Fotbolls VM - Världens största fotbollsevent

Spela nu!

Fotbollsfest i Ryssland 2018

Oavsett om du kallar det för fotboll eller “soccer” är det åter dags för fotbollsevenemanget vi alla älskar. Världens ledande fotbollsländer är på väg mot Ryssland och Mr Green har ett stort utbud av betting-marknader för fotbolls VM 2018. Här på Mr Green Online Casino kan du spela på vinnare, resultat, över/under, asiatiska handikapp, halvlek och mycket mer. För att underlätta spelet för dig tillhandahåller vi också spelscheman och information om grupperna, favoritländerna, de populäraste spelarna och de hetaste nykomlingarna. Allt finns här. Det är bara att scrolla ner.

Betta på fotboll hos Mr Green

Mr Green erbjuder inte bara ett imponerande utbud av betting-marknader inför fotbolls VM 2018 utan förser dig också med all information kring värdefulla bettingstrategier, som Fibonacci betting, Kelly-kriteriet och bankroll management. Sånt som alla seriösa fotbollsbettare behöver tänka på – som t.ex. hur bra eller dåligt varje lag spelar, head-to-head-resultat och annan statistik – har vi också koll på. Och när du ändå är här, varför inte testa Mr Green’s Live betting? Det här är den ultimata varianten av action betting där du lägger dina bet medan matchen pågår och adrenalinet flödar. Det går riktigt snabbt och ger ett roligt och dynamiskt spel.

FAQ om fotbolls VM 2018 i Ryssland

Vilket land står värd för VM 2018?

2018 års världsmästerskap arrangeras av Ryssland. Totalt kommer 64 matcher att spelas på 12 olika arenor i 11 ryska städer.

I vilka städer spelas matcherna?

Det finns 11 olika värdstäder. Moskva står som huvudvärd med 2 arenor och sen finns det en arena i vart och ett av följande städer: Sochi, Volgograd, Rostov, Kalininigrad, Sankt Petersburg, Yekaterinburg, Samara, Kazan, Nizhny Novgorod och Mordovia.

Vilka länder har vunnit tidigare VM-turneringar?

Turneringen startade 1930 och totalt har det spelats 20 turneringar. Brasilien är det land med flest titlar – 5 guldmedaljer – följt av Italien och Tyskland (fd. Västtyskland), som vunnit 4 guldmedaljer vardera. Här är en komplett lista av vinnarna.

1930 Uruguay
1934 Italien
1938 Italien
1950 Uruguay
1954 Västtyskland
1958 Brasilien
1962 Brasilien
1966 England
1970 Brasilien
1974 Västtyskland
1978 Argentina
1982 Italien
1986 Argentina
1990 Västtyskland
1994 Brasilien
1998 Frankrike
2002 Brasilien
2006 Italien
2010 Spanien
2014 Tyskland

Hur många lag deltar?

32 länder (lag) kommer att få kämpa om en kvalplats i den första grupptävlingen. Turneringen består av 8 VM grupper (A-H) med fyra lag i varje grupp. Vilka länder som ingår i varje grupp avgörs i en lottning inför turneringen. De två vinnarlagen från varje grupp går vidare till åttondelsfinal, och därifrån till kvartsfinal, semifinal och så slutfinal. Från åttondelsfinalen fortsätter turneringen som en utslagstävling, vilket innebär att förlust automatiskt leder till elimination.

När börjar och slutar fotbolls VM 2018?

Turneringen går av stapeln den 14 juni 2018 och pågår fram till den 15 juli 2018.

Var spelas finalen?

Finalen i VM 2018 spelas på Luzhniki Stadium i Moskva den 15 juli 2018.

Arenorna

64 turneringsmatcher ska spelas på 12 olika arenor. Varje arena har sin egen unika historia, geografi och design. Här får du veta mer.

Luzhniki Stadium
VM-turneringens huvudarena finns i Moskva och rymmer 80,000 åskådare. Arenan byggdes 1956 och renoverades nyligen. Luzhniki Stadium har en lång historia och ett flertal stora fotbollsevents på nacken. Följande 7 matcher (inklusive finalmatchen) spelas på Luzhniki Stadium:

14/6: Ryssland – Saudiarabien
17/6: Tyskland – Mexiko
20/6: Portugal – Marocko
26/6: Danmark – Frankrike
01/7: Åttondelsfinal
11/7: Semifinal
15/7: Final

Otkritie (Spartak) Stadium
Det här är ännu en Moskva-arena. Den stod klar år 2010 och har designats för klubbturneringar i fotboll. Idag är den nationalarena åt fotbollslaget Spartak Moscow. Här har även Confederations Cup 2017 hållits. Otkritie Stadium kallas för Spartak Stadium vid större internationella evenemang. Arenan rymmer 45,360 åskådare och kommer att stå värd för följande matcher:

16/6: Argentina – Island
19/6: Polen – Senegal
23/6: Belgien – Tunisien
27/6: Brasilien – Serbien
03/7: Åttondelsfinal

Nizhny Novgorod Stadium
Den här arenan invigdes år 2015 och är uppkallad efter sin hemstad. Den rymmer totalt 44,899 åskådare och har en väldigt modern design. Nizhny Novgorod Stadium kommer att stå värd för följande 6 matcher:

18/6: Sverige – Sydkorea
21/6: Argentina – Kroatien
24/6: England – Panama
27/6: Schweiz – Costa Rica
01/7: Åttondelsfinal
06/7: Kvartsfinal

Mordovia Arena
Denna runda, röd-gråa arena rymmer 44,442 åskådare och stod färdig alldeles nyligen. Mordovia Arena är belägen i Saransk, en relativt liten stad, och här kommer 4 matcher att spelas:

16/6: Peru – Danmark
19/6: Colombia – Japan
25/6: Iran – Portugal
28/6: Panama – Tunisien

Kazan Arena
Döpt efter staden med samma namn är Kazan Arena en relativt ny idrottsarena med plats för 45,379 åskådare. Företaget som designat arenan har också designat Wembley Stadium och Emirates. Här har man arrangerat ett flertal stora sportsevenemang, bland annat 2017 Confederations Cup och World Aquatic Championships 2015. Den är också känd för att ha Europas största utomhusskärm. Totalt kommer 6 matcher att spelas på Kazan Arena:

16/6: Frankrike – Australien
20/6: Iran – Spanien
24/6: Polen – Colombia
27/6: Sydkorea – Tyskland
30/6: Åttondelsfinal
06/7: Kvartsfinal

Samara (Cosmos) Arena
Denna kupolformade arena i staden Samsara omgärdas av vatten och kallas även för Cosmos Arena. Den stod färdigbyggd år 2014. En snygg och modern arena med plats för 44,807 åskådare som kommer att stå värd för 6 spännande matcher:

17/6: Costa Rica – Serbien
21/6: Danmark – Australien
25/6: Uruguay – Ryssland
28/6: Senegal – Colombia
02/7: Åttondelsfinal
07/7: Kvartsfinal

Central Stadium
I staden Yekaterinburg finns sportarenan Central Stadium som rymmer 35,696 åskådare och har en sällsam konstruktion med ett flertal sittplatser bakom varje mål som sträcker sig bort från själva byggnaden. Arenan öppnade 1957 och kommer att stå värd för 4 matcher:

15/6: Egypten – Uruguay
21/6: Frankrike – Peru
24/6: Japan – Senegal
27/6: Mexico – Sverige

Krestovsky Stadium
Denna stora idrottsarena i Sankt Petersburg tog mer än 10 år att bygga. Arenan invigdes år 2017 och med en prislapp på ca $1 miljard är det här världens absolut dyraste arena. Den kommer att bli fotbollsklubben Zenit St Petersburgs nationalarena när VM 2018 är över. Krestovsky Stadium har en kapacitet på 64,287 åskådare och står värd för 7 matcher:

15/6: Marocko – Iran
19/6: Ryssland – Egypten
22/6: Brasilien – Costa Rica
26/6: Nigeria – Argentina
03/6: Åttondelsfinal
10/7: Semifinal
14/7: Tredjeplatsfina

Kaliningrad Stadium
Utseendemässigt påminner Kaliningrad Stadium (som också kallas för Arena Baltika) mycket om Allianz Stadium i Munchen, Tyskland. Arenan invigdes år 2018 på ön Oktyabrsky i Kalininigrad och rymmer 35,212 åskådare. Detta är något mindre än man först planerat och beror på finansiella motgångar under byggets gång. Kaliningrad Stadium kommer bara att stå värd för 4 matcher:

16/6: Kroatien – Nigeria
22/6: Serbien – Schweiz
25/6: Spanien – Marocko
28/6: England – Belgien

Volgograd Arena
Volgograd Arena öppnar under 2018. Arenan kommer att ha plats för 45,568 åskådare och blir fotbollsklubben Rotor Volgograds nationalarena efter turneringens slut. Den kommer att stå värd för 4 matcher:

18/6: Tunisien – England
22/6: Nigeria – Island
25/6: Saudiarabien – Egypten
28/6: Japan – Polen

Rostov Arena
Den här arenan är FC Rostov fotbollsklubbens framtida hem. Den öppnar under 2018 vid Don-flodens rand och har plats för 45,000 åskådare. 5 matcher kommer att spelas här under vm i fotboll 2018.

17/6: Brasilien – Schweiz
20/6: Uruguay – Saudiarabien
23/6: Sydkorea – Mexico
26/6: Island – Kroatien
02/7: Åttondelsfinal

Fisht Olympic Stadium
Den här friluftsarenan, invigd år 2013, byggdes inför Vinter-OS och Paralympiska spelen 2014. Den finns i Sochi Olympic Park och har fått sitt namn efter Mount Fisht. Arenan har plats för 40,000 åskådare och kommer att stå värd för 6 matcher:

15/6: Marocko – Iran
18/6: Ryssland – Egypten
23/6: Brasilien – Costa Rica
26/6: Nigeria – Argentina
30/6: Åttondelsfinal
07/7: Kvartsfinal

Favoritlag och spelare

Att förutse en vinnare är alltid svårt eftersom det finns så många variabler som påverkar utfallet. De individuella spelarnas prestanda är viktig men förbundskaptenens inflytande på laget är också en tung faktor, likaså gruppen som laget hamnar i etc. Det sagt, finns det en del lag som kontinuerligt gör bra ifrån sig i större tävlingar och ett landslags resultat under kvalprocessen är också en god indikation om vad man kan förvänta sig under turneringens gång. Så här är våra topp 7 som vi anser har en stor chans att kamma hem titeln i år.

Våra favoriter för titeln

Argentina
Trots att Argentinas väg mot Ryssland har varit något skakig vann laget silvermedaljen år 2014 och har en riktig superstjärna vid namn Lionel Messi med i sitt stall. Argentina är vanligtvis starkt i stora världsmästerskap med många bra spelare, som Sergio Aguero och Gonzalo Higuaín, och duktiga nykomlingar som Dario Benedetto, och har således alla nödvändiga meriter för att kunna göra bra ifrån sig i turneringen.

Belgien
Ett land med många begåvade spelare, som Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku, Eden Hazard och målvakten Thibaut Courtois. Det har spekulerats en del om dålig management inom laget men Belgien har fortfarande en hög potential under ledning av förbundskaptenen Roberto Martinez.

Brasilien
Det första laget att kvala till fotbolls VM i Ryssland 2018. Brasilien har haft en ganska så jämn och smärtfri kvalresa med flertalet vinster och bara ett par förluster. Laget har inte levt upp till förväntningarna i senare turneringar men det verkar som att de nu är på rätt spår igen med förbundskaptenen Tite (Adenor Bacchi). Håll ett öga på Neymar da Silva Santos.

Frankrike
Detta unga lag har lyckats bra mot Tyskland i senare matcher. Det blev silver i finalen 2006 och laget kom tvåa i Euro 2016 finalen mot Portugal. Huvudspelare är Antoine Griezmann, Paul Pogba, Raphael Varane, och laget tränas av Didier Deschamps.

Tyskland
De ledande världsmästarna är alltid starka och förblev oslagbara i samtliga 2017 turneringar. Laget vann Confederations Cup i Ryssland, juli 2017, och under ledning av fotbollstränaren Joachim Loew är Tyskland återigen en stark vinnarkandidat inför fotbolls VM 2018. Spelare att hålla utkik efter är Toni Kroos, Jerome Boateng och Timo Werner.

Mexico
Mexico har en lång VM-historia. De klarade sig bra i kvalmatcherna och hamnade på en fjärdeplats i förra årets Confederations Cup. Under ledning av den hetlevrade fotbollstränaren Juan Carlos Osorio gäller det att ha extra koll på spelare som Javier Hernandez, Jesus Corona och Hirving Lozano.

Portugal
2016 års världsmästare i EM är ett välrutinerat fotbollslag med superstjärnan Cristiano Ronaldo i spetsen. Laget lyfts också upp av duktiga spelare som Joao Moutinho och Andre Silva. Sen övertaget 2014 har förbundskaptenen Fernando Santos byggt upp en stark defensiv som stärker laget. Det råder ingen tvekan om att Portugal kommer att gå långt i turneringen.

Dödsgruppen
Känd på spanska som El Grupo de la Muerte har varje lottning nästan alltid slutat med en ”dödsgrupp”, en särskilt svår grupp med många bra lag. Den här gången finns det dock ingen speciell dödsgrupp. Anledningen är förmodligen att 4 starka lag har uteblivit från turneringen, nämligen Chile, Italien, Nederländerna och USA. Medan det inte finns någon klar konsensus angående dödsgruppen i fotbolls VM 2018 kan man ändå påstå att grupp F och C helt klart är tuffa grupper. Grupp F har tre lag som finns med i topp 20 rankningen, bland annat världsmästaren Tyskland, men även Mexiko och Sverige, som ligger på respektive plats 16 och 18. I grupp C är Frankrike, Peru och Danmark starka lag som rankats högt bland världens topp 20 lag.

