Maailman suurin jalkapalloturnaus

Aloita vedonlyönti!

Jalkapallojuhlat Venäjällä – Jalkapallon MM-kisat 2018

Jalkapallo, futis tai vaikka jalitsu… rakkaalla lapsella riittää nimiä, ja nyt on aika lajin suurimman turnauksen. Kaikki maailman parhaat jalkapallomaat suuntaavat Venäjälle 2018, ja Mr Green tarjoaa kisoihin valtavan valikoiman vedonlyöntikohteita. Täällä Mr Greenin nettikasinolla voit lyödä vetoa voittajasta, tuloksista, yli-/alle-kohteista, aasialaisista tasoitusvedoista, puoliaikatuloksista ja monista muista kohteista. Pelivalintojasi helpottaaksemme tarjoamme sinulle myös otteluohjelman sekä tietoa lohkoista, suosikkijoukkueista, tunnetuista pelaajista ja nousevista tähdistä. Kaikki on täällä sinua varten. Rullaa vain alaspäin.

Bohemians

Jalkapallovedonlyönti Mr Greenillä

Mr Green ei tarjoa ainoastaan upeaa vedonlyöntivalikoimaa jalkapallon MM-kisoihin, vaan opastaa sinua myös muilla vedonlyönnin osa-alueilla, kuten Fibonaccin ja Kelly Criterionin kaltaisissa vedonlyöntistrategioissa. Hänen työkalupakistaan löytyy kaikki, mitä menestyvä jalkapallovedonlyöjä tarvitsee. Tilastoista näet helposti, kuinka joukkueet ovat aiemmin pelanneet vastakkain, ja saat paljon muuta hyödyllistä tietoa niiden pelitavasta. Ja miksi et kokeilisi Mr Greenin live-vedonlyöntiä? Tässä pelimuodossa riittää toimintaa, sillä pääset iskemään vetosi sisään samaan aikaan kuin ottelu on käynnissä. Vauhdikasta, hauskaa ja tuottoisaa.

Usein kysyttyjä kysymyksiä jalkapallon MM-kisoista Venäjällä 2018

Mikä maa toimii kisaisäntänä 2018?
Vuoden 2018 MM-turnausta isännöi Venäjä. Otteluita pelataan yhteensä 64, ja ne käydään 12 stadionilla 11 eri kaupungissa.

Missä kaupungeissa otteluita pelataan?

Isäntäkaupunkeja on 11. Moskovassa pelataan kahdella stadionilla, ja kaikissa seuraavista kaupungeista on yksi kisastadion: Sotshi, Volgograd, Rostov, Kalininigrad, Pietari, Jekaterinburg, Samara, Kazan, Nizhni Novgorod, ja Mordovia.

Mitkä maat ovat voittaneet turnauksen aiemmin?

Jalkapallon MM 2018-kisat pelattiin ensi kertaa vuonna 1930. Yhteensä turnauksia on järjestetty tähän päivään mennessä 20. Brasilia on voittanut eniten mestaruuksia, yhteensä viisi, ja sen perässä seuraavat Saksa (ml. Länsi-Saksa) sekä Italia, joilla on neljä mestaruutta kummallakin. Alta näet kaikki MM-kultaa voittaneet maat järjestyksessä.

1930 Uruguay
1934 Italia
1938 Italia
1950 Uruguay
1954 Länsi-Saksa
1958 Brasilia
1962 Brasilia
1966 Englanti
1970 Brasilia
1974 Länsi-Saksa
1978 Argentiina
1982 Italia
1986 Argentiina
1990 Länsi-Saksa
1994 Brasilia
1998 Ranska
2002 Brasilia
2006 Italia
2010 Espanja
2014 Saksa

Monta maata on mukana?

Kisoissa on mukana 32 maata (joukkuetta), jotka taistelevat paikasta pudotuspeleissä. Lohkovaihe käydään kahdeksassa (A-H) neljän joukkueen lohkossa, jotka arvottiin reilusti ennen turnauksen alkua. Jokaisen MM-lohkon kaksi parasta joukkuetta jatkaa 16 parhaan joukkoon, minkä jälkeen pelataan puolivälierät, välierät ja lopulta finaali. Kun jäljellä on enää 16 joukkuetta, turnausta aletaan pelata pudotuspelimuodossa, eli tappio tietää samalla putoamista.

Milloin vuoden 2018 jalkapallon MM-kisat alkavat ja päättyvät?

Kisat alkavat 14. kesäkuuta 2018 ja päättyvät 15. heinäkuuta 2018.

Missä finaali pelataan?

MM 2018 finaali pelataan Luzhniki-stadionilla Moskovassa 15. heinäkuuta 2018.

Stadionit

Turnauksessa pelataan 64 ottelua 12 eri stadionilla, joista jokaisella on oma ainutlaatuinen historiansa, sijaintinsa ja designinsa. Tässä yhteenveto niistä.

Luzhniki-stadion
Turnauksen päästadion sijaitsee Moskovassa, ja sen yleisökapasiteetti on 80 000. Kyseessä on vuonna 1956 rakennettu stadion, joka on remontoitu hiljattain. Sillä on pitkä historia suurten futismatsien järjestämisessä. Seuraavat seitsemän peliä, mukaan lukien finaali, pelataan Luzhnikilla.

14/6: Venäjä – Saudi-Arabia
17/6: Saksa – Meksiko
20/6: Portugali – Marokko
26/6: Tanska – Ranska
01/7: Neljännesvälierä
11/7: Välierä
15/7: Finaali

Otkrytije Arena (Spartak Stadium)
Toinen Moskovan kisastadioneista. Tämä Spartak Moskovan kotikenttänä toimiva stadion valmistui vuonna 2010, ja se on suunniteltu seurajalkapalloa varten. Otkrytijella pelattiin myös vuoden 2017 Confederations Cup, ja sitä tullaan kutsumaan kisojen aikana Spartak Stadiumiksi. Stadionille mahtuu yhteensä 45 360 ihmistä, ja siellä pelataan seuraavat ottelut:

16/6: Argentiina – Islanti
19/6: Puola – Senegal
23/6: Belgia – Tunisia
27/6: Brasilia – Serbia
03/7: Neljännesvälierä

Nizhni Novgorodin stadion
Tämä stadion avattiin vuonna 2015, ja se kantaa kotikaupunkinsa nimeä. Nizhni Novgorodin huippumodernille stadionille mahtuu 44 899 silmäparia, ja siellä pelataan seuraavat kuusi jalkapallon MM 2018-ottelua:

18/6: Ruotsi – Etelä-Korea
21/6: Argentiina – Kroatia
24/6: Englanti – Panama
27/6: Sveitsi – Costa Rica
01/7: Neljännesvälierä
06/7: Puolivälierä

Mordovia Arena
Hiljattain valmistunut Mordovia Arena on ympyrän muotoinen puna-harmaa stadion, jonka kapasiteetti on 44 442. Se sijaitsee verrattain pienessä Saranskin kaupungissa, jossa pelataan seuraavat neljä peliä:

16/6: Peru – Tanska
19/6: Kolumbia – Japani
25/6: Iran – Portugali
28/6: Panama – Tunisia

Kazan Arena
Kazanin kaupungin mukaan nimetty Kazan Arena avattiin vuonna 2013, ja se vetää sisäänsä 45 379 ihmistä. Stadionin suunnittelusta vastannut firma on suunnitellut aiemmin myös Wembleyn stadionin ja Emirates Stadiumin. Kyseessä on jo rutioitunut arvokisastadion, sillä Kazanissa pelattiin vuoden 2017 Confederations Cupia sekä käytiin uinnin maailmanmestaruuskilpailut 2015. Stadion tunnetaan myös Euroopan suurimmasta ulkoilmanäytöstä. Kazan Arenalla pelataan seuraavat kuusi peliä:

16/6: Ranska – Australia
20/6: Iran – Espanja
24/6: Puola – Kolumbia
27/6: Etelä-Korea – Saksa
30/6: Neljännesvälierä
06/7: Puolivälierä

Samara (Cosmos) Arena
Tämä veden ympäröimä, kupolin muotoinen stadion tunnetaan myös nimellä Cosmos Arena. Se valmistui vuonna 2014 Samaran kaupunkiin. Tyylikkään modernisti suunnitellulle stadionille mahtuu 44 807 ihmistä, ja siellä pelataan kuusi jännittävää peliä:

17/6: Costa Rica – Serbia
21/6: Tanska – Australia
25/6: Uruguay – Venäjä
28/6: Senegal – Kolumbia
02/7: Neljännesvälierä
07/7: Puolivälierä

Jekaterinburgin keskusstadion
Jekateringburgin keskusstadion on verrattain pieni kisa-areena, sillä sinne mahtuu 35 696 ihmistä. Stadion tunnetaan omituisesta väliaikaisesta lisäkatsomosta, joka roikkuu yli rakennuksen reunojen molempien maalien takana. Se avattiin vuonna 1957 ja isännöi vuoden 2018 MM-kisoissa neljää ottelua:

15/6: Egypti – Uruguay
21/6: Ranska – Peru
24/6: Japani – Senegal
27/6: Meksiko – Ruotsi

Stadion Krestovski
Tämän Pietarissa sijaitsevan valtavan stadionin rakentaminen kesti yli 10 vuotta. Stadion avattiin vuonna 2017, ja sen hinnaksi muodostui lopulta noin miljardi euroa – summa, jolla se on yksi maailmanhistorian kalleimmista stadioneista. Stadion Krestovski toimii turnauksen jälkeen Pietarin Zenitin kotikenttänä. Stadionin katsomoon mahtuu 64 287 silmäparia, ja jalkapallon MM-kisoissa se isännöi näitä otteluita:

15/6: Marokko – Iran
19/6: Venäjä – Egypti
22/6: Brasilia – Costa Rica
26/6: Nigeria – Argentiina
03/6: Neljännesvälierä
10/7: Välierä
14/7: Pronssiottelu

Kaliningrad Stadium
Designinsa puolesta Kaliningrad Stadium (tunnetaan myös nimellä Arena Baltika) näyttää paljon Allianz Arenalta Saksan Münchenissä. Se avataan MM 2018 -turnauksen aikaan Oktyabrskyn saarelle Kaliningradiin, ja katsomoon mahtuu yhteensä 35 212 ihmistä, mikä on taloudellisista ongelmista johtuen suunniteltua vähemmän. Kaliningrad Stadiumilla pelataan ainoastaan neljä ottelua:

16/6: Kroatia – Nigeria
22/6: Serbia – Sveitsi
25/6: Espanja – Marokko
28/6: Englanti – Belgia

Volgograd Arena
Volgograd Arena aukeaa vuoden 2018 aikana. Sillä on 45 568 katsojan kapasiteetti, ja jalkapallon MM 2018-kisojen jälkeen se toimii Rotor Volgogradin kotistadionina. Volgograd Arenalla pelataan seuraavat neljä ottelua:

18/6: Tunisia – Englanti
22/6: Nigeria – Islanti
25/6: Saudi-Arabia – Egypti
28/6: Japani – Puola

Rostov Arena
Tämä stadion on FC Rostovin tuleva koti. Don-joen rannassa sijaitseva stadion avautuu MM-kisoja varten ja vetää sisäänsä 45 000 jalkapallofania. Siellä pelataan turnauksen aikana viisi ottelua:

17/6: Brasilia – Sveitsi
20/6: Uruguay – Saudi-Arabia
23/6: Etelä-Korea – Meksiko
26/6: Islanti – Kroatia
02/7: Neljännesvälierä

Sotshin olympiastadion
Vuonna 2013 avattu ulkoilmastadion rakennettiin vuoden 2014 talviolympialaisia ja paralympialaisia varten. Se sijaitsee Sotshin olympiapuistossa ja kantaa venäjäksi nimeä Olimpijski Stadion Fišt. Stadionille mahtuu 40 000 ihmistä, ja siellä järjestetään jalkapallon MM 2018 -kisoissa kuusi ottelua:

15/6: Marokko – Iran
18/6: Venäjä – Egypti
23/6: Brasilia – Costa Rica
26/6: Nigeria – Argentiina
30/6: Neljännesvälierä
07/7: Puolivälierä

Suosikkijoukkueet ja -pelaajat

Voittajan veikkaaminen on aina hankalaa, sillä muuttujia on niin paljon. Yksittäisten pelaajien kunto on tärkeässä osassa, mutta myös valmentaja, alkulohko, jatkopelien kaavio ja monet muut seikat vaikuttavat menestysmahdollisuuksiin. On kuitenkin olemassa niin sanottuja jalkapallon suurmaita, jotka tuntuvat pärjäävän arvoturnauksissa aina hyvin. Joukkueiden mahdollisuuksia voi ennustaa myös analysoimalla niiden otteita MM-karsinnoissa. Alla meidän seitsemän voittajasuosikkiamme jalkapallon MM-kisoihin 2018.

