • 1.74
    Portsmouth
  • 3.55
    X
  • 4.8
    Fleetwood Town
  • 2.23
    Over
  • 1.62
    Under
  • Grimsby Town - Exeter
  • 3.45
    Grimsby Town
  • 3.45
    X
  • 2.05
    Exeter
  • 2.08
    Over
  • 1.7
    Under
  • Hull City - Preston North End
  • 2.65
    Hull City
  • 3.3
    X
  • 2.6
    Preston North End
  • 1.85
    Over
  • 1.95
    Under
  • Rotherham United - Bolton
  • 2.2
    Rotherham United
  • 3.15
    X
  • 3.4
    Bolton
  • 2.25
    Over
  • 1.64
    Under
  • Wolverhampton Wanderers - Watford
  • 1.76
    Wolverhampton Wanderers
  • 3.5
    X
  • 5.4
    Watford
  • 2.05
    Over
  • 1.8
    Under
  • FC Nordsjælland - FC Midtjylland
  • 3.1
    FC Nordsjælland
  • 3.65
    X
  • 2.14
    FC Midtjylland
  • 2.3
    Over
  • 1.62
    Under
  • Aston Villa - Swansea City
  • 1.87
    Aston Villa
  • 3.4
    X
  • 4.25
    Swansea City
  • 1.95
    Over
  • 1.85
    Under
  • Blackpool - AFC Wimbledon
  • 1.94
    Blackpool
  • 3.5
    X
  • 3.8
    AFC Wimbledon
  • 1.98
    Over
  • 1.78
    Under
  • Hartlepool United - Kidsgrove Athletic
  • 1.29
    Hartlepool United
  • 4.75
    X
  • 8.5
    Kidsgrove Athletic
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • Bradford City - Rochdale
  • 3.25
    Bradford City
  • 3.35
    X
  • 2.18
    Rochdale
  • 1.88
    Over
  • 1.87
    Under
  • Stevenage FC - Crewe Alexandra
  • 2.04
    Stevenage FC
  • 3.35
    X
  • 3.65
    Crewe Alexandra
  • 2.02
    Over
  • 1.75
    Under
  • Boreham Wood - Dagenham & Redbridge
  • 1.5
    Boreham Wood
  • 4
    X
  • 5.4
    Dagenham & Redbridge
  • 2.23
    Over
  • 1.6
    Under
  • Shrewsbury Town - Sunderland
  • 2.88
    Shrewsbury Town
  • 3.2
    X
  • 2.48
    Sunderland
  • 2.18
    Over
  • 1.64
    Under
  • Barnet - Braintree Town
  • 1.6
    Barnet
  • 3.5
    X
  • 5.3
    Braintree Town
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • Ipswich Town - Queens Park Rangers
  • 2.7
    Ipswich Town
  • 3
    X
  • 2.8
    Queens Park Rangers
  • 2.25
    Over
  • 1.64
    Under
  • Peterborough United - Accrington Stanley
  • 2.18
    Peterborough United
  • 3.9
    X
  • 2.85
    Accrington Stanley
  • 1.58
    Over
  • 2.3
    Under
  • Forest Green Rovers - Cheltenham Town
  • 1.85
    Forest Green Rovers
  • 3.55
    X
  • 4.1
    Cheltenham Town
  • 1.85
    Over
  • 1.9
    Under
  • Deveronvale - Stirling University FC
  • 1.65
    Deveronvale
  • 3.75
    X
  • 4.3
    Stirling University FC
  • 1.92
    Over
  • 1.8
    Under
  • Crawley Town - Newport County
  • 3.1
    Crawley Town
  • 3.35
    X
  • 2.25
    Newport County
  • 2
    Over
  • 1.76
    Under
  • Swindon Town - Mansfield Town
  • 3.25
    Swindon Town
  • 3.45
    X
  • 2.14
    Mansfield Town
  • 1.98
    Over
  • 1.78
    Under
  • Macclesfield Town - Carlisle
  • 3.15
    Macclesfield Town
  • 3.35
    X
  • 2.23
    Carlisle
  • 1.9
    Over
  • 1.85
    Under
  • Plymouth Argyle - Burton Albion
  • 3.2
    Plymouth Argyle
  • 3.55
    X
  • 2.14
    Burton Albion
  • 1.93
    Over
  • 1.83
    Under
  • Wycombe Wanderers - Scunthorpe United
  • 2.14
    Wycombe Wanderers
  • 3.55
    X
  • 3.2
    Scunthorpe United
  • 1.8
    Over
  • 1.95
    Under
  • Milton Keynes Dons - Northampton Town
  • 1.75
    Milton Keynes Dons
  • 3.75
    X
  • 4.4
    Northampton Town
  • 1.83
    Over
  • 1.93
    Under
  • Yeovil Town - Tranmere Rovers
  • 2.7
    Yeovil Town
  • 3.25
    X
  • 2.55
    Tranmere Rovers
  • 1.9
    Over
  • 1.85
    Under
  • AFC Fylde - Chesterfield
  • 1.85
    AFC Fylde
  • 3.45
    X
  • 3.75
    Chesterfield
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • Bristol Rovers - Oxford United
  • 2.2
    Bristol Rovers
  • 3.7
    X
  • 2.95
    Oxford United
  • 1.88
    Over
  • 1.87
    Under
  • Harrogate Town - Wrexham
  • 2.02
    Harrogate Town
  • 3.35
    X
  • 3.3
    Wrexham
  • 2.23
    Over
  • 1.6
    Under
  • Morecambe - Colchester United
  • 3.65
    Morecambe
  • 3.45
    X
  • 2
    Colchester United
  • 1.93
    Over
  • 1.82
    Under
  • Maidstone United - Leyton Orient
  • 4.25
    Maidstone United
  • 3.6
    X
  • 1.72
    Leyton Orient
  • 2.04
    Over
  • 1.71
    Under
  • Montrose - Airdrieonians
  • 2.43
    Montrose
  • 3.5
    X
  • 2.48
    Airdrieonians
  • 1.83
    Over
  • 1.93
    Under
  • St Mirren - Kilmarnock
  • 4.1
    St Mirren
  • 3.7
    X
  • 1.8
    Kilmarnock
  • 2.12
    Over
  • 1.72
    Under
  • Dundee United - Inverness CT
  • 2.3
    Dundee United
  • 3.2
    X
  • 2.95
    Inverness CT
  • 1.93
    Over
  • 1.83
    Under
  • Greenock Morton - Falkirk
  • 1.94
    Greenock Morton
  • 3.4
    X
  • 3.6
    Falkirk
  • 1.98
    Over
  • 1.78
    Under
  • Wigan Athletic - West Bromwich
  • 3.15
    Wigan Athletic
  • 3.55
    X
  • 2.16
    West Bromwich
  • 1.79
    Over
  • 2.02
    Under
  • Cardiff City - Fulham
  • 2.6
    Cardiff City
  • 3.4
    X
  • 2.75
    Fulham
  • 1.84
    Over
  • 1.98
    Under
  • Newcastle United - Brighton & Hove Albion
  • 2.16
    Newcastle United
  • 3.15
    X
  • 3.85
    Brighton & Hove Albion
  • 2.48
    Over
  • 1.56
    Under
  • Bournemouth - Southampton
  • 2.16
    Bournemouth
  • 3.5
    X
  • 3.45
    Southampton
  • 1.78
    Over
  • 2.07
    Under
  • Oldham Athletic - Port Vale
  • 1.92
    Oldham Athletic
  • 3.45
    X
  • 3.9
    Port Vale
  • 2.07
    Over
  • 1.71
    Under
  • Stoke City - Birmingham
  • 1.97
    Stoke City
  • 3.2
    X
  • 4.1
    Birmingham
  • 2.12
    Over
  • 1.71
    Under
  • Southend - Coventry City
  • 1.97
    Southend
  • 3.4
    X
  • 3.8
    Coventry City
  • 1.96
    Over
  • 1.8
    Under
  • Brentford - Bristol City
  • 1.67
    Brentford
  • 3.9
    X
  • 4.8
    Bristol City
  • 1.71
    Over
  • 2.14
    Under
  • Charlton Athletic - Barnsley
  • 3.35
    Charlton Athletic
  • 3.5
    X
  • 2.08
    Barnsley
  • 1.83
    Over
  • 1.93
    Under
  • Luton - Walsall
  • 1.65
    Luton
  • 4
    X
  • 4.8
    Walsall
  • 1.8
    Over
  • 1.96
    Under
  • West Ham - Tottenham
  • 3.95
    West Ham
  • 3.9
    X
  • 1.88
    Tottenham
  • 1.67
    Over
  • 2.25
    Under
  • Manchester City - Burnley
  • 1.07
    Manchester City
  • 14
    X
  • 30
    Burnley
  • 1.68
    Over
  • 2.23
    Under
  • Lincoln City - Cambridge United
  • 1.6
    Lincoln City
  • 3.85
    X
  • 5.3
    Cambridge United
  • 1.76
    Over
  • 2
    Under
  • Bury - Notts County
  • 1.72
    Bury
  • 3.85
    X
  • 4.4
    Notts County
  • 1.73
    Over
  • 2.04
    Under
  • Nottingham Forest - Norwich City
  • 2.3
    Nottingham Forest
  • 3.15
    X
  • 3.15
    Norwich City
  • 1.95
    Over
  • 1.85
    Under
  • Reading - Millwall
  • 2.8
    Reading
  • 3.1
    X
  • 2.6
    Millwall
  • 2.12
    Over
  • 1.71
    Under
  • Dartford - Dulwich Hamlet
  • 1.97
    Dartford
  • 3.35
    X
  • 3.25
    Dulwich Hamlet
  • 1.76
    Over
  • 1.98
    Under
  • Kerala Blasters - Delhi Dynamos
  • 2.05
    Kerala Blasters
  • 3.4
    X
  • 3.4
    Delhi Dynamos
  • 1.98
    Over
  • 1.78
    Under
  • Skövde AIK - Torns IF
  • 2.55
    Skövde AIK
  • 3.25
    X
  • 2.35
    Torns IF
  • Rushall Olympic - St Ives Town
  • 2.35
    Rushall Olympic
  • 3.4
    X
  • 2.35
    St Ives Town
  • 1.68
    Over
  • 2.07
    Under
  • Banbury United - Royston Town
  • 2.2
    Banbury United
  • 3.3
    X
  • 2.55
    Royston Town
  • 1.68
    Over
  • 2.07
    Under
  • Stratford Town - Leiston
  • 2.35
    Stratford Town
  • 3.4
    X
  • 2.35
    Leiston
  • 1.63
    Over
  • 2.17
    Under
  • Lowestoft Town - Barwell
  • 2.35
    Lowestoft Town
  • 3.4
    X
  • 2.35
    Barwell
  • 1.81
    Over
  • 1.91
    Under
  • Halesowen Town - Needham Market
  • 2.35
    Halesowen Town
  • 3.4
    X
  • 2.35
    Needham Market
  • 1.63
    Over
  • 2.17
    Under
  • King's Lynn FC - Rushden & Diamonds
  • 1.98
    King's Lynn FC
  • 3.3
    X
  • 2.95
    Rushden & Diamonds
  • 1.68
    Over
  • 2.07
    Under
  • Lewes - Folkestone Invicta
  • 2.07
    Lewes
  • 3.55
    X
  • 2.6
    Folkestone Invicta
  • 1.6
    Over
  • 2.23
    Under
  • AFC Hornchurch - Tonbridge Angels
  • 2.23
    AFC Hornchurch
  • 3.4
    X
  • 2.45
    Tonbridge Angels
  • 1.63
    Over
  • 2.17
    Under
  • Enfield Town - Whitehawk
  • 1.8
    Enfield Town
  • 3.5
    X
  • 3.2
    Whitehawk
  • 2.35
    Over
  • 1.53
    Under
  • Dorking Wanderers FC - Wingate & Finchley
  • 1.72
    Dorking Wanderers FC
  • 3.5
    X
  • 3.5
    Wingate & Finchley
  • 1.63
    Over
  • 2.17
    Under
  • Bishop's Stortford - Corinthian-Casuals
  • 2.05
    Bishop's Stortford