Logga in Bli medlem

Grupper

Grupp A

  • EgyptEgypten
  • RussiaRyssland
  • Saudi ArabiaSaudiarabien
  • UruguayUruguay

Grupp B

  • IranIran
  • MoroccoMorocko
  • PortugalPortugal
  • SpainSpanien

Grupp C

  • AustraliaAustralia
  • DenmarkDanmark
  • FranceFrankrike
  • PeruPeru

Grupp D

  • ArgentinaArgentina
  • CroatiaKroatien
  • IcelandIsland
  • NigeriaNigeria

Grupp E

  • BrazilBrasilien
  • Costa RicaCosta Rica
  • SwitzerlandSchweiz
  • SerbiaSerbien

Grupp F

    • BrazilTyskland
    • South KoreaSydkorea
    • MexicoMexiko
    • SwedenSverige

Grupp G

  • BelgiumBelgien
  • EnglandEngland
  • PanamaPanama
  • TunisiaTunisien

Grupp H

  • ColombiaColombia
  • JapanJapan
  • PolandPolen
  • SenegalSenegal

Schema

  • Beşiktaş (d) - Amed Sportif Faaliyetler (W)
  • 5.5
    Över
  • 1.15
    Under
  • Vietnam U21 - Gimhae CFC U21
  • 1
    Vietnam U21
  • 141
    X
  • 1
    Gimhae CFC U21
  • 2.25
    Över
  • 1.58
    Under
  • Kahramanmarasspor - Pendikspor
  • 26
    Kahramanmarasspor
  • 5.3
    X
  • 1.17
    Pendikspor
  • 2.6
    Över
  • 1.45
    Under
  • Gabala FK - Sabah FK
  • 1.07
    Gabala FK
  • 8.5
    X
  • 71
    Sabah FK
  • 2.75
    Över
  • 1.44
    Under
  • KESC FC - Civil Aviation Authority FC
  • 1.15
    KESC FC
  • 5.5
    X
  • 34
    Civil Aviation Authority FC
  • 2.43
    Över
  • 1.52
    Under
  • VfL Wolfsburg II (d) - 1. FFC Frankfurt II (W)
  • 2.38
    VfL Wolfsburg II (d)
  • 1.72
    X
  • 11
    1. FFC Frankfurt II (W)
  • 1.89
    Över
  • 1.83
    Under
  • FC Magdeburg U19 - Borussia Dortmund U19
  • 8
    FC Magdeburg U19
  • 1.61
    X
  • 2.85
    Borussia Dortmund U19
  • 2.06
    Över
  • 1.68
    Under
  • Wuppertaler SV U19 - VfB Stuttgart U19
  • 51
    Wuppertaler SV U19
  • 8
    X
  • 1.08
    VfB Stuttgart U19
  • 1.93
    Över
  • 1.8
    Under
  • Cloppenburg BV (d) - FSV Hessen Wetzlar (D)
  • 5
    Cloppenburg BV (d)
  • 1.42
    X
  • 5.8
    FSV Hessen Wetzlar (D)
  • 2.6
    Över
  • 1.49
    Under
  • Boluspor U21 - Altinordu U21
  • 1.3
    Boluspor U21
  • 3.85
    X
  • 15
    Altinordu U21
  • 2.06
    Över
  • 1.7
    Under
  • FF USV Jena (d) - 1. FC Saarbrücken (d)
  • 1.02
    FF USV Jena (d)
  • 15
    X
  • 51
    1. FC Saarbrücken (d)
  • 1.67
    Över
  • 2.12
    Under
  • Paniliakos - GAS Ialysos 1948
  • 25
    Paniliakos
  • 5.1
    X
  • 1.18
    GAS Ialysos 1948
  • 1.77
    Över
  • 1.95
    Under
  • Galatasaray A.Ş. U19 - Istanbul Başakşehir U19
  • 3.75
    Galatasaray A.Ş. U19
  • 2.8
    X
  • 2.23
    Istanbul Başakşehir U19
  • 2.25
    Över
  • 1.63
    Under
  • CD Santurtzi - SD San Pedro
  • 1.21
    CD Santurtzi
  • 4.9
    X
  • 21
    SD San Pedro
  • 1.88
    Över
  • 1.82
    Under
  • Madrid CFF (d) - Sevilla
  • 3
    Madrid CFF (d)
  • 2.23
    X
  • 3.35
    Sevilla
  • 2.55
    Över
  • 1.5
    Under
  • Kasimpasa Erokspor - Orduspor
  • 2.6
    Kasimpasa Erokspor
  • 2.38
    X
  • 3.65
    Orduspor
  • 2.25
    Över
  • 1.62
    Under
  • Hacettepe Spor - Niğde Belediyespor
  • 2.85
    Hacettepe Spor
  • 2.25
    X
  • 3.45
    Niğde Belediyespor
  • 2.6
    Över
  • 1.48
    Under
  • AD Alcorcón B - CD Vicalvaro
  • 2.55
    AD Alcorcón B
  • 2.18
    X
  • 4.3
    CD Vicalvaro
  • 2.85
    Över
  • 1.38
    Under
  • Yeni Malatyaspor - Antalyaspor A.Ş.
  • 1.05
    Yeni Malatyaspor
  • 12.5
    X
  • 51
    Antalyaspor A.Ş.
  • 2.6
    Över
  • 1.49
    Under
  • Halide Edip Adıvar - Bucaspor
  • 2.04
    Halide Edip Adıvar
  • 2.48
    X
  • 5.2
    Bucaspor
  • 2.33
    Över
  • 1.58
    Under
  • Altay Izmir - Osmanlıspor
  • 3.2
    Altay Izmir
  • 2.28
    X
  • 3.05
    Osmanlıspor
  • 2.55
    Över
  • 1.48
    Under
  • Alibeyköyspor - Adıyamanspor
  • 2.55
    Alibeyköyspor
  • 2.5
    X
  • 3.4
    Adıyamanspor
  • 2.38
    Över
  • 1.58
    Under
  • Giresunspor - Hatayspor
  • 23
    Giresunspor
  • 8.5
    X
  • 1.09
    Hatayspor
  • 2.18
    Över
  • 1.62
    Under
  • Dunav Ruse - Ludogorets Razgrad
  • 36
    Dunav Ruse
  • 10
    X
  • 1.06
    Ludogorets Razgrad
  • 2
    Över
  • 1.72
    Under
  • CD Guadalcacin - UD Los Barrios
  • 25
    CD Guadalcacin
  • 7.5
    X
  • 1.1
    UD Los Barrios
  • 1.88
    Över
  • 1.84
    Under
  • CD Huétor Vega - UD Ciudad de Torredonjimeno
  • 6.4
    CD Huétor Vega
  • 3.85
    X
  • 1.53
    UD Ciudad de Torredonjimeno
  • 1.95
    Över
  • 1.76
    Under
  • UD San Pedro - Linares Deportivo
  • 16
    UD San Pedro
  • 6.1
    X
  • 1.16
    Linares Deportivo
  • 1.7
    Över
  • 2.04
    Under
  • Real Sociedad (d) - Espanyol (d)
  • 1.57
    Real Sociedad (d)
  • 3.5
    X
  • 5.4
    Espanyol (d)
  • 1.72
    Över
  • 2.02
    Under
  • Fundación Albacete (d) - Málaga (d)
  • 2
    Fundación Albacete (d)
  • 3.2
    X
  • 3.7
    Málaga (d)
  • 1.5
    Över
  • 2.5
    Under
  • Real Avilés CF - Club Marino de Luanco
  • 29
    Real Avilés CF
  • 9
    X
  • 1.08
    Club Marino de Luanco
  • 1.84
    Över
  • 1.96
    Under
  • Deportivo Alavés B - CD Basconia
  • 2.4
    Deportivo Alavés B
  • 2.43
    X
  • 3.7
    CD Basconia
  • 1.97
    Över
  • 1.79
    Under
  • FC Vilafranca - AE Prat
  • 7.5
    FC Vilafranca
  • 3.5
    X
  • 1.54
    AE Prat
  • 2.08
    Över
  • 1.65
    Under
  • Paterna CF - Novelda CF
  • 2.75
    Paterna CF
  • 2.43
    X
  • 3.15
    Novelda CF
  • 2.55
    Över
  • 1.52
    Under
  • CD Varea - CP Calasancio
  • 1
    CD Varea
  • 301
    X
  • 1001
    CP Calasancio
  • 1.46
    Över
  • 2.55
    Under
  • Olímpico Totana - La Hoya Lorca CF
  • 3
    Olímpico Totana
  • 2.6
    X
  • 2.63
    La Hoya Lorca CF
  • 1.91
    Över
  • 1.86
    Under
  • Cacereño - Valdelacalzada
  • 1
    Cacereño
  • 31
    X
  • 181
    Valdelacalzada
  • 1.96
    Över
  • 1.81
    Under
  • Sporting de Huelva (d) - UD Granadilla Tenerife (d)
  • 12.5
    Sporting de Huelva (d)
  • 4.9
    X
  • 1.25
    UD Granadilla Tenerife (d)
  • 2.14
    Över
  • 1.68
    Under
  • Nakumatt - Posta Ranger FC
  • 6.5
    Nakumatt
  • 3.7
    X
  • 1.5
    Posta Ranger FC
  • 2.06
    Över
  • 1.73
    Under
  • UB Conquense - Hercules
  • 3.6
    UB Conquense
  • 2.5
    X
  • 2.5
    Hercules
  • 2.38
    Över
  • 1.57
    Under
  • FC Cartagena B - Mazarron CF
  • 1.26
    FC Cartagena B
  • 4.8
    X
  • 11
    Mazarron CF
  • 2.23
    Över
  • 1.6
    Under
  • Coria CF - Conil CF
  • 1.84
    Coria CF
  • 3
    X
  • 4.8
    Conil CF
  • 1.63
    Över
  • 2.17
    Under
  • Condal Club - Club Siero
  • 1.3
    Condal Club
  • 4.6
    X
  • 9.5
    Club Siero
  • 1.77
    Över
  • 1.96
    Under
  • Getafe CF B - CD Móstoles URJC
  • 1.16
    Getafe CF B
  • 6.5
    X
  • 17
    CD Móstoles URJC
  • 2.16
    Över
  • 1.66
    Under
  • UA Horta - CE Europa
  • 2.75
    UA Horta
  • 2.35
    X
  • 3.35
    CE Europa
  • 2.43
    Över
  • 1.55
    Under
  • CF Calamocha - CD Binefar
  • 4.9
    CF Calamocha
  • 3.3
    X
  • 1.73
    CD Binefar
  • 1.76
    Över
  • 1.98
    Under
  • Las Rozas CF - CD Leganes B
  • 1.89
    Las Rozas CF
  • 2.8
    X
  • 4.7
    CD Leganes B
  • 1.8
    Över
  • 1.88
    Under
  • Sevilla - Girona FC
  • 1.56
    Sevilla
  • 3.6
    X
  • 6.75
    Girona FC
  • 1.54
    Över
  • 2.4
    Under
  • UE Sant Andreu - FC Martinenc
  • 1.07
    UE Sant Andreu
  • 9.5
    X
  • 30
    FC Martinenc
  • 1.77
    Över
  • 2.04
    Under
  • Marítimo Funchal B - Lusitania Lourosa
  • 1.7
    Marítimo Funchal B
  • 3.35
    X
  • 5
    Lusitania Lourosa
  • 1.81
    Över
  • 1.86
    Under
  • Esbjerg - FC Nordsjälland
  • 1.23
    Esbjerg
  • 6.4
    X
  • 12.5
    FC Nordsjälland
  • 1.54
    Över
  • 2.3
    Under
  • Neoi Ergoteli (D) - Larissa (d)
  • 15
    Neoi Ergoteli (D)
  • 6.5
    X
  • 1.15
    Larissa (d)
  • 1.56
    Över
  • 2.3
    Under
  • FC Encamp - Futbol Club Ordino
  • 2.88
    FC Encamp
  • 3.8
    X
  • 2.18
    Futbol Club Ordino
  • 2.38
    Över
  • 1.54
    Under
  • Estoril - Farense
  • 1.7
    Estoril
  • 3.25
    X
  • 5.2
    Farense
  • 1.52
    Över
  • 2.4
    Under
  • Heerenveen - FC Utrecht
  • 6.25
    Heerenveen
  • 4.35
    X
  • 1.49
    FC Utrecht
  • 1.95
    Över
  • 1.84
    Under
  • Silva SD - Ourense CF
  • 2.85
    Silva SD
  • 3.15
    X
  • 2.43
    Ourense CF
  • 1.49
    Över
  • 2.5
    Under
  • UD Llanera - UD Gijón Industrial
  • 1.73
    UD Llanera
  • 3.55
    X
  • 4.4
    UD Gijón Industrial
  • 2.14
    Över
  • 1.67
    Under
  • Spal - Chievo Verona
  • 2.06
    Spal
  • 3.15
    X
  • 3.9
    Chievo Verona
  • 2.55
    Över
  • 1.49
    Under
  • Tavagnacco (d) - FC Juventus SPA (W)
  • 9.5
    Tavagnacco (d)
  • 6.5
    X
  • 1.19
    FC Juventus SPA (W)
  • 2.16
    Över
  • 1.65
    Under
  • Kingfisher East Bengal Club - Mohun Bagan
  • 2.8
    Kingfisher East Bengal Club
  • 3.3
    X
  • 2.4
    Mohun Bagan
  • 2.05
    Över
  • 1.67
    Under
  • UD Logrones B - Club Haro Deportivo
  • 4.6
    UD Logrones B
  • 4.35
    X
  • 1.55
    Club Haro Deportivo
  • 1.8
    Över
  • 1.93
    Under
  • SD Amorebieta U19 - Antiguoko KE U19
  • 6.25
    SD Amorebieta U19
  • 4.75
    X
  • 1.38
    Antiguoko KE U19
  • 1.58
    Över
  • 2.25
    Under
  • Paiporta CF - Elche Ilicitano
  • 2.33
    Paiporta CF
  • 2.95
    X
  • 2.6
    Elche Ilicitano
  • 1.5
    Över
  • 2.43
    Under
  • Athletic Club Bilbao U19 - Alaves U19
  • 2.35
    Athletic Club Bilbao U19
  • 3.8
    X
  • 2.23
    Alaves U19
  • 2.4
    Över
  • 1.5
    Under
  • UD Las Zocas - SD Tenisca
  • 2.15
    UD Las Zocas
  • 2.95
    X
  • 2.88
    SD Tenisca
  • 2.02
    Över
  • 1.71
    Under
  • TSV 1860 München - Carl Zeiss Jena
  • 1.65
    TSV 1860 München
  • 3.6
    X
  • 4.5
    Carl Zeiss Jena
  • 1.72
    Över
  • 2.05
    Under
  • Spartak Subotica - FK Voždovac
  • 1.45
    Spartak Subotica
  • 3.7
    X
  • 5.4
    FK Voždovac
  • 2.55
    Över
  • 1.46
    Under
  • UD Las Palmas U19 - CD Laguna U19
  • 1.17
    UD Las Palmas U19
  • 5.8
    X
  • 8.5
    CD Laguna U19
  • 2.12
    Över
  • 1.65
    Under
  • Zebbug Rangers - Mqabba FC
  • 2.3
    Zebbug Rangers
  • 3.6
    X
  • 2.5
    Mqabba FC
  • 1.68
    Över
  • 2.06
    Under
  • CD Marino - UD Lanzarote
  • 2.33
    CD Marino
  • 3.1
    X
  • 2.5
    UD Lanzarote
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • UD San Fernando - CD Santa Ursula
  • 2.7
    UD San Fernando
  • 3.1
    X
  • 2.2
    CD Santa Ursula
  • 2.2
    Över
  • 1.6
    Under
  • Western Stima - Tusker FC
  • 3.75
    Western Stima
  • 3.1
    X
  • 1.9
    Tusker FC
  • 2.38
    Över
  • 1.52
    Under
  • Sofapaka FC - Bandari