Suosikit otsikkoon

Argentiina
Vaikka Argentiina selviytyikin Venäjän kisoihin hieman kangerrellen, on kyseessä MM-hopeamitalisti vuodelta 2014 sekä supertähti Leo Messin kotimaa. Argentiina on yleensä arvokisoissa kova luu, eikä tämäkään vuosi liene poikkeus – Messin lisäksi kun joukkueesta löytyy sellaisia huippunimiä kuin Sergio Agüero, Gonzalo Higuaín ja Dario Benedetto.

Belgia
Belgian joukkueesta ei lahjakkuutta puutu, vai miltä kuulostavat nimet Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku, Eden Hazard ja Thibaut Courtois? Joukkueen ongelmien on sanottukin olevan enemmän valmennuspuolella, mutta Roberto Martinezin alaisuudessa Belgialla on kaikki mahdollisuudet menestyä MM-kisoissa 2018.

Brasilia
Ensimmäinen Venäjän kisoihin selvinnyt joukkue. Brasilian MM-karsinnat sujuivat aika leppoisissa merkeissä, sillä joukkue kulki melkeinpä voitosta voittoon. Brasilian kotikisat päättyivät katastrofiin, mutta nyt brassit ovat taas iskussa valmentaja Titen (Adenor Bacchi) alaisuudessa. Pidä silmällä Neymaria.

Ranska
Tämä nuori joukkue on pärjännyt viime aikoina hyvin Saksaa vastaan. Ranska voitti hopeaa vuoden 2006 MM-turnauksessa ja sama toistui EM-kisoissa 2016 Portugalia vastaan. Avainpelaajia ovat Antoine Griezmann, Paul Pogba ja Raphael Varane, ja joukkuetta valmentaa edelleen Didier Deschamps.

Saksa
Hallitseva mestari Saksa on aina yksi suurimmista suosikeista jalkapallon MM-kisoissa, eikä suosikin viittaa kevennä ainakaan se, että maa oli voittamaton vuonna 2017. Saksa voitti myös saman vuoden Confederations Cupin, joten Joachim Löwin suosikit lienevät vahvoja myös MM 2018 -turnauksessa. Avainpelaajia ovat Toni Kroos, Jerome Boateng ja Timo Werner.

Meksiko
Meksikolla on pitkät perinteet tässä turnauksessa. Joukkue selvitti karsinnat todella tyylikkäästi ja selvitytyi neljänneksi viime vuoden Confederations Cupissa. Kuumaverisen Juan Carlos Osorion valmentaman Meksikon avainpelaajia ovat Javier Hernandez, Jesus Corona ja Hirving Lozano.

Portugali
Euroopan mestari vuosimallia 2016 lähtee MM 2018-kisoihin kokeneella joukkueella, jonka ykköstähti on tietenkin Cristiano Ronaldo. Kapteenille tukea antavat muun muassa Joao Moutinho ja Andre Silva. Otettuaan Portugalin luotsattavakseen vuonna 2014, päävalmentaja Fernando Santos on rakentanut joukkueelle todella tiukan puolustuksen, johon on helppo nojata. Ei ole epäilystäkään siitä, etteikö Portugali menisi tässä turnauksessa pitkälle.

Kuolemanlohko
Myös espanjankielisellä nimellä “El Grupo de la Muerte” tunnettu kuolemanlohko tarkoittaa alkulohkoa, joka erottuu selkeästi muista lohkoista erityisen laadukkaiden joukkueidensa vuoksi. Tällä kertaa varsinaista kuolemanlohkoa ei kuitenkaan muodostunut. Syy tähän lienee siinä, että neljä tavallisesti kovaa joukkuetta – Chile, Italia, Hollanti ja Yhdysvallat – eivät selvinneet kisoihin lainkaan. Vaikka kuolemanlohkosta ei siis tällä kertaa ole päästy yksimielisyyteen, ovat MM-lohkot F ja C ehdottomasti todella vaikeita. Lohkossa F on mukana kolme joukkuetta FIFA-rankingin top 20:sta, mukaan lukien puolustava mestari Saksa sekä Meksiko ja Ruotsi, jotka ovat rankingin sijoilla 16 ja 18 tässä järjestyksessä. Lohkossa C on aika lailla vastaava tilanne Ranskan, Perun ja Tanskan ansiosta, sillä nekin ovat kaikki hyvillä top 20 -sijoituksilla samassa rankingissa.

Kirjaudu sisään Kirjaudu pankkitunnuksilla

Ryhmät

Ryhmä A

  • EgyptEgypt
  • RussiaVenäjä
  • Saudi ArabiaSaudi-Arabia
  • UruguayUruguay

Ryhmä B

  • IranIran
  • MoroccoMorokkoo
  • PortugalPortugali
  • SpainEspanja

Ryhmä C

  • AustraliaAustralia
  • DenmarkTanska
  • FranceRanska
  • PeruPeru

Ryhmä D

  • ArgentinaArgentina
  • CroatiaKroatia
  • IcelandIslanti
  • NigeriaNigeria

Ryhmä E

  • BrazilBrasilia
  • Costa RicaCosta Rica
  • SwitzerlandSveitsi
  • SerbiaSerbia

Ryhmä F

    • BrazilSaksa
    • South KoreaEtelä-Korea
    • MexicoMeksiko
    • SwedenRuotsi’