  • 3.5
    X
  • 2.65
    Corinthian-Casuals
  • 2.28
    Over
  • 1.57
    Under
  • Kingstonian - Harlow Town
  • 1.83
    Kingstonian
  • 3.4
    X
  • 3.25
    Harlow Town
  • 2.35
    Over
  • 1.54
    Under
  • GAIS - Landskrona BoIS
  • 1.66
    GAIS
  • 3.85
    X
  • 4.3
    Landskrona BoIS
  • 1.67
    Over
  • 2.2
    Under
  • Carshalton Athletic - Potters Bar Town FC
  • 2.2
    Carshalton Athletic
  • 3.4
    X
  • 2.5
    Potters Bar Town FC
  • 1.66
    Over
  • 2.12
    Under
  • Bognor Regis Town - Margate
  • 2.05
    Bognor Regis Town
  • 3.4
    X
  • 2.75
    Margate
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • Albion Rovers - Formartine United
  • 1.85
    Albion Rovers
  • 3.75
    X
  • 3.3
    Formartine United
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • Edusport Academy - Fraserburgh
  • 2.95
    Edusport Academy
  • 3.65
    X
  • 2.04
    Fraserburgh
  • 2.02
    Over
  • 1.72
    Under
  • Elgin City - Whitehill Welfare
  • 1.1
    Elgin City
  • 8.5
    X
  • 11.5
    Whitehill Welfare
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • East Kilbride Reserves - Spartans FC
  • 2.33
    East Kilbride Reserves
  • 3.65
    X
  • 2.48
    Spartans FC
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • Rothes - Annan Athletic
  • 3.65
    Rothes
  • 3.9
    X
  • 1.7
    Annan Athletic
  • 1.93
    Over
  • 1.8
    Under
  • Berwick Rangers - Gretna 2008
  • 1.53
    Berwick Rangers
  • 4.1
    X
  • 4.5
    Gretna 2008
  • 2.08
    Over
  • 1.67
    Under
  • Cowdenbeath - Clyde
  • 5.8
    Cowdenbeath
  • 4
    X
  • 1.42
    Clyde
  • 2.35
    Over
  • 1.54
    Under
  • Cumbernauld Colts FC - BSC Glasgow FC
  • 2.05
    Cumbernauld Colts FC
  • 3.55
    X
  • 3
    BSC Glasgow FC
  • 1.53
    Over
  • 2.38
    Under
  • Beith Juniors - Linlithgow Rose
  • 2.48
    Beith Juniors
  • 3.55
    X
  • 2.38
    Linlithgow Rose
  • 1.9
    Over
  • 1.82
    Under
  • Brora Rangers - Coldstream
  • 1.07
    Brora Rangers
  • 9.5
    X
  • 15
    Coldstream
  • 1.96
    Over
  • 1.76
    Under
  • Cove Rangers - Auchinleck Talbot
  • 1.35
    Cove Rangers
  • 4.9
    X
  • 5.75
    Auchinleck Talbot
  • 2.05
    Over
  • 1.7
    Under
  • Gala Fairydean - East Stirlingshire
  • 2.43
    Gala Fairydean
  • 3.6
    X
  • 2.43
    East Stirlingshire
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • Zenit St Petersburg II - SKA Energiya Khabarovsk
  • 2.95
    Zenit St Petersburg II
  • 3.1
    X
  • 2.1
    SKA Energiya Khabarovsk
  • 2.23
    Over
  • 1.6
    Under
  • FK Sochi - Sibir Novosibirsk
  • 1.65
    FK Sochi
  • 3.3
    X
  • 4.4
    Sibir Novosibirsk
  • 2.17
    Over
  • 1.63
    Under
  • Baltika Kaliningrad - FC Krasnodar II
  • 1.7
    Baltika Kaliningrad
  • 3.25
    X
  • 4.2
    FC Krasnodar II
  • 2.23
    Over
  • 1.6
    Under
  • CD Vitoria - Barakaldo
  • 2.75
    CD Vitoria
  • 2.75
    X
  • 2.6
    Barakaldo
  • 2.43
    Over
  • 1.5
    Under
  • SpVgg Hankofen-Hailing - TSV 1865 Dachau
  • 1.98
    SpVgg Hankofen-Hailing
  • 3.75
    X
  • 2.65
    TSV 1865 Dachau
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • DJK Gebenbach - Würzburger FV
  • 1.95
    DJK Gebenbach
  • 3.55
    X
  • 2.8
    Würzburger FV
  • 1.6
    Over
  • 2.23
    Under
  • 1. FC Sand - TSV Aubstadt
  • 7.5
    1. FC Sand
  • 5.4
    X
  • 1.18
    TSV Aubstadt
  • 1.84
    Over
  • 1.88
    Under
  • 1. FC Sonthofen - DJK Vilzing
  • 1.6
    1. FC Sonthofen
  • 3.95
    X
  • 3.75
    DJK Vilzing
  • 2.3
    Over
  • 1.56
    Under
  • Dalkurd FF - Örebro SK
  • 3
    Dalkurd FF
  • 3.35
    X
  • 2.3
    Örebro SK
  • 1.88
    Over
  • 1.93
    Under
  • Bedworth United - Alvechurch FC
  • 3.8
    Bedworth United
  • 3.4
    X
  • 1.68
    Alvechurch FC
  • 1.6
    Over
  • 2.23
    Under
  • Hitchin Town - Leatherhead
  • 2.4
    Hitchin Town
  • 3.6
    X
  • 2.5
    Leatherhead
  • 1.68
    Over
  • 2.07
    Under
  • Real Oviedo - Osasuna
  • 2.25
    Real Oviedo
  • 2.9
    X
  • 3.25
    Osasuna
  • 1.48
    Over
  • 2.55
    Under
  • South Shields FC - Gainsborough Trinity
  • 2.04
    South Shields FC
  • 3.35
    X
  • 2.7
    Gainsborough Trinity
  • 2.35
    Over
  • 1.54
    Under
  • FK Voždovac - Mladost Lučani
  • 1.8
    FK Voždovac
  • 3.15
    X
  • 3.75
    Mladost Lučani
  • 1.97
    Over
  • 1.76
    Under
  • SC Velbert - 1. FC Bocholt
  • 2.63
    SC Velbert
  • 3.55
    X
  • 2.04
    1. FC Bocholt
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • Weymouth - Walton Casuals
  • 1.4
    Weymouth
  • 4.1
    X
  • 5.1
    Walton Casuals
  • 2.07
    Over
  • 1.68
    Under
  • NC Magra - ASM Oran
  • 1.57
    NC Magra
  • 3.1
    X
  • 5.4
    ASM Oran
  • 1.5
    Over
  • 2.43
    Under
  • Amora - Belenenses
  • 4.6
    Amora
  • 3.45
    X
  • 1.65
    Belenenses
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • CD Cova Piedade - Portimonense
  • 4.2
    CD Cova Piedade
  • 3.25
    X
  • 1.8
    Portimonense
  • 2.06
    Over
  • 1.7
    Under
  • Biggleswade Town - Coalville Town
  • 2.2
    Biggleswade Town
  • 3.2
    X
  • 2.6
    Coalville Town
  • 1.73
    Over
  • 2
    Under
  • Valenciano - Vitoria Guimarães
  • 23
    Valenciano
  • 10
    X
  • 1.05
    Vitoria Guimarães
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • Bytovia Bytów - Odra Opole
  • 2.33
    Bytovia Bytów
  • 3.25
    X
  • 2.75
    Odra Opole
  • 1.98
    Over
  • 1.75
    Under
  • TB Uphusen - Vfl Oythe
  • 1.65
    TB Uphusen
  • 3.75
    X
  • 3.55
    Vfl Oythe
  • 2.1
    Over
  • 1.67
    Under
  • FK Liepāja - Metta/LU Riga
  • 1.26
    FK Liepāja
  • 4.9
    X
  • 9
    Metta/LU Riga
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • Åtvidabergs FF - Ängelholms FF
  • 1.62
    Åtvidabergs FF
  • 3.8
    X
  • 4.1
    Ängelholms FF
  • Budućnost Podgorica - OFK Titograd Podgorica
  • 2.23
    Budućnost Podgorica
  • 2.55
    X
  • 3.45
    OFK Titograd Podgorica
  • 1.46
    Over
  • 2.55
    Under
  • ND Gorica - Maribor
  • 5.2
    ND Gorica
  • 4.5
    X
  • 1.4
    Maribor
  • 1.66
    Over
  • 2.12
    Under
  • Stirling Albion - Queen's Park
  • 2.28
    Stirling Albion
  • 3.85
    X
  • 2.48
    Queen's Park
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • Botev Plovdiv - Cherno More Varna
  • 1.96
    Botev Plovdiv
  • 3.15
    X
  • 3.7
    Cherno More Varna
  • 2.28
    Over
  • 1.62
    Under
  • Valencia - Leganés
  • 1.65
    Valencia
  • 3.55
    X
  • 6.1
    Leganés
  • 2.23
    Over
  • 1.68
    Under
  • Umm Salal - Qatar SC
  • 1.8
    Umm Salal
  • 3.6
    X
  • 3.45
    Qatar SC
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • Al Arabi (QAT) - Al Ahli (QAT)
  • 2
    Al Arabi (QAT)
  • 3.45
    X
  • 3
    Al Ahli (QAT)
  • 2.35
    Over
  • 1.54
    Under
  • Sanat Naft Abadan - Tractor Sazi FC
  • 2.35
    Sanat Naft Abadan
  • 2.63
    X
  • 3.05
    Tractor Sazi FC
  • 1.48
    Over
  • 2.48
    Under
  • SD Amorebieta - Real Oviedo B
  • 2.85
    SD Amorebieta
  • 3
    X
  • 2.3
    Real Oviedo B
  • 2.28
    Over
  • 1.57
    Under
  • Rayo Vallecano (d) - Fundación Albacete (d)
  • 2.23
    Rayo Vallecano (d)
  • 3.35
    X
  • 2.55
    Fundación Albacete (d)
  • 2.2
    Over
  • 1.6
    Under
  • Vibonese - ASD Sicula Leonzio
  • 2.23
    Vibonese
  • 2.9
    X
  • 3
    ASD Sicula Leonzio
  • 2.23
    Over
  • 1.6
    Under
  • Al Salmiyah - Kazma SC
  • 2.16
    Al Salmiyah
  • 3.15
    X
  • 2.7
    Kazma SC
  • 1.73
    Over
  • 2
    Under
  • Al Shabab (KWT) - Al Tadhamon
  • 1.64
    Al Shabab (KWT)
  • 3.55
    X
  • 3.8
    Al Tadhamon
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • Al Ettifaq - Al Ahli Jeddah
  • 4.1
    Al Ettifaq
  • 3.4
    X
  • 1.75
    Al Ahli Jeddah
  • 1.6
    Over
  • 2.23
    Under
  • Trenčín - FC Nitra
  • 1.47
    Trenčín
  • 4
    X
  • 5.1
    FC Nitra
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • Dunajska Streda - ŽP Podbrezová
  • 1.24
    Dunajska Streda
  • 4.75
    X
  • 8
    ŽP Podbrezová
  • 1.63
    Over
  • 2.15
    Under
  • Åland United (d) - FC Honka Espoo (d)
  • 2.5
    Åland United (d)
  • 3.6
    X
  • 2.18
    FC Honka Espoo (d)
  • 1.6
    Over
  • 2.2
    Under
  • JyPK (d) - TPS Turku (d)
  • 1.79
    JyPK (d)
  • 3.95
    X
  • 3.05
    TPS Turku (d)
  • 1.93
    Over
  • 1.79
    Under
  • HJK (d) - PK-35 Vantaa (d)
  • 2.32
    HJK (d)
  • 3.55
    X
  • 2.35
    PK-35 Vantaa (d)
  • 1.91
    Over
  • 1.81
    Under
  • O'Higgins - Colo Colo
  • 3.05
    O'Higgins
  • 3.3
    X
  • 2.08
    Colo Colo
  • 1.88
    Over
  • 1.88
    Under
  • Apollon Limassol - Ermis Aradippou