  • 2.4
    Sofapaka FC
  • 3.1
    X
  • 2.7
    Bandari
  • 2.28
    Över
  • 1.57
    Under
  • Montpellier (d) - Lyon (d)
  • 9.5
    Montpellier (d)
  • 6.75
    X
  • 1.14
    Lyon (d)
  • 1.94
    Över
  • 1.78
    Under
  • Osijek - Inter Zaprešić
  • 1.42
    Osijek
  • 4
    X
  • 6
    Inter Zaprešić
  • 1.86
    Över
  • 1.86
    Under
  • Dunărea Călărași - ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe
  • 2.88
    Dunărea Călărași
  • 2.85
    X
  • 2.7
    ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe
  • 1.53
    Över
  • 2.5
    Under
  • Liverpool (d) - Everton (d)
  • 1.52
    Liverpool (d)
  • 4
    X
  • 4.25
    Everton (d)
  • 2.14
    Över
  • 1.64
    Under
  • Kaposvári Rákóczi FC - KBSC Kazincbarcikai
  • 1.73
    Kaposvári Rákóczi FC
  • 3.35
    X
  • 3.85
    KBSC Kazincbarcikai
  • 1.91
    Över
  • 1.81
    Under
  • Vác FC - Dorogi FC
  • 2.06
    Vác FC
  • 3.15
    X
  • 3
    Dorogi FC
  • 2.12
    Över
  • 1.65
    Under
  • BFC Siófok - Monori SE
  • 1.87
    BFC Siófok
  • 3.3
    X
  • 3.3
    Monori SE
  • 1.81
    Över
  • 1.91
    Under
  • Duna Aszfalt Tvse - Gyirmot
  • 3.15
    Duna Aszfalt Tvse
  • 3.25
    X
  • 1.96
    Gyirmot
  • 1.91
    Över
  • 1.81
    Under
  • Györi ETO FC - Ceglédi VSE
  • 1.68
    Györi ETO FC
  • 3.4
    X
  • 4.1
    Ceglédi VSE
  • 1.94
    Över
  • 1.78
    Under
  • Nyíregyháza Spartacus - MTE 1904 Mosonmagyaróvár
  • 1.68
    Nyíregyháza Spartacus
  • 3.4
    X
  • 4
    MTE 1904 Mosonmagyaróvár
  • 1.73
    Över
  • 2
    Under
  • Mladost Lučani - Rad Belgrad
  • 1.36
    Mladost Lučani
  • 3.95
    X
  • 6.4
    Rad Belgrad
  • 2.06
    Över
  • 1.68
    Under
  • Soroksár - Balmazújváros FC
  • 2.06
    Soroksár
  • 3.15
    X
  • 3
    Balmazújváros FC
  • 2.12
    Över
  • 1.65
    Under
  • Zemun FK - Dinamo Vranje
  • 1.4
    Zemun FK
  • 3.6
    X
  • 6.5
    Dinamo Vranje
  • 1.91
    Över
  • 1.81
    Under
  • Al-Nabi - Al Akhaa Al Ahli
  • 4.25
    Al-Nabi
  • 3.6
    X
  • 1.66
    Al Akhaa Al Ahli
  • 2.06
    Över
  • 1.68
    Under
  • SV Sandhausen - Jahn Regensburg
  • 2.28
    SV Sandhausen
  • 3.25
    X
  • 3.05
    Jahn Regensburg
  • 1.9
    Över
  • 1.86
    Under
  • Digenis Voroklinis - M E A P Nisou
  • 2.18
    Digenis Voroklinis
  • 3.1
    X
  • 2.8
    M E A P Nisou
  • 2.02
    Över
  • 1.73
    Under
  • FC Ingolstadt - 1. FC Heidenheim
  • 2.08
    FC Ingolstadt
  • 3.35
    X
  • 3.35
    1. FC Heidenheim
  • 1.9
    Över
  • 1.85
    Under
  • Hibernian - Celtic
  • 6.5
    Hibernian
  • 4.3
    X
  • 1.46
    Celtic
  • 1.8
    Över
  • 2.02
    Under
  • Erzgebirge Aue - Darmstadt 98
  • 2.48
    Erzgebirge Aue
  • 3.05
    X
  • 2.9
    Darmstadt 98
  • 2.23
    Över
  • 1.62
    Under
  • Bekescsaba - Budaörsi SC
  • 2.33
    Bekescsaba
  • 3.15
    X
  • 2.55
    Budaörsi SC
  • 1.97
    Över
  • 1.76
    Under
  • CS Jebeniana - OC Kerkennah
  • 2
    CS Jebeniana
  • 2.9
    X
  • 3.75
    OC Kerkennah
  • 2.55
    Över
  • 1.46
    Under
  • Stade Sportif Sfaxien - ES de Hammam-Souss
  • 1.72
    Stade Sportif Sfaxien
  • 3
    X
  • 5
    ES de Hammam-Souss
  • 2.32
    Över
  • 1.55
    Under
  • ES Zarzis - Sfax Railways Sports
  • 1.44
    ES Zarzis
  • 3.75
    X
  • 6.5
    Sfax Railways Sports
  • 2.06
    Över
  • 1.68
    Under
  • Senglea Athletic - Birkirkara FC
  • 7.5
    Senglea Athletic
  • 4.6
    X
  • 1.25
    Birkirkara FC
  • 1.62
    Över
  • 2.17
    Under
  • Kayserispor - Akhisar Belediyespor
  • 2.08
    Kayserispor
  • 3.35
    X
  • 3.3
    Akhisar Belediyespor
  • 1.93
    Över
  • 1.82
    Under
  • AO Glyfadas (W) - PAOK Thessaloniki (D)
  • 7.5
    AO Glyfadas (W)
  • 4.6
    X
  • 1.25
    PAOK Thessaloniki (D)
  • 1.6
    Över
  • 2.2
    Under
  • Adanaspor A.Ş. - Eskişehirspor
  • 1.73
    Adanaspor A.Ş.
  • 3.3
    X
  • 4.2
    Eskişehirspor
  • 1.78
    Över
  • 1.95
    Under
  • Reading Reserver - Manchester United Reserver
  • 2.25
    Reading Reserver
  • 3.5
    X
  • 2.55
    Manchester United Reserver
  • 2.35
    Över
  • 1.54
    Under
  • Kirinya Jinja SS - Bul FC
  • 2.5
    Kirinya Jinja SS
  • 2.85
    X
  • 2.75
    Bul FC
  • 1.52
    Över
  • 2.38
    Under
  • FC Würzburger Kickers - Sportfreunde Lotte
  • 1.65
    FC Würzburger Kickers
  • 3.6
    X
  • 4.5
    Sportfreunde Lotte
  • 1.91
    Över
  • 1.84
    Under
  • Stade Gabesien - US Monastirienne
  • 1.68
    Stade Gabesien
  • 3.3
    X
  • 4.4
    US Monastirienne
  • 1.46
    Över
  • 2.55
    Under
  • US Tataouine - ES Métlaoui
  • 1.7
    US Tataouine
  • 3.25
    X
  • 4.4
    ES Métlaoui
  • 1.5
    Över
  • 2.43
    Under
  • Boluspor - Altinordu
  • 2.04
    Boluspor
  • 3.3
    X
  • 3.15
    Altinordu
  • 2.12
    Över
  • 1.66
    Under
  • SGS Essen II (W) - SV Meppen (d)
  • 5.5
    SGS Essen II (W)
  • 5.5
    X
  • 1.33
    SV Meppen (d)
  • 1.74
    Över
  • 1.98
    Under
  • 1 FC Cologne (d) - Gütersloh (d)
  • 1.57
    1 FC Cologne (d)
  • 4
    X
  • 4.5
    Gütersloh (d)
  • 2.18
    Över
  • 1.61
    Under
  • Hoffenheim (d) - 1. FFC Frankfurt (d)
  • 2.1
    Hoffenheim (d)
  • 3.35
    X
  • 2.75
    1. FFC Frankfurt (d)
  • 1.55
    Över
  • 2.32
    Under
  • VfL Wolfsburg (d) - SG Essen-Schönebeck (d)
  • 1.19
    VfL Wolfsburg (d)
  • 5.1
    X
  • 10
    SG Essen-Schönebeck (d)
  • 1.82
    Över
  • 1.89
    Under
  • MSV Duisburg (d) - Bayern München (d)
  • 14
    MSV Duisburg (d)
  • 9
    X
  • 1.05
    Bayern München (d)
  • 1.18
    Över
  • 4.2
    Under
  • AC Horsens - FC Midtjylland
  • 6.1
    AC Horsens
  • 4.6
    X
  • 1.46
    FC Midtjylland
  • 1.64
    Över
  • 2.28
    Under
  • Bayer Leverkusen (d) - Werder Bremen (d)
  • 2.7
    Bayer Leverkusen (d)
  • 3.15
    X
  • 2.23
    Werder Bremen (d)
  • 1.7
    Över
  • 2.05
    Under
  • Etar 1924 Veliko Tarnovo - FK Septemvri Sofia
  • 1.44
    Etar 1924 Veliko Tarnovo
  • 3.9
    X
  • 6.75
    FK Septemvri Sofia
  • 2.2
    Över
  • 1.67
    Under
  • Bright Stars - Uganda Revenue FC
  • 2.25
    Bright Stars
  • 2.6
    X
  • 3.5
    Uganda Revenue FC
  • 1.61
    Över
  • 2.18
    Under
  • Onduparaka FC - Uganda Police FC
  • 1.66
    Onduparaka FC
  • 3.2
    X
  • 5
    Uganda Police FC
  • 2.28
    Över
  • 1.57
    Under
  • JS Kairouanaise - AS Gabes
  • 2
    JS Kairouanaise
  • 3
    X
  • 3.45
    AS Gabes
  • 1.5
    Över
  • 2.45
    Under
  • Defensor Sporting U19 - Nacional de Montevideo U19
  • 2.25
    Defensor Sporting U19
  • 4
    X
  • 2.4
    Nacional de Montevideo U19
  • 1.55
    Över
  • 2.32
    Under
  • Ulinzi Stars - Kenya Commercial Bank
  • 1.6
    Ulinzi Stars
  • 3.5
    X
  • 5
    Kenya Commercial Bank
  • 2.2
    Över
  • 1.6
    Under
  • Viterbese - Potenza
  • 2.38
    Viterbese
  • 2.95
    X
  • 2.75
    Potenza
  • 2.32
    Över
  • 1.55
    Under
  • Portici 1906 - Acireale
  • 2.1
    Portici 1906
  • 3.2
    X
  • 2.9
    Acireale
  • 1.76
    Över
  • 1.96
    Under
  • KVV Vosselaar - Patro Eisden Maasmechelen
  • 3.1
    KVV Vosselaar
  • 3.35
    X
  • 1.95
    Patro Eisden Maasmechelen
  • 1.6
    Över
  • 2.2
    Under
  • USD 1913 Seregno Calcio - Ciserano
  • 1.67
    USD 1913 Seregno Calcio
  • 3.6
    X
  • 3.8
    Ciserano
  • 1.76
    Över
  • 1.96
    Under
  • Londerzeel - KFC Eppegem
  • 1.85
    Londerzeel
  • 3.6
    X
  • 3.1
    KFC Eppegem
  • 1.6
    Över
  • 2.23
    Under
  • SC Dikkelvenne - Sint-Eloois-Winkel
  • 5.4
    SC Dikkelvenne
  • 3.6
    X
  • 1.45
    Sint-Eloois-Winkel
  • 1.65
    Över
  • 2.1
    Under
  • TuS Ennepetal - Westfalia Rhynern
  • 1.87
    TuS Ennepetal
  • 3.5
    X
  • 3.05
    Westfalia Rhynern
  • 1.6
    Över
  • 2.23
    Under
  • Darfo Boario - Pro Sesto
  • 3.2
    Darfo Boario
  • 3.15
    X
  • 2
    Pro Sesto
  • 1.91
    Över
  • 1.81
    Under
  • Caravaggio - AC Rezzato
  • 2.55
    Caravaggio
  • 3.1
    X
  • 2.38
    AC Rezzato
  • 1.86
    Över
  • 1.86
    Under
  • AC Crema 1908 - Ciliverghe Di Mazzano
  • 1.8
    AC Crema 1908
  • 3.25
    X
  • 3.6
    Ciliverghe Di Mazzano
  • 1.73
    Över
  • 2
    Under
  • Caronnese - Legnago
  • 1.4
    Caronnese
  • 3.75
    X
  • 6.25
    Legnago
  • 1.63
    Över
  • 2.17
    Under
  • ASD Cannara - Aglianese
  • 1.9
    ASD Cannara
  • 3.1
    X
  • 3.45
    Aglianese
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • Associazione Calcio Este - Union ArzignanoChiampo
  • 2.45
    Associazione Calcio Este
  • 3.1
    X
  • 2.45
    Union ArzignanoChiampo
  • 1.79
    Över
  • 1.93
    Under
  • Pavia - Mezzolara
  • 1.9
    Pavia
  • 3.2
    X
  • 3.35
    Mezzolara
  • 1.91
    Över
  • 1.81
    Under
  • Francavilla - Isernia
  • 1.72
    Francavilla
  • 3.25
    X
  • 4
    Isernia
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • Bergisch Gladbach - Siegburger SV 04
  • 1.4
    Bergisch Gladbach
  • 4.2
    X
  • 5
    Siegburger SV 04
  • 1.66
    Över
  • 2.12
    Under
  • TSG Sprockhövel - Holzwickeder SC
  • 2.14
    TSG Sprockhövel
  • 3.5
    X
  • 2.5
    Holzwickeder SC
  • 1.55
    Över
  • 2.32
    Under
  • FC Hennef 05 - Viktoria Arnoldsweiler
  • 1.4
    FC Hennef 05
  • 3.95
    X
  • 5.3
    Viktoria Arnoldsweiler
  • 1.73
    Över
  • 2.02
    Under
  • FC Brünninghausen - FC Gütersloh 2000
  • 1.55
    FC Brünninghausen
  • 3.95
    X
  • 3.95
    FC Gütersloh 2000
  • 1.55
    Över
  • 2.32
    Under
  • ASD Cartigliano - Belluno
  • 2.14
    ASD Cartigliano
  • 3.1
    X
  • 2.9
    Belluno
  • 2.02
    Över
  • 1.73
    Under
  • Sasso Marconi - Lentigione
  • 2.7
    Sasso Marconi
  • 3
    X
  • 2.32
    Lentigione
  • 1.92
    Över
  • 1.8
    Under
  • Sangiustese - ASD Savignanese
  • 1.62
    Sangiustese
  • 3.55
    X
  • 4.1
    ASD Savignanese
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • SV Schermbeck - 1. FC Gievenbeck
  • 1.97
    SV Schermbeck
  • 3.65
    X
  • 2.7
    1. FC Gievenbeck
  • 1.6
    Över
  • 2.23
    Under
  • TuS Haltern - ASC 09 Dortmund
  • 1.88
    TuS Haltern
  • 3.4
    X
  • 3.1
    ASC 09 Dortmund
  • 1.6
    Över
  • 2.23
    Under
  • Stade Waremmien - RUS Rebecquoise
  • 2.95
    Stade Waremmien
  • 3.35
    X
  • 2
    RUS Rebecquoise
  • 1.65
    Över
  • 2.1
    Under
  • RC Hamoir - Solières
  • 1.3
    RC Hamoir
  • 4.6
    X
  • 6.1
    Solières
  • 1.65
    Över
  • 2.12
    Under
  • Wallonia Walhain CG - Entente Acren Lessines
  • 2.17
    Wallonia Walhain CG
  • 3.35
    X
  • 2.65
    Entente Acren Lessines
  • 1.6
    Över
  • 2.2
    Under
  • Rieti - Bisceglie 1913
  • 2.1
    Rieti
  • 3.15
    X
  • 3
    Bisceglie 1913