Ryhmä G

  • BelgiumBelgia
  • EnglandEnglanti
  • PanamaPanama
  • TunisiaTunisia

Ryhmä H

  • ColombiaKolumbia
  • JapanJapani
  • PolandPoland
  • SenegalSenegal

Aikataulu

  • Institute FC - Newry City
  • 1.05
    Institute FC
  • 10
    X
  • 151
    Newry City
  • 5.4
    Yli
  • 1.13
    Alle
  • Hamburger SV - RB Leipzig
  • 1001
    Hamburger SV
  • 476
    X
  • 1
    RB Leipzig
  • 7
    Yli
  • 1.09
    Alle
  • Watford - Southampton
  • 9
    Watford
  • 1.17
    X
  • 10
    Southampton
  • 4.7
    Yli
  • 1.17
    Alle
  • Tottenham - Brighton & Hove Albion
  • 1
    Tottenham
  • 31
    X
  • 1001
    Brighton & Hove Albion
  • 8
    Yli
  • 1.08
    Alle
  • Ballymena United - Glenavon
  • 1.06
    Ballymena United
  • 9.5
    X
  • 111
    Glenavon
  • 5.5
    Yli
  • 1.13
    Alle
  • Coleraine - Crusaders Belfast
  • 1
    Coleraine
  • 56
    X
  • 901
    Crusaders Belfast
  • 5
    Yli
  • 1.15
    Alle
  • Doncaster Rovers - Accrington Stanley
  • 276
    Doncaster Rovers
  • 56
    X
  • 1
    Accrington Stanley
  • 5.6
    Yli
  • 1.13
    Alle
  • Luton Town - AFC Wimbledon
  • 1.07
    Luton Town
  • 8.5
    X
  • 67
    AFC Wimbledon
  • 2.38
    Yli
  • 1.5
    Alle
  • Ards FC - Dungannon Swifts
  • 1.05
    Ards FC
  • 10
    X
  • 121
    Dungannon Swifts
  • 5.2
    Yli
  • 1.14
    Alle
  • Glentoran - Warrenpoint Town
  • 6.75
    Glentoran
  • 1.16
    X
  • 14
    Warrenpoint Town
  • 5.1
    Yli
  • 1.18
    Alle
  • Hvíti Riddarinn - Björninn
  • 18
    Hvíti Riddarinn
  • 4.1
    X
  • 1.27
    Björninn
  • 1.91
    Yli
  • 1.82
    Alle
  • Shamrock Rovers - Bohemians Dublin
  • 71
    Shamrock Rovers
  • 10.5
    X
  • 1.06
    Bohemians Dublin
  • 1.78
    Yli
  • 1.91
    Alle
  • Alavés - FC Barcelona
  • 9.5
    Alavés
  • 3.25
    X
  • 1.53
    FC Barcelona
  • 9
    Yli
  • 1.06
    Alle
  • 1.84
    Yli
  • 1.91
    Alle
  • Deportivo Lara - Cruzeiro-MG
  • 23
    Deportivo Lara
  • 5.8
    X
  • 1.17
    Cruzeiro-MG
  • 2.33
    Yli
  • 1.6
    Alle
  • Montevideo Wanderers - Cerro Largo FC
  • 2.3
    Montevideo Wanderers
  • 3.2
    X
  • 2.75
    Cerro Largo FC
  • 1.98
    Yli
  • 1.78
    Alle
  • Universidad de Concepción - Olimpia Asuncion
  • 3.5
    Universidad de Concepción
  • 3.25
    X
  • 2.02
    Olimpia Asuncion
  • 1.9
    Yli
  • 1.85
    Alle
  • Atlético Huracán - Emelec
  • 1.77
    Atlético Huracán
  • 3.2
    X
  • 4.75
    Emelec
  • 2.48
    Yli
  • 1.5
    Alle
  • Libertad Asuncion - Grêmio-RS
  • 3
    Libertad Asuncion
  • 3
    X
  • 2.35
    Grêmio-RS
  • 2.6
    Yli
  • 1.46
    Alle
  • Youth Milan FC - Barbados Soccer Academy
  • 2.6
    Youth Milan FC
  • 4.35
    X
  • 2
    Barbados Soccer Academy
  • 1.98
    Yli
  • 1.75
    Alle
  • Sparta TO - Clube Atlético Cerrado
  • 1.6
    Sparta TO
  • 4
    X
  • 4.5
    Clube Atlético Cerrado
  • 1.91
    Yli
  • 1.81
    Alle
  • Independiente Rivadavia - Club Ferrocarril Midland
  • 1.65
    Independiente Rivadavia
  • 3.35
    X
  • 5.75
    Club Ferrocarril Midland
  • 2.33
    Yli
  • 1.56
    Alle
  • Atlético Mineiro-MG - Nacional de Montevideo
  • 1.53
    Atlético Mineiro-MG
  • 3.7
    X
  • 6.1
    Nacional de Montevideo
  • 2.05
    Yli
  • 1.73
    Alle
  • Godoy Cruz - Sporting Cristal
  • 1.54
    Godoy Cruz
  • 3.85
    X
  • 5.6
    Sporting Cristal
  • 2.04
    Yli
  • 1.73
    Alle
  • Panama Oeste - CA Independiente de La Chorrera
  • 3.5
    Panama Oeste
  • 3.25
    X
  • 1.9
    CA Independiente de La Chorrera
  • 2
    Yli
  • 1.73
    Alle
  • Atlético Nacional (PAN) - Costa Del Este FC
  • 2.6
    Atlético Nacional (PAN)
  • 3.2
    X
  • 2.4
    Costa Del Este FC
  • 2
    Yli
  • 1.73
    Alle
  • Árabe Unido - Sporting San Miguelito
  • 2
    Árabe Unido
  • 3.25
    X
  • 3.25
    Sporting San Miguelito
  • 2.23
    Yli
  • 1.6
    Alle
  • Notre Dame SC - Ellerton FC
  • 3
    Notre Dame SC
  • 5
    X
  • 1.73
    Ellerton FC
  • 1.91
    Yli
  • 1.81
    Alle
  • Tigres UANL - CF Monterrey
  • 2.2
    Tigres UANL
  • 3.15
    X
  • 3.4
    CF Monterrey
  • 2.25
    Yli
  • 1.61
    Alle
  • Enisey Krasnoyarsk U21 - Gazovik Orenburg U21
  • 1.57
    Enisey Krasnoyarsk U21
  • 4
    X
  • 4.5
    Gazovik Orenburg U21
  • 1.6
    Yli
  • 2.2
    Alle
  • Dhaka City FC - Swadhinata KS
  • 1.85
    Dhaka City FC
  • 2.6
    X
  • 5.25
    Swadhinata KS
  • 1.52
    Yli
  • 2.38
    Alle
  • Grakcu Sai Mai United F.C - JL Chiangmai United FC
  • 6
    Grakcu Sai Mai United F.C
  • 5
    X
  • 1.33
    JL Chiangmai United FC
  • 2.1
    Yli
  • 1.67
    Alle
  • Thonburi University FC - Thai Honda FC
  • 9
    Thonburi University FC
  • 6
    X
  • 1.2
    Thai Honda FC
  • 1.91
    Yli
  • 1.81
    Alle
  • Muang Loei United - Udon Thani FC
  • 5.5
    Muang Loei United
  • 4.5
    X
  • 1.4
    Udon Thani FC
  • 2.38
    Yli
  • 1.53
    Alle
  • Pusamania Borneo - Persib Bandung
  • 1.73
    Pusamania Borneo
  • 3.5
    X
  • 4
    Persib Bandung
  • 1.6
    Yli
  • 2.2
    Alle
  • Ubon Ratchathani FC - Khonkaen FC
  • 2.75
    Ubon Ratchathani FC
  • 3.4
    X
  • 2.2
    Khonkaen FC
  • 1.73
    Yli
  • 2
    Alle
  • Surat Thani City - Air Force Central
  • 4.75
    Surat Thani City
  • 4
    X
  • 1.53
    Air Force Central
  • 2.35
    Yli
  • 1.53
    Alle
  • Ranong United FC - Ubon UMT FC
  • 3.6
    Ranong United FC
  • 3.6
    X
  • 1.8
    Ubon UMT FC
  • 1.6
    Yli
  • 2.23
    Alle
  • Rayong United FC - Lampang FC
  • 9
    Rayong United FC
  • 5.5
    X
  • 1.22
    Lampang FC
  • 2.08
    Yli
  • 1.68
    Alle
  • Luch Vladivostok - FK Sochi
  • 4.6
    Luch Vladivostok
  • 3.15
    X
  • 1.66
    FK Sochi
  • 2.23
    Yli
  • 1.6
    Alle
  • SKA Energiya Khabarovsk - Khimki
  • 1.72
    SKA Energiya Khabarovsk
  • 2.9
    X
  • 4.75
    Khimki
  • 1.53
    Yli
  • 2.38
    Alle
  • Apollon Smirnis U19 - PAOK Thessaloniki FC U19
  • 11
    Apollon Smirnis U19
  • 7
    X
  • 1.17
    PAOK Thessaloniki FC U19
  • 1.91
    Yli
  • 1.81
    Alle
  • Peninsula Power - Sunshine Coast FC
  • 1.04
    Peninsula Power
  • 10
    X
  • 15
    Sunshine Coast FC
  • Uttar Baridhara - TT Club Motijheel 
  • 3.3
    Uttar Baridhara
  • 2.1
    X
  • 3
    TT Club Motijheel 
  • 1.82
    Yli
  • 1.9
    Alle
  • Jeonbuk Motors - Urawa Red Diamonds
  • 1.55
    Jeonbuk Motors
  • 3.8
    X
  • 4.9
    Urawa Red Diamonds
  • 1.72
    Yli
  • 2.06
    Alle
  • Shimizu S-Pulse - Matsumoto Yamaga FC
  • 2.28
    Shimizu S-Pulse
  • 3.3
    X
  • 2.7
    Matsumoto Yamaga FC
  • 1.98
    Yli
  • 1.78
    Alle
  • Gangneung City - Daejeon Korail
  • 1.73
    Gangneung City
  • 3.5
    X
  • 4
    Daejeon Korail
  • 1.91
    Yli
  • 1.81
    Alle
  • Oita Trinita - Nagoya Grampus Eight
  • 2.55
    Oita Trinita
  • 3.1
    X
  • 2.5
    Nagoya Grampus Eight
  • 1.78
    Yli
  • 1.98
    Alle
  • Vegalta Sendai - Sagan Tosu
  • 1.96
    Vegalta Sendai
  • 3.3
    X
  • 3.35
    Sagan Tosu
  • 2.28
    Yli
  • 1.58
    Alle
  • V-Varen Nagasaki - Consadole Sapporo
  • 3.8
    V-Varen Nagasaki
  • 3.45
    X
  • 1.81
    Consadole Sapporo
  • 1.78
    Yli
  • 1.98
    Alle
  • Gamba Osaka - Júbilo Iwata
  • 2.1
    Gamba Osaka
  • 3.15
    X
  • 3.1
    Júbilo Iwata
  • 1.78
    Yli
  • 1.98
    Alle
  • FC Tokyo - Kashiwa Reysol
  • 1.77
    FC Tokyo
  • 3.55
    X
  • 3.8
    Kashiwa Reysol
  • 2.02
    Yli
  • 1.75
    Alle
  • Kashima Antlers - Gyeongnam
  • 1.67
    Kashima Antlers
  • 3.7
    X
  • 4.3
    Gyeongnam
  • 1.62
    Yli
  • 2.23
    Alle
  • Arsenal Tula U21 - Spartak Moscow U21
  • 2.3
    Arsenal Tula U21
  • 3.75
    X
  • 2.4
    Spartak Moscow U21
  • 1.6
    Yli
  • 2.2
    Alle
  • Marítimo U23 - Feirense U23
  • 1.65
    Marítimo U23
  • 3.75
    X
  • 4
    Feirense U23
  • 1.6
    Yli
  • 2.2
    Alle
  • Yokohama F Marinos - Shonan Bellmare
  • 1.81
    Yokohama F Marinos
  • 3.45
    X
  • 3.8
    Shonan Bellmare
  • 1.58
    Yli
  • 2.28
    Alle
  • Cerezo Osaka - Vissel Kobe
  • 2.43
    Cerezo Osaka
  • 3.3
    X
  • 2.5
    Vissel Kobe
  • 1.93
    Yli
  • 1.82
    Alle
  • Phattalung FC - Customs United FC
  • 9
    Phattalung FC
  • 5
    X
  • 1.25
    Customs United FC
  • 1.91
    Yli
  • 1.81
    Alle
  • Samut Sakhon FC - Sisaket FC
  • 2.4
    Samut Sakhon FC
  • 3.4
    X
  • 2.5
    Sisaket FC
  • 1.81
    Yli
  • 1.91
    Alle
  • Lamphun Warrior - Police Tero
  • 4
    Lamphun Warrior
  • 3.75
    X
  • 1.65
    Police Tero
  • 1.66
    Yli
  • 2.12
    Alle
  • Singburi - Ayutthaya United
  • 4.75
    Singburi
  • 3.75
    X
  • 1.57
    Ayutthaya United
  • 1.73
    Yli
  • 2
    Alle
  • MFA Development FC - Benfica Macau
  • 13
    MFA Development FC
  • 10
    X
  • 1.08
    Benfica Macau
  • 1.6
    Yli
  • 2.2
    Alle
  • Chachoengsao FC - Rayong FC
  • 3.1
    Chachoengsao FC
  • 3.4
    X
  • 2
    Rayong FC
  • 1.6
    Yli
  • 2.23
    Alle
  • Home United - Geylang International
  • 1.45
    Home United
  • 4.1
    X
  • 5.1
    Geylang International
  • 2.35
    Yli
  • 1.53
    Alle
  • Warriors FC - Tampines Rovers FC
  • 5.6
    Warriors FC
  • 4.6
    X
  • 1.36
    Tampines Rovers FC
  • 2.23
    Yli
  • 1.6
    Alle
  • Hougang United - Albirex Niigata FC (Singapore)
  • 3.8
    Hougang United
  • 4.25
    X
  • 1.57
    Albirex Niigata FC (Singapore)
  • 2.15
    Yli
  • 1.64
    Alle
  • Ulinzi Stars - Vihiga united
  • 1.73
    Ulinzi Stars
  • 3.4
    X
  • 4.2
    Vihiga united