  • 1.12
    Apollon Limassol
  • 6.5
    X
  • 11
    Ermis Aradippou
  • 2.2
    Over
  • 1.6
    Under
  • FK Sarajevo - Sloboda Tuzla
  • 1.4
    FK Sarajevo
  • 3.75
    X
  • 6.25
    Sloboda Tuzla
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • Szombathelyi Haladás - MOL Vidi FC
  • 4.6
    Szombathelyi Haladás
  • 3.7
    X
  • 1.63
    MOL Vidi FC
  • 1.74
    Over
  • 2.02
    Under
  • DVSC Debrecen - Paksi SE
  • 2.1
    DVSC Debrecen
  • 3.25
    X
  • 3.2
    Paksi SE
  • 1.9
    Over
  • 1.85
    Under
  • Slovan Bratislava - Zlaté Moravce
  • 1.15
    Slovan Bratislava
  • 6
    X
  • 11
    Zlaté Moravce
  • 2.04
    Over
  • 1.7
    Under
  • Diósgyőri VTK - Újpest FC
  • 3.2
    Diósgyőri VTK
  • 3.05
    X
  • 2.2
    Újpest FC
  • 2.4
    Over
  • 1.54
    Under
  • Žilina - Zemplín Michalovce
  • 1.33
    Žilina
  • 4.4
    X
  • 6.75
    Zemplín Michalovce
  • 1.68
    Over
  • 2.07
    Under
  • MTK Budapest FC - Budapest Honvéd FC
  • 2.35
    MTK Budapest FC
  • 2.9
    X
  • 3
    Budapest Honvéd FC
  • 1.8
    Over
  • 1.95
    Under
  • Kisvarda - Mezökövesd
  • 2.55
    Kisvarda
  • 3.1
    X
  • 2.63
    Mezökövesd
  • 1.9
    Over
  • 1.85
    Under
  • SKF Sered - Ružomberok
  • 2.8
    SKF Sered
  • 3.1
    X
  • 2.25
    Ružomberok
  • 1.66
    Over
  • 2.12
    Under
  • Slovácko - Teplice
  • 2.18
    Slovácko
  • 3.25
    X
  • 3.15
    Teplice
  • 2.02
    Over
  • 1.74
    Under
  • Baník Ostrava - MFK Karviná
  • 1.57
    Baník Ostrava
  • 3.7
    X
  • 5.4
    MFK Karviná
  • 2.12
    Over
  • 1.67
    Under
  • Příbram - FK Baumit Jablonec
  • 3.95
    Příbram
  • 3.75
    X
  • 1.75
    FK Baumit Jablonec
  • 1.67
    Over
  • 2.14
    Under
  • Roeselare - Union Saint-Gilloise
  • 2.45
    Roeselare
  • 3.1
    X
  • 2.8
    Union Saint-Gilloise
  • 1.93
    Over
  • 1.83
    Under
  • AC Milan U19 - Torino U19
  • 2.35
    AC Milan U19
  • 3.35
    X
  • 2.43
    Torino U19
  • 1.76
    Over
  • 1.96
    Under
  • Qarabağ - Sabail
  • 1.18
    Qarabağ
  • 4.8
    X
  • 12.5
    Sabail
  • 1.81
    Over
  • 1.91
    Under
  • FK Poprad - Partizán Bardejov
  • 1.36
    FK Poprad
  • 4.75
    X
  • 5
    Partizán Bardejov
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • Hartberg - Rapid Wien
  • 3.9
    Hartberg
  • 3.75
    X
  • 1.8
    Rapid Wien
  • 1.63
    Over
  • 2.2
    Under
  • Red Bull Salzburg - Wacker Innsbruck
  • 1.12
    Red Bull Salzburg
  • 8
    X
  • 16
    Wacker Innsbruck
  • 1.8
    Over
  • 1.96
    Under
  • LASK Linz - Rheindorf Altach
  • 1.43
    LASK Linz
  • 4.25
    X
  • 6.75
    Rheindorf Altach
  • 1.8
    Over
  • 1.96
    Under
  • Los Andes - Guillermo Brown
  • 2.25
    Los Andes
  • 2.8
    X
  • 3.35
    Guillermo Brown
  • 1.58
    Over
  • 2.3
    Under
  • Athletic Club Bilbao B - Mirandés
  • 2
    Athletic Club Bilbao B
  • 3.1
    X
  • 3.35
    Mirandés
  • 1.96
    Over
  • 1.76
    Under
  • Valladolid B - Cultural Leonesa
  • 2.85
    Valladolid B
  • 3.1
    X
  • 2.25
    Cultural Leonesa
  • 2.38
    Over
  • 1.52
    Under
  • Eintracht Trier 05 - SV Röchling Völklingen
  • 2.17
    Eintracht Trier 05
  • 3.75
    X
  • 2.35
    SV Röchling Völklingen
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • OCK Khouribga - Raja Casablanca
  • 3.1
    OCK Khouribga
  • 3
    X
  • 2.14
    Raja Casablanca
  • 2.12
    Over
  • 1.66
    Under
  • Lausanne-Sport - FC Schaffhausen
  • 1.7
    Lausanne-Sport
  • 3.45
    X
  • 4.25
    FC Schaffhausen
  • 2.15
    Over
  • 1.64
    Under
  • S.C. Espinho - Académico Viseu
  • 3.3
    S.C. Espinho
  • 3.1
    X
  • 2.1
    Académico Viseu
  • 2
    Over
  • 1.74
    Under
  • Paris SG - Amiens
  • 1.08
    Paris SG
  • 10.5
    X
  • 23
    Amiens
  • 1.68
    Over
  • 2.18
    Under
  • Koblenz - Hertha Wiesbach
  • 1.8
    Koblenz
  • 3.85
    X
  • 3
    Hertha Wiesbach
  • 2.28
    Over
  • 1.57
    Under
  • PAS Giannina - Panetolikos Agrinio
  • 1.75
    PAS Giannina
  • 3.25
    X
  • 4.75
    Panetolikos Agrinio
  • 1.48
    Over
  • 2.55
    Under
  • Istra 1961 - Dinamo Zagreb
  • 10
    Istra 1961
  • 5.2
    X
  • 1.2
    Dinamo Zagreb
  • 1.75
    Over
  • 1.98
    Under
  • Al Ain (UAE) - Al Jazira Abu Dhabi
  • 1.4
    Al Ain (UAE)
  • 4.5
    X
  • 5.5
    Al Jazira Abu Dhabi
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • GKS Tychy '71 - Raków Częstochowa
  • 2.95
    GKS Tychy '71
  • 3.15
    X
  • 2.25
    Raków Częstochowa
  • 2.14
    Over
  • 1.64
    Under
  • Royal Excel Mouscron - Standard de Liège
  • 5.5
    Royal Excel Mouscron
  • 4.2
    X
  • 1.55
    Standard de Liège
  • 1.67
    Over
  • 2.23
    Under
  • Deportivo Merlo - Club Leandro N. Alem
  • 2.1
    Deportivo Merlo
  • 3.2
    X
  • 3.1
    Club Leandro N. Alem
  • 2.32
    Over
  • 1.55
    Under
  • Ruch Chorzów - Widzew Łódź
  • 3
    Ruch Chorzów
  • 3.1
    X
  • 2.08
    Widzew Łódź
  • 1.86
    Over
  • 1.85
    Under
  • AEK Larnaca - Doxa Katokopias
  • 1.1
    AEK Larnaca
  • 7
    X
  • 12
    Doxa Katokopias
  • 1.91
    Over
  • 1.81
    Under
  • Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno
  • 1.37
    Shakhtyor Soligorsk
  • 4.1
    X
  • 7
    Neman Grodno
  • 2.17
    Over
  • 1.63
    Under
  • Apollon Smyrnis - AEK Aten
  • 8.5
    Apollon Smyrnis
  • 4.1
    X
  • 1.36
    AEK Aten
  • 2.2
    Over
  • 1.63
    Under
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
  • 2.15
    Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • 3.2
    X
  • 3.15
    Chojniczanka Chojnice
  • 2.14
    Over
  • 1.64
    Under
  • Sandefjord Fotball - Strømsgodset
  • 3
    Sandefjord Fotball
  • 3.45
    X
  • 2.28
    Strømsgodset
  • 1.7
    Over
  • 2.16
    Under
  • Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
  • 1.89
    Śląsk Wrocław
  • 3.65
    X
  • 3.65
    Arka Gdynia
  • 1.94
    Over
  • 1.82
    Under
  • MFK Skalica - FC Petržalka 1898
  • 1.52
    MFK Skalica
  • 4.1
    X
  • 4.1
    FC Petržalka 1898
  • 1.63
    Over
  • 2.17
    Under
  • Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic
  • 1.76
    Mamelodi Sundowns
  • 3.05
    X
  • 4.9
    Bloemfontein Celtic
  • 2.4
    Over
  • 1.54
    Under
  • Union Guimar - UD Tamaraceite
  • 2.2
    Union Guimar
  • 3.15
    X
  • 2.65
    UD Tamaraceite
  • 2
    Over
  • 1.72
    Under
  • SD Leioa - Gernika
  • 2.05
    SD Leioa
  • 2.88
    X
  • 3.5
    Gernika
  • 2.28
    Over
  • 1.57
    Under
  • FC Rapperswil-Jona - Kriens
  • 1.95
    FC Rapperswil-Jona
  • 3.4
    X
  • 3.3
    Kriens
  • 1.68
    Over
  • 2.07
    Under
  • UD Las Palmas - Numancia
  • 1.67
    UD Las Palmas
  • 3.35
    X
  • 5
    Numancia
  • 2.08
    Over
  • 1.7
    Under
  • Alcorcón - Granada CF
  • 2.38
    Alcorcón
  • 2.7
    X
  • 3.25
    Granada CF
  • 1.48
    Over
  • 2.55
    Under
  • CS Constantine - Olympique de Médéa
  • 1.68
    CS Constantine
  • 3.2
    X
  • 4.5
    Olympique de Médéa
  • 2.28
    Over
  • 1.57
    Under
  • VVSB - De Treffers
  • 2.1
    VVSB
  • 3.55
    X
  • 2.65
    De Treffers
  • Jong Vitesse - Barendrecht
  • 1.65
    Jong Vitesse
  • 4.2
    X
  • 3.35
    Barendrecht
  • Crotone - Padova
  • 1.72
    Crotone
  • 3.3
    X
  • 5.2
    Padova
  • 2
    Over
  • 1.76
    Under
  • Team Wiener Linien - SV Mattersburg II
  • 3
    Team Wiener Linien
  • 3.6
    X
  • 1.9
    SV Mattersburg II
  • 2.16
    Over
  • 1.63
    Under
  • Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa
  • 2.35
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona
  • 2.8
    X
  • 3
    Hapoel Haifa
  • 2.23
    Over
  • 1.61
    Under
  • Sivasspor - Fenerbahçe
  • 3.2
    Sivasspor
  • 3.3
    X
  • 2.14
    Fenerbahçe
  • 1.74
    Over
  • 2.04
    Under
  • Juventus - Genoa
  • 1.14
    Juventus
  • 7.5
    X
  • 19
    Genoa
  • 2.33
    Over
  • 1.6
    Under
  • Aluminij - Domžale
  • 3.7
    Aluminij
  • 3.45
    X
  • 1.75
    Domžale
  • 1.66
    Over
  • 2.12
    Under
  • Victoria Sulejowek - Ursus Warszawa
  • 2.1
    Victoria Sulejowek
  • 3.75
    X
  • 2.7
    Ursus Warszawa
  • 1.65
    Over
  • 2.12
    Under
  • CA Atlanta - Club Atlético Fénix (ARG)
  • 1.9
    CA Atlanta
  • 3.05
    X
  • 4
    Club Atlético Fénix (ARG)
  • 2.48
    Over
  • 1.49
    Under
  • Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
  • 2.5
    Bnei Yehuda Tel Aviv
  • 2.9
    X
  • 2.75
    Hapoel Tel Aviv
  • 2.33
    Over
  • 1.56
    Under
  • Godoy Cruz - Aldosivi
  • 1.88
    Godoy Cruz
  • 3.1
    X
  • 4.3
    Aldosivi
  • 1.56
    Over
  • 2.35
    Under
  • Gaziantep B.B. - Ümraniyespor
  • 1.9
    Gaziantep B.B.