  • 2.28
    Över
  • 1.57
    Under
  • Southampton - Arsenal
  • 4.3
    Southampton
  • 3.9
    X
  • 1.81
    Arsenal
  • 2.45
    Över
  • 1.57
    Under
  • Brighton - Chelsea
  • 8
    Brighton
  • 4.4
    X
  • 1.45
    Chelsea
  • 1.86
    Över
  • 1.97
    Under
  • Giulianova - S.Nicolocalcio Teramo
  • 2.35
    Giulianova
  • 3
    X
  • 2.63
    S.Nicolocalcio Teramo
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • Trento - ACD Campodarsego
  • 3.8
    Trento
  • 3.35
    X
  • 1.72
    ACD Campodarsego
  • 1.81
    Över
  • 1.91
    Under
  • Chions 1972 - Chioggia S.
  • 1.6
    Chions 1972
  • 3.55
    X
  • 4.2
    Chioggia S.
  • 1.73
    Över
  • 2.02
    Under
  • ASD Trastevere - Flaminia Civita Castellana
  • 1.4
    ASD Trastevere
  • 3.75
    X
  • 6.25
    Flaminia Civita Castellana
  • 1.73
    Över
  • 2
    Under
  • Rotonda - Bari
  • 9.5
    Rotonda
  • 6.4
    X
  • 1.14
    Bari
  • Altamura - Sarnese
  • 1.8
    Altamura
  • 3.25
    X
  • 3.6
    Sarnese
  • 1.81
    Över
  • 1.91
    Under
  • Sammaurese - ASD Pineto Calcio
  • 2.38
    Sammaurese
  • 3.1
    X
  • 2.55
    ASD Pineto Calcio
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • Savona 1907 - Chieri
  • 1.82
    Savona 1907
  • 3.2
    X
  • 3.6
    Chieri
  • 1.86
    Över
  • 1.86
    Under
  • SSD Albalonga Calcio - Cassino
  • 2.08
    SSD Albalonga Calcio
  • 3.1
    X
  • 3
    Cassino
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • Forlì - S.S.D. Jesina Calcio
  • 2.35
    Forlì
  • 3
    X
  • 2.63
    S.S.D. Jesina Calcio
  • 1.98
    Över
  • 1.74
    Under
  • Tuttocuoio - AC Bastia 1924
  • 1.4
    Tuttocuoio
  • 3.75
    X
  • 6.25
    AC Bastia 1924
  • 1.6
    Över
  • 2.23
    Under
  • EVV - Ado 20 Heemskerk
  • 2.85
    EVV
  • 3.8
    X
  • 2
    Ado 20 Heemskerk
  • 2.3
    Över
  • 1.55
    Under
  • Red Bull Salzburg - St. Pölten
  • 1.11
    Red Bull Salzburg
  • 8
    X
  • 19
    St. Pölten
  • 2.1
    Över
  • 1.7
    Under
  • Rheindorf Altach - Hartberg
  • 2.18
    Rheindorf Altach
  • 3.3
    X
  • 3.2
    Hartberg
  • 1.71
    Över
  • 2.08
    Under
  • Santarcangelo - Recanatese
  • 3.45
    Santarcangelo
  • 3.25
    X
  • 1.85
    Recanatese
  • 1.98
    Över
  • 1.75
    Under
  • ASD Adrense 1909 - San Marino Calcio
  • 2.23
    ASD Adrense 1909
  • 3.1
    X
  • 2.75
    San Marino Calcio
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • Villafranca - Pontisola
  • 2.38
    Villafranca
  • 3.1
    X
  • 2.55
    Pontisola
  • 1.76
    Över
  • 1.96
    Under
  • SSD Citta di Messina - Igea Virtus
  • 1.6
    SSD Citta di Messina
  • 3.45
    X
  • 4.4
    Igea Virtus
  • 2
    Över
  • 1.73
    Under
  • Ponsacco 1920 SSD - Real Forte Querceta
  • 1.33
    Ponsacco 1920 SSD
  • 4.2
    X
  • 6.1
    Real Forte Querceta
  • 1.71
    Över
  • 2.04
    Under
  • Virtus Bergamo Alzano Ser - Como
  • 2.75
    Virtus Bergamo Alzano Ser
  • 3.2
    X
  • 2.18
    Como
  • 1.76
    Över
  • 1.96
    Under
  • Renate - Südtirol
  • 3.75
    Renate
  • 2.48
    X
  • 2.2
    Südtirol
  • 1.53
    Över
  • 2.35
    Under
  • Ternana - Giana Erminio
  • 1.57
    Ternana
  • 3.45
    X
  • 4.9
    Giana Erminio
  • 1.97
    Över
  • 1.76
    Under
  • Novara - Olbia
  • 1.52
    Novara
  • 3.55
    X
  • 5.25
    Olbia
  • 2.32
    Över
  • 1.55
    Under
  • Carrarese - Robur Siena
  • 1.95
    Carrarese
  • 3.3
    X
  • 3.3
    Robur Siena
  • 1.76
    Över
  • 1.95
    Under
  • Pro Vercelli - Pistoiese
  • 1.65
    Pro Vercelli
  • 3.3
    X
  • 4.5
    Pistoiese
  • 2.17
    Över
  • 1.63
    Under
  • Arzachena Costa Smeralda - Pro Piacenza
  • 2.55
    Arzachena Costa Smeralda
  • 2.9
    X
  • 2.55
    Pro Piacenza
  • 2.23
    Över
  • 1.6
    Under
  • Nocerina - AP Turris Calcio ASD
  • 2.38
    Nocerina
  • 3.1
    X
  • 2.55
    AP Turris Calcio ASD
  • 1.81
    Över
  • 1.91
    Under
  • Piacenza - Lucchese
  • 1.67
    Piacenza
  • 3.4
    X
  • 4.25
    Lucchese
  • 2.14
    Över
  • 1.64
    Under
  • Arezzo - Virtus Entella
  • 2.95
    Arezzo
  • 2.85
    X
  • 2.33
    Virtus Entella
  • 2.43
    Över
  • 1.5
    Under
  • Palmeiras-SP U20 - São Paulo-SP U20
  • 2
    Palmeiras-SP U20
  • 3.4
    X
  • 3.2
    São Paulo-SP U20
  • 2.28
    Över
  • 1.57
    Under
  • Groningen - FC Emmen
  • 1.63
    Groningen
  • 3.85
    X
  • 5.3
    FC Emmen
  • 1.61
    Över
  • 2.33
    Under
  • Vibonese - Juve Stabia
  • 2.7
    Vibonese
  • 3
    X
  • 2.38
    Juve Stabia
  • 2.17
    Över
  • 1.63
    Under
  • Wil 1900 - Lausanne
  • 2.75
    Wil 1900
  • 3.4
    X
  • 2.2
    Lausanne
  • 1.86
    Över
  • 1.86
    Under
  • Cercle Brugge - Anderlecht
  • 3.9
    Cercle Brugge
  • 4
    X
  • 1.8
    Anderlecht
  • 1.68
    Över
  • 2.18
    Under
  • Ajax - De Graafschap
  • 1.02
    Ajax
  • 17
    X
  • 46
    De Graafschap
  • 2.25
    Över
  • 1.66
    Under
  • Chiasso - Winterthur
  • 3.4
    Chiasso
  • 3.5
    X
  • 1.88
    Winterthur
  • 1.84
    Över
  • 1.88
    Under
  • Baroka FC - Bidvest Wits
  • 3.3
    Baroka FC
  • 2.85
    X
  • 2.25
    Bidvest Wits
  • 1.52
    Över
  • 2.45
    Under
  • Ubuntu Cape Town - Real Kings
  • 2.3
    Ubuntu Cape Town
  • 2.7
    X
  • 3.1
    Real Kings
  • 2.45
    Över
  • 1.52
    Under
  • SSV Merten - Spvg Frechen 20
  • 3.6
    SSV Merten
  • 3.55
    X
  • 1.7
    Spvg Frechen 20
  • 1.55
    Över
  • 2.32
    Under
  • Blau-Weiss Friesdorf - FC Hürth
  • 2.07
    Blau-Weiss Friesdorf
  • 3.55
    X
  • 2.6
    FC Hürth
  • 2.38
    Över
  • 1.53
    Under
  • Créteil II - Ivry
  • 3.15
    Créteil II
  • 3.2
    X
  • 2
    Ivry
  • 1.91
    Över
  • 1.8
    Under
  • Union Sportive Sidi Kacem - KAC Kenitra
  • 2.5
    Union Sportive Sidi Kacem
  • 2.85
    X
  • 2.75
    KAC Kenitra
  • 2.28
    Över
  • 1.57
    Under
  • Cappellen FC - Hamme VW
  • 2.25
    Cappellen FC
  • 3.35
    X
  • 2.55
    Hamme VW
  • 1.65
    Över
  • 2.1
    Under
  • KRC Harelbeke - Ronse
  • 1.9
    KRC Harelbeke
  • 3.35
    X
  • 3.15
    Ronse
  • 1.6
    Över
  • 2.2
    Under
  • Diegem Sport - Westhoek
  • 2.95
    Diegem Sport
  • 3.35
    X
  • 2
    Westhoek
  • 1.6
    Över
  • 2.2
    Under
  • Omonia Nicosia - Apoel Nicosia
  • 3.9
    Omonia Nicosia
  • 3.45
    X
  • 1.7
    Apoel Nicosia
  • 1.65
    Över
  • 2.12
    Under
  • Eendracht Aalst - KSK Heist
  • 1.6
    Eendracht Aalst
  • 3.7
    X
  • 4.25
    KSK Heist
  • 1.6
    Över
  • 2.23
    Under
  • Rupel Boom - KVV Thes Sport Tessenderlo
  • 3.4
    Rupel Boom
  • 3.4
    X
  • 1.85
    KVV Thes Sport Tessenderlo
  • 1.66
    Över
  • 2.12
    Under
  • Mumbai City - Kerala Blasters
  • 1.95
    Mumbai City
  • 3.3
    X
  • 3.9
    Kerala Blasters
  • 1.93
    Över
  • 1.82
    Under
  • Francs Borains - RFC Tilleur
  • 2.2
    Francs Borains
  • 3.45
    X
  • 2.55
    RFC Tilleur
  • 1.6
    Över
  • 2.2
    Under
  • Nîmes Olympique - Lille
  • 2.38
    Nîmes Olympique
  • 3.15
    X
  • 3.05
    Lille
  • 2
    Över
  • 1.81
    Under
  • Viktoria Plzen - MFK Karviná
  • 1.25
    Viktoria Plzen
  • 5.2
    X
  • 10
    MFK Karviná
  • 1.68
    Över
  • 2.12
    Under
  • Polisportiva AZ Picerno - Audace Cerignola
  • 2
    Polisportiva AZ Picerno
  • 3.25
    X
  • 3
    Audace Cerignola
  • 1.81
    Över
  • 1.91
    Under
  • A.C.D. Nardò - Citta di Fasano
  • 2.4
    A.C.D. Nardò
  • 2.9
    X
  • 2.63
    Citta di Fasano
  • 1.93
    Över
  • 1.79
    Under
  • Dinamo Zagreb - Hajduk Split
  • 1.38
    Dinamo Zagreb
  • 3.95
    X
  • 6.75
    Hajduk Split
  • 2.14
    Över
  • 1.64
    Under
  • FAR Rabat - FUS Rabat
  • 2.18
    FAR Rabat
  • 2.75
    X
  • 3.35
    FUS Rabat
  • 1.5
    Över
  • 2.43
    Under
  • Crotone - Venezia
  • 1.94
    Crotone
  • 3.15
    X
  • 4.1
    Venezia
  • 2.16
    Över
  • 1.66
    Under
  • Carpi FC - Salernitana
  • 2.85
    Carpi FC
  • 2.75
    X
  • 2.75
    Salernitana
  • 2.48
    Över
  • 1.5
    Under
  • Apollon Smyrnis - Skoda Xanthi
  • 2.6
    Apollon Smyrnis
  • 2.8
    X
  • 2.9
    Skoda Xanthi
  • 1.5
    Över
  • 2.5
    Under
  • Fiorentina - Empoli
  • 1.87
    Fiorentina
  • 3.5
    X
  • 4.1
    Empoli
  • 1.76
    Över
  • 2.05
    Under
  • Sampdoria - Parma
  • 1.88
    Sampdoria
  • 3.3
    X
  • 4.35
    Parma
  • 2
    Över
  • 1.8
    Under
  • Frosinone - Sassuolo
  • 3.6
    Frosinone
  • 3.2
    X
  • 2.1
    Sassuolo
  • 2
    Över
  • 1.8
    Under
  • Berchem Sport - Bocholter VV
  • 3.3
    Berchem Sport
  • 3.35
    X
  • 1.85
    Bocholter VV
  • 1.6
    Över
  • 2.2
    Under
  • Vojvodina - Proleter Novi Sad
  • 2.18
    Vojvodina
  • 2.9
    X
  • 3
    Proleter Novi Sad
  • 1.48
    Över
  • 2.48
    Under
  • Gudja United - Sirens FC
  • 3.4
    Gudja United
  • 3.8
    X
  • 1.8
    Sirens FC
  • 1.68
    Över
  • 2.07
    Under
  • VfL Vichttal - FC Wegberg-Beeck
  • 6.1
    VfL Vichttal
  • 3.95
    X
  • 1.37
    FC Wegberg-Beeck
  • 1.73
    Över
  • 2.02
    Under
  • FBC Gravina - Fidelis Andria
  • 2.6
    FBC Gravina
  • 3.1
    X
  • 2.33
    Fidelis Andria
  • 1.91
    Över
  • 1.81
    Under
  • Slask Wroclaw - Korona Kielce
  • 2.25
    Slask Wroclaw
  • 3.3
    X
  • 3.05
    Korona Kielce
  • 1.96
    Över
  • 1.84
    Under
  • Real Racing Club Santander B - CD Siete Villas
  • 1.3
    Real Racing Club Santander B
  • 4.35
    X
  • 6.5
    CD Siete Villas
  • 1.76
    Över
  • 1.97
    Under
  • RB Leipzig - Mainz 05
  • 1.44
    RB Leipzig
  • 4.4
    X
  • 7
    Mainz 05
  • 1.65
    Över
  • 2.25
    Under
  • Oman - Tajikistan
  • 1.75
    Oman
  • 3.4
    X
  • 4.5
    Tajikistan
  • 2.17
    Över
  • 1.62
    Under
  • Anguiano - CD Pradejón
  • 1.5
    Anguiano
  • 3.9
    X
  • 4.4
    CD Pradejón
  • 1.57
    Över
  • 2.28
    Under
  • Real Oviedo B - CD Izarra
  • 1.65
    Real Oviedo B
  • 3.15
    X
  • 4.9
    CD Izarra
  • 2.12
    Över
  • 1.65
    Under
  • Torreense - Sintrense
  • 2
    Torreense
  • 3.15
    X
  • 3.2
    Sintrense
  • 2.2
    Över
  • 1.6
    Under
  • Caldas Sport Clube - Vilafranquense
  • 3.45
    Caldas Sport Clube
  • 3.1
    X
  • 1.9
    Vilafranquense
  • 2.3
    Över
  • 1.55
    Under
  • CF Os Armacenenses - Moura
  • 1.8
    CF Os Armacenenses
  • 3.25
    X
  • 3.6
    Moura
  • 1.86
    Över
  • 1.86
    Under
  • RD Agueda - União Madeira
  • 2
    RD Agueda
  • 3.15
    X
  • 3.2
    União Madeira
  • 2.2
    Över
  • 1.6
    Under
  • AD Mação - CF Santa Iria
  • 2.55
    AD Mação
  • 3.1
    X
  • 2.38
    CF Santa Iria
  • 2.2
    Över
  • 1.6
    Under
  • Olhanense - Redondense FC
  • 1.17