  • 2.2
    Yli
  • 1.6
    Alle
  • Torino U19 - Napoli U19
  • 1.57
    Torino U19
  • 3.95
    X
  • 3.95
    Napoli U19
  • 2.38
    Yli
  • 1.52
    Alle
  • Nzoia United - Western Stima
  • 2
    Nzoia United
  • 3.25
    X
  • 3.25
    Western Stima
  • 2.43
    Yli
  • 1.5
    Alle
  • Tyumen - Spartak Moscow II
  • 2.18
    Tyumen
  • 2.88
    X
  • 3.05
    Spartak Moscow II
  • 2.23
    Yli
  • 1.6
    Alle
  • Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk
  • 3
    Sibir Novosibirsk
  • 2.63
    X
  • 2.35
    Tom Tomsk
  • 1.53
    Yli
  • 2.38
    Alle
  • Kariobangi Sharks - AFC Leopards
  • 2.3
    Kariobangi Sharks
  • 2.8
    X
  • 3.1
    AFC Leopards
  • 1.53
    Yli
  • 2.38
    Alle
  • Kenya Commercial Bank - Chemelil
  • 1.85
    Kenya Commercial Bank
  • 3.3
    X
  • 3.75
    Chemelil
  • 2.5
    Yli
  • 1.46
    Alle
  • Bangkok Glass FC - Army United
  • 1.9
    Bangkok Glass FC
  • 3.5
    X
  • 3.3
    Army United
  • 1.73
    Yli
  • 2
    Alle
  • Nakhon Pathom FC - Nong Bua Pitchaya
  • 2.6
    Nakhon Pathom FC
  • 3.4
    X
  • 2.3
    Nong Bua Pitchaya
  • 1.73
    Yli
  • 2
    Alle
  • Bidco United - Shabana
  • 2.1
    Bidco United
  • 3
    X
  • 3.25
    Shabana
  • 2
    Yli
  • 1.73
    Alle
  • Fortuna Mfou - Unisport de Bafang
  • 2.63
    Fortuna Mfou
  • 2.35
    X
  • 3
    Unisport de Bafang
  • 1.72
    Yli
  • 2
    Alle
  • Feutcheu FC - Fovu Club de Baham
  • 1.9
    Feutcheu FC
  • 2.48
    X
  • 4.8
    Fovu Club de Baham
  • 1.72
    Yli
  • 2.02
    Alle
  • Beijing Guoan - Buriram United
  • 1.19
    Beijing Guoan
  • 5.8
    X
  • 11.5
    Buriram United
  • 2.28
    Yli
  • 1.58
    Alle
  • DPMM FC - Young Lions
  • 1.15
    DPMM FC
  • 6.5
    X
  • 9.5
    Young Lions
  • 2.1
    Yli
  • 1.67
    Alle
  • Johor Darul Takzim - Shandong Luneng Taishan
  • 3.8
    Johor Darul Takzim
  • 3.55
    X
  • 1.8
    Shandong Luneng Taishan
  • 1.58
    Yli
  • 2.28
    Alle
  • Al Washm - Al Shoalah
  • 2.1
    Al Washm
  • 3.1
    X
  • 3.2
    Al Shoalah
  • 2.28
    Yli
  • 1.57
    Alle
  • Abha - Al-Nahda (KSA)
  • 1.4
    Abha
  • 3.8
    X
  • 7.5
    Al-Nahda (KSA)
  • 2
    Yli
  • 1.73
    Alle
  • Al Mojzel - Al Jabalain
  • 2.2
    Al Mojzel
  • 2.85
    X
  • 3.25
    Al Jabalain
  • 1.46
    Yli
  • 2.5
    Alle
  • Olympiakos Piraeus U19 - OFI Crete FC U19
  • 1.15
    Olympiakos Piraeus U19
  • 8
    X
  • 11
    OFI Crete FC U19
  • 2.38
    Yli
  • 1.52
    Alle
  • FC Krasnodar II - Rotor Volgograd
  • 2.3
    FC Krasnodar II
  • 2.75
    X
  • 2.95
    Rotor Volgograd
  • 1.53
    Yli
  • 2.38
    Alle
  • CA Fenix reservit - CA San Telmo Reserves
  • 3.75
    CA Fenix reservit
  • 3.75
    X
  • 1.72
    CA San Telmo Reserves
  • 1.65
    Yli
  • 2.12
    Alle
  • Soroksár - Budapest Honvéd FC
  • 4.5
    Soroksár
  • 3.4
    X
  • 1.68
    Budapest Honvéd FC
  • 1.76
    Yli
  • 1.97
    Alle
  • Stellenbosch F.C. - TS Galaxy FC
  • 1.75
    Stellenbosch F.C.
  • 3.05
    X
  • 4.4
    TS Galaxy FC
  • 2.55
    Yli
  • 1.48
    Alle
  • Deportivo Espanol Reserves - Talleres de Remedios de Escalada Reserves
  • 2.1
    Deportivo Espanol Reserves
  • 3.3
    X
  • 3
    Talleres de Remedios de Escalada Reserves
  • 2.07
    Yli
  • 1.68
    Alle
  • Kairat Almaty - FK Atyrau
  • 1.27
    Kairat Almaty
  • 4.9
    X
  • 6.5
    FK Atyrau
  • 1.81
    Yli
  • 1.91
    Alle
  • Emirates Club Ras al Khaimah - Shabab Al Ahli Dubai
  • 6
    Emirates Club Ras al Khaimah
  • 4.7
    X
  • 1.36
    Shabab Al Ahli Dubai
  • 2.2
    Yli
  • 1.6
    Alle
  • Krylya Sovetov Samara U21 - FK Ural Sverdlovskaya Oblast U21
  • 1.45
    Krylya Sovetov Samara U21
  • 4
    X
  • 5.75
    FK Ural Sverdlovskaya Oblast U21
  • 2.35
    Yli
  • 1.53
    Alle
  • PWD Bamenda - Tonnerre Yaoundé
  • 2.35
    PWD Bamenda
  • 2.7
    X
  • 2.9
    Tonnerre Yaoundé
  • 2.5
    Yli
  • 1.46
    Alle
  • APEJES Academy - Dragon FC Yaounde
  • 2.23
    APEJES Academy
  • 2.75
    X
  • 3.1
    Dragon FC Yaounde
  • 2.5
    Yli
  • 1.46
    Alle
  • Colombe du Dja et Lobo - Avion Academy FC
  • 2.45
    Colombe du Dja et Lobo
  • 2.7
    X
  • 2.8
    Avion Academy FC
  • 2.5
    Yli
  • 1.46
    Alle
  • Zorya Luhansk - FC Lviv
  • 1.72
    Zorya Luhansk
  • 3.3
    X
  • 4.5
    FC Lviv
  • 2.14
    Yli
  • 1.67
    Alle
  • FC Oleksandriya - FC Mariupol
  • 1.85
    FC Oleksandriya
  • 3.15
    X
  • 4.1
    FC Mariupol
  • 2.3
    Yli
  • 1.58
    Alle
  • Al Dhafra (UAE) - Al Nasr (UAE)
  • 2.6
    Al Dhafra (UAE)
  • 3.6
    X
  • 2.2
    Al Nasr (UAE)
  • 1.63
    Yli
  • 2.17
    Alle
  • Tatran Liptovský Mikuláš - FK Dukla Banská Bystrica
  • 2.18
    Tatran Liptovský Mikuláš
  • 3.25
    X
  • 2.7
    FK Dukla Banská Bystrica
  • 1.7
    Yli
  • 2.05
    Alle
  • Partizán Bardejov - Dubnica
  • 1.95
    Partizán Bardejov
  • 3.55
    X
  • 2.9
    Dubnica
  • 1.81
    Yli
  • 1.91
    Alle
  • Samorín - FC Lokomotíva Košice
  • 2.35
    Samorín
  • 3.25
    X
  • 2.45
    FC Lokomotíva Košice
  • 1.7
    Yli
  • 2.05
    Alle
  • Slavoj Trebišov - Tatran Prešov
  • 1.9
    Slavoj Trebišov
  • 3.35
    X
  • 3.15
    Tatran Prešov
  • 1.97
    Yli
  • 1.76
    Alle
  • FC Petržalka 1898 - SK Odeva Lipany
  • 1.55
    FC Petržalka 1898
  • 3.75
    X
  • 4.4
    SK Odeva Lipany
  • 1.66
    Yli
  • 2.12
    Alle
  • KFC Komárno - Žilina B
  • 1.9
    KFC Komárno
  • 3.6
    X
  • 3
    Žilina B
  • 2.08
    Yli
  • 1.68
    Alle
  • Wigry Suwałki - LKS Lodz
  • 4.1
    Wigry Suwałki
  • 3.3
    X
  • 1.8
    LKS Lodz
  • 2.04
    Yli
  • 1.73
    Alle
  • Raja Casablanca - HUSA Agadir
  • 1.6
    Raja Casablanca
  • 3.25
    X
  • 5.1
    HUSA Agadir
  • 2.02
    Yli
  • 1.74
    Alle
  • Mordovya Saransk - Fakel Voronezh
  • 2.12
    Mordovya Saransk
  • 2.65
    X
  • 3.5
    Fakel Voronezh
  • 1.53
    Yli
  • 2.38
    Alle
  • Belouizdad - CS Constantine
  • 1.9
    Belouizdad
  • 3.2
    X
  • 3.7
    CS Constantine
  • 2.5
    Yli
  • 1.48
    Alle
  • Riga FC - FK Liepāja
  • 1.65
    Riga FC
  • 3.6
    X
  • 4.2
    FK Liepāja
  • 2
    Yli
  • 1.73
    Alle
  • Renaissance Sportive De Berkane - Youssoufia Berrechid
  • 2.23
    Renaissance Sportive De Berkane
  • 3
    X
  • 2.9
    Youssoufia Berrechid
  • 2.23
    Yli
  • 1.61
    Alle
  • Tambov - Shinnik Yaroslavl
  • 1.41
    Tambov
  • 3.55
    X
  • 7
    Shinnik Yaroslavl
  • 2.23
    Yli
  • 1.6
    Alle
  • Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • 1.62
    Raków Częstochowa
  • 3.5
    X
  • 5
    Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • 2.05
    Yli
  • 1.73
    Alle
  • Næstved BK - Fremad Amager
  • 2.06
    Næstved BK
  • 3.2
    X
  • 3.45
    Fremad Amager
  • 2.23
    Yli
  • 1.66
    Alle
  • Dynamo Kyiv - Shakhtar Donetsk
  • 2.55
    Dynamo Kyiv
  • 3.25
    X
  • 2.55
    Shakhtar Donetsk
  • 1.98
    Yli
  • 1.78
    Alle
  • Al Jeel - Jeddah Club
  • 1.9
    Al Jeel
  • 3.1
    X
  • 3.8
    Jeddah Club
  • 2.32
    Yli
  • 1.55
    Alle
  • GKS Jastrzębie - Bytovia Bytów
  • 1.9
    GKS Jastrzębie
  • 3.3
    X
  • 3.65
    Bytovia Bytów
  • 2.05
    Yli
  • 1.73
    Alle
  • Inter Zaprešić - Rijeka
  • 7
    Inter Zaprešić
  • 3.75
    X
  • 1.5
    Rijeka
  • 1.81
    Yli
  • 1.91
    Alle
  • FC Olimpiyets Nizhny Novgorod - Baltika Kaliningrad
  • 1.74
    FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
  • 2.9
    X
  • 4.6
    Baltika Kaliningrad
  • 1.53
    Yli
  • 2.38
    Alle
  • Chertanovo - Avangard Kursk
  • 2.33
    Chertanovo
  • 2.85
    X
  • 2.85
    Avangard Kursk
  • 2.23
    Yli
  • 1.6
    Alle
  • Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
  • 2.55
    Pogoń Szczecin
  • 3.2
    X
  • 2.7
    Lechia Gdańsk
  • 2.12
    Yli
  • 1.72
    Alle
  • Chrobry Głogów - Garbarnia Kraków
  • 1.62
    Chrobry Głogów
  • 3.5
    X
  • 5
    Garbarnia Kraków
  • 2
    Yli
  • 1.76
    Alle
  • FC Akhmat Grozny - FC Krasnodar
  • 3.4
    FC Akhmat Grozny
  • 3.15
    X
  • 2.14
    FC Krasnodar
  • 2.28
    Yli
  • 1.58
    Alle
  • FC Rostov - Lokomotiv Moscow
  • 2.8
    FC Rostov
  • 2.85
    X
  • 2.7
    Lokomotiv Moscow
  • 1.55
    Yli
  • 2.35
    Alle
  • CSKA Sofia - Botev Plovdiv
  • 1.36
    CSKA Sofia
  • 4.25
    X
  • 8
    Botev Plovdiv
  • 1.88
    Yli
  • 1.93
    Alle
  • Free State Stars - Baroka FC
  • 2.05
    Free State Stars
  • 2.75
    X
  • 4
    Baroka FC
  • 2.55
    Yli
  • 1.48
    Alle
  • CSKA Moscow - Anzhi Makhachkala
  • 1.03
    CSKA Moscow
  • 14
    X
  • 26
    Anzhi Makhachkala
  • 2.2
    Yli
  • 1.61
    Alle
  • Rubin Kazan - Ufa
  • 2.28
    Rubin Kazan
  • 2.8
    X
  • 3.5
    Ufa
  • 1.72
    Yli
  • 2.06
    Alle
  • Astra Giurgiu - CFR Cluj
  • 3.35
    Astra Giurgiu
  • 3.35
    X
  • 2.15
    CFR Cluj
  • 1.9
    Yli
  • 1.9
    Alle
  • Austria Wien - St. Pölten
  • 1.73
    Austria Wien
  • 3.6
    X
  • 4.5
    St. Pölten
  • 1.88
    Yli
  • 1.87
    Alle
  • Odra Opole - Stal Mielec
  • 2.95
    Odra Opole
  • 3.2
    X
  • 2.25
    Stal Mielec
  • 2.04
    Yli
  • 1.73
    Alle
  • Security Systems FC - Sharps Shooting Stars FC
  • 2.4
    Security Systems FC
  • 3.2
    X
  • 2.6
    Sharps Shooting Stars FC
  • 2.05
    Yli
  • 1.68
    Alle
  • Black Forest - Gaborone United
  • 2.85
    Black Forest
  • 3.2
    X
  • 2.2
    Gaborone United
  • 2
    Yli
  • 1.73
    Alle
  • Puszcza Niepołomice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
  • 2.6