  • 3.3
    X
  • 3.55
    Ümraniyespor
  • 2.14
    Over
  • 1.64
    Under
  • Excelsior Rotterdam - Vitesse
  • 3.95
    Excelsior Rotterdam
  • 4.1
    X
  • 1.76
    Vitesse
  • 1.65
    Over
  • 2.25
    Under
  • FC Barcelona B - Villarreal B
  • 1.9
    FC Barcelona B
  • 3.15
    X
  • 3.7
    Villarreal B
  • 2.06
    Over
  • 1.68
    Under
  • PSV Eindhoven - FC Emmen
  • 1.09
    PSV Eindhoven
  • 10
    X
  • 23
    FC Emmen
  • 1.64
    Over
  • 2.28
    Under
  • Schalke 04 - Werder Bremen
  • 2.04
    Schalke 04
  • 3.4
    X
  • 3.6
    Werder Bremen
  • 1.95
    Over
  • 1.86
    Under
  • Villarreal - Atlético Madrid
  • 3.75
    Villarreal
  • 3.15
    X
  • 2.14
    Atlético Madrid
  • 2.55
    Over
  • 1.54
    Under
  • Balikesirspor - Boluspor
  • 3.15
    Balikesirspor
  • 3.15
    X
  • 2.1
    Boluspor
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • Huddersfield Town - Liverpool
  • 11
    Huddersfield Town
  • 5.25
    X
  • 1.32
    Liverpool
  • 1.81
    Over
  • 2.02
    Under
  • Derby County - Sheffield United
  • 2.55
    Derby County
  • 3.2
    X
  • 2.8
    Sheffield United
  • 1.95
    Over
  • 1.85
    Under
  • FC Matera - Casertana
  • 3.2
    FC Matera
  • 3.05
    X
  • 2.05
    Casertana
  • 2.55
    Over
  • 1.46
    Under
  • Al Rayyan - Al Gharafa (QAT)
  • 1.65
    Al Rayyan
  • 4.25
    X
  • 3.55
    Al Gharafa (QAT)
  • 2.2
    Over
  • 1.61
    Under
  • Bordj Bou Arreridj - MC Alger
  • 2.3
    Bordj Bou Arreridj
  • 2.85
    X
  • 2.95
    MC Alger
  • 1.48
    Over
  • 2.48
    Under
  • MO Béjaïa - AS Ain M'Lila
  • 1.65
    MO Béjaïa
  • 3.2
    X
  • 4.7
    AS Ain M'Lila
  • 1.48
    Over
  • 2.48
    Under
  • Al Shabab (KSA) - Al Hilal
  • 4.6
    Al Shabab (KSA)
  • 4
    X
  • 1.55
    Al Hilal
  • 1.66
    Over
  • 2.12
    Under
  • SC Dikkelvenne - Toekomst Menen
  • 2.25
    SC Dikkelvenne
  • 3.55
    X
  • 2.43
    Toekomst Menen
  • 1.65
    Over
  • 2.1
    Under
  • USV Allerheiligen - Sturm Graz II
  • 2
    USV Allerheiligen
  • 3.55
    X
  • 2.8
    Sturm Graz II
  • 2.16
    Over
  • 1.62
    Under
  • KACM Marrakech - Difaâ Hassani El Jadida
  • 3.65
    KACM Marrakech
  • 3
    X
  • 1.94
    Difaâ Hassani El Jadida
  • 2.28
    Over
  • 1.57
    Under
  • Luzern - Thun
  • 2.45
    Luzern
  • 3.35
    X
  • 2.63
    Thun
  • 2.4
    Over
  • 1.54
    Under
  • Servette - Aarau
  • 1.75
    Servette
  • 3.65
    X
  • 3.65
    Aarau
  • 1.63
    Over
  • 2.17
    Under
  • FC Zürich - Young Boys
  • 3.4
    FC Zürich
  • 3.65
    X
  • 1.93
    Young Boys
  • 2.38
    Over
  • 1.55
    Under
  • Radnički Niš - Zemun FK
  • 1.11
    Radnički Niš
  • 7
    X
  • 10.5
    Zemun FK
  • 2.02
    Over
  • 1.71
    Under
  • Red Star Belgrade - Rad Belgrad
  • 1.04
    Red Star Belgrade
  • 9
    X
  • 15
    Rad Belgrad
  • 1.98
    Over
  • 1.74
    Under
  • Napredak Kruševac - Radnik Surdulica
  • 1.4
    Napredak Kruševac
  • 4.2
    X
  • 5.2
    Radnik Surdulica
  • 1.85
    Over
  • 1.86
    Under
  • Proleter Novi Sad - FK Macva
  • 1.7
    Proleter Novi Sad
  • 3.35
    X
  • 4
    FK Macva
  • 2.05
    Over
  • 1.68
    Under
  • Ludogorets Razgrad - Levski Sofia
  • 1.7
    Ludogorets Razgrad
  • 3.65
    X
  • 4.25
    Levski Sofia
  • 2
    Over
  • 1.8
    Under
  • Al-Ittihad Al-Sakandary - Petrojet
  • 2
    Al-Ittihad Al-Sakandary
  • 2.85
    X
  • 3.9
    Petrojet
  • 2.32
    Over
  • 1.55
    Under
  • Al Kuwait SC - Al Nasr (KWT)
  • 1.2
    Al Kuwait SC
  • 5.4
    X
  • 7.5
    Al Nasr (KWT)
  • 2.28
    Over
  • 1.57
    Under
  • Deportivo Toluca FC Premier - Cruz Azul Hidalgo
  • 1.67
    Deportivo Toluca FC Premier
  • 3.75
    X
  • 4
    Cruz Azul Hidalgo
  • 1.76
    Over
  • 1.97
    Under
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisla Sandomierz
  • 2
    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • 3.6
    X
  • 3
    Wisla Sandomierz
  • 1.76
    Over
  • 1.96
    Under
  • Puskás Academy - Ferencváros
  • 6
    Puskás Academy
  • 3.8
    X
  • 1.49
    Ferencváros
  • 1.85
    Over
  • 1.9
    Under
  • Larissa - Lamia 1964
  • 2.04
    Larissa
  • 2.85
    X
  • 4.1
    Lamia 1964
  • 1.57
    Over
  • 2.33
    Under
  • RC Hades - Patro Eisden Maasmechelen
  • 2.25
    RC Hades
  • 3.55
    X
  • 2.43
    Patro Eisden Maasmechelen
  • 1.65
    Over
  • 2.1
    Under
  • Dessel Sport - KVV Thes Sport Tessenderlo
  • 2.6
    Dessel Sport
  • 3.6
    X
  • 2.18
    KVV Thes Sport Tessenderlo
  • 1.66
    Over
  • 2.12
    Under
  • Bocholter VV - Turnhout KV
  • 1.2
    Bocholter VV
  • 5.1
    X
  • 8.5
    Turnhout KV
  • 1.6
    Over
  • 2.2
    Under
  • Hapoel Beer Sheva - Hapoel Raanana
  • 1.22
    Hapoel Beer Sheva
  • 5.1
    X
  • 10.5
    Hapoel Raanana
  • 1.82
    Over
  • 1.93
    Under
  • Olimpia Elbląg - KS ROW 1964 Rybnik
  • 2.9
    Olimpia Elbląg
  • 3.1
    X
  • 2.14
    KS ROW 1964 Rybnik
  • 2.2
    Over
  • 1.6
    Under
  • Curicó Unido - Palestino
  • 2.17
    Curicó Unido
  • 3.15
    X
  • 3
    Palestino
  • 1.98
    Over
  • 1.78
    Under
  • Viitorul Constanța - ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe
  • 1.82
    Viitorul Constanța
  • 3.4
    X
  • 4.35
    ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe
  • 2.35
    Over
  • 1.58
    Under
  • Royal Antwerp FC - Lokeren
  • 1.32
    Royal Antwerp FC
  • 5.2
    X
  • 9
    Lokeren
  • 1.7
    Over
  • 2.17
    Under
  • Kortrijk - Sint-Truiden
  • 2.02
    Kortrijk
  • 4
    X
  • 3.1
    Sint-Truiden
  • 1.62
    Over
  • 2.3
    Under
  • EM Deportivo Binacional - Universitario de Deportes
  • 1.93
    EM Deportivo Binacional
  • 3.3
    X
  • 3.6
    Universitario de Deportes
  • 1.78
    Over
  • 1.98
    Under
  • Sint-Niklaas - Spouwen Mopertingen
  • 1.89
    Sint-Niklaas
  • 3.55
    X
  • 3.05
    Spouwen Mopertingen
  • 1.6
    Over
  • 2.2
    Under
  • Temse - Sporting Hasselt
  • 2.35
    Temse
  • 3.45
    X
  • 2.35
    Sporting Hasselt
  • 1.65
    Over
  • 2.12
    Under
  • Tongeren SK - Hoogstraten
  • 2.7
    Tongeren SK
  • 3.55
    X
  • 2.06
    Hoogstraten
  • 1.72
    Over
  • 2
    Under
  • Ronse - Mandel United
  • 2.45
    Ronse
  • 3.55
    X
  • 2.23
    Mandel United
  • 1.72
    Over
  • 2
    Under
  • Tempo Overijse - Gullegem
  • 1.5
    Tempo Overijse
  • 3.8
    X
  • 4.6
    Gullegem
  • 1.72
    Over
  • 2
    Under
  • KRC Gent - KFC Sparta Petegem
  • 2.55
    KRC Gent
  • 3.55
    X
  • 2.17
    KFC Sparta Petegem
  • 1.65
    Over
  • 2.1
    Under
  • KSK Lierse Kempenzonen - SK Deinze
  • 2.38
    KSK Lierse Kempenzonen
  • 3.6
    X
  • 2.38
    SK Deinze
  • 1.66
    Over
  • 2.12
    Under
  • Olympic Charleroi - La Louvière Centre
  • 2.7
    Olympic Charleroi
  • 3.35
    X
  • 2.12
    La Louvière Centre
  • 1.65
    Over
  • 2.1
    Under
  • RU Wallonne Ciney - Entente Acren Lessines
  • 3.45
    RU Wallonne Ciney
  • 3.35
    X
  • 1.84
    Entente Acren Lessines
  • 1.72
    Over
  • 2
    Under
  • RFC Meux - Stade Waremmien
  • 2.06
    RFC Meux
  • 3.55
    X
  • 2.7
    Stade Waremmien
  • 1.6
    Over
  • 2.2