    Olhanense
  • 5.8
    X
  • 8.5
    Redondense FC
  • 2.23
    Över
  • 1.58
    Under
  • Oriental - Olímpico Do Montijo
  • 1.68
    Oriental
  • 3.45
    X
  • 3.95
    Olímpico Do Montijo
  • 2
    Över
  • 1.72
    Under
  • GS Loures - Fatima
  • 2.35
    GS Loures
  • 3
    X
  • 2.63
    Fatima
  • 2.32
    Över
  • 1.55
    Under
  • Sacavenense - Real Sport Clube
  • 2.8
    Sacavenense
  • 3.15
    X
  • 2.18
    Real Sport Clube
  • 2.12
    Över
  • 1.65
    Under
  • Real Betis (d) - Atlético Madrid (d)
  • 5.2
    Real Betis (d)
  • 4
    X
  • 1.43
    Atlético Madrid (d)
  • 1.55
    Över
  • 2.32
    Under
  • Merelinense - Fafe
  • 2.55
    Merelinense
  • 3.1
    X
  • 2.38
    Fafe
  • 2.2
    Över
  • 1.6
    Under
  • Limianos - Vilaverdense
  • 2.23
    Limianos
  • 3.1
    X
  • 2.75
    Vilaverdense
  • 2.2
    Över
  • 1.6
    Under
  • S.C. Espinho - Cesarense
  • 1.5
    S.C. Espinho
  • 3.55
    X
  • 5
    Cesarense
  • 1.91
    Över
  • 1.81
    Under
  • Cac. Taipas - AR São Martinho
  • 5
    Cac. Taipas
  • 3.55
    X
  • 1.5
    AR São Martinho
  • 1.91
    Över
  • 1.81
    Under
  • Osasuna - Alcorcón
  • 1.86
    Osasuna
  • 3.05
    X
  • 4.3
    Alcorcón
  • 2.45
    Över
  • 1.52
    Under
  • Vizela - Trofense
  • 1.33
    Vizela
  • 4.4
    X
  • 5.8
    Trofense
  • 1.6
    Över
  • 2.2
    Under
  • Pedras Salgadas - União Torcatense
  • 1.9
    Pedras Salgadas
  • 3.25
    X
  • 3.25
    União Torcatense
  • 2
    Över
  • 1.73
    Under
  • Lusitano Vildemoinhos - Gafanha
  • 1.8
    Lusitano Vildemoinhos
  • 3.15
    X
  • 3.8
    Gafanha
  • 1.72
    Över
  • 2
    Under
  • Sport Benfica e Castelo Branco - Sertanense
  • 1.4
    Sport Benfica e Castelo Branco
  • 3.75
    X
  • 6.25
    Sertanense
  • 1.86
    Över
  • 1.86
    Under
  • Gondomar SC - Sanjoanense
  • 1.5
    Gondomar SC
  • 3.55
    X
  • 5
    Sanjoanense
  • 1.91
    Över
  • 1.81
    Under
  • ARC Oleiros - Alverca
  • 1.45
    ARC Oleiros
  • 3.95
    X
  • 5
    Alverca
  • 1.8
    Över
  • 1.91
    Under
  • Peniche - Anadia FC
  • 3.45
    Peniche
  • 3.25
    X
  • 1.85
    Anadia FC
  • 2.1
    Över
  • 1.65
    Under
  • Gil Vicente - Chaves B
  • 1.68
    Gil Vicente
  • 3.55
    X
  • 3.8
    Chaves B
  • 1.8
    Över
  • 1.91
    Under
  • Paredes - Penalva Castelo
  • 1.57
    Paredes
  • 3.55
    X
  • 4.4
    Penalva Castelo
  • 1.91
    Över
  • 1.81
    Under
  • AD Oliveirense - GD Mirandes
  • 1.68
    AD Oliveirense
  • 3.45
    X
  • 3.95
    GD Mirandes
  • 1.86
    Över
  • 1.86
    Under
  • Amarante - Coimbroes
  • 1.85
    Amarante
  • 3.15
    X
  • 3.55
    Coimbroes
  • 2.2
    Över
  • 1.6
    Under
  • Qarabağ - Keşla FK
  • 1.28
    Qarabağ
  • 5
    X
  • 7.8
    Keşla FK
  • 1.81
    Över
  • 1.91
    Under
  • Union Saint-Gilloise - KFCO Beerschot Wilrijk
  • 2.25
    Union Saint-Gilloise
  • 3.35
    X
  • 2.9
    KFCO Beerschot Wilrijk
  • 2.1
    Över
  • 1.68
    Under
  • Aravaca U19 - AD Alcorcon U19
  • 1.66
    Aravaca U19
  • 3.8
    X
  • 3.6
    AD Alcorcon U19
  • 1.72
    Över
  • 2
    Under
  • Sporting Covilhã - Arouca
  • 2.63
    Sporting Covilhã
  • 2.8
    X
  • 2.75
    Arouca
  • 2.48
    Över
  • 1.49
    Under
  • Vitoria Guimarães B - Académico Viseu
  • 2.95
    Vitoria Guimarães B
  • 2.95
    X
  • 2.38
    Académico Viseu
  • 2.32
    Över
  • 1.55
    Under
  • La Bañeza FC - CD Numancia B
  • 3.9
    La Bañeza FC
  • 3.4
    X
  • 1.67
    CD Numancia B
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • UD Rayo Ibense - CF Torre Levante Orriols
  • 1.88
    UD Rayo Ibense
  • 3.1
    X
  • 3.4
    CF Torre Levante Orriols
  • 2.28
    Över
  • 1.57
    Under
  • Rangers FC - Hamilton Academical
  • 1.18
    Rangers FC
  • 6.75
    X
  • 14
    Hamilton Academical
  • 2.35
    Över
  • 1.61
    Under
  • CF Torre Levante Orriols U19 - Levante U19
  • 3.8
    CF Torre Levante Orriols U19
  • 3.55
    X
  • 1.68
    Levante U19
  • 1.72
    Över
  • 2
    Under
  • CF San Felix U19 - Cadiz CF U19
  • 1.8
    CF San Felix U19
  • 3.6
    X
  • 3.25
    Cadiz CF U19
  • 1.65
    Över
  • 2.1
    Under
  • CDJ Tamarite - CF Atlético Monzón
  • 2.16
    CDJ Tamarite
  • 3.15
    X
  • 2.7
    CF Atlético Monzón
  • 2.2
    Över
  • 1.6
    Under
  • Villanueva - Real Zaragoza B
  • 5.2
    Villanueva
  • 3.55
    X
  • 1.48
    Real Zaragoza B
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • SCR Peña Deportiva - CF Soller
  • 1.09
    SCR Peña Deportiva
  • 6.75
    X
  • 11.5
    CF Soller
  • 2.06
    Över
  • 1.68
    Under
  • SönderjyskE - FC Köpenhamn
  • 4.75
    SönderjyskE
  • 3.95
    X
  • 1.67
    FC Köpenhamn
  • 1.72
    Över
  • 2.14
    Under
  • CD Cebrerena - Zamora CF
  • 6.5
    CD Cebrerena
  • 4.6
    X
  • 1.28
    Zamora CF
  • 1.57
    Över
  • 2.28
    Under
  • Luzern - St. Gallen
  • 2.04
    Luzern
  • 3.6
    X
  • 3.15
    St. Gallen
  • 2.2
    Över
  • 1.63
    Under
  • Neuchâtel Xamax - Young Boys
  • 5.6
    Neuchâtel Xamax
  • 4.5
    X
  • 1.45
    Young Boys
  • 1.91
    Över
  • 1.84
    Under
  • Rio Ave - Belenenses
  • 1.81
    Rio Ave
  • 3.5
    X
  • 4.2
    Belenenses
  • 1.9
    Över
  • 1.85
    Under
  • CD Cova Piedade - S.C. Braga B
  • 2.55
    CD Cova Piedade
  • 2.85
    X
  • 2.8
    S.C. Braga B
  • 2.33
    Över
  • 1.55
    Under
  • CD Tuilla - CD Covadonga
  • 2.16
    CD Tuilla
  • 3.1
    X
  • 2.75
    CD Covadonga
  • 1.86
    Över
  • 1.85
    Under
  • Vaduz - FC Schaffhausen
  • 2.05
    Vaduz
  • 3.7
    X
  • 2.8
    FC Schaffhausen
  • 2.25
    Över
  • 1.58
    Under
  • FC Zürich - Lugano
  • 1.8
    FC Zürich
  • 3.5
    X
  • 4.1
    Lugano
  • 1.71
    Över
  • 2.07
    Under
  • Lynx FC - Lions Gibraltar
  • 1.5
    Lynx FC
  • 3.8
    X
  • 4.6
    Lions Gibraltar
  • 1.65
    Över
  • 2.12
    Under
  • Espanyol - Real Betis
  • 2.32
    Espanyol
  • 3.35
    X
  • 3.1
    Real Betis
  • 1.98
    Över
  • 1.85
    Under
  • CD Canillas U19 - AD Unión Adarve U19
  • 2.8
    CD Canillas U19
  • 3.6
    X
  • 2
    AD Unión Adarve U19
  • 1.86
    Över
  • 1.86
    Under
  • L´Entregu CF - CD Universidad de Oviedo
  • 1.25
    L´Entregu CF
  • 4.6
    X
  • 7.5
    CD Universidad de Oviedo
  • 1.57
    Över
  • 2.28
    Under
  • Deportiva Minera - UCAM Murcia B
  • 3.1
    Deportiva Minera
  • 3.15
    X
  • 1.97
    UCAM Murcia B
  • 2.07
    Över
  • 1.68
    Under
  • Larissa - AEK Aten
  • 5
    Larissa
  • 3.15
    X
  • 1.75
    AEK Aten
  • 2.45
    Över
  • 1.52
    Under
  • SS Cavese 1919 - Monopoli
  • 2.48
    SS Cavese 1919
  • 2.95
    X
  • 2.65
    Monopoli
  • 2.32
    Över
  • 1.55
    Under
  • Trapani - Rende
  • 1.9
    Trapani
  • 3.2
    X
  • 3.55
    Rende
  • 2.38
    Över
  • 1.52
    Under
  • Casertana - Reggina
  • 2.15
    Casertana
  • 3.1
    X
  • 2.95
    Reggina
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • Virtus Francavilla - Paganese
  • 1.67
    Virtus Francavilla
  • 3.3
    X
  • 4.4
    Paganese
  • 2.12
    Över
  • 1.66
    Under
  • DAV Santa Ana - SAD Villaverde San Andrés
  • 2.65
    DAV Santa Ana
  • 2.88
    X
  • 2.35
    SAD Villaverde San Andrés
  • 2.55
    Över
  • 1.46
    Under
  • CD Guadalajara (Spanien) - La Roda CF
  • 2.8
    CD Guadalajara (Spanien)
  • 3.05
    X
  • 2.15
    La Roda CF
  • 2.07
    Över
  • 1.68
    Under
  • Villarrubia CF - Toledo
  • 2.38
    Villarrubia CF
  • 3.05
    X
  • 2.45
    Toledo
  • 1.73
    Över
  • 2
    Under
  • Almagro CF - CDB Atletico Tomelloso
  • 1.86
    Almagro CF
  • 3.25
    X
  • 3.2
    CDB Atletico Tomelloso
  • 1.91
    Över
  • 1.81
    Under
  • CD Villacanas - Villarrobledo
  • 4.3
    CD Villacanas
  • 3.7
    X
  • 1.53
    Villarrobledo
  • 1.6
    Över
  • 2.2
    Under
  • CD Madridejos - Albacete Balompié B
  • 2.8
    CD Madridejos
  • 3.05
    X
  • 2.15
    Albacete Balompié B
  • 2.12
    Över
  • 1.65
    Under
  • UP Plasencia - AD Llerenense
  • 1.25
    UP Plasencia
  • 4.6
    X
  • 7.5
    AD Llerenense
  • 1.57
    Över
  • 2.28
    Under
  • CD Coria - CD Calamonte
  • 1.28
    CD Coria
  • 4.6
    X
  • 6.5
    CD Calamonte
  • 1.73
    Över
  • 2
    Under
  • Utebo CF - AD Almudévar
  • 1.57
    Utebo CF
  • 3.5
    X
  • 4.4
    AD Almudévar
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • Mora CF - La Solana
  • 1.58
    Mora CF
  • 3.55
    X
  • 4.1
    La Solana
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • EDMF Churra - Mar Menor CF
  • 1.87
    EDMF Churra
  • 3.3
    X
  • 3.2
    Mar Menor CF
  • 1.67
    Över
  • 2.08
    Under
  • CD Algar - Real Murcia B
  • 2.25
    CD Algar
  • 3.05
    X
  • 2.65
    Real Murcia B
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • Alondras CF - Polvorin FC
  • 1.57
    Alondras CF
  • 3.5
    X
  • 4.4
    Polvorin FC
  • 1.86
    Över
  • 1.86
    Under
  • Juventud de Torremolinos CF - Guadix CF
  • 1.61
    Juventud de Torremolinos CF
  • 3.55
    X
  • 4
    Guadix CF
  • 1.91
    Över
  • 1.81
    Under
  • Club Atletico Bembibre - Gimnástica Segoviana
  • 5
    Club Atletico Bembibre
  • 3.55
    X
  • 1.5
    Gimnástica Segoviana
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • Aurora Pro Patria 1919 - Alessandria
  • 2.1
    Aurora Pro Patria 1919
  • 3
    X
  • 3.2
    Alessandria
  • 2.5
    Över
  • 1.46
    Under
  • Juventus U23 - Gozzano
  • 2.08
    Juventus U23
  • 3.15
    X
  • 3.05
    Gozzano
  • 2.12
    Över
  • 1.66
    Under
  • CSKA Sofia - Botev Plovdiv
  • 1.3
    CSKA Sofia
  • 4.1
    X
  • 11.5
    Botev Plovdiv
  • 2.07
    Över
  • 1.76
    Under
  • UE Olot - SD Ejea
  • 2
    UE Olot
  • 2.85
    X
  • 3.8
    SD Ejea
  • 1.5
    Över
  • 2.43
    Under
  • Rapido de Bouzas - Atlético Madrid B
  • 3.15
    Rapido de Bouzas
  • 2.95
    X
  • 2.2
    Atlético Madrid B
  • 2.38
    Över
  • 1.52
    Under
  • Coruxo FC - Real Madrid Castilla
  • 2.75
    Coruxo FC
  • 2.85
    X
  • 2.5
    Real Madrid Castilla
  • 2.43
    Över
  • 1.5
    Under
  • Feyenoord - Fortuna Sittard
  • 1.22
    Feyenoord
  • 6.25
    X
  • 12
    Fortuna Sittard
  • 1.76
    Över
  • 2.06
    Under
  • SC Ideal - Amora
  • 2.28
    SC Ideal
  • 3.1
    X
  • 2.7
    Amora
  • 2.2
    Över
  • 1.6
    Under
  • Liverpool - Manchester U
  • 1.54
    Liverpool
  • 4.2
    X
  • 6.5
    Manchester U
  • 1.68
    Över
  • 2.2
    Under
  • Nice - Saint-Étienne
  • 2.23
    Nice
  • 3.2
    X
  • 3.3
    Saint-Étienne
  • 2.18
    Över
  • 1.68
    Under
  • Beşiktaş A.Ş. - Trabzonspor A.Ş.
  • 1.94
    Beşiktaş A.Ş.
  • 3.4
    X
  • 3.7