    Puszcza Niepołomice
  • 2.95
    X
  • 2.7
    Termalica Bruk-Bet Nieciecza
  • 2.1
    Yli
  • 1.7
    Alle
  • Malmö FF - Hammarby IF
  • 1.56
    Malmö FF
  • 4
    X
  • 5.8
    Hammarby IF
  • 1.79
    Yli
  • 2.04
    Alle
  • AFC Eskilstuna - Östersunds FK
  • 3
    AFC Eskilstuna
  • 3.15
    X
  • 2.4
    Östersunds FK
  • 2.1
    Yli
  • 1.74
    Alle
  • IF Elfsborg - Örebro SK
  • 1.85
    IF Elfsborg
  • 3.35
    X
  • 4.5
    Örebro SK
  • 1.96
    Yli
  • 1.86
    Alle
  • Falkenbergs FF - IK Sirius FK
  • 2.55
    Falkenbergs FF
  • 3.45
    X
  • 2.63
    IK Sirius FK
  • 1.68
    Yli
  • 2.2
    Alle
  • AIK - BK Häcken
  • 2.25
    AIK
  • 3.15
    X
  • 3.25
    BK Häcken
  • 2.35
    Yli
  • 1.6
    Alle
  • TSV Havelse - SV Meppen
  • 5.5
    TSV Havelse
  • 4.2
    X
  • 1.45
    SV Meppen
  • 1.57
    Yli
  • 2.28
    Alle
  • SV Drochtersen/Assel - VfL Osnabrück
  • 5
    SV Drochtersen/Assel
  • 4
    X
  • 1.5
    VfL Osnabrück
  • 1.63
    Yli
  • 2.17
    Alle
  • FK Pohronie - MFK Skalica
  • 2
    FK Pohronie
  • 3.45
    X
  • 2.9
    MFK Skalica
  • 1.86
    Yli
  • 1.86
    Alle
  • Akhisar Belediyespor - Ümraniyespor
  • 1.7
    Akhisar Belediyespor
  • 3.8
    X
  • 3.9
    Ümraniyespor
  • 1.65
    Yli
  • 2.17
    Alle
  • LASK Linz - Sturm Graz
  • 1.55
    LASK Linz
  • 3.9
    X
  • 5.5
    Sturm Graz
  • 1.88
    Yli
  • 1.88
    Alle
  • Red Bull Salzburg - RZ Pellets WAC
  • 1.22
    Red Bull Salzburg
  • 5.8
    X
  • 10.5
    RZ Pellets WAC
  • 2.28
    Yli
  • 1.6
    Alle
  • Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy '71
  • 2.1
    Sandecja Nowy Sącz
  • 3.2
    X
  • 3.25
    GKS Tychy '71
  • 2.16
    Yli
  • 1.66
    Alle
  • Maritzburg United - Orlando Pirates
  • 4
    Maritzburg United
  • 3.1
    X
  • 1.89
    Orlando Pirates
  • 2.55
    Yli
  • 1.48
    Alle
  • Polokwane City FC - Bloemfontein Celtic
  • 2.05
    Polokwane City FC
  • 2.75
    X
  • 4
    Bloemfontein Celtic
  • 2.45
    Yli
  • 1.52
    Alle
  • Chemnitzer FC - 1. FC Lokomotive Leipzig
  • 1.72
    Chemnitzer FC
  • 3.5
    X
  • 4
    1. FC Lokomotive Leipzig
  • Bidvest Wits - Black Leopards
  • 1.56
    Bidvest Wits
  • 3.55
    X
  • 5.6
    Black Leopards
  • 2.45
    Yli
  • 1.52
    Alle
  • Amazulu FC - Supersport United
  • 2.88
    Amazulu FC
  • 2.65
    X
  • 2.65
    Supersport United
  • 2.55
    Yli
  • 1.48
    Alle
  • Atlético Madrid - Valencia
  • 1.79
    Atlético Madrid
  • 3.55
    X
  • 4.75
    Valencia
  • 2.28
    Yli
  • 1.65
    Alle
  • Douglas Hall - UC Cork
  • 2.9
    Douglas Hall
  • 3.45
    X
  • 2
    UC Cork
  • 1.76
    Yli
  • 1.97
    Alle
  • PEC Zwolle - FC Groningen
  • 2.38
    PEC Zwolle
  • 3.45
    X
  • 2.8
    FC Groningen
  • 1.75
    Yli
  • 2.08
    Alle
  • FC Utrecht - Fortuna Sittard
  • 1.35
    FC Utrecht
  • 5
    X
  • 8
    Fortuna Sittard
  • 2.02
    Yli
  • 1.81
    Alle
  • GKS Katowice - Stomil Olsztyn
  • 1.9
    GKS Katowice
  • 3.3
    X
  • 3.65
    Stomil Olsztyn
  • 2.23
    Yli
  • 1.62
    Alle
  • Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań
  • 1.82
    Chojniczanka Chojnice
  • 3.4
    X
  • 3.85
    Warta Poznań
  • 1.97
    Yli
  • 1.79
    Alle
  • Almirante Brown Reserves - CA San Miguel Reserves
  • 1.35
    Almirante Brown Reserves
  • 4.75
    X
  • 6
    CA San Miguel Reserves
  • 1.62
    Yli
  • 2.17
    Alle
  • Atletico Colegiales Reserves - J J Urquiza Reserves
  • 3
    Atletico Colegiales Reserves
  • 3.6
    X
  • 2
    J J Urquiza Reserves
  • 1.91
    Yli
  • 1.81
    Alle
  • Zenit St Petersburg - Dynamo Moscow
  • 1.54
    Zenit St Petersburg
  • 3.6
    X
  • 6.5
    Dynamo Moscow
  • 2.05
    Yli
  • 1.73
    Alle
  • Lech Poznań - Legia Warszawa
  • 2.95
    Lech Poznań
  • 3.45
    X
  • 2.25
    Legia Warszawa
  • 1.9
    Yli
  • 1.9
    Alle
  • Leganés - Athletic Club Bilbao
  • 2.7
    Leganés
  • 2.95
    X
  • 2.9
    Athletic Club Bilbao
  • 1.54
    Yli
  • 2.55
    Alle
  • Espanyol - Celta Vigo
  • 2.3
    Espanyol
  • 3.3
    X
  • 3.15
    Celta Vigo
  • 1.76
    Yli
  • 2.1
    Alle
  • Sacachispas FC Reserves - Defensores Unidos Reserves
  • 1.9
    Sacachispas FC Reserves
  • 3.6
    X
  • 3.2
    Defensores Unidos Reserves
  • 1.81
    Yli
  • 1.91
    Alle
  • NAC Breda - Feyenoord
  • 7
    NAC Breda
  • 4.5
    X
  • 1.42
    Feyenoord
  • 2.32
    Yli
  • 1.62
    Alle
  • Werder Bremen - Bayern München
  • 7.5
    Werder Bremen
  • 5.5
    X
  • 1.33
    Bayern München
  • 2.08
    Yli
  • 1.75
    Alle
  • Wolverhampton Wanderers - Arsenal
  • 2.75
    Wolverhampton Wanderers
  • 3.45
    X
  • 2.6
    Arsenal
  • 1.84
    Yli
  • 1.98
    Alle
  • AC Milan - Lazio
  • 2.55
    AC Milan
  • 3.25
    X
  • 2.75
    Lazio
  • 2.3
    Yli
  • 1.62
    Alle
  • Manchester United - Manchester City
  • 7
    Manchester United
  • 4.7
    X
  • 1.46
    Manchester City
  • 2.43
    Yli
  • 1.58
    Alle
  • Always Ready - Nacional Potosí
  • 2.75
    Always Ready
  • 3.35
    X
  • 2.23
    Nacional Potosí
  • 1.75
    Yli
  • 2.02
    Alle
  • Levante - Real Betis
  • 2.48
    Levante
  • 3.5
    X
  • 2.75
    Real Betis
  • 2.38
    Yli
  • 1.6
    Alle
  • Chennai Super Kings - Mumbai Indians
  • 1.8
    Chennai Super Kings
  • 2.02
    Mumbai Indians
  • Kolkata Knight Riders - Royal Challengers Bangalore
  • 1.84
    Kolkata Knight Riders
  • 1.96
    Royal Challengers Bangalore
  • Bingham, Stuart - Dott, Graeme
  • 1.01
    Bingham, Stuart
  • 18
    Dott, Graeme
  • Allen, Mark - Yuelong Zhou
  • 3.5
    Allen, Mark
  • 1.29
    Yuelong Zhou
  • ŁKS Commercecon Łódź (n) - Grot Budowlani Łódź (n)
  • 2.95
    ŁKS Commercecon Łódź (n)
  • 1.35
    Grot Budowlani Łódź (n)
  • Institute FC - Newry City
  • 1.05
    Institute FC
  • 10
    X
  • 151
    Newry City
  • Hamburger SV - RB Leipzig
  • 1001
    Hamburger SV
  • 476
    X
  • 1
    RB Leipzig
  • Tottenham - Brighton & Hove Albion
  • 1
    Tottenham
  • 31
    X
  • 1001
    Brighton & Hove Albion
  • Ballymena United - Glenavon
  • 1.06
    Ballymena United
  • 9.5
    X
  • 111
    Glenavon
  • Coleraine - Crusaders Belfast
  • 1
    Coleraine
  • 56
    X
  • 901
    Crusaders Belfast
  • Doncaster Rovers - Accrington Stanley
  • 276
    Doncaster Rovers
  • 56
    X
  • 1
    Accrington Stanley
  • Ayr United - Partick Thistle
  • 126
    Ayr United
  • 15
    X
  • 1.02
    Partick Thistle
  • Luton Town - AFC Wimbledon
  • 1.07
    Luton Town
  • 8.5
    X
  • 67
    AFC Wimbledon
  • Ards FC - Dungannon Swifts
  • 1.05
    Ards FC
  • 10
    X
  • 121
    Dungannon Swifts
  • Glentoran - Warrenpoint Town
  • 6.75
    Glentoran
  • 1.16
    X
  • 14
    Warrenpoint Town
  • Hvíti Riddarinn - Björninn
  • 18
    Hvíti Riddarinn
  • 4.1
    X
  • 1.27
    Björninn
  • Shamrock Rovers - Bohemians Dublin
  • 71
    Shamrock Rovers
  • 10.5
    X
  • 1.06
    Bohemians Dublin
  • IR Reykjavík @ KR Reykjavík
  • 1.57
    KR Reykjavík
  • 2.33
    IR Reykjavík
  • Dodig, I/Roger-Vasselin, E - Murray, J/Soares, B
  • 1.94
    1
  • 1.8
    2
  • Jundiai Basquete U19 @ Sociedade Esportiva Palmeiras U19
  • Deportivo Lara - Cruzeiro-MG
  • 23
    Deportivo Lara
  • 5.8
    X
  • 1.17
    Cruzeiro-MG
  • James, A/Pulchartova, L - Herrera Pilonieta, I/Ramirez, M
  • Montevideo Wanderers - Cerro Largo FC
  • 2.3
    Montevideo Wanderers
  • 3.2
    X
  • 2.75
    Cerro Largo FC
  • Miami Marlins @ Cleveland Indians
  • 1.46
    Cleveland Indians
  • 2.75
    Miami Marlins
  • Universidad de Concepción - Olimpia Asuncion
  • 3.5
    Universidad de Concepción
  • 3.25
    X
  • 2.02
    Olimpia Asuncion
  • Atlético Huracán - Emelec
  • 1.77
    Atlético Huracán
  • 3.2
    X
  • 4.75
    Emelec
  • Libertad Asuncion - Grêmio-RS
  • 3
    Libertad Asuncion
  • 3
    X
  • 2.35
    Grêmio-RS
  • Deportivo Hispano Americano @ San Lorenzo De Almagro
  • 1.05
    San Lorenzo De Almagro
  • 8
    Deportivo Hispano Americano
  • Atlanta Braves @ Cincinnati Reds
  • 1.97
    Cincinnati Reds
  • 1.86
    Atlanta Braves
  • Bridgeport Sound Tigers @ Hershey Bears
  • 2.4
    Hershey Bears
  • 3.75
    X
  • 2.5
    Bridgeport Sound Tigers
  • Chicago Wolves @ Grand Rapids Griffins
  • 2.2
    Grand Rapids Griffins
  • 4
    X
  • 2.65
    Chicago Wolves
  • Orlando Magic @ Toronto Raptors
  • 1.14
    Toronto Raptors
  • 6.25
    Orlando Magic
  • Toronto Maple Leafs @ Boston Bruins
  • 2.15
    Boston Bruins
  • 4
    X
  • 2.95
    Toronto Maple Leafs
  • Youth Milan FC - Barbados Soccer Academy
  • 2.6
    Youth Milan FC
  • 4.35
    X
  • 2
    Barbados Soccer Academy
  • Vaqueros Laguna @ Sultanes de Monterrey
  • 1.5
    Sultanes de Monterrey
  • 2.55
    Vaqueros Laguna
  • Arizona Diamondbacks @ Pittsburgh Pirates
  • 1.88
    Pittsburgh Pirates
  • 1.94
    Arizona Diamondbacks
  • Chicago White Sox @ Baltimore Orioles
  • 2.23
    Baltimore Orioles
  • 1.67
    Chicago White Sox
  • San Francisco Giants @ Toronto Blue Jays
  • 1.84
    Toronto Blue Jays
  • 1.98
    San Francisco Giants
  • Kansas City Royals @ Tampa Bay Rays
  • 1.48
    Tampa Bay Rays
  • 2.7
    Kansas City Royals
  • Philadelphia Phillies @ New York Mets
  • 1.75
    New York Mets
  • 2.1
    Philadelphia Phillies
  • Sparta TO - Clube Atlético Cerrado
  • 1.6
    Sparta TO
  • 4
    X
  • 4.5
    Clube Atlético Cerrado
  • Syracuse Crunch @ Cleveland Monsters
  • 2.3
    Cleveland Monsters
  • 4.1
    X
  • 2.45