    Under
  • RAAL La Louvière - RC Hamoir
  • 2.25
    RAAL La Louvière
  • 3.35
    X
  • 2.55
    RC Hamoir
  • 1.65
    Over
  • 2.1
    Under
  • RES Couvin-Mariembourg - Wallonia Walhain CG
  • 1.89
    RES Couvin-Mariembourg
  • 3.55
    X
  • 3.05
    Wallonia Walhain CG
  • 1.65
    Over
  • 2.1
    Under
  • FCV Dender EH - RWDM47
  • 3.2
    FCV Dender EH
  • 3.65
    X
  • 1.85
    RWDM47
  • 1.66
    Over
  • 2.12
    Under
  • Châtelet SC - ASV Geel
  • 1.9
    Châtelet SC
  • 3.7
    X
  • 3.05
    ASV Geel
  • 1.66
    Over
  • 2.12
    Under
  • Siquinalá - Deportivo Iztapa
  • 2.08
    Siquinalá
  • 3.1
    X
  • 3
    Deportivo Iztapa
  • 2.02
    Over
  • 1.73
    Under
  • Virton - Seraing United
  • 1.6
    Virton
  • 3.7
    X
  • 4.25
    Seraing United
  • 1.66
    Over
  • 2.12
    Under
  • Nantes - Toulouse
  • 2
    Nantes
  • 3.35
    X
  • 3.8
    Toulouse
  • 2.25
    Over
  • 1.65
    Under
  • Dijon - Lille
  • 3.25
    Dijon
  • 3.4
    X
  • 2.17
    Lille
  • 1.93
    Over
  • 1.87
    Under
  • Caen - Guingamp
  • 2.25
    Caen
  • 3.15
    X
  • 3.3
    Guingamp
  • 2.28
    Over
  • 1.63
    Under
  • Reims - Angers
  • 2.23
    Reims
  • 3
    X
  • 3.55
    Angers
  • 1.52
    Over
  • 2.55
    Under
  • Strasbourg - Monaco
  • 2.55
    Strasbourg
  • 3.25
    X
  • 2.75
    Monaco
  • 1.76
    Over
  • 2.06
    Under
  • Nacional de Montevideo - Peñarol Montevideo
  • 2.4
    Nacional de Montevideo
  • 3.05
    X
  • 2.7
    Peñarol Montevideo
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • Córdoba CF - Deportivo La Coruña
  • 3.5
    Córdoba CF
  • 3.2
    X
  • 2
    Deportivo La Coruña
  • 2.04
    Over
  • 1.74
    Under
  • Maritzburg United - Highlands Park
  • 3.05
    Maritzburg United
  • 2.65
    X
  • 2.5
    Highlands Park
  • 2.55
    Over
  • 1.48
    Under
  • Orlando Pirates - Chippa United
  • 1.85
    Orlando Pirates
  • 3.25
    X
  • 3.95
    Chippa United
  • 2.43
    Over
  • 1.52
    Under
  • Lech Poznań - Korona Kielce
  • 1.8
    Lech Poznań
  • 3.3
    X
  • 4.6
    Korona Kielce
  • 1.88
    Over
  • 1.88
    Under
  • KRC Genk - AS Eupen
  • 1.16
    KRC Genk
  • 8
    X
  • 13
    AS Eupen
  • 1.79
    Over
  • 2.04
    Under
  • Flandria - Estudiantes de Buenos Aires
  • 2.65
    Flandria
  • 2.75
    X
  • 2.75
    Estudiantes de Buenos Aires
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • UAI Urquiza - CA San Miguel
  • 1.75
    UAI Urquiza
  • 3.15
    X
  • 4.75
    CA San Miguel
  • 2.55
    Over
  • 1.46
    Under
  • Deportivo Español - All Boys
  • 3.2
    Deportivo Español
  • 2.95
    X
  • 2.25
    All Boys
  • 2.43
    Over
  • 1.5
    Under
  • Argentino de Quilmes - Deportivo Laferrere
  • 1.65
    Argentino de Quilmes
  • 3.2
    X
  • 5.25
    Deportivo Laferrere
  • 2.23
    Over
  • 1.6
    Under
  • Club Comunicaciones (ARG) - Club Atletico Defensores Unidos
  • 2.75
    Club Comunicaciones (ARG)
  • 2.75
    X
  • 2.65
    Club Atletico Defensores Unidos
  • 1.5
    Over
  • 2.43
    Under
  • Acassuso - Barracas Central
  • 2.33
    Acassuso
  • 2.75
    X
  • 3.25
    Barracas Central
  • 2.55
    Over
  • 1.46
    Under
  • Tubize - Lommel SK
  • 2.63
    Tubize
  • 3.3
    X
  • 2.48
    Lommel SK
  • 1.83
    Over
  • 1.93
    Under
  • Udinese - Napoli
  • 6
    Udinese
  • 3.95
    X
  • 1.56
    Napoli
  • 1.85
    Over
  • 1.95
    Under
  • The New Saints - Connah's Quay FC
  • 1.45
    The New Saints
  • 4.1
    X
  • 6.1
    Connah's Quay FC
  • 1.64
    Over
  • 2.16
    Under
  • Juve Stabia - Monopoli
  • 1.74
    Juve Stabia
  • 3.35
    X
  • 3.95
    Monopoli
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • Lanús - Patronato de Paraná
  • 1.8
    Lanús
  • 3
    X
  • 5
    Patronato de Paraná
  • 1.49
    Over
  • 2.55
    Under
  • FC Utrecht - AZ Alkmaar
  • 2.5
    FC Utrecht
  • 3.6
    X
  • 2.6
    AZ Alkmaar
  • 2.32
    Over
  • 1.62
    Under
  • SC Heerenveen - Ajax
  • 9
    SC Heerenveen
  • 5.8
    X
  • 1.27
    Ajax
  • 2.08
    Over
  • 1.75
    Under
  • FC Barcelona - Sevilla
  • 1.29
    FC Barcelona
  • 6.5
    X
  • 8
    Sevilla
  • 1.65
    Over
  • 2.28
    Under
  • Triestina - Ternana
  • 2.45
    Triestina
  • 2.85
    X
  • 2.75
    Ternana
  • 2.32
    Over
  • 1.55
    Under
  • Universitario de Sucre - Royal Pari FC
  • 2.43
    Universitario de Sucre
  • 3.2
    X
  • 2.6
    Royal Pari FC
  • 1.82
    Over
  • 1.93
    Under
  • Magallanes - Melipilla
  • 1.96
    Magallanes
  • 3.15
    X
  • 3.25
    Melipilla
  • 1.73
    Over
  • 2
    Under
  • Ittihad de Tanger - Chabab Rif Hoceima
  • 1.6
    Ittihad de Tanger
  • 3.15
    X
  • 5.5
    Chabab Rif Hoceima
  • 1.46
    Over
  • 2.55
    Under
  • América FC-MG - Grêmio-RS
  • 2.48
    América FC-MG
  • 3.1
    X
  • 2.7
    Grêmio-RS
  • 1.55
    Over
  • 2.38
    Under
  • Botafogo-RJ - Bahia-BA
  • 1.93
    Botafogo-RJ
  • 3.2
    X
  • 3.7
    Bahia-BA
  • 2.38
    Over
  • 1.55
    Under
  • Vila Nova-GO - Juventude-RS
  • 1.74
    Vila Nova-GO
  • 3.2
    X
  • 4.5
    Juventude-RS
  • 1.49
    Over
  • 2.5
    Under
  • Avaí-SC - Oeste-SP
  • 1.74
    Avaí-SC
  • 3.2
    X
  • 4.5
    Oeste-SP
  • 2.4
    Over
  • 1.54
    Under
  • Boa Esporte Clube-MG - Guarani-SP
  • 2.7
    Boa Esporte Clube-MG
  • 2.85
    X
  • 2.6
    Guarani-SP
  • 1.54
    Over
  • 2.4
    Under
  • GS Loures - Sporting Lisboa
  • 18
    GS Loures
  • 8.5
    X
  • 1.08
    Sporting Lisboa
  • 1.83
    Over
  • 1.89
    Under
  • FC Cincinnati - Nashville SC
  • 1.4
    FC Cincinnati
  • 4.25
    X
  • 5.1
    Nashville SC
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • Valledupar FC - Deportes Quindío
  • 2.23
    Valledupar FC
  • 2.95
    X
  • 2.88
    Deportes Quindío
  • 2.12
    Over
  • 1.66
    Under
  • Jaguares de Córdoba - Independiente Medellín
  • 3.65
    Jaguares de Córdoba
  • 3.2
    X
  • 2.02
    Independiente Medellín
  • 2.32
    Over
  • 1.61
    Under
  • Union La Calera - Huachipato
  • 2.75
    Union La Calera
  • 3
    X
  • 2.43
    Huachipato
  • 1.78
    Over
  • 1.98
    Under
  • Real Garcilaso - Unión Comercio
  • 1.38
    Real Garcilaso
  • 4.5
    X
  • 6.75
    Unión Comercio
  • 1.56
    Over
  • 2.33
    Under
  • Boca Juniors - Rosario Central
  • 1.7
    Boca Juniors
  • 3.5
    X
  • 4.75
    Rosario Central
  • 2.28
    Over
  • 1.6
    Under
  • Loros Universidad - Leones Negros UDG Premier
  • 1.57
    Loros Universidad
  • 3.75
    X
  • 4.75
    Leones Negros UDG Premier
  • 1.57
    Over
  • 2.28
    Under
  • CA Agropecuario - Independiente Rivadavia
  • 2.15
    CA Agropecuario
  • 2.8
    X
  • 3.55
    Independiente Rivadavia
  • 1.54
    Over
  • 2.38
    Under
  • Guayaquil City FC - Barcelona SC
  • 6.4
    Guayaquil City FC
  • 4
    X
  • 1.4
    Barcelona SC
  • 2.23
    Over
  • 1.62
    Under
  • Tuxtla FC - Irapuato
  • 2.2
    Tuxtla FC
  • 3.4
    X
  • 2.75
    Irapuato
  • 1.73
    Over
  • 2
    Under
  • Albinegros de Orizaba - Cocodrilos de Tabasco F.C.
  • 1.62
    Albinegros de Orizaba
  • 3.75
    X
  • 4.35
    Cocodrilos de Tabasco F.C.