    Trabzonspor A.Ş.
  • 1.61
    Över
  • 2.23
    Under
  • Austria Wien - Rapid Wien
  • 2.6
    Austria Wien
  • 3.4
    X
  • 2.55
    Rapid Wien
  • 1.8
    Över
  • 1.96
    Under
  • CD Olímpic de Xàtiva - Villarreal CF C
  • 1.71
    CD Olímpic de Xàtiva
  • 3.25
    X
  • 3.9
    Villarreal CF C
  • 2.28
    Över
  • 1.57
    Under
  • Velarde CF - CD Cayon
  • 3.5
    Velarde CF
  • 3.15
    X
  • 1.83
    CD Cayon
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • Sakaryaspor A.Ş. - Samsunspor
  • 1.72
    Sakaryaspor A.Ş.
  • 3.35
    X
  • 3.8
    Samsunspor
  • 2
    Över
  • 1.73
    Under
  • CD Ciudad Real - Atlético Ibañés
  • 2.1
    CD Ciudad Real
  • 3.05
    X
  • 2.85
    Atlético Ibañés
  • 2.07
    Över
  • 1.68
    Under
  • CDFC La Calzada - SD Logroñés
  • 11
    CDFC La Calzada
  • 7
    X
  • 1.09
    SD Logroñés
  • 1.86
    Över
  • 1.86
    Under
  • Merida AD - AC Pueblonuevo
  • 1.28
    Merida AD
  • 4.6
    X
  • 6.5
    AC Pueblonuevo
  • 1.8
    Över
  • 1.91
    Under
  • UE Alcudia - CE Esporles
  • 1.22
    UE Alcudia
  • 5
    X
  • 7.5
    CE Esporles
  • 2.25
    Över
  • 1.57
    Under
  • CD Barco - CD Boiro
  • 1.34
    CD Barco
  • 4.1
    X
  • 6.1
    CD Boiro
  • 1.68
    Över
  • 2.07
    Under
  • CD Compostela - CD Ribadumia
  • 1.22
    CD Compostela
  • 5
    X
  • 7.5
    CD Ribadumia
  • 1.55
    Över
  • 2.32
    Under
  • Racing Club Ferrol - Laracha CF
  • 1.3
    Racing Club Ferrol
  • 4.6
    X
  • 6.1
    Laracha CF
  • 1.81
    Över
  • 1.91
    Under
  • Motril CF - Velez CF
  • 1.66
    Motril CF
  • 3.4
    X
  • 3.95
    Velez CF
  • 1.85
    Över
  • 1.86
    Under
  • Algeciras CF - Cadiz CF B
  • 2.2
    Algeciras CF
  • 3.1
    X
  • 2.7
    Cadiz CF B
  • 2.32
    Över
  • 1.55
    Under
  • Aguilas - Muleño CF
  • 1.53
    Aguilas
  • 3.6
    X
  • 4.6
    Muleño CF
  • 1.72
    Över
  • 2.02
    Under
  • Xerez Deportivo FC - Écija Balompié
  • 1.66
    Xerez Deportivo FC
  • 3.25
    X
  • 4.2
    Écija Balompié
  • 2.17
    Över
  • 1.62
    Under
  • Difaâ Hassani El Jadida - Youssoufia Berrechid
  • 1.88
    Difaâ Hassani El Jadida
  • 3.05
    X
  • 3.8
    Youssoufia Berrechid
  • 2.45
    Över
  • 1.52
    Under
  • El Nacional Reserves - SD Aucas Reserve
  • 1.72
    El Nacional Reserves
  • 3.75
    X
  • 3.75
    SD Aucas Reserve
  • 1.68
    Över
  • 2.07
    Under
  • Csakvar TK - Zalaegerszegi TE
  • 2.55
    Csakvar TK
  • 3.4
    X
  • 2.23
    Zalaegerszegi TE
  • 1.72
    Över
  • 2
    Under
  • Vasas - Budafoki MTE-Újbuda
  • 1.58
    Vasas
  • 3.6
    X
  • 4.35
    Budafoki MTE-Újbuda
  • 1.72
    Över
  • 2
    Under
  • Arandina CF - CD Beroil Bupolsa
  • 1.09
    Arandina CF
  • 7
    X
  • 11
    CD Beroil Bupolsa
  • 1.81
    Över
  • 1.91
    Under
  • UD Logroñés - Arenas Club de Getxo
  • 1.57
    UD Logroñés
  • 3.6
    X
  • 5
    Arenas Club de Getxo
  • 2.5
    Över
  • 1.46
    Under
  • CD Vitoria - Real Unión
  • 2.35
    CD Vitoria
  • 2.85
    X
  • 2.95
    Real Unión
  • 2.38
    Över
  • 1.52
    Under
  • Marbella - FC Cartagena
  • 2.85
    Marbella
  • 3.1
    X
  • 2.3
    FC Cartagena
  • Gernika - Racing Santander
  • 5
    Gernika
  • 3.75
    X
  • 1.53
    Racing Santander
  • 2.32
    Över
  • 1.55
    Under
  • CF Salmantino - Valladolid B
  • 2.85
    CF Salmantino
  • 2.7
    X
  • 2.55
    Valladolid B
  • 2.4
    Över
  • 1.5
    Under
  • Recreativo de Huelva - Atletico Sanluqueno CF
  • 1.75
    Recreativo de Huelva
  • 3.3
    X
  • 4.2
    Atletico Sanluqueno CF
  • 1.49
    Över
  • 2.45
    Under
  • San Fernando CD - UCAM Murcia CF
  • 2.4
    San Fernando CD
  • 2.9
    X
  • 2.85
    UCAM Murcia CF
  • Nea Salamis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
  • 1.7
    Nea Salamis Famagusta
  • 3.6
    X
  • 3.8
    Enosis Neon Paralimni
  • 1.68
    Över
  • 2.05
    Under
  • Linense - Granada CF B
  • 1.67
    Linense
  • 3.3
    X
  • 4.75
    Granada CF B
  • 2.5
    Över
  • 1.46
    Under
  • Guijuelo - CDA Navalcarnero
  • 2
    Guijuelo
  • 3.15
    X
  • 3.4
    CDA Navalcarnero
  • 2.3
    Över
  • 1.55
    Under
  • Sabadell FC - Alcoyano
  • 1.9
    Sabadell FC
  • 3.2
    X
  • 3.6
    Alcoyano
  • 2.43
    Över
  • 1.5
    Under
  • RS Gimnástica de Torrelavega - UP Langreo
  • 2.5
    RS Gimnástica de Torrelavega
  • 3
    X
  • 2.65
    UP Langreo
  • 2.38
    Över
  • 1.52
    Under
  • Crevillente Deportivo - CF La Nucía
  • 2.35
    Crevillente Deportivo
  • 2.88
    X
  • 2.65
    CF La Nucía
  • 2.32
    Över
  • 1.55
    Under
  • Ontinyent CF - Valencia Mestalla
  • 2.23
    Ontinyent CF
  • 3
    X
  • 3
    Valencia Mestalla
  • 1.46
    Över
  • 2.5
    Under
  • Tampere Utd - FC Haka
  • 4.75
    Tampere Utd
  • 4.25
    X
  • 1.5
    FC Haka
  • 1.91
    Över
  • 1.81
    Under
  • Vittoriosa Stars - Naxxar Lions FC
  • 2.25
    Vittoriosa Stars
  • 3.5
    X
  • 2.6
    Naxxar Lions FC
  • 1.76
    Över
  • 1.96
    Under
  • Sestao River Club - Club Portugalete
  • 2.25
    Sestao River Club
  • 3.05
    X
  • 2.65
    Club Portugalete
  • 2.32
    Över
  • 1.55
    Under
  • CD Alfaro - CD Arnedo
  • 1.6
    CD Alfaro
  • 3.75
    X
  • 3.95
    CD Arnedo
  • 1.68
    Över
  • 2.07
    Under
  • CD Ciudad de Lucena - Club Atletico Espeleno
  • 1.4
    CD Ciudad de Lucena
  • 4
    X
  • 5.3
    Club Atletico Espeleno
  • 1.73
    Över
  • 2
    Under
  • UD Paiosaco - UD Somozas
  • 2.25
    UD Paiosaco
  • 3.05
    X
  • 2.65
    UD Somozas
  • 2.28
    Över
  • 1.57
    Under
  • Loja CD - Real Jaén CF
  • 3.2
    Loja CD
  • 3.25
    X
  • 1.87
    Real Jaén CF
  • 1.96
    Över
  • 1.76
    Under
  • Istra 1961 - NK Rudeš
  • 1.33
    Istra 1961
  • 4.35
    X
  • 6.75
    NK Rudeš
  • 1.67
    Över
  • 2.1
    Under
  • Extremadura UD - Gimnàstic de Tarragona
  • 1.71
    Extremadura UD
  • 3.15
    X
  • 5.1
    Gimnàstic de Tarragona
  • 2.08
    Över
  • 1.7
    Under
  • Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
  • 3.75
    Zagłębie Sosnowiec
  • 3.4
    X
  • 1.94
    Lech Poznań
  • 1.84
    Över
  • 1.96
    Under
  • Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
  • 2.38
    Eintracht Frankfurt
  • 3.5
    X
  • 2.8
    Bayer Leverkusen
  • 1.58
    Över
  • 2.38
    Under
  • KRC Genk - KV Oostende
  • 1.2
    KRC Genk
  • 6.75
    X
  • 12
    KV Oostende
  • 2.04
    Över
  • 1.79
    Under
  • Alhaurin de la Torre CF - CD Rincon
  • 3.05
    Alhaurin de la Torre CF
  • 3.05
    X
  • 2.04
    CD Rincon
  • 2.02
    Över
  • 1.71
    Under
  • Brøndby IF - Vendsyssel FF
  • 1.28
    Brøndby IF
  • 5.5
    X
  • 10
    Vendsyssel FF
  • 1.56
    Över
  • 2.43
    Under
  • LDU Quito - Emelec
  • 2
    LDU Quito
  • 3.3
    X
  • 3.3
    Emelec
  • 2.28
    Över
  • 1.58
    Under
  • Panathinaikos - Atromitos Athens
  • 2.28
    Panathinaikos
  • 2.95
    X
  • 3.25
    Atromitos Athens
  • 2.5
    Över
  • 1.5
    Under
  • Bnei Yehuda Tel Aviv - Ashdod
  • 1.57
    Bnei Yehuda Tel Aviv
  • 3.6
    X
  • 5.1
    Ashdod
  • 2.02
    Över
  • 1.75
    Under
  • Cagliari - Napoli
  • 7.5
    Cagliari
  • 4.5
    X
  • 1.41
    Napoli
  • 1.72
    Över
  • 2.12
    Under
  • UD Las Palmas - Teneriffa
  • 2.05
    UD Las Palmas
  • 2.9
    X
  • 3.75
    Teneriffa
  • 2.06
    Över
  • 1.72
    Under
  • FK Čukarički - Red Star Belgrade
  • 4.2
    FK Čukarički
  • 3.35
    X
  • 1.65
    Red Star Belgrade
  • 1.86
    Över
  • 1.86
    Under
  • Real Sociedad B - Mirandés
  • 2.95
    Real Sociedad B
  • 2.7
    X
  • 2.48
    Mirandés
  • 2.43
    Över
  • 1.5
    Under
  • ADR Jicaral - Guanacasteca
  • 1.62
    ADR Jicaral
  • 3.55
    X
  • 4.1
    Guanacasteca
  • 1.65
    Över
  • 2.1
    Under
  • Huesca - Villarreal
  • 3.3
    Huesca
  • 3.3
    X
  • 2.23
    Villarreal
  • 1.94
    Över
  • 1.89
    Under
  • Marítimo Funchal - Benfica
  • 6.1
    Marítimo Funchal
  • 4.2
    X
  • 1.48
    Benfica
  • 1.85
    Över
  • 1.9
    Under
  • ASD Albissola 2010 - AC Cuneo 1905
  • 3.5
    ASD Albissola 2010
  • 2.9
    X
  • 2.02
    AC Cuneo 1905
  • 2.43
    Över
  • 1.5
    Under
  • Pontedera - Pisa
  • 2.85
    Pontedera
  • 2.85
    X
  • 2.38
    Pisa
  • 1.5
    Över
  • 2.43
    Under
  • Olympiakos Piraeus - Lamia 1964
  • 1.12
    Olympiakos Piraeus
  • 6.75
    X
  • 21
    Lamia 1964
  • 1.7
    Över
  • 2.08
    Under
  • SP Libertas - SS Murata
  • 1.02
    Över
  • 13
    Under
  • Real Madrid U19 - Real Valladolid CF U19
  • 1.4
    Real Madrid U19
  • 4.25
    X
  • 5
    Real Valladolid CF U19
  • 2.23
    Över
  • 1.58
    Under
  • FC Botoşani - FCSB
  • 4.35
    FC Botoşani
  • 3.35
    X
  • 1.83
    FCSB
  • 2.16
    Över
  • 1.7
    Under
  • Napredak Kruševac - Radnički Niš
  • 3.45
    Napredak Kruševac
  • 3.15
    X
  • 1.89
    Radnički Niš
  • 2.12
    Över
  • 1.65
    Under
  • Santa Lucia Cotzumalguapa FC - Sansare
  • 1.66
    Santa Lucia Cotzumalguapa FC
  • 3.35
    X
  • 4.1
    Sansare
  • 2.06
    Över
  • 1.68
    Under
  • Beitar Jerusalem - Maccabi Petach Tikva
  • 1.95
    Beitar Jerusalem
  • 3.3
    X
  • 3.4
    Maccabi Petach Tikva
  • 2.02
    Över
  • 1.74
    Under
  • UD Almeria - Lugo
  • 1.86
    UD Almeria
  • 3.15
    X
  • 4.1
    Lugo
  • 2.04
    Över
  • 1.74
    Under
  • CD 26 de Febrero U19 - Málaga U19
  • 7
    CD 26 de Febrero U19
  • 5.4
    X
  • 1.22
    Málaga U19
  • 1.84
    Över
  • 1.87
    Under
  • Standard Liège - Zulte Waregem
  • 1.67
    Standard Liège
  • 4.25
    X
  • 4.35
    Zulte Waregem
  • 1.6
    Över
  • 2.35
    Under
  • MOL Vidi FC - Ferencváros
  • 3.1
    MOL Vidi FC
  • 2.9
    X
  • 2.3
    Ferencváros
  • 2
    Över
  • 1.76
    Under
  • Dep. La Coruña - Real Zaragoza
  • 1.53
    Dep. La Coruña
  • 3.65
    X
  • 5.8
    Real Zaragoza
  • 1.9
    Över
  • 1.85
    Under
  • ASD Sicula Leonzio - Catania
  • 3.3
    ASD Sicula Leonzio
  • 3
    X
  • 2.05
    Catania
  • 2.28
    Över
  • 1.57
    Under
  • Roma - Genoa
  • 1.48
    Roma
  • 4.35
    X
  • 6.25
    Genoa
  • 1.56
    Över
  • 2.43
    Under
  • Levante - FC Barcelona
  • 9.5
    Levante
  • 6.75
    X
  • 1.25
    FC Barcelona
  • 1.68
    Över
  • 2.23
    Under
  • Uwi FC - Humble Lions
  • 2.35
    Uwi FC
  • 3
    X
  • 2.8
    Humble Lions
  • 2.32
    Över
  • 1.55
    Under
  • St. Andrews (BAR) - Weymouth Wales FC
  • 11
    St. Andrews (BAR)
  • 7.5
    X
  • 1.12
    Weymouth Wales FC
  • 2.25
    Över
  • 1.58
    Under
  • Lyon - Monaco
  • 1.35
    Lyon
  • 4.8
    X
  • 8.5
    Monaco
  • 2.23
    Över
  • 1.67
    Under
  • Brescia - Lecce