    Syracuse Crunch
  • Milwaukee Brewers @ St. Louis Cardinals
  • 1.86
    St. Louis Cardinals
  • 1.96
    Milwaukee Brewers
  • Schumann/Durant (AUS) - Kissling/Zandbergen (SUI)
  • 1.45
    1
  • 2.55
    2
  • Milwaukee Admirals @ Iowa Wild
  • 2.35
    Iowa Wild
  • 4.1
    X
  • 2.4
    Milwaukee Admirals
  • Piratas de Quebradillas @ Aguada Santeros
  • 1.48
    Aguada Santeros
  • 2.48
    Piratas de Quebradillas
  • Brooklyn Nets @ Philadelphia 76ers
  • 1.27
    Philadelphia 76ers
  • 3.9
    Brooklyn Nets
  • Los Angeles Dodgers @ Chicago Cubs
  • 1.9
    Chicago Cubs
  • 1.92
    Los Angeles Dodgers
  • Minnesota Twins @ Houston Astros
  • 1.68
    Houston Astros
  • 2.2
    Minnesota Twins
  • Independiente Rivadavia - Club Ferrocarril Midland
  • 1.65
    Independiente Rivadavia
  • 3.35
    X
  • 5.75
    Club Ferrocarril Midland
  • Atlético Mineiro-MG - Nacional de Montevideo
  • 1.53
    Atlético Mineiro-MG
  • 3.7
    X
  • 6.1
    Nacional de Montevideo
  • Godoy Cruz - Sporting Cristal
  • 1.54
    Godoy Cruz
  • 3.85
    X
  • 5.6
    Sporting Cristal
  • Tecolotes de los Dos Laredos @ Generales de Durango
  • 2.2
    Generales de Durango
  • 1.65
    Tecolotes de los Dos Laredos
  • Acereros de Monclova @ Rieleros de Aguascalientes
  • 2.2
    Rieleros de Aguascalientes
  • 1.66
    Acereros de Monclova
  • Toros de Tijuana @ Saraperos de Saltillo
  • 2.04
    Saraperos de Saltillo
  • 1.77
    Toros de Tijuana
  • Washington Nationals @ Colorado Rockies
  • 2.2
    Colorado Rockies
  • 1.68
    Washington Nationals
  • Mchugh/Schubert (AUS) - Nuttanon/Sedtawat (THA)
  • 1.62
    1
  • 2.15
    2
  • Giginoglu/Gögtepe (TUR) - Aye/Gauthier-Rat (FRA)
  • 1.4
    1
  • 2.75
    2
  • Gimnasia y Esgrima Comodoro Rivadavia @ Quimsa
  • 1.61
    Quimsa
  • 2.17
    Gimnasia y Esgrima Comodoro Rivadavia
  • Instituto Atlético Central Córdoba @ La Unión de Formosa
  • 1.81
    La Unión de Formosa
  • 1.89
    Instituto Atlético Central Córdoba
  • Prince Albert Raiders @ Edmonton Oil Kings
  • 2.7
    Edmonton Oil Kings
  • 4.2
    X
  • 2
    Prince Albert Raiders
  • Atlético Nacional (PAN) - Costa Del Este FC
  • 2.6
    Atlético Nacional (PAN)
  • 3.2
    X
  • 2.4
    Costa Del Este FC
  • Notre Dame SC - Ellerton FC
  • 3
    Notre Dame SC
  • 5
    X
  • 1.73
    Ellerton FC
  • Panama Oeste - CA Independiente de La Chorrera
  • 3.5
    Panama Oeste
  • 3.25
    X
  • 1.9
    CA Independiente de La Chorrera
  • Pericos de Puebla @ Tigres de Quintana Roo
  • 1.85
    Tigres de Quintana Roo
  • 1.93
    Pericos de Puebla
  • Diablos Rojos del Mexico @ Olmecas de Tabasco
  • 1.72
    Olmecas de Tabasco
  • 2.1
    Diablos Rojos del Mexico
  • Guerreros de Oaxaca @ Piratas de Campeche
  • 1.71
    Piratas de Campeche
  • 2.12
    Guerreros de Oaxaca
  • Bravos de Leon @ Leones de Yucatán
  • 1.68
    Leones de Yucatán
  • 2.16
    Bravos de Leon
  • Árabe Unido - Sporting San Miguelito
  • 2
    Árabe Unido
  • 3.25
    X
  • 3.25
    Sporting San Miguelito
  • San Antonio Spurs @ Denver Nuggets
  • 1.41
    Denver Nuggets
  • 3
    San Antonio Spurs
  • van de Velde/Varenhorst (NED) - Finsters/Solovejs (LAT)
  • 1.2
    1
  • 4.2
    2
  • Colorado Eagles @ Bakersfield Condors
  • 2.25
    Bakersfield Condors
  • 4
    X
  • 2.55
    Colorado Eagles
  • Vegas Golden Knights @ San Jose Sharks
  • 2.4
    San Jose Sharks
  • 4
    X
  • 2.55
    Vegas Golden Knights
  • Tigres UANL - CF Monterrey
  • 2.2
    Tigres UANL
  • 3.15
    X
  • 3.4
    CF Monterrey
  • Anna Ching Yik Cheong/Chiew Sien Lim - Barkah, Y/Sugiarto, J F
  • 5.5
    1
  • 1.12
    2
  • Kedren, K/Puavaranukroh, D - Aaron Chia/Wooi Yik Soh
  • 3
    1
  • 1.33
    2
  • Karunaratna, D/Karunaratne, N - Arya Pangkaryanira, W N/Santoso, A Y
  • 9
    1
  • 1.04
    2
  • Hoki, T/Kobayashi, Y - Ming Nok Yeung/Tak Ching Chang
  • 1.06
    1
  • 7.5
    2
  • Gideon, M F/Sukamuljo, K S - Chrisnanta, D B/Yong Kai Terry Hee
  • 1.02
    1
  • 12
    2
  • Shing Choi Yeung/Tsz Kit Chan - Junhui Li/Yuchen Liu
  • 12
    1
  • 1.02
    2
  • Shang Kai Lin/Min Hao Tseng - Teo Ee Yi/Ong Yew Sin
  • 6
    1
  • 1.1
    2
  • Alfian, F/Ardianto, M R - Kuen Hon Li/Wai Lok Lam
  • 1.01
    1
  • 15
    2
  • Vancouver Giants @ Spokane Chiefs
  • 2.6
    Spokane Chiefs
  • 4.2
    X
  • 2.05
    Vancouver Giants
  • Texas Rangers @ Oakland Athletics
  • 1.66
    Oakland Athletics
  • 2.25
    Texas Rangers
  • New York Yankees @ Los Angeles Angels
  • 1.96
    Los Angeles Angels
  • 1.87
    New York Yankees
  • Seattle Mariners @ San Diego Padres
  • 1.77
    San Diego Padres
  • 2.07
    Seattle Mariners
  • Szalankiewicz/Rudol (POL) - Myskiv/Kramarenko (RUS)
  • 1.37
    1
  • 2.85
    2
  • Tingyang Yan/Jie Li (CHN) - Morais Filho/Cerutti (BRA)
  • 15
    1
  • 1.01
    2
  • Oklahoma City Thunder @ Portland Trail Blazers
  • 1.58
    Portland Trail Blazers
  • 2.45
    Oklahoma City Thunder
  • Kititharakul, J/Prajongjai, R - Jakkampudi, M/Ram, P S
  • 1.02
    1
  • 12
    2
  • Trans/Tyndeskov (DEN) - Behrens/Ittlinger (GER)
  • 5.6
    1
  • 1.12
    2
  • Harnett/Lapointe (CAN) - Jupiter/Chamereau (FRA)
  • 3.35
    1
  • 1.28
    2
  • Sweat/Walsh Jennings (USA) - Böbner/Vergé-Dépré, Z (SUI)
  • 1.1
    1
  • 6.25
    2
  • Kendall/Weiler (AUS) - Plesiutschnig/Schützenhöfer (AUT)
  • 3.6
    1
  • 1.25
    2
  • Bocharova/Voronina (RUS) - Brzostek/Wachowicz (POL)
  • 1.35
    1
  • 2.95
    2
  • Lin Lingling/Jiaomei Li (CHN) - Taiana/Talita (BRA)
  • 12
    1
  • 1.02
    2
  • Laird/Palmer (AUS) - Kubickova/Kvapilova (CZE)
  • 2.55
    1
  • 1.45
    2
  • Enisey Krasnoyarsk U21 - Gazovik Orenburg U21
  • 1.57
    Enisey Krasnoyarsk U21
  • 4
    X
  • 4.5
    Gazovik Orenburg U21
  • Futami/Hasegawa (JPN) - Arvaniti/Karagkouni (GRE)
  • 2.1
    1
  • 1.65
    2
  • Bloem/Sinnema (NED) - Bonnerova/Maixnerova (CZE)
  • 1.53
    1
  • 2.35
    2
  • Kwan Yau Ng/Saisai Zheng - Cadantu, A/Sharipova, S
  • 2.9
    1
  • 1.38
    2
  • Dhaka City FC - Swadhinata KS
  • 1.85
    Dhaka City FC
  • 2.6
    X
  • 5.25
    Swadhinata KS
  • Sin Ying Yuen/Tsz Yau Ng - So Yeong Kim/Hee Yong Kong
  • 8
    1
  • 1.05
    2
  • Pusamania Borneo - Persib Bandung
  • 1.73
    Pusamania Borneo
  • 3.5
    X
  • 4
    Persib Bandung
  • Grakcu Sai Mai United F.C - JL Chiangmai United FC
  • 6
    Grakcu Sai Mai United F.C
  • 5
    X
  • 1.33
    JL Chiangmai United FC
  • Thonburi University FC - Thai Honda FC
  • 9
    Thonburi University FC
  • 6
    X
  • 1.2
    Thai Honda FC
  • Ubon Ratchathani FC - Khonkaen FC
  • 2.75
    Ubon Ratchathani FC
  • 3.4
    X
  • 2.2
    Khonkaen FC
  • Surat Thani City - Air Force Central
  • 4.75
    Surat Thani City
  • 4
    X
  • 1.53
    Air Force Central
  • Ranong United FC - Ubon UMT FC
  • 3.6
    Ranong United FC
  • 3.6
    X
  • 1.8
    Ubon UMT FC
  • Rayong United FC - Lampang FC
  • 9
    Rayong United FC
  • 5.5
    X
  • 1.22
    Lampang FC
  • Muang Loei United - Udon Thani FC
  • 5.5
    Muang Loei United
  • 4.5
    X
  • 1.4
    Udon Thani FC
  • Ching Hui Chang/Ching Tun Yang - Shiu Yee Ng/Yi Ting Wu
  • 1.3
    1
  • 3.2
    2
  • Trump, Judd - Un-Nooh, Thepchaiya
  • 2.2
    Trump, Judd
  • 1.67
    Un-Nooh, Thepchaiya
  • Apollon Smirnis U19 - PAOK Thessaloniki FC U19
  • 11
    Apollon Smirnis U19
  • 7
    X
  • 1.17
    PAOK Thessaloniki FC U19
  • Luch Vladivostok - FK Sochi
  • 4.6
    Luch Vladivostok
  • 3.15
    X
  • 1.66
    FK Sochi
  • SKA Energiya Khabarovsk - Khimki
  • 1.72
    SKA Energiya Khabarovsk
  • 2.9
    X
  • 4.75
    Khimki
  • Lindstedt, R/Qureshi, A - Demoliner, M/Sharan, D
  • 1.85
    1
  • 1.92
    2
  • Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Nova Novokuibyshevsk
  • 2.8
    Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
  • 1.38
    Nova Novokuibyshevsk
  • Fleche Wallonne 2019
  • 1.8
    Alaphilippe, Julian
  • 201
    Albasini, Michael
  • 501
    Amador, Andrey
  • 501
    Anacona, Winner
  • 501
    Armee, Sander
  • 201
    Bakelants, Jan
  • 41
    Bardet, Romain
  • 201
    Battaglin, Enrico
  • 401
    Baugnies, Jerome
  • 301
    Betancur, Carlos
  • 401
    Bole, Grega
  • 601
    Bouwman, Koen
  • 501
    Cavagna, Remi
  • 301
    Ciccone, Giulio
  • 101
    Clarke, Simon
  • 251
    Cosnefroy, Benoit
  • 251
    Costa, Rui
  • 301
    Craddock, Lawson
  • 301
    De Plus, Laurens
  • 301
    Devenyns, Dries
  • 801
    Dunbar, Eddie
  • 501
    Eiking, Odd Christian
  • 601
    Erviti, Imanol
  • 601
    Felline, Fabio
  • 126
    Formolo, Davide
  • 301
    Fraile, Omar
  • 401
    Frank, Mathias
  • 23
    Fuglsang, Jakob
  • 101
    Gasparotto, Enrico
  • 81
    Gaudu, David
  • 351
    Gesink, Robert
  • 401
    Goncalves, Jose
  • 801
    Grmay, Tsgabu
  • 801
    Guerreiro, Ruben
  • 401
    Haas, N.
  • 151
    Henao, Sergio Luis
  • 201
    Hermans, Ben
  • 501
    Herrada, Jesus
  • 801
    Herrada, José
  • 151
    Impey, Daryl
  • 301
    Izagirre Insausti, Gorka
  • 301
    Jensen, August
  • 301
    Konrad, Patrick
  • 51
    Kreuziger, Roman
  • 23
    Kwiatkowski, Michal
  • 29
    Lambrecht, Bjorg
  • 601
    Lindeman, Bert-Jan
  • 601
    Ludvigsson, Tobias
  • 81
    Lutsenko, Alexey
  • 201
    Madouas, Valentin
  • 301
    Marczyński, Tomasz
  • 601
    Martens, Paul
  • 13
    Martin, Daniel
  • 301
    Martin, Guillaume
  • 151
    Martinez, Daniel Felipe
  • 81
    Mas, Enric
  • 41
    Matthews, Michael