  • 1.68
    Over
  • 2.06
    Under
  • Real Monarchs SLC - Reno 1868 FC
  • 2.4
    Real Monarchs SLC
  • 3.5
    X
  • 2.4
    Reno 1868 FC
  • 1.73
    Over
  • 2
    Under
  • General Díaz - Deportivo Santaní
  • 2.38
    General Díaz
  • 2.95
    X
  • 2.85
    Deportivo Santaní
  • 2.14
    Over
  • 1.67
    Under
  • Deportivo Gladiadores - Canoneros Marina
  • 2.5
    Deportivo Gladiadores
  • 3.4
    X
  • 2.4
    Canoneros Marina
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • Mineros de Zacatecas - Dorados de Sinaloa
  • 1.8
    Mineros de Zacatecas
  • 3.3
    X
  • 3.65
    Dorados de Sinaloa
  • 1.97
    Over
  • 1.76
    Under
  • The Strongest - Guabirá Montero
  • 1.14
    The Strongest
  • 6.5
    X
  • 12
    Guabirá Montero
  • 1.54
    Over
  • 2.4
    Under
  • Pioneros de Cancún - Yalmakan
  • 1.8
    Pioneros de Cancún
  • 3.4
    X
  • 3.75
    Yalmakan
  • 1.81
    Over
  • 1.91
    Under
  • Querétaro FC - Cruz Azul
  • 3.05
    Querétaro FC
  • 3.1
    X
  • 2.23
    Cruz Azul
  • 2.23
    Over
  • 1.62
    Under
  • Fortaleza-CE - Paysandu-PA
  • 1.49
    Fortaleza-CE
  • 3.6
    X
  • 6.1
    Paysandu-PA
  • 2.38
    Over
  • 1.54
    Under
  • Sport Recife-PE - Vasco da Gama-RJ
  • 2.33
    Sport Recife-PE
  • 3.2
    X
  • 2.8
    Vasco da Gama-RJ
  • 2.3
    Over
  • 1.58
    Under
  • São Paulo-SP - Atlético-PR
  • 2.07
    São Paulo-SP
  • 3.05
    X
  • 3.5
    Atlético-PR
  • 2.43
    Over
  • 1.53
    Under
  • Atlético Bucaramanga - Boyacá Chicó
  • 1.46
    Atlético Bucaramanga
  • 3.95
    X
  • 7
    Boyacá Chicó
  • 2.18
    Over
  • 1.68
    Under
  • Sport Rosario - Dep. Univ. San Martin
  • 2
    Sport Rosario
  • 3.3
    X
  • 3.4
    Dep. Univ. San Martin
  • 1.88
    Over
  • 1.88
    Under
  • Universidad Católica (CHI) - Universidad de Concepción
  • 1.98
    Universidad Católica (CHI)
  • 3.1
    X
  • 3.55
    Universidad de Concepción
  • 2.1
    Over
  • 1.68
    Under
  • Pacific FC - Gavilanes FC Matamoros
  • 3
    Pacific FC
  • 3.3
    X
  • 2.1
    Gavilanes FC Matamoros
  • 1.68
    Over
  • 2.06
    Under
  • Santamarina Tandil - CA Temperley
  • 2.55
    Santamarina Tandil
  • 2.8
    X
  • 2.85
    CA Temperley
  • 1.5
    Over
  • 2.5
    Under
  • Independiente Santa Fe - La Equidad Seguros
  • 1.98
    Independiente Santa Fe
  • 2.95
    X
  • 4.25
    La Equidad Seguros
  • 1.54
    Over
  • 2.48
    Under
  • Nacional Asunción (PAR) - Guaraní
  • 2.28
    Nacional Asunción (PAR)
  • 2.95
    X
  • 3
    Guaraní
  • 1.93
    Over
  • 1.82
    Under
  • Newell's Old Boys - Atlético Tigre
  • 2.08
    Newell's Old Boys
  • 2.95
    X
  • 3.75
    Atlético Tigre
  • 1.46
    Over
  • 2.6
    Under
  • Platense (ARG) - Brown de Adrogué
  • 2.15
    Platense (ARG)
  • 2.85
    X
  • 3.5
    Brown de Adrogué
  • 1.54
    Over
  • 2.38
    Under
  • Villa Dálmine - Quilmes
  • 2.3
    Villa Dálmine
  • 2.8
    X
  • 3.25
    Quilmes
  • 1.52
    Over
  • 2.43
    Under
  • LDU Quito - Deportivo Cuenca
  • 1.75
    LDU Quito
  • 3.3
    X
  • 4.3
    Deportivo Cuenca
  • 1.98
    Over
  • 1.78
    Under
  • Canterbury United - Southern United FC
  • 1.64
    Canterbury United
  • 3.8
    X
  • 3.55
    Southern United FC
  • 2.07
    Over
  • 1.68
    Under
  • Inter Playa del Carmen - UA Zacatecas
  • 1.9
    Inter Playa del Carmen
  • 3.4
    X
  • 3.4
    UA Zacatecas
  • 1.66
    Over
  • 2.12
    Under
  • Deportivo Tepic Jap - Club Necaxa Premier
  • 2
    Deportivo Tepic Jap
  • 3.5
    X
  • 3.1
    Club Necaxa Premier
  • 1.86
    Over
  • 1.86
    Under
  • América - Club Tijuana
  • 1.64
    América
  • 3.6
    X
  • 4.7
    Club Tijuana
  • 1.95
    Over
  • 1.8
    Under
  • CF Pachuca - Santos Laguna
  • 2.12
    CF Pachuca
  • 3.25
    X
  • 3.15
    Santos Laguna
  • 1.76
    Over
  • 2
    Under
  • Celaya - Atlante
  • 2.55
    Celaya
  • 3.15
    X
  • 2.38
    Atlante
  • 2.02
    Over
  • 1.73
    Under
  • Sampaio Correa-MA - Londrina-PR
  • 2.35
    Sampaio Correa-MA
  • 2.9
    X
  • 2.9
    Londrina-PR
  • 1.52
    Over
  • 2.45
    Under
  • Lobos de la UPNFM - CD Motagua
  • 2.55
    Lobos de la UPNFM
  • 3
    X
  • 2.35
    CD Motagua
  • 1.97
    Over
  • 1.76
    Under
  • Patriotas FC - Once Caldas Manizales
  • 1.64
    Patriotas FC
  • 3.4
    X
  • 5.75
    Once Caldas Manizales
  • 1.54
    Over
  • 2.48
    Under
  • Auckland City FC - Tasman United
  • 1.2
    Auckland City FC
  • 5.75
    X
  • 7
    Tasman United
  • 1.81
    Over
  • 1.91
    Under
  • Sport Boys - Academia Cantolao
  • 2.02
    Sport Boys
  • 3.15
    X
  • 3.45
    Academia Cantolao
  • 1.98
    Over
  • 1.78
    Under
  • Hamilton Wanderers AFC - Waitakere United
  • 4.1
    Hamilton Wanderers AFC
  • 4.1
    X
  • 1.52
    Waitakere United
  • 1.91
    Over
  • 1.81
    Under
  • Real CD España - Platense (HON)
  • 1.64
    Real CD España
  • 3.25
    X
  • 4.35
    Platense (HON)
  • 1.91
    Over
  • 1.81
    Under
  • CF Monterrey - Deportivo Toluca FC
  • 1.83
    CF Monterrey
  • 3.4
    X
  • 3.85
    Deportivo Toluca FC
  • 1.86
    Over
  • 1.89
    Under
  • Delfin SC - Aucas
  • 2
    Delfin SC
  • 3.15
    X
  • 3.6
    Aucas
  • 2.08
    Over
  • 1.7
    Under
  • Club Necaxa - Club León
  • 2.5
    Club Necaxa
  • 3.1
    X
  • 2.65
    Club León
  • 1.9
    Over
  • 1.85
    Under
  • FC Juárez - Cimarrones De Sonora
  • 2
    FC Juárez
  • 3.2
    X
  • 3.2
    Cimarrones De Sonora
  • 2.02
    Over
  • 1.73
    Under
  • Wellington Phoenix - Newcastle Jets FC
  • 3.15
    Wellington Phoenix
  • 3.65
    X
  • 2.12
    Newcastle Jets FC
  • 1.61
    Over
  • 2.33
    Under
  • Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka
  • 3.25
    Montedio Yamagata
  • 3.15
    X
  • 2.05
    Avispa Fukuoka
  • 2.28
    Over
  • 1.58
    Under
  • Mito Hollyhock - Roasso Kumamoto
  • 1.95
    Mito Hollyhock
  • 3.25
    X
  • 3.45
    Roasso Kumamoto
  • 2.23
    Over
  • 1.62
    Under
  • Matsumoto Yamaga FC - FC Gifu
  • 1.52
    Matsumoto Yamaga FC
  • 3.85
    X
  • 5.1
    FC Gifu
  • 1.82
    Over
  • 1.93
    Under
  • Yokohama FC - Omiya Ardija
  • 2.43
    Yokohama FC
  • 3.05
    X
  • 2.7
    Omiya Ardija
  • 2.02
    Over
  • 1.74
    Under
  • Kamatamare Sanuki - Renofa Yamaguchi
  • 3.15
    Kamatamare Sanuki
  • 3.25
    X
  • 2.05
    Renofa Yamaguchi
  • 1.67
    Over
  • 2.12
    Under
  • Tokyo Verdy - Tokushima Vortis
  • 2.6
    Tokyo Verdy
  • 3.15
    X
  • 2.43
    Tokushima Vortis
  • 2.02
    Over
  • 1.75
    Under
  • Tochigi SC - Ventforet Kofu
  • 3.25
    Tochigi SC
  • 2.8
    X
  • 2.25
    Ventforet Kofu
  • 1.56
    Over
  • 2.33
    Under
  • Brisbane Roar - Central Coast Mariners
  • 1.96
    Brisbane Roar
  • 3.5
    X
  • 3.75
    Central Coast Mariners
  • 1.66
    Over
  • 2.2
    Under
  • JEF United Chiba - Oita Trinita
  • 3.45
    JEF United Chiba
  • 3.35
    X
  • 1.92
    Oita Trinita
  • 1.64
    Over
  • 2.18
    Under
  • Gwangju FC - Suwon City
  • 2.1
    Gwangju FC
  • 3
    X
  • 3.3
    Suwon City
  • 2.18
    Over
  • 1.64
    Under
  • Daejeon Citizen - Busan I Park
  • 2.75
    Daejeon Citizen
  • 3.1
    X
  • 2.35
    Busan I Park
  • 2.08
    Over
  • 1.7
    Under
  • Seoul E-Land - Anyang FC
  • 2.85
    Seoul E-Land
  • 3.1
    X
  • 2.3
    Anyang FC
  • 2.14
    Over
  • 1.67
    Under
  • Ansan Greeners FC - Bucheon FC 1995
  • 2.4
    Ansan Greeners FC
  • 2.95
    X
  • 2.8
    Bucheon FC 1995
  • 2.38
    Over
  • 1.54
    Under
  • V-Varen Nagasaki - Júbilo Iwata
  • 2.35
    V-Varen Nagasaki
  • 3.3
    X
  • 2.7
    Júbilo Iwata
  • 1.91
    Over
  • 1.84
    Under
  • Fagiano Okayama - Machida Zelvia
  • 2.65
    Fagiano Okayama
  • 3.1
    X
  • 2.43
    Machida Zelvia
  • 2.28
    Over
  • 1.58
    Under
  • Beijing Guoan - Changchun Yatai
  • 1.23
    Beijing Guoan
  • 6.25
    X
  • 10
    Changchun Yatai
  • 1.87
    Over
  • 1.87
    Under
  • Shenzhen FC - Dalian Transcendence
  • 1.3
    Shenzhen FC
  • 5
    X
  • 6.4
    Dalian Transcendence
  • 1.55
    Over
  • 2.32
    Under
  • Asan Mugunghwa FC - Seongnam Ilhwa Chunma
  • 2.4