  • 1.97
    Brescia
  • 3.3
    X
  • 3.8
    Lecce
  • 1.91
    Över
  • 1.84
    Under
  • Sporting Lissabon - Nacional Madeira
  • 1.22
    Sporting Lissabon
  • 6.25
    X
  • 11
    Nacional Madeira
  • 1.92
    Över
  • 1.83
    Under
  • Clube Náutico Capibaribe - Newell's Old Boys
  • 2.05
    Clube Náutico Capibaribe
  • 3.5
    X
  • 3.1
    Newell's Old Boys
  • 1.74
    Över
  • 1.98
    Under
  • FC Alianza - Santa Tecla FC
  • 1.82
    FC Alianza
  • 2.9
    X
  • 4.1
    Santa Tecla FC
  • 2.17
    Över
  • 1.63
    Under
  • Old Road FC - Jennings Grenades FC
  • 2.25
    Old Road FC
  • 3.4
    X
  • 2.6
    Jennings Grenades FC
  • 2.33
    Över
  • 1.54
    Under
  • Sporting Cristal - Alianza Lima
  • 2.08
    Sporting Cristal
  • 3.4
    X
  • 3.1
    Alianza Lima
  • 1.66
    Över
  • 2.15
    Under
  • Deportivo Mixco - Coban Imperial
  • 2.5
    Deportivo Mixco
  • 3.2
    X
  • 2.5
    Coban Imperial
  • 2.12
    Över
  • 1.65
    Under
  • Independiente Medellín - Junior Barranquilla
  • 1.94
    Independiente Medellín
  • 3.3
    X
  • 3.8
    Junior Barranquilla
  • 1.9
    Över
  • 1.92
    Under
  • Cavalier - Dunbeholden FC
  • 1.66
    Cavalier
  • 3.2
    X
  • 5
    Dunbeholden FC
  • 2.48
    Över
  • 1.48
    Under
  • BDF Sport Programme - Porey Springs FC
  • 1.25
    BDF Sport Programme
  • 6
    X
  • 7
    Porey Springs FC
  • 2.4
    Över
  • 1.5
    Under
  • CD Motagua - Club Deportivo Olimpia (Honduras)
  • 1.97
    CD Motagua
  • 3
    X
  • 3.25
    Club Deportivo Olimpia (Honduras)
  • 2.28
    Över
  • 1.57
    Under
  • Liberta SC - Five Islands FC
  • 2.95
    Liberta SC
  • 3.5
    X
  • 2
    Five Islands FC
  • 2.35
    Över
  • 1.53
    Under
  • Cruz Azul - América
  • 2.7
    Cruz Azul
  • 2.8
    X
  • 2.7
    América
  • 1.5
    Över
  • 2.5
    Under
  • Garcia, S/Noren, A - Watson, B/Simpson, W
  • Vinnare (Alfred Dunhill Championship 2018)
  • 7
    Drysdale, David
  • 51
    Evans, Ben
  • 8
    Jamieson, Scott
  • 26
    Larrazábal, Pablo
  • 101
    Lemke, Niklas
  • 1.57
    Lipsky, David
  • 10
    Lombard, Zander
  • 3.75
    Stone, Brandon
  • 101
    Wilson, Oliver
  • Round 4 - Sixshooter B (Alfred Dunhill Championship 2018)
  • Storslalom herrar Alta Badia (FIS alpina världscup 2018/2019)
  • 101
    Övriga
  • 201
    Caviezel, Gino
  • 19
    Feller, Manuel
  • 201
    Ford, Tommy
  • 1.13
    Hirscher, Marcel
  • 51
    Kranjec, Zan
  • 13
    Kristoffersen, Henrik
  • 151
    Luitz, Stefan
  • 201
    Meillard, Loic
  • 101
    Muffat-Jeandet, Victor
  • 15
    Odermatt, Marco
  • 13
    Olsson, Matts
  • 67
    Pinturault, Alexis
  • Lombard, Zander - Stone, Brandon
  • Samir, Sandra - Shoshyna, Anastasiya
  • 1.13
    1
  • 5.5
    2
  • Beşiktaş (d) - Amed Sportif Faaliyetler (W)
  • Singapore Slingers @ Saigon Heat
  • Spartak U21 @ Krylya Sovetov U21
  • 3
    Krylya Sovetov U21
  • 2.28
    X
  • 3.25
    Spartak U21
  • Lada Togliatti U21 @ Reaktor Nizhnekamsk U21
  • 1.07
    Reaktor Nizhnekamsk U21
  • 11
    X
  • 34
    Lada Togliatti U21
  • Unics Kazan @ Parma Perm
  • 1.18
    Parma Perm
  • 4.7
    Unics Kazan
  • Vietnam U21 - Gimhae CFC U21
  • 1
    Vietnam U21
  • 141
    X
  • 1
    Gimhae CFC U21
  • Kahramanmarasspor - Pendikspor
  • 26
    Kahramanmarasspor
  • 5.3
    X
  • 1.17
    Pendikspor
  • Gabala FK - Sabah FK
  • 1.07
    Gabala FK
  • 8.5
    X
  • 71
    Sabah FK
  • KESC FC - Civil Aviation Authority FC
  • 1.15
    KESC FC
  • 5.5
    X
  • 34
    Civil Aviation Authority FC
  • VfL Wolfsburg II (d) - 1. FFC Frankfurt II (W)
  • 2.38
    VfL Wolfsburg II (d)
  • 1.72
    X
  • 11
    1. FFC Frankfurt II (W)
  • FC Magdeburg U19 - Borussia Dortmund U19
  • 8
    FC Magdeburg U19
  • 1.61
    X
  • 2.85
    Borussia Dortmund U19
  • Wuppertaler SV U19 - VfB Stuttgart U19
  • 51
    Wuppertaler SV U19
  • 8
    X
  • 1.08
    VfB Stuttgart U19
  • Cloppenburg BV (d) - FSV Hessen Wetzlar (D)
  • 5
    Cloppenburg BV (d)
  • 1.42
    X
  • 5.8
    FSV Hessen Wetzlar (D)
  • Boluspor U21 - Altinordu U21
  • 1.33
    Boluspor U21
  • 3.7
    X
  • 14
    Altinordu U21
  • Borussia Mönchengladbach (d) - SC Freiburg (d)
  • 1
    Borussia Mönchengladbach (d)
  • 251
    X
  • 1
    SC Freiburg (d)
  • FF USV Jena (d) - 1. FC Saarbrücken (d)
  • 1.02
    FF USV Jena (d)
  • 15
    X
  • 91
    1. FC Saarbrücken (d)
  • Konak Belediyesi (D) - Kdz Ereglispor (W)
  • 1.03
    Konak Belediyesi (D)
  • 11
    X
  • 61
    Kdz Ereglispor (W)
  • FC Bayern Munich II (W) - Tsg 1899 Hoffenheim Ii (W)
  • 1.17
    FC Bayern Munich II (W)
  • 5.25
    X
  • 25
    Tsg 1899 Hoffenheim Ii (W)
  • Paniliakos - GAS Ialysos 1948
  • 25
    Paniliakos
  • 5.1
    X
  • 1.18
    GAS Ialysos 1948
  • Galatasaray A.Ş. U19 - Istanbul Başakşehir U19
  • 3.75
    Galatasaray A.Ş. U19
  • 2.8
    X
  • 2.23
    Istanbul Başakşehir U19
  • Bank of Taiwan @ Taiwan Beer
  • 1.26
    Taiwan Beer
  • 3.55
    Bank of Taiwan
  • CD Santurtzi - SD San Pedro
  • 1.21
    CD Santurtzi
  • 4.9
    X
  • 21
    SD San Pedro
  • 15km Interval Freestyle Men Davos (FIS World Cup 2018/2019)
  • Madrid CFF (d) - Sevilla
  • 3
    Madrid CFF (d)
  • 2.23
    X
  • 3.35
    Sevilla
  • Kasimpasa Erokspor - Orduspor
  • 2.6
    Kasimpasa Erokspor
  • 2.38
    X
  • 3.65
    Orduspor
  • AD San Juan de Mozarrifar - CD Brea
  • 3.45
    AD San Juan de Mozarrifar
  • 2.07
    X
  • 3.45
    CD Brea
  • CF Trival Valderas Alcorcon - RCD Carabanchel
  • 1.16
    CF Trival Valderas Alcorcon
  • 6
    X
  • 18
    RCD Carabanchel
  • Hacettepe Spor - Niğde Belediyespor
  • 2.85
    Hacettepe Spor
  • 2.25
    X
  • 3.45
    Niğde Belediyespor
  • AD Alcorcón B - CD Vicalvaro
  • 2.55
    AD Alcorcón B
  • 2.18
    X
  • 4.3
    CD Vicalvaro
  • Yeni Malatyaspor - Antalyaspor A.Ş.
  • 1.05
    Yeni Malatyaspor
  • 12.5
    X
  • 51
    Antalyaspor A.Ş.
  • Halide Edip Adıvar - Bucaspor
  • 2.04
    Halide Edip Adıvar
  • 2.48
    X
  • 5.2
    Bucaspor
  • Gebzespor - Erbaaspor
  • 2.23
    Gebzespor
  • 2.33
    X
  • 4.9
    Erbaaspor
  • Menemen Belediyespor - Konya Şekerspor
  • 1.79
    Menemen Belediyespor
  • 2.8
    X
  • 5.8
    Konya Şekerspor
  • Altay Izmir - Osmanlıspor
  • 3.2
    Altay Izmir
  • 2.28
    X
  • 3.05
    Osmanlıspor
  • UD Alzira U19 - Ranero U19
  • 1.01
    UD Alzira U19
  • 19
    X
  • 71
    Ranero U19
  • Alibeyköyspor - Adıyamanspor
  • 2.55
    Alibeyköyspor
  • 2.5
    X
  • 3.4
    Adıyamanspor
  • Futbol Alcobendas Sport - Club Atletico de Pinto
  • 1.79
    Futbol Alcobendas Sport
  • 2.7
    X
  • 6.4
    Club Atletico de Pinto
  • AD Parla - Rayo Vallecano B
  • 1.5
    AD Parla
  • 3.6
    X
  • 6.75
    Rayo Vallecano B
  • Giresunspor - Hatayspor
  • 23
    Giresunspor
  • 8.5
    X
  • 1.09
    Hatayspor
  • Dunav Ruse - Ludogorets Razgrad
  • 36
    Dunav Ruse
  • 10
    X
  • 1.06
    Ludogorets Razgrad
  • Fundacio Esportima Grama - UE Llagostera
  • 12
    Fundacio Esportima Grama
  • 4.5
    X
  • 1.29
    UE Llagostera
  • CD Guadalcacin - UD Los Barrios
  • 29
    CD Guadalcacin
  • 8.5
    X
  • 1.09
    UD Los Barrios
  • CD Huétor Vega - UD Ciudad de Torredonjimeno
  • 6.4
    CD Huétor Vega
  • 3.85
    X
  • 1.53
    UD Ciudad de Torredonjimeno
  • UD San Pedro - Linares Deportivo
  • 16
    UD San Pedro
  • 6.1
    X
  • 1.16
    Linares Deportivo
  • Real Sociedad (d) - Espanyol (d)
  • 1.57
    Real Sociedad (d)
  • 3.5
    X
  • 5.4
    Espanyol (d)
  • S.S. Reyes - Unionistas de Salamanca CF
  • 5.3
    S.S. Reyes
  • 3.45
    X
  • 1.68
    Unionistas de Salamanca CF
  • Fundación Albacete (d) - Málaga (d)
  • 2
    Fundación Albacete (d)
  • 3.2
    X
  • 3.7
    Málaga (d)
  • Ebro - Teruel
  • 3.75
    Ebro
  • 3.45
    X
  • 2
    Teruel
  • Real Avilés CF - Club Marino de Luanco
  • 29
    Real Avilés CF
  • 9
    X
  • 1.08
    Club Marino de Luanco
  • Deportivo Alavés B - CD Basconia
  • 2.4
    Deportivo Alavés B
  • 2.43
    X
  • 3.7
    CD Basconia
  • Sverige @ Tjeckien
  • 1.76
    Tjeckien
  • 3.9
    X
  • 3.9
    Sverige
  • ADB Araski (d) @ CB Sant Adria (W)
  • 2.2
    CB Sant Adria (W)
  • 1.63
    ADB Araski (d)
  • Rio Ourense Termal @ Bilbao Basket
  • 1.75
    Bilbao Basket
  • 2.04
    Rio Ourense Termal
  • Circulo Gijon Baloncesto @ Planasa Navarra
  • 1.25
    Planasa Navarra
  • 3.6
    Circulo Gijon Baloncesto
  • Red October Cantù @ Germani Basket Brescia
  • 1.02
    Germani Basket Brescia
  • 12
    Red October Cantù
  • NSH GMC Jakarta @ Pelita Jaya Energi
  • 1.63
    Pelita Jaya Energi
  • 2.16
    NSH GMC Jakarta
  • Derthona Basket @ Axpo Legnano
  • 1.5
    Axpo Legnano
  • 2.45
    Derthona Basket
  • Spartak Primorie @ CSKA Moscow II
  • 2.95
    CSKA Moscow II
  • 1.36
    Spartak Primorie
  • Cerdanyola Del Valles FC - UE Figueres
  • 2.6
    Cerdanyola Del Valles FC
  • 2.5
    X
  • 3.35
    UE Figueres
  • FC Vilafranca - AE Prat
  • 7.5
    FC Vilafranca
  • 3.5
    X
  • 1.54
    AE Prat
  • Espanyol B - Cornellà
  • 2.23
    Espanyol B
  • 2.43
    X
  • 4.6
    Cornellà
  • Porrino Industrial FC - CD Choco
  • 3.35
    Porrino Industrial FC
  • 2.43
    X
  • 2.7
    CD Choco
  • Paterna CF - Novelda CF
  • 2.75
    Paterna CF
  • 2.43
    X
  • 3.15
    Novelda CF
  • Tudelano - Sporting de Gijón B
  • 3.95
    Tudelano
  • 2.5
    X
  • 2.33
    Sporting de Gijón B
  • CD Varea - CP Calasancio
  • 1
    CD Varea
  • 301
    X
  • 1001
    CP Calasancio
  • CF Rayo Majadahonda - Elche
  • 2.65
    CF Rayo Majadahonda
  • 2.5
    X
  • 3.4
    Elche
  • Olímpico Totana - La Hoya Lorca CF
  • 3
    Olímpico Totana
  • 2.6
    X
  • 2.63
    La Hoya Lorca CF
  • Cacereño - Valdelacalzada
  • 1
    Cacereño
  • 31
    X
  • 181
    Valdelacalzada
  • Sporting de Huelva (d) - UD Granadilla Tenerife (d)
  • 12.5
    Sporting de Huelva (d)
  • 4.9
    X
  • 1.25
    UD Granadilla Tenerife (d)
  • Nakumatt - Posta Ranger FC
  • 6.5
    Nakumatt
  • 3.7
    X
  • 1.5
    Posta Ranger FC
  • UB Conquense - Hercules
  • 3.6
    UB Conquense
  • 2.5
    X
  • 2.5
    Hercules
  • UE Castelldefels - EC Granollers
  • 29
    UE Castelldefels
  • 9.5
    X
  • 1.07
    EC Granollers
  • FC Cartagena B - Mazarron CF
  • 1.26
    FC Cartagena B
  • 4.8
    X
  • 11
    Mazarron CF
  • CF San Agustín del Guadalix - CDF Tres Cantos
  • 6.75
    CF San Agustín del Guadalix
  • 3.45
    X
  • 1.58
    CDF Tres Cantos
  • Deportivo La Coruña B - Cultural Leonesa
  • 1.58
    Deportivo La Coruña B
  • 3.55
    X
  • 6.25
    Cultural Leonesa
  • AD Union Adarve - Fuenlabrada
  • 4.2