  • 601
    Maté, Luis Angel
  • 301
    McCarthy, Jay
  • 501
    McNulty, Brandon
  • 126
    Molard, Rudy
  • 126
    Mollema, Bauke
  • 501
    Muhlberger, Gregor
  • 601
    Pauwels, Serge
  • 601
    Perez, Anthony
  • 126
    Poels, Wout
  • 101
    Pogacar, Tadej
  • 101
    Pozzovivo, Domenico
  • 401
    Roche, Nicolas
  • 601
    Rodriguez, Oscar
  • 501
    Rosa, Diego
  • 67
    Sagan, Peter
  • 301
    Serry, Pieter
  • 501
    Simon, Julien
  • 501
    Skujins, Toms
  • 301
    Slagter, Tom Jelte
  • 201
    Sánchez, Luis Leon
  • 51
    Teuns, Dylan
  • 201
    Ulissi, Diego
  • 401
    Vakoc, Petr
  • 251
    Valgren, Michael
  • 6
    Valverde, Alejandro
  • 601
    Van Gestel, Dries
  • 501
    Van der Sande, Tosh
  • 29
    Vanendert, Jelle
  • 601
    Verona, Carlos
  • 401
    Villella, Davide
  • 501
    Warbasse, Larry
  • 23
    Wellens, Tim
  • 31
    Woods, Michael
  • 11
    Yates, Adam
  • 101
    de Marchi, Alessandro
  • 601
    de Vreese, Laurens
  • 151
    de la Cruz, David
  • 101
    van Baarle, Dylan
  • 401
    Cummings, Stephen
  • 17
    Schachmann, Maximilian
  • 126
    Barguil, Warren
  • 301
    Grossschartner, Felix
  • 251
    Haig, Jack
  • 501
    Juul-Jensen, Christopher
  • 126
    Landa, Mikel
  • 301
    Weening, Pieter
  • 601
    Zakarin, Ilnur
  • 201
    Mohoric, Matej
  • Peninsula Power - Sunshine Coast FC
  • 1.04
    Peninsula Power
  • 10
    X
  • 15
    Sunshine Coast FC
  • Hendahewa, T P/Sirimannage, K I - Dandu, P/Santosh, S
  • 6
    1
  • 1.1
    2
  • Uttar Baridhara - TT Club Motijheel 
  • 3.3
    Uttar Baridhara
  • 2.1
    X
  • 3
    TT Club Motijheel 
  • Jeonbuk Motors - Urawa Red Diamonds
  • 1.55
    Jeonbuk Motors
  • 3.8
    X
  • 4.9
    Urawa Red Diamonds
  • Shimizu S-Pulse - Matsumoto Yamaga FC
  • 2.28
    Shimizu S-Pulse
  • 3.3
    X
  • 2.7
    Matsumoto Yamaga FC
  • Gangneung City - Daejeon Korail
  • 1.73
    Gangneung City
  • 3.5
    X
  • 4
    Daejeon Korail
  • Oita Trinita - Nagoya Grampus Eight
  • 2.55
    Oita Trinita
  • 3.1
    X
  • 2.5
    Nagoya Grampus Eight
  • Vegalta Sendai - Sagan Tosu
  • 1.96
    Vegalta Sendai
  • 3.3
    X
  • 3.35
    Sagan Tosu
  • V-Varen Nagasaki - Consadole Sapporo
  • 3.8
    V-Varen Nagasaki
  • 3.45
    X
  • 1.81
    Consadole Sapporo
  • Gamba Osaka - Júbilo Iwata
  • 2.1
    Gamba Osaka
  • 3.15
    X
  • 3.1
    Júbilo Iwata
  • FC Tokyo - Kashiwa Reysol
  • 1.77
    FC Tokyo
  • 3.55
    X
  • 3.8
    Kashiwa Reysol
  • Kashima Antlers - Gyeongnam
  • 1.67
    Kashima Antlers
  • 3.7
    X
  • 4.3
    Gyeongnam
  • Marítimo U23 - Feirense U23
  • 1.65
    Marítimo U23
  • 3.75
    X
  • 4
    Feirense U23
  • Supajirakul, P/Taerattanachai, S - Imanuela, A/Ramadhanti, S F S
  • 1.01
    1
  • 12
    2
  • Lancashire - Northamptonshire
  • 1.6
    Lancashire
  • 2.35
    Northamptonshire
  • Leicestershire - Derbyshire
  • 1.95
    Leicestershire
  • 1.85
    Derbyshire
  • Arsenal Tula U21 - Spartak Moscow U21
  • 2.3
    Arsenal Tula U21
  • 3.75
    X
  • 2.4
    Spartak Moscow U21
  • Yokohama F Marinos - Shonan Bellmare
  • 1.81
    Yokohama F Marinos
  • 3.45
    X
  • 3.8
    Shonan Bellmare
  • Cerezo Osaka - Vissel Kobe
  • 2.43
    Cerezo Osaka
  • 3.3
    X
  • 2.5
    Vissel Kobe
  • Phattalung FC - Customs United FC
  • 9
    Phattalung FC
  • 5
    X
  • 1.25
    Customs United FC
  • Samut Sakhon FC - Sisaket FC
  • 2.4
    Samut Sakhon FC
  • 3.4
    X
  • 2.5
    Sisaket FC
  • Lamphun Warrior - Police Tero
  • 4
    Lamphun Warrior
  • 3.75
    X
  • 1.65
    Police Tero
  • Singburi - Ayutthaya United
  • 4.75
    Singburi
  • 3.75
    X
  • 1.57
    Ayutthaya United
  • Bara, I M/Buzarnescu, M - Lister, C/Voracova, R
  • 1.55
    1
  • 2.4
    2
  • Strycova, B/Vondrousova, M - Kudermetova, V/Voskoboeva, G
  • 1.5
    1
  • 2.5
    2
  • MFA Development FC - Benfica Macau
  • 13
    MFA Development FC
  • 10
    X
  • 1.08
    Benfica Macau
  • Chachoengsao FC - Rayong FC
  • 3.1
    Chachoengsao FC
  • 3.4
    X
  • 2
    Rayong FC
  • Yaroslavich Yaroslavl - Dynamo-LO
  • 2.75
    Yaroslavich Yaroslavl
  • 1.4
    Dynamo-LO
  • Bambridge, L/O'Mara, J - Gonzalez, S/Middelkoop, M
  • 2.25
    1
  • 1.6
    2
  • Nishikori, K/Schwartzman, D - Marach, O/Pavic, M
  • 3.8
    1
  • 1.25
    2
  • Home United - Geylang International
  • 1.45
    Home United
  • 4.1
    X
  • 5.1
    Geylang International
  • Warriors FC - Tampines Rovers FC
  • 5.6
    Warriors FC
  • 4.6
    X
  • 1.36
    Tampines Rovers FC
  • Hougang United - Albirex Niigata FC (Singapore)
  • 3.8
    Hougang United
  • 4.25
    X
  • 1.57
    Albirex Niigata FC (Singapore)
  • Ulinzi Stars - Vihiga united
  • 1.73
    Ulinzi Stars
  • 3.4
    X
  • 4.2
    Vihiga united
  • Torino U19 - Napoli U19
  • 1.57
    Torino U19
  • 3.95
    X
  • 3.95
    Napoli U19
  • Tyumen - Spartak Moscow II
  • 2.18
    Tyumen
  • 2.88
    X
  • 3.05
    Spartak Moscow II
  • Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk
  • 3
    Sibir Novosibirsk
  • 2.63
    X
  • 2.35
    Tom Tomsk
  • Nakhon Pathom FC - Nong Bua Pitchaya
  • 2.6
    Nakhon Pathom FC
  • 3.4
    X
  • 2.3
    Nong Bua Pitchaya
  • Fortuna Mfou - Unisport de Bafang
  • 2.63
    Fortuna Mfou
  • 2.35
    X
  • 3
    Unisport de Bafang
  • Feutcheu FC - Fovu Club de Baham
  • 1.9
    Feutcheu FC
  • 2.48
    X
  • 4.8
    Fovu Club de Baham
  • Beijing Guoan - Buriram United
  • 1.19
    Beijing Guoan
  • 5.8
    X
  • 11.5
    Buriram United
  • Nzoia United - Western Stima
  • 2
    Nzoia United
  • 3.25
    X
  • 3.25
    Western Stima
  • Martinez Sanchez, M J/Sorribes Tormo, S - Bencic, B/Rosolska, A
  • 1.7
    1
  • 2.1
    2
  • Kariobangi Sharks - AFC Leopards
  • 2.3
    Kariobangi Sharks
  • 2.8
    X
  • 3.1
    AFC Leopards
  • Kenya Commercial Bank - Chemelil
  • 1.85
    Kenya Commercial Bank
  • 3.3
    X
  • 3.75
    Chemelil
  • Bangkok Glass FC - Army United
  • 1.9
    Bangkok Glass FC
  • 3.5
    X
  • 3.3
    Army United
  • Johor Darul Takzim - Shandong Luneng Taishan
  • 3.8
    Johor Darul Takzim
  • 3.55
    X
  • 1.8
    Shandong Luneng Taishan
  • Olympiakos Piraeus U19 - OFI Crete FC U19
  • 1.15
    Olympiakos Piraeus U19
  • 8
    X
  • 11
    OFI Crete FC U19
  • CA Fenix reservit - CA San Telmo Reserves
  • 3.75
    CA Fenix reservit
  • 3.75
    X
  • 1.72
    CA San Telmo Reserves
  • Kairat Almaty - FK Atyrau
  • 1.27
    Kairat Almaty
  • 4.9
    X
  • 6.5
    FK Atyrau
  • FC Krasnodar II - Rotor Volgograd
  • 2.3
    FC Krasnodar II
  • 2.75
    X
  • 2.95
    Rotor Volgograd
  • Stellenbosch F.C. - TS Galaxy FC
  • 1.75
    Stellenbosch F.C.
  • 3.05
    X
  • 4.4
    TS Galaxy FC
  • Deportivo Espanol Reserves - Talleres de Remedios de Escalada Reserves
  • 2.1
    Deportivo Espanol Reserves
  • 3.3
    X
  • 3
    Talleres de Remedios de Escalada Reserves
  • Soroksár - Budapest Honvéd FC
  • 4.5
    Soroksár
  • 3.4
    X
  • 1.68
    Budapest Honvéd FC
  • Christian, K/Zvonareva, V - Barthel, M/Fredsam, A-L
  • 1.65
    1
  • 2.2
    2
  • Wilson, Kyren - Donaldson, Scott
  • 1.27
    Wilson, Kyren
  • 3.9
    Donaldson, Scott
  • Loko Yaroslavl U21 @ Avto Yekaterinburg U21
  • 2.9
    Avto Yekaterinburg U21
  • 4.05
    X
  • 2
    Loko Yaroslavl U21
  • Emirates Club Ras al Khaimah - Shabab Al Ahli Dubai
  • 6
    Emirates Club Ras al Khaimah
  • 4.7
    X
  • 1.36
    Shabab Al Ahli Dubai
  • PWD Bamenda - Tonnerre Yaoundé
  • 2.35
    PWD Bamenda
  • 2.7
    X
  • 2.9
    Tonnerre Yaoundé
  • APEJES Academy - Dragon FC Yaounde
  • 2.23
    APEJES Academy
  • 2.75
    X
  • 3.1
    Dragon FC Yaounde
  • Colombe du Dja et Lobo - Avion Academy FC
  • 2.45
    Colombe du Dja et Lobo
  • 2.7
    X
  • 2.8
    Avion Academy FC
  • Krylya Sovetov Samara U21 - FK Ural Sverdlovskaya Oblast U21
  • 1.45
    Krylya Sovetov Samara U21
  • 4
    X
  • 5.75
    FK Ural Sverdlovskaya Oblast U21
  • HC Saryarka @ Rubin Tyumen
  • 2.25
    Rubin Tyumen
  • 4
    X
  • 2.5
    HC Saryarka
  • Gazprom-Yugra Surgutsky - Yenisei Krasnoyarsk
  • 1.66
    Gazprom-Yugra Surgutsky
  • 2.1
    Yenisei Krasnoyarsk
  • FC Oleksandriya - FC Mariupol
  • 1.85
    FC Oleksandriya
  • 3.15
    X
  • 4.1
    FC Mariupol
  • Al Dhafra (UAE) - Al Nasr (UAE)
  • 2.6
    Al Dhafra (UAE)
  • 3.6
    X
  • 2.2
    Al Nasr (UAE)
  • Granollers, M/Lopez, M - Klaasen, R/Salisbury, J
  • 1.57
    1
  • 2.35
    2
  • Cabal, J S/Farah, R - Carballes Baena, R/Munar, J
  • 1.32
    1
  • 3.25
    2
  • Tatran Liptovský Mikuláš - FK Dukla Banská Bystrica
  • 2.18
    Tatran Liptovský Mikuláš
  • 3.25
    X
  • 2.7
    FK Dukla Banská Bystrica
  • Royal Challengers Bangalore - Kings XI Punjab
  • 1.73
    Royal Challengers Bangalore
  • 2.1
    Kings XI Punjab
  • Partizán Bardejov - Dubnica
  • 1.95
    Partizán Bardejov
  • 3.55
    X
  • 2.9
    Dubnica
  • Samorín - FC Lokomotíva Košice
  • 2.35
    Samorín
  • 3.25
    X
  • 2.45
    FC Lokomotíva Košice
  • Slavoj Trebišov - Tatran Prešov
  • 1.9
    Slavoj Trebišov
  • 3.35
    X
  • 3.15
    Tatran Prešov
  • FC Petržalka 1898 - SK Odeva Lipany
  • 1.55
    FC Petržalka 1898
  • 3.75
    X
  • 4.4
    SK Odeva Lipany
  • CSM Bucuresti - SCM Politehnica Timisoara
  • 1.27
    CSM Bucuresti
  • 11.5
    X
  • 4.5
    SCM Politehnica Timisoara
  • Dabrowski, G/Ostapenko, J - Groenefeld, A L/Schuurs, D
  • 2.15
    1
  • 1.67
    2
  • CSM Fagaras - HCM Minaur Baia Mare