    Asan Mugunghwa FC
  • 3
    X
  • 2.75
    Seongnam Ilhwa Chunma
  • 2.4
    Over
  • 1.54
    Under
  • Perth Glory - Western Sydney Wanderers
  • 2.23
    Perth Glory
  • 3.45
    X
  • 3.1
    Western Sydney Wanderers
  • 1.68
    Over
  • 2.18
    Under
  • Viktoria Žižkov - FC Vysocina Jihlava
  • 3.05
    Viktoria Žižkov
  • 3.25
    X
  • 2.1
    FC Vysocina Jihlava
  • 1.73
    Over
  • 2
    Under
  • Floridsdorfer AC - SK Vorwärts Steyr
  • 1.58
    Floridsdorfer AC
  • 3.55
    X
  • 4.9
    SK Vorwärts Steyr
  • 1.64
    Over
  • 2.15
    Under
  • Kairat Almaty - Tobol Kostanay
  • 1.35
    Kairat Almaty
  • 3.95
    X
  • 6.5
    Tobol Kostanay
  • 1.81
    Over
  • 1.91
    Under
  • Kyzylzhar Petropavlosvk - Zhetysu Taldykorgan
  • 1.72
    Kyzylzhar Petropavlosvk
  • 3.3
    X
  • 3.8
    Zhetysu Taldykorgan
  • 2.12
    Over
  • 1.66
    Under
  • FC Shakhtyor Karagandy - FK Aktobe
  • 1.62
    FC Shakhtyor Karagandy
  • 3.2
    X
  • 4.5
    FK Aktobe
  • 2
    Over
  • 1.73
    Under
  • Ponferradina - UD Las Palmas II
  • 1.57
    Ponferradina
  • 3.5
    X
  • 4.7
    UD Las Palmas II
  • 2.1
    Over
  • 1.65
    Under
  • Farul Constanţa - FC Argeş
  • 2.9
    Farul Constanţa
  • 3.25
    X
  • 2.12
    FC Argeş
  • 1.91
    Over
  • 1.81
    Under
  • Sevilla Atlético - FC Cartagena
  • 2.65
    Sevilla Atlético
  • 3.05
    X
  • 2.48
    FC Cartagena
  • 1.46
    Over
  • 2.5
    Under
  • Garcia, S/Noren, A - Watson, B/Simpson, W
  • Sri Lanka - England
  • 2.32
    Sri Lanka
  • 1.61
    England
  • Winner (Andalucia Valderrama Masters 2018)
  • 151
    Aguilar, Felipe
  • 151
    Albertus, Max
  • 201
    Angles, Pep
  • 201
    Baldwin, Matthew
  • 81
    Bertasio, N
  • 201
    Björn, Thomas
  • 251
    Bland, Adam
  • 81
    Bland, Richard
  • 21
    Bourdy, Grégory
  • 81
    Brown, Steven
  • 17
    Campillo, Jorge
  • 151
    Canter, L
  • 81
    Cañizares, Alejandro
  • 5
    Chesters, Ashley
  • 201
    Choi, Jinho
  • 151
    Dantorp, Jens
  • 251
    De La Riva, Eduardo
  • 126
    Del Val, Samuel
  • 251
    Dodt, Andrew
  • 201
    Dredge, Bradley
  • 151
    Drysdale, David
  • 41
    Elvira, Nacho
  • 41
    Farr, Oliver
  • 12
    Fdez-Castaño, Gonzalo
  • 41
    Fichardt, Darren
  • 81
    Fisher, Oliver
  • 126
    Fraser, Marcus
  • 101
    Gallacher, Stephen
  • 3.5
    Garcia, Sergio
  • 101
    Gouveia, Ricardo
  • 101
    Guerrier, Julien
  • 201
    Hansen, Anders
  • 201
    Hanson, Peter
  • 81
    Harrington, Padraig
  • 101
    Havret, Grégory
  • 201
    Heisele, Sebastian
  • 81
    Hend, Scott
  • 151
    Horsey, David
  • 126
    Jacquelin, Raphael
  • 201
    Jaidee, Thongchai
  • 201
    Jensen, Lasse
  • 81
    Jeunghun Wang
  • 81
    Johnston, Andrew
  • 151
    Karlsson, Robert
  • 101
    Kieffer, Maximilian
  • 41
    Kinhult, Marcus
  • 101
    Kjeldsen, Søren
  • 151
    Koepka, Chase
  • 201
    Koivu, Kim
  • 21
    Korhonen, Mikko
  • 201
    Kruyswijk, Jacques
  • 126
    Lipsky, David
  • 201
    Lombard, Zander
  • 12
    Lowry, Shane
  • 101
    Luiten, Joost
  • 81
    McEvoy, Richard
  • 151
    Molinari, Edoardo
  • 126
    Morrison, James
  • 126
    Moynihan, Gavin
  • 251
    Neil, Bradley
  • 101
    Nixon, Matthew
  • 126
    Norris, Jason
  • 251
    Oriol, Pedro
  • 101
    Ormsby, Wade
  • 81
    Peterson, Paul
  • 201
    Porteous, Haydn
  • 251
    Pulkkanen, Tapio
  • 29
    Quiros, Alvaro
  • 126
    Rai, Aaron
  • 151
    Rak Hyun Cho
  • 34
    Ramsay, Richie
  • 151
    Ritthammer, Bernd
  • 51
    Rock, Robert
  • 126
    Saddier, Adrien
  • 23
    Scrivener, Jason
  • 151
    Shinkwin, Callum
  • 151
    Slattery, Lee
  • 101
    Southgate, Matthew
  • 101
    Sterne, Richard
  • 251
    Syme, Connor
  • 201
    Walters, Justin
  • 201
    Waring, Paul
  • 12
    Warren, Marc
  • 41
    Westwood, Lee
  • 126
    Widegren, Pontus
  • Runde 2 - Late Sixshooter (Andalucia Valderrama Masters 2018)
  • Maccabi Haifa U19 - Hapoel Tel Aviv U19
  • 26
    Maccabi Haifa U19
  • 5.5
    X
  • 1.17
    Hapoel Tel Aviv U19
  • Gençlerbirliği U21 - Adanaspor U21
  • 17
    Gençlerbirliği U21
  • 4.1
    X
  • 1.29
    Adanaspor U21
  • Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon U19 - Hapoel Ramat Gan Efraim U19
  • 41
    Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon U19
  • 6
    X
  • 1.15
    Hapoel Ramat Gan Efraim U19
  • Ateneo De Manila Blue Eagles @ Far Eastern University Tamaraws
  • 8
    Far Eastern University Tamaraws
  • 1.05
    Ateneo De Manila Blue Eagles
  • ACS Dacia Unirea Brăila - CS Aerostar Bacău
  • 11
    ACS Dacia Unirea Brăila
  • 1.49
    X
  • 3.2
    CS Aerostar Bacău
  • Győri ETO FC U19 - Puskás Akadémia U19
  • Shevardeni U19 - Saburtalo Tbilisi U19
  • 29
    Shevardeni U19
  • 5.4
    X
  • 1.16
    Saburtalo Tbilisi U19
  • CS Baloteşti - Pandurii Târgu Jiu
  • 1.18
    CS Baloteşti
  • 5.2
    X
  • 26
    Pandurii Târgu Jiu
  • Sportul Snagov - FC Metaloglobus Bucureşti
  • AFC UTA Arad - ACS Energeticianul
  • 30
    AFC UTA Arad
  • 5.8
    X
  • 1.14
    ACS Energeticianul
  • FC Smolevichi Reserves - Isloch Reserves
  • 1.17
    FC Smolevichi Reserves
  • 5.1
    X
  • 23
    Isloch Reserves
  • Varaždin U19 - Nk Rudes U19
  • 26
    Varaždin U19
  • 5.6
    X
  • 1.16
    Nk Rudes U19
  • Panathinaikos FC Athens U19 - Panionios FC U19
  • 2.7
    Panathinaikos FC Athens U19
  • 1.8
    X
  • 6.1
    Panionios FC U19
  • ACS Poli Timişoara - ASU Poli Timișoara
  • 61
    ACS Poli Timişoara
  • 8
    X
  • 1.07
    ASU Poli Timișoara
  • FK Senica U19 - Žilina U19
  • 1.46
    FK Senica U19
  • 3.5
    X
  • 8.5
    Žilina U19
  • Mioveni - Luceafărul Oradea
  • 7.5
    Mioveni
  • 3.1
    X
  • 1.57
    Luceafărul Oradea
  • Niigata Albirex BB @ Chiba Jets
  • 1.16
    Chiba Jets
  • 5
    Niigata Albirex BB
  • Trinec - MFK Chrudim
  • 2.7
    Trinec
  • 1.73
    X
  • 7
    MFK Chrudim
  • Frýdek-Místek - Viktoria Otrokovice
  • 20
    Frýdek-Místek
  • 8.5
    X
  • 1.1
    Viktoria Otrokovice
  • Tacloban Fighting Warays (W) - Pocari Sweat (d)
  • 1.72
    Tacloban Fighting Warays (W)
  • 2.02
    Pocari Sweat (d)
  • SK Převýšov - SK Zápy
  • 35
    SK Převýšov
  • 10
    X
  • 1.06
    SK Zápy
  • Maccabi Tel Aviv U19 - Hapoel Raanana U19
  • 5.4
    Maccabi Tel Aviv U19
  • 3.35
    X
  • 1.63
    Hapoel Raanana U19
  • Arema Cronus FC - Bali United
  • 1.05
    Arema Cronus FC
  • 12
    X
  • 34
    Bali United
  • Bnei Yehuda Tel Aviv U19 - Hapoel Beer Sheva Hashlosha U19
  • 1.1
    Bnei Yehuda Tel Aviv U19
  • 8.5
    X
  • 19
    Hapoel Beer Sheva Hashlosha U19
  • Gazovik Orenburg - Yenisey Krasnoyarsk
  • 2.4
    Gazovik Orenburg
  • 2.23
    X
  • 4.8
    Yenisey Krasnoyarsk
  • FC Lokomotíva Košice (W) - SKF Zilina (W)
  • 3.3
    FC Lokomotíva Košice (W)
  • 3.3
    X
  • 2.1
    SKF Zilina (W)
  • Vanhoutte, C/Washington, A - Easwaramurthi, A/Hsieh Yu-Ting
  • 1.28
    1
  • 3.35
    2
  • Melbourne Victory - Melbourne City FC
  • 1.38
    Melbourne Victory
  • 4.3
    X
  • 9
    Melbourne City FC
  • Aris Thessaloniki FC U19 - PAOK Thessaloniki FC U19
  • 6.4
    Aris Thessaloniki FC U19
  • 3.8
    X
  • 1.5
    PAOK Thessaloniki FC U19
  • San Miguel Beermen @ Talk 'N Text Tropang Texters
  • 2.7
    Talk 'N Text Tropang Texters
  • 1.44
    San Miguel Beermen
  • Niko Basket Mykolaiv @ Azovmash Mariupol BC
  • 1.49
    Azovmash Mariupol BC
  • 2.48
    Niko Basket Mykolaiv
  • Valencia U19 - Villarreal U19
  • 5.5
    Valencia U19
  • 3.8
    X
  • 1.55
    Villarreal U19
  • Udinese U19 - Napoli U19
  • 9.5
    Udinese U19
  • 5.4
    X
  • 1.26
    Napoli U19
  • Eintracht Frankfurt U19 - Heidenheim U19
  • 1.24
    Eintracht Frankfurt U19
  • 5.4
    X
  • 10
    Heidenheim U19
  • Saudi Arabia U19 - Malaysia U19
  • 1.09
    Saudi Arabia U19
  • 8.5
    X
  • 25
    Malaysia U19
  • Royal Never Give Up - G2 Esports
  • 1.02
    1
  • 11
    2
  • FC Nitra U19 - ZP Sport Podbrezova U19
  • 3.65
    FC Nitra U19
  • 3.05
    X
  • 2.08
    ZP Sport Podbrezova U19
  • Osijek U19 - NK Dugopolje U19
  • 1.16
    Osijek U19
  • 6.25