  • 1.98
    CSM Fagaras
  • 7.5
    X
  • 2.16
    HCM Minaur Baia Mare
  • CSU Suceava - CS Universitatea Cluj
  • 1.01
    CSU Suceava
  • 23
    X
  • 19
    CS Universitatea Cluj
  • HCM Buzau - CS Stiinta Municipal Bacau
  • 1.28
    HCM Buzau
  • 11
    X
  • 4.6
    CS Stiinta Municipal Bacau
  • Mordovya Saransk - Fakel Voronezh
  • 2.12
    Mordovya Saransk
  • 2.65
    X
  • 3.5
    Fakel Voronezh
  • Renaissance Sportive De Berkane - Youssoufia Berrechid
  • 2.23
    Renaissance Sportive De Berkane
  • 3
    X
  • 2.9
    Youssoufia Berrechid
  • Wigry Suwałki - LKS Lodz
  • 4.1
    Wigry Suwałki
  • 3.3
    X
  • 1.8
    LKS Lodz
  • Raja Casablanca - HUSA Agadir
  • 1.6
    Raja Casablanca
  • 3.25
    X
  • 5.1
    HUSA Agadir
  • Belouizdad - CS Constantine
  • 1.9
    Belouizdad
  • 3.2
    X
  • 3.7
    CS Constantine
  • AHC Potaissa Turda - CSM Focsani 2007
  • 1.12
    AHC Potaissa Turda
  • 13
    X
  • 8
    CSM Focsani 2007
  • SK UP Olomouc (n) - VK AGEL Prostějov (n)
  • 1.04
    SK UP Olomouc (n)
  • 10
    VK AGEL Prostějov (n)
  • Tambov - Shinnik Yaroslavl
  • 1.41
    Tambov
  • 3.55
    X
  • 7
    Shinnik Yaroslavl
  • Babos, T/Mladenovic, K - Buyukakcay, C/Ozgen, P
  • 1.06
    1
  • 8.5
    2
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Warta Zawiercie
  • 1.18
    ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • 4.4
    Warta Zawiercie
  • Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • 1.62
    Raków Częstochowa
  • 3.5
    X
  • 5
    Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Næstved BK - Fremad Amager
  • 2.06
    Næstved BK
  • 3.2
    X
  • 3.45
    Fremad Amager
  • Dynamo Kyiv - Shakhtar Donetsk
  • 2.55
    Dynamo Kyiv
  • 3.25
    X
  • 2.55
    Shakhtar Donetsk
  • Aoyama, S/Marozava, L - Blinkova, A/Kalashnikova, O
  • 1.64
    1
  • 2.2
    2
  • Dynamo Moscow VB - Lokomotiv Novosibirsk
  • 1.62
    Dynamo Moscow VB
  • 2.16
    Lokomotiv Novosibirsk
  • CSKA Sofia - Botev Plovdiv
  • 1.36
    CSKA Sofia
  • 4.25
    X
  • 8
    Botev Plovdiv
  • 1.35
    1
  • 3
    2
  • Inter Zaprešić - Rijeka
  • 7
    Inter Zaprešić
  • 3.75
    X
  • 1.5
    Rijeka
  • FC Olimpiyets Nizhny Novgorod - Baltika Kaliningrad
  • 1.74
    FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
  • 2.9
    X
  • 4.6
    Baltika Kaliningrad
  • Chertanovo - Avangard Kursk
  • 2.33
    Chertanovo
  • 2.85
    X
  • 2.85
    Avangard Kursk
  • Free State Stars - Baroka FC
  • 2.05
    Free State Stars
  • 2.75
    X
  • 4
    Baroka FC
  • GKS Jastrzębie - Bytovia Bytów
  • 1.9
    GKS Jastrzębie
  • 3.3
    X
  • 3.65
    Bytovia Bytów
  • Chrobry Głogów - Garbarnia Kraków
  • 1.62
    Chrobry Głogów
  • 3.5
    X
  • 5
    Garbarnia Kraków
  • FC Akhmat Grozny - FC Krasnodar
  • 3.4
    FC Akhmat Grozny
  • 3.15
    X
  • 2.14
    FC Krasnodar
  • FC Rostov - Lokomotiv Moscow
  • 2.8
    FC Rostov
  • 2.85
    X
  • 2.7
    Lokomotiv Moscow
  • HC Dunarea Calarasi - AHC Dobrogea Sud Constanţa
  • 4.25
    HC Dunarea Calarasi
  • 10
    X
  • 1.32
    AHC Dobrogea Sud Constanţa
  • Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
  • 2.55
    Pogoń Szczecin
  • 3.2
    X
  • 2.7
    Lechia Gdańsk
  • Lokomotiv Kuban @ BC Kalev/Cramo
  • 2.5
    BC Kalev/Cramo
  • 1.5
    Lokomotiv Kuban
  • Team Tvis Holstebro - SønderjyskE
  • 1.37
    Team Tvis Holstebro
  • 10
    X
  • 4.1
    SønderjyskE
  • CSKA Moscow - Anzhi Makhachkala
  • 1.03
    CSKA Moscow
  • 14
    X
  • 26
    Anzhi Makhachkala
  • Astra Giurgiu - CFR Cluj
  • 3.35
    Astra Giurgiu
  • 3.35
    X
  • 2.15
    CFR Cluj
  • 1.1
    1
  • 6.5
    2
  • Akhisar Belediyespor - Ümraniyespor
  • 1.7
    Akhisar Belediyespor
  • 3.8
    X
  • 3.9
    Ümraniyespor
  • IK Sävehof (n) - H 65 Höör (n)
  • 2.04
    IK Sävehof (n)
  • 7.5
    X
  • 2.12
    H 65 Höör (n)
  • Lugi HF (n) - Skuru IK (n)
  • 5.3
    Lugi HF (n)
  • 12.5
    X
  • 1.22
    Skuru IK (n)
  • Security Systems FC - Sharps Shooting Stars FC
  • 2.4
    Security Systems FC
  • 3.2
    X
  • 2.6
    Sharps Shooting Stars FC
  • Black Forest - Gaborone United
  • 2.85
    Black Forest
  • 3.2
    X
  • 2.2
    Gaborone United
  • Nordsjælland Håndbold - Ribe-Esbjerg HH
  • 2.7
    Nordsjælland Håndbold
  • 8
    X
  • 1.7
    Ribe-Esbjerg HH
  • AFC Eskilstuna - Östersunds FK
  • 3
    AFC Eskilstuna
  • 3.15
    X
  • 2.4
    Östersunds FK
  • IF Elfsborg - Örebro SK
  • 1.85
    IF Elfsborg
  • 3.35
    X
  • 4.5
    Örebro SK
  • Falkenbergs FF - IK Sirius FK
  • 2.55
    Falkenbergs FF
  • 3.45
    X
  • 2.63
    IK Sirius FK
  • Jičín - Talent M.A.T. Plzeň
  • 2.8
    Jičín
  • 7.5
    X
  • 1.62
    Talent M.A.T. Plzeň
  • Austria Wien - St. Pölten
  • 1.73
    Austria Wien
  • 3.6
    X
  • 4.5
    St. Pölten
  • MOSiR Krosno @ Stelmet Zielona Góra
  • 1.05
    Stelmet Zielona Góra
  • 9
    MOSiR Krosno
  • Odra Opole - Stal Mielec
  • 2.95
    Odra Opole
  • 3.2
    X
  • 2.25
    Stal Mielec
  • Puszcza Niepołomice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
  • 2.6
    Puszcza Niepołomice
  • 2.95
    X
  • 2.7
    Termalica Bruk-Bet Nieciecza
  • Flensburg-Handewitt SG - Telekom Veszprém
  • 1.81
    Flensburg-Handewitt SG
  • 8
    X
  • 2.5
    Telekom Veszprém
  • SV Drochtersen/Assel - VfL Osnabrück
  • 5
    SV Drochtersen/Assel
  • 4
    X
  • 1.5
    VfL Osnabrück
  • FK Pohronie - MFK Skalica
  • 2
    FK Pohronie
  • 3.45
    X
  • 2.9
    MFK Skalica
  • Red Bull Salzburg - RZ Pellets WAC
  • 1.22
    Red Bull Salzburg
  • 5.8
    X
  • 10.5
    RZ Pellets WAC
  • Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy '71
  • 2.1
    Sandecja Nowy Sącz
  • 3.2
    X
  • 3.25
    GKS Tychy '71
  • Enisey Krasnoyarsk @ BC Khimki Moscow
  • 1.05
    BC Khimki Moscow
  • 8.5
    Enisey Krasnoyarsk
  • Adler Mannheim @ EHC München
  • 2.4
    EHC München
  • 4.15
    X
  • 2.4
    Adler Mannheim
  • Mors-Thy Håndbold - KIF Kolding
  • 1.5
    Mors-Thy Håndbold
  • 9
    X
  • 3.25
    KIF Kolding
  • Maritzburg United - Orlando Pirates
  • 4
    Maritzburg United
  • 3.1
    X
  • 1.89
    Orlando Pirates
  • Polokwane City FC - Bloemfontein Celtic
  • 2.05
    Polokwane City FC
  • 2.75
    X
  • 4
    Bloemfontein Celtic
  • Bidvest Wits - Black Leopards
  • 1.56
    Bidvest Wits
  • 3.55
    X
  • 5.6
    Black Leopards
  • Amazulu FC - Supersport United
  • 2.88
    Amazulu FC
  • 2.65
    X
  • 2.65
    Supersport United
  • Atlético Madrid - Valencia
  • 1.79
    Atlético Madrid
  • 3.55
    X
  • 4.75
    Valencia
  • Chemnitzer FC - 1. FC Lokomotive Leipzig
  • 1.72
    Chemnitzer FC
  • 3.5
    X
  • 4
    1. FC Lokomotive Leipzig
  • PEC Zwolle - FC Groningen
  • 2.38
    PEC Zwolle
  • 3.45
    X
  • 2.8
    FC Groningen
  • FC Utrecht - Fortuna Sittard
  • 1.35
    FC Utrecht
  • 5
    X
  • 8
    Fortuna Sittard
  • Almirante Brown Reserves - CA San Miguel Reserves
  • 1.35
    Almirante Brown Reserves
  • 4.75
    X
  • 6
    CA San Miguel Reserves
  • Lisowski, Jack - Carter, Ali
  • 1.8
    Lisowski, Jack
  • 2.05
    Carter, Ali
  • AS Monaco @ Asvel Lyon-Villeurbanne
  • 1.56
    Asvel Lyon-Villeurbanne
  • 2.43
    AS Monaco
  • GKS Katowice - Stomil Olsztyn
  • 1.9
    GKS Katowice
  • 3.3
    X
  • 3.65
    Stomil Olsztyn
  • Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań
  • 1.82
    Chojniczanka Chojnice
  • 3.4
    X
  • 3.85
    Warta Poznań
  • Atletico Colegiales Reserves - J J Urquiza Reserves
  • 3
    Atletico Colegiales Reserves
  • 3.6
    X
  • 2
    J J Urquiza Reserves
  • Zenit St Petersburg - Dynamo Moscow
  • 1.54
    Zenit St Petersburg
  • 3.6
    X
  • 6.5
    Dynamo Moscow
  • EV Vienna Capitals @ EC-KAC
  • 2.18
    EC-KAC
  • 3.75
    X
  • 2.65
    EV Vienna Capitals
  • ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel
  • 1.62
    ONICO Warszawa
  • 2.16
    Jastrzębski Węgiel
  • Unicaja Málaga @ Valencia Basket Club
  • 1.41
    Valencia Basket Club
  • 2.9
    Unicaja Málaga
  • Aalborg Håndbold - Skjern Håndbold
  • 2
    Aalborg Håndbold
  • 8
    X
  • 2.23
    Skjern Håndbold
  • Segafredo Virtus Bologna @ Germani Basket Brescia
  • 1.7
    Germani Basket Brescia
  • 2.15
    Segafredo Virtus Bologna
  • Sacachispas FC Reserves - Defensores Unidos Reserves
  • 1.9
    Sacachispas FC Reserves
  • 3.6
    X
  • 3.2
    Defensores Unidos Reserves
  • CSKA Moscow @ Kirolbet Baskonia
  • 2.17
    Kirolbet Baskonia
  • 1.7
    CSKA Moscow
  • Leganés - Athletic Club Bilbao
  • 2.7
    Leganés
  • 2.95
    X
  • 2.9
    Athletic Club Bilbao
  • Lech Poznań - Legia Warszawa
  • 2.95
    Lech Poznań
  • 3.45
    X
  • 2.25
    Legia Warszawa
  • Werder Bremen - Bayern München
  • 7.5
    Werder Bremen
  • 5.5
    X
  • 1.33
    Bayern München
  • 5
    1
  • 1.18
    2
  • HBC Nantes - FC Barcelona Lassa
  • 3.3
    HBC Nantes
  • 8.5
    X
  • 1.54
    FC Barcelona Lassa
  • Wolverhampton Wanderers - Arsenal
  • 2.75
    Wolverhampton Wanderers
  • 3.45
    X
  • 2.6
    Arsenal
  • Manchester United - Manchester City
  • 7
    Manchester United
  • 4.7
    X
  • 1.46
    Manchester City
  • Always Ready - Nacional Potosí
  • 2.75
    Always Ready
  • 3.35
    X
  • 2.23
    Nacional Potosí
  • Anadolu Efes @ FC Barcelona
  • 1.48
    FC Barcelona
  • 2.7
    Anadolu Efes
  • Divina Seguros Joventut @ Iberostar Tenerife
  • 1.32
    Iberostar Tenerife
  • 3.4
    Divina Seguros Joventut
Kirjaudu sisään Kirjaudu pankkitunnuksilla
?>