    X
  • 15
    NK Dugopolje U19
  • Czarni Sosnowiec (d) - GKS Katowice (d)
  • 1.04
    Czarni Sosnowiec (d)
  • 14
    X
  • 36
    GKS Katowice (d)
  • Mitech Zywiec (d) - AZS Wroclaw (d)
  • 1.91
    Mitech Zywiec (d)
  • 3.25
    X
  • 3.95
    AZS Wroclaw (d)
  • Medyk Konin (d) - AZS PWSZ Walbrzych (d)
  • 3
    Medyk Konin (d)
  • 3.05
    X
  • 2.43
    AZS PWSZ Walbrzych (d)
  • Partizan Belgrade U19 - FK Jedinstvo UB U19
  • 1. FC Köln U19 - Borussia Mönchengladbach U19
  • 1.34
    1. FC Köln U19
  • 5.1
    X
  • 6.5
    Borussia Mönchengladbach U19
  • FC Hradec Kralove U19 - Dukla Prague U19
  • 1.1
    FC Hradec Kralove U19
  • 9
    X
  • 17
    Dukla Prague U19
  • Academica Clinceni - Chindia Târgovişte
  • 3.6
    Academica Clinceni
  • 2.75
    X
  • 2.25
    Chindia Târgovişte
  • Diosgyori VTK U19 - MTK Budapest U19
  • OGC Nice U19 - Toulouse U19
  • 20
    OGC Nice U19
  • 8.5
    X
  • 1.1
    Toulouse U19
  • Ulinzi Stars - AFC Leopards
  • 2.75
    Ulinzi Stars
  • 2.65
    X
  • 2.9
    AFC Leopards
  • RB Leipzig U19 - Hannover 96 U19
  • 1.38
    RB Leipzig U19
  • 4.9
    X
  • 6
    Hannover 96 U19
  • Gainare Tottori - FC Ryukyu
  • 1.9
    Gainare Tottori
  • 3.7
    X
  • 3.5
    FC Ryukyu
  • FK DAC 1904 Dunajska Streda U19 - Slovan Bratislava U19
  • 11
    FK DAC 1904 Dunajska Streda U19
  • 6.1
    X
  • 1.19
    Slovan Bratislava U19
  • AZS PSW Biała Podlaska (d) - UKS SMS Lodz (W)
  • 2.75
    AZS PSW Biała Podlaska (d)
  • 3.55
    X
  • 2.28
    UKS SMS Lodz (W)
  • AZS UJ Kraków (d) - MKS Olimpia Szczecin (W)
  • 1.62
    AZS UJ Kraków (d)
  • 3.95
    X
  • 4.2
    MKS Olimpia Szczecin (W)
  • Faroe Islands U17 - Israel U17
  • 9
    Faroe Islands U17
  • 3.5
    X
  • 1.43
    Israel U17
  • FK Mladá Boleslav U19 - SK Slavia Praha U19
  • 14
    FK Mladá Boleslav U19
  • 6.4
    X
  • 1.16
    SK Slavia Praha U19
  • Bordeaux U19 - Chamois Niortais FC U19
  • 1.29
    Bordeaux U19
  • 4.7
    X
  • 9.5
    Chamois Niortais FC U19
  • FK Trajal Krusevac U19 - FK Bask U19
  • 2.6
    FK Trajal Krusevac U19
  • 3.15
    X
  • 2.6
    FK Bask U19
  • Kyoto Hannaryz @ Toyama Grouses
  • 2.75
    Toyama Grouses
  • 1.43
    Kyoto Hannaryz
  • Shiga Lake Stars @ Yokohama B-Corsairs
  • 2.65
    Yokohama B-Corsairs
  • 1.45
    Shiga Lake Stars
  • Diamond Dolphins @ Osaka Evessa
  • 2.33
    Osaka Evessa
  • 1.57
    Diamond Dolphins
  • SK Dynamo Ceske Budejovice U19 - Příbram U19
  • 6.25
    SK Dynamo Ceske Budejovice U19
  • 4.5
    X
  • 1.42
    Příbram U19
  • Monteiro, Joao - Gil, Fred
  • 1.41
    1
  • 2.75
    2
  • Yuen Long - Dreams Sports Club
  • 1.87
    Yuen Long
  • 3.8
    X
  • 3.5
    Dreams Sports Club
  • Fukushima, Y/Hirota, S - Polii, G/Rahayu, A
  • 1.2
    1
  • 4
    2
  • Jaziri, Malek - Huesler, Marc-Andrea
  • 1.18
    1
  • 4.7
    2
  • Donskoy, Evgeny - Djere, Laslo
  • 1.7
    1
  • 2.1
    2
  • Eraydin, Basak - Bondar, Anna
  • 1.83
    1
  • 1.9
    2
  • Kuzbass Kemerovo - Yaroslavich Yaroslavl
  • 1.03
    Kuzbass Kemerovo
  • 11.5
    Yaroslavich Yaroslavl
  • Kuressaare FC - JK Tallinna Kalev
  • 3.9
    Kuressaare FC
  • 4.4
    X
  • 1.56
    JK Tallinna Kalev
  • Paide Linnameeskond - Vaprus Pärnu
  • 1.12
    Paide Linnameeskond
  • 6.75
    X
  • 11
    Vaprus Pärnu
  • MHC Spartak @ Krasnaya Armiya U21
  • 2.4
    Krasnaya Armiya U21
  • 4
    X
  • 2.3
    MHC Spartak
  • Portimonense SC U23 - Vitória Guimarães U23
  • 3.1
    Portimonense SC U23
  • 3.75
    X
  • 1.9
    Vitória Guimarães U23
  • Marítimo U23 - Vitoria Setúbal U23
  • 2.3
    Marítimo U23
  • 3.75
    X
  • 2.45
    Vitoria Setúbal U23
  • CD Aves U23 - Sporting Braga U23
  • 2.3
    CD Aves U23
  • 3.6
    X
  • 2.5
    Sporting Braga U23
  • Loko Yaroslavl U21 @ HK Riga U21
  • 6.8
    HK Riga U21
  • 5.5
    X
  • 1.3
    Loko Yaroslavl U21
  • FC Tokyo - Cerezo Osaka
  • 1.92
    FC Tokyo
  • 3.3
    X
  • 3.65
    Cerezo Osaka
  • BSF - Avedøre
  • 3.1
    BSF
  • 3.5
    X
  • 1.89
    Avedøre
  • Kawasaki Frontale - Vissel Kobe
  • 1.49
    Kawasaki Frontale
  • 4.2
    X
  • 5.25
    Vissel Kobe
  • Artsakh - Fc Lori Vanadzor
  • 4.25
    Artsakh
  • 3.4
    X
  • 1.65
    Fc Lori Vanadzor
  • Almaz U21 @ SKA-Varyagi U21
  • 2.1
    SKA-Varyagi U21
  • 4.5
    X
  • 2.5
    Almaz U21
  • Belenenses U23 - Sporting Clube de Portugal U23
  • 2.3
    Belenenses U23
  • 3.6
    X
  • 2.5
    Sporting Clube de Portugal U23
  • Krylya Sovetov U21 @ Dynamo Moscow U21
  • 2.25
    Dynamo Moscow U21
  • 4.5
    X
  • 2.3
    Krylya Sovetov U21
  • VfL Wolfsburg II - Hannover 96 II
  • 1.57
    VfL Wolfsburg II
  • 3.85
    X
  • 4.5
    Hannover 96 II
  • Khimik-SKA Novopolostsk @ HC Baranovichi
  • 3.1
    HC Baranovichi
  • 4.7
    X
  • 1.73
    Khimik-SKA Novopolostsk
  • Hc Lokomotiv Orsha @ HC Brest
  • 2
    HC Brest
  • 4.5
    X
  • 2.6
    Hc Lokomotiv Orsha
  • Neman Grodno @ HC Lida
  • 6.5
    HC Lida
  • 5.6
    X
  • 1.28
    Neman Grodno
  • CS Constantine U21 - Olympique De Medea U21
  • 1.85
    CS Constantine U21
  • 3.35
    X
  • 3.35
    Olympique De Medea U21
  • Maardu Linnameeskond - Keila JK
  • 1.06
    Maardu Linnameeskond
  • 9.5
    X
  • 16
    Keila JK
  • Tofaş @ Afyon Bld.
  • 2.7
    Afyon Bld.
  • 1.43
    Tofaş
  • Balikesirspor U21 - Boluspor U21
  • 3
    Balikesirspor U21
  • 3.6
    X
  • 2
    Boluspor U21
  • HC Dinamo Molodechno @ Hviterussland U20
  • 12
    Hviterussland U20
  • 7.5
    X
  • 1.12
    HC Dinamo Molodechno
  • Metallurg Zhlobin @ HC Gomel
  • 1.33
    HC Gomel
  • 5.5
    X
  • 5.75
    Metallurg Zhlobin
  • FC Elva - Tartu FC Santos
  • 1.8
    FC Elva
  • 3.5
    X
  • 3.75
    Tartu FC Santos
  • Ihoud Bnei Sakhnin U19 - Hapoel Hadera U19
  • 1.72
    Ihoud Bnei Sakhnin U19
  • 3.55
    X
  • 3.55
    Hapoel Hadera U19
  • Omskye Yastreby U21 @ Irbis U21
  • 1.9
    Irbis U21
  • 4.4
    X
  • 2.9
    Omskye Yastreby U21
  • Yuzhny Ural Orsk @ Gornyak Uchaly
  • 2
    Gornyak Uchaly
  • 4.25
    X
  • 2.75
    Yuzhny Ural Orsk
  • Esbjerg U19 - Brondby IF U19
  • 2.35
    Esbjerg U19
  • 3.5
    X
  • 2.5
    Brondby IF U19
  • Vejle BK U19 - FC Midtjylland U19
  • 6.5
    Vejle BK U19
  • 4.75
    X
  • 1.33
    FC Midtjylland U19
  • Kasatkina, Daria - Jabeur, Ons
  • 1.4
    1
  • 2.95
    2
  • Riga FC - FK Jelgava
  • 1.26
    Riga FC
  • 4.7
    X
  • 9.5
    FK Jelgava
  • Kagoshima United - Grulla Morioka FC
  • 1.55
    Kagoshima United
  • 3.8
    X
  • 5.25
    Grulla Morioka FC
  • Kasımpaşa - Akhisar Belediyespor
  • 1.89
    Kasımpaşa
  • 3.5
    X
  • 3.75
    Akhisar Belediyespor
  • Quarterfinal (MEO Rip Curl Pro Portugal 2018)
  • HC Dinamo Minsk @ Sibir Novosibirsk
  • 2.28
    Sibir Novosibirsk
  • 3.9
    X
  • 2.7
    HC Dinamo Minsk
  • Viktoria Plzeň U19 - Zbrojovka Brno U19
  • 1.83
    Viktoria Plzeň U19
  • 4
    X
  • 3.2
    Zbrojovka Brno U19
  • Lapko, V/Minella, M - Minnen, G/Van Uytvanck, A
  • 1.53
    1
  • 2.45
    2
  • Srikanth, Kidambi - Momota, Kento
  • 7.5
    1
  • 1.05
    2
  • Anwil Włocławek @ Trefl Sopot
  • 2.85
    Trefl Sopot
  • 1.41
    Anwil Włocławek
  • Serbia (d) - Italia (d)
  • 1.62
    Serbia (d)
  • 2.18
    Italia (d)
  • B.O.O.T-dreamScape - FrostFire
  • 1.33
    1
  • 3
    2
  • AGF Århus (d) - Bjerringbro FH (d)
  • 2.25
    AGF Århus (d)
  • 10
    X
  • 1.86
    Bjerringbro FH (d)
  • Kudla, Denis - Bachinger, Matthias
  • 1.62
    1
  • 2.25
    2
  • Polansky, Peter - Norrie, Cameron
  • 3
    1
  • 1.38
    2
  • Karlbergs BK - BKV Norrtälje
  • 1.14
    Karlbergs BK
  • 7
    X
  • 8
    BKV Norrtälje
  • Tsitsipas, Stefanos - Fognini, Fabio
  • 1.62
    1
  • 2.3
    2
  • Arkas Spor Izmir - Tokat Belediye Plevnespor
  • 1.09
    Arkas Spor Izmir
  • 7
    Tokat Belediye Plevnespor
  • Fyllingsdalen - Brodd
  • 1.45
    Fyllingsdalen
  • 4.6
    X
  • 4.2
    Brodd
  • Halsen - Ørn, Horten
  • 2.7
    Halsen
  • 4
    X
  • 1.92
    Ørn, Horten
  • Åssiden - Pors Grenland
  • 4.2
    Åssiden
  • 4.4
    X
  • 1.47
    Pors Grenland
  • Stord - Lysekloster
  • 3.15
    Stord
  • 4.6
    X
  • 1.65
    Lysekloster