    AD Union Adarve
  • 2.55
    X
  • 2.23
    Fuenlabrada
  • Pontevedra - UD Las Palmas B
  • 1.17
    Pontevedra
  • 6
    X
  • 16
    UD Las Palmas B
  • Real Murcia - Málaga CF B
  • 1.62
    Real Murcia
  • 3
    X
  • 7
    Málaga CF B
  • CD El Ejido 2012 - Jumilla CF
  • 1.33
    CD El Ejido 2012
  • 4.2
    X
  • 10.5
    Jumilla CF
  • UD Ibiza Eivissa - UD Almeria B
  • 1.4
    UD Ibiza Eivissa
  • 3.45
    X
  • 11.5
    UD Almeria B
  • Coria CF - Conil CF
  • 1.84
    Coria CF
  • 3
    X
  • 4.8
    Conil CF
  • Condal Club - Club Siero
  • 1.3
    Condal Club
  • 4.6
    X
  • 9.5
    Club Siero
  • Getafe CF B - CD Móstoles URJC
  • 1.16
    Getafe CF B
  • 6.5
    X
  • 17
    CD Móstoles URJC
  • UA Horta - CE Europa
  • 2.75
    UA Horta
  • 2.35
    X
  • 3.35
    CE Europa
  • At. Baleares - Badalona
  • 1.2
    At. Baleares
  • 5.6
    X
  • 12.5
    Badalona
  • CF Calamocha - CD Binefar
  • 4.9
    CF Calamocha
  • 3.3
    X
  • 1.73
    CD Binefar
  • CD Badajoz - Melilla
  • 2.75
    CD Badajoz
  • 2.75
    X
  • 2.85
    Melilla
  • Las Rozas CF - CD Leganes B
  • 1.89
    Las Rozas CF
  • 2.8
    X
  • 4.7
    CD Leganes B
  • Burgos CF - CF Internacional de Madrid
  • 2.25
    Burgos CF
  • 2.38
    X
  • 4.6
    CF Internacional de Madrid
  • Sevilla - Girona FC
  • 1.56
    Sevilla
  • 3.6
    X
  • 6.75
    Girona FC
  • UE Sant Andreu - FC Martinenc
  • 1.07
    UE Sant Andreu
  • 9.5
    X
  • 30
    FC Martinenc
  • Marítimo Funchal B - Lusitania Lourosa
  • 1.7
    Marítimo Funchal B
  • 3.35
    X
  • 5
    Lusitania Lourosa
  • Niedmers, Nora - Canovi, Eleonora
  • Esbjerg - FC Nordsjälland
  • 1.23
    Esbjerg
  • 6.4
    X
  • 12.5
    FC Nordsjälland
  • Neoi Ergoteli (D) - Larissa (d)
  • 15
    Neoi Ergoteli (D)
  • 6.5
    X
  • 1.15
    Larissa (d)
  • Oparth 369 VC (d) - King Bangkok (W)
  • 3.3
    Oparth 369 VC (d)
  • 1.3
    King Bangkok (W)
  • FC Encamp - Futbol Club Ordino
  • 2.88
    FC Encamp
  • 3.8
    X
  • 2.18
    Futbol Club Ordino
  • Estoril - Farense
  • 1.7
    Estoril
  • 3.25
    X
  • 5.2
    Farense
  • Sanna, Micol - Ondrejcekova, Klara
  • 3.5
    1
  • 1.27
    2
  • Heerenveen - FC Utrecht
  • 6.25
    Heerenveen
  • 4.35
    X
  • 1.49
    FC Utrecht
  • Silva SD - Ourense CF
  • 2.85
    Silva SD
  • 3.15
    X
  • 2.43
    Ourense CF
  • UE Sants - CF Reus Deportiu B
  • 3.4
    UE Sants
  • 3.1
    X
  • 2.14
    CF Reus Deportiu B
  • UD Llanera - UD Gijón Industrial
  • 1.73
    UD Llanera
  • 3.55
    X
  • 4.4
    UD Gijón Industrial
  • Montakit Fuenlabrada @ UCAM Murcia
  • 1.23
    UCAM Murcia
  • 3.95
    Montakit Fuenlabrada
  • Tecnyconta Zaragoza @ BAXI Manresa
  • 1.25
    BAXI Manresa
  • 3.8
    Tecnyconta Zaragoza
  • Arenas Club de Getxo U19 - Danok Bat U19
  • 5.8
    Arenas Club de Getxo U19
  • 4.7
    X
  • 1.41
    Danok Bat U19
  • Arcos CF - CD Utrera
  • 3.65
    Arcos CF
  • 3.3
    X
  • 1.96
    CD Utrera
  • Spal - Chievo Verona
  • 2.06
    Spal
  • 3.15
    X
  • 3.9
    Chievo Verona
  • Tavagnacco (d) - FC Juventus SPA (W)
  • 9.5
    Tavagnacco (d)
  • 6.5
    X
  • 1.19
    FC Juventus SPA (W)
  • Kingfisher East Bengal Club - Mohun Bagan
  • 2.8
    Kingfisher East Bengal Club
  • 3.3
    X
  • 2.4
    Mohun Bagan
  • UD Logrones B - Club Haro Deportivo
  • 4.6
    UD Logrones B
  • 4.35
    X
  • 1.55
    Club Haro Deportivo
  • Shenzhen Leopard @ Zhejiang Golden Bulls
  • 2.02
    Zhejiang Golden Bulls
  • 1.76
    Shenzhen Leopard
  • Beijing Jinyu Ducks @ Fujian SBS Sturgeons
  • 2.1
    Fujian SBS Sturgeons
  • 1.7
    Beijing Jinyu Ducks
  • Shanghai Sharks @ Guangzhou Long Lions
  • 1.2
    Guangzhou Long Lions
  • 4.35
    Shanghai Sharks
  • Beikong Flying Dragons @ Sichuan Whale
  • 2.35
    Sichuan Whale
  • 1.56
    Beikong Flying Dragons
  • Stal Ostrów Wielkopolski @ Asseco Gdynia
  • 1.71
    Asseco Gdynia
  • 2.08
    Stal Ostrów Wielkopolski
  • SD Amorebieta U19 - Antiguoko KE U19
  • 6.25
    SD Amorebieta U19
  • 4.75
    X
  • 1.38
    Antiguoko KE U19
  • Paiporta CF - Elche Ilicitano
  • 2.33
    Paiporta CF
  • 2.95
    X
  • 2.6
    Elche Ilicitano
  • Athletic Club Bilbao U19 - Alaves U19
  • 2.35
    Athletic Club Bilbao U19
  • 3.8
    X
  • 2.23
    Alaves U19
  • UD Las Zocas - SD Tenisca
  • 2.15
    UD Las Zocas
  • 2.95
    X
  • 2.88
    SD Tenisca
  • Spartak Subotica - FK Voždovac
  • 1.45
    Spartak Subotica
  • 3.7
    X
  • 5.4
    FK Voždovac
  • Alab Pilipinas @ CLS Knights Surabaya
  • 8.5
    CLS Knights Surabaya
  • 1.04
    Alab Pilipinas
  • Shanxi Brave Dragons @ Xinjiang Flying Tigers
  • 1.01
    Xinjiang Flying Tigers
  • 11
    Shanxi Brave Dragons
  • Malmö FBC (d) - Endre IF (d)
  • 4
    1
  • 6.4
    X
  • 1.42
    2
  • IK Sirius FBC (W) - Warbergs IC (d)
  • 1.6
    1
  • 5.7
    X
  • 3.2
    2
  • Sarpsborg - Drammen Bandy
  • 2.15
    1
  • 6.5
    X
  • 2.05
    2
  • CD Marino - UD Lanzarote
  • 2.33
    CD Marino
  • 3.1
    X
  • 2.5
    UD Lanzarote
  • UD San Fernando - CD Santa Ursula
  • 2.7
    UD San Fernando
  • 3.1
    X
  • 2.2
    CD Santa Ursula
  • Dunărea Călărași - ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe
  • 2.88
    Dunărea Călărași
  • 2.85
    X
  • 2.7
    ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe
  • Kaposvári Rákóczi FC - KBSC Kazincbarcikai
  • 1.73
    Kaposvári Rákóczi FC
  • 3.35
    X
  • 3.85
    KBSC Kazincbarcikai
  • Vác FC - Dorogi FC
  • 2.06
    Vác FC
  • 3.15
    X
  • 3
    Dorogi FC
  • BFC Siófok - Monori SE
  • 1.87
    BFC Siófok
  • 3.3
    X
  • 3.3
    Monori SE
  • Duna Aszfalt Tvse - Gyirmot
  • 3.15
    Duna Aszfalt Tvse
  • 3.25
    X
  • 1.96
    Gyirmot
  • Györi ETO FC - Ceglédi VSE
  • 1.68
    Györi ETO FC
  • 3.4
    X
  • 4.1
    Ceglédi VSE
  • Nyíregyháza Spartacus - MTE 1904 Mosonmagyaróvár
  • 1.68
    Nyíregyháza Spartacus
  • 3.4
    X
  • 4
    MTE 1904 Mosonmagyaróvár
  • Tolpar Ufa U21 @ Sarmaty Orenburzhya U21
  • 5.5
    Sarmaty Orenburzhya U21
  • 5.25
    X
  • 1.38
    Tolpar Ufa U21
  • Soroksár - Balmazújváros FC
  • 2.06
    Soroksár
  • 3.15
    X
  • 3
    Balmazújváros FC
  • TSV 1860 München - Carl Zeiss Jena
  • 1.65
    TSV 1860 München
  • 3.6
    X
  • 4.5
    Carl Zeiss Jena
  • Linköpings VC (d) - Hylte/Halmstad VBK (d)
  • 3.6
    Linköpings VC (d)
  • 1.25
    Hylte/Halmstad VBK (d)
  • UD Las Palmas U19 - CD Laguna U19
  • 1.17
    UD Las Palmas U19
  • 5.8
    X
  • 8.5
    CD Laguna U19
  • Zebbug Rangers - Mqabba FC
  • 2.3
    Zebbug Rangers
  • 3.6
    X
  • 2.5
    Mqabba FC
  • Western Stima - Tusker FC
  • 3.75
    Western Stima
  • 3.1
    X
  • 1.9
    Tusker FC
  • Kupol-Rodniki Izhevsk @ Universitet Yugra Surgut
  • 1.34
    Universitet Yugra Surgut
  • 3
    Kupol-Rodniki Izhevsk
  • Sofapaka FC - Bandari
  • 2.4
    Sofapaka FC
  • 3.1
    X
  • 2.7
    Bandari
  • Montpellier (d) - Lyon (d)
  • 9.5
    Montpellier (d)
  • 6.75
    X
  • 1.14
    Lyon (d)
  • Osijek - Inter Zaprešić
  • 1.42
    Osijek
  • 4
    X
  • 6
    Inter Zaprešić
  • Liverpool (d) - Everton (d)
  • 1.52
    Liverpool (d)
  • 4
    X
  • 4.25
    Everton (d)
  • Mladost Lučani - Rad Belgrad
  • 1.36
    Mladost Lučani
  • 3.95
    X
  • 6.4
    Rad Belgrad
  • Zemun FK - Dinamo Vranje
  • 1.4
    Zemun FK
  • 3.6
    X
  • 6.5
    Dinamo Vranje
  • Nizhny Novgorod @ BC Khimki Moscow
  • 1.12
    BC Khimki Moscow
  • 5.6
    Nizhny Novgorod
  • Darüşşafaka @ Banvit BK
  • 2.12
    Banvit BK
  • 1.7
    Darüşşafaka
  • Al-Nabi - Al Akhaa Al Ahli
  • 4.25
    Al-Nabi
  • 3.6
    X
  • 1.66
    Al Akhaa Al Ahli
  • Täby IS IBK (d) - Rönnby (d)
  • 1.3
    1
  • 7
    X
  • 5
    2
  • RIG Umea Ibf - Gävle GIK
  • 1.9
    1
  • 5.5
    X
  • 2.5
    2
  • Flensburg-Handewitt - Bergischer HC 06
  • 1.05
    Flensburg-Handewitt
  • 20
    X
  • 15
    Bergischer HC 06
  • Clemens, Gabriel - Kirk, Aden
  • 3.05
    Kirk, Aden
  • 1.38
    Clemens, Gabriel
  • Hibernian - Celtic
  • 6.5
    Hibernian
  • 4.3
    X
  • 1.46
    Celtic
  • Bekescsaba - Budaörsi SC
  • 2.33
    Bekescsaba
  • 3.15
    X
  • 2.55
    Budaörsi SC
  • SV Sandhausen - Jahn Regensburg
  • 2.28
    SV Sandhausen
  • 3.25
    X
  • 3.05
    Jahn Regensburg
  • Digenis Voroklinis - M E A P Nisou
  • 2.18
    Digenis Voroklinis
  • 3.1
    X
  • 2.8
    M E A P Nisou
  • FC Ingolstadt - 1. FC Heidenheim
  • 2.08
    FC Ingolstadt
  • 3.35
    X
  • 3.35
    1. FC Heidenheim
  • Erzgebirge Aue - Darmstadt 98
  • 2.48
    Erzgebirge Aue
  • 3.05
    X
  • 2.9
    Darmstadt 98
  • T1w Esports Club - Team CC
  • 1.27
    1
  • 3.4
    2
  • Senglea Athletic - Birkirkara FC
  • 7.5
    Senglea Athletic
  • 4.6
    X
  • 1.25
    Birkirkara FC
  • Kayserispor - Akhisar Belediyespor
  • 2.08
    Kayserispor
  • 3.35
    X
  • 3.3
    Akhisar Belediyespor
  • Basketball Academie Limburg @ Landstede Zwolle
  • AO Glyfadas (W) - PAOK Thessaloniki (D)
  • 7.5
    AO Glyfadas (W)
  • 4.6
    X
  • 1.25
    PAOK Thessaloniki (D)
  • Vingåkers VK - Falkenberg VBK
  • 2.95
    Vingåkers VK
  • 1.35
    Falkenberg VBK
  • Leicester Tigers - Racing 92
  • 2.3
    1
  • 1.6
    2
  • Hammarby IF BF - Bollnäs
  • 1.6
    1
  • 6.4
    X
  • 3.25
    2
  • Adanaspor A.Ş. - Eskişehirspor
  • 1.73
    Adanaspor A.Ş.
  • 3.3
    X
  • 4.2
    Eskişehirspor
  • Reading Reserver - Manchester United Reserver
  • 2.25
    Reading Reserver
  • 3.5
    X
  • 2.55
    Manchester United Reserver
  • Frederikshavn White Hawks @ Rødovre Mighty Bulls
  • 2.55
    Rødovre Mighty Bulls
  • 4.25
    X
  • 2.25
    Frederikshavn White Hawks
  • Kirinya Jinja SS - Bul FC
  • 2.5
    Kirinya Jinja SS
  • 2.85
    X
  • 2.75
    Bul FC
  • Lillån IBK - Onyx IBK
  • 2.6
    1
  • 5.75
    X
  • 1.8
    2
  • Iserlohn Roosters @ Grizzly Adams Wolfsburg
  • 2.3
    Grizzly Adams Wolfsburg
  • 4.6
    X
  • 2.35
    Iserlohn Roosters
  • Stade Gabesien - US Monastirienne
  • 1.68
    Stade Gabesien
  • 3.3
    X
  • 4.4
    US Monastirienne
  • US Tataouine - ES Métlaoui
  • 1.7
    US Tataouine
  • 3.25
    X
  • 4.4
    ES Métlaoui
  • Boluspor - Altinordu
  • 2.04
    Boluspor
  • 3.3
    X
  • 3.15
    Altinordu
  • MSV Duisburg (d) - Bayern München (d)
  • 14
    MSV Duisburg (d)
  • 9
    X
  • 1.05
    Bayern München (d)
  • Bayer Leverkusen (d) - Werder Bremen (d)
  • 2.7
    Bayer Leverkusen (d)
  • 3.15
    X
  • 2.23
    Werder Bremen (d)
  • Etar 1924 Veliko Tarnovo - FK Septemvri Sofia
  • 1.44
    Etar 1924 Veliko Tarnovo
  • 3.9
    X
  • 6.75
    FK Septemvri Sofia
  • ERC Ingolstadt @ Adler Mannheim
  • 1.67
    Adler Mannheim
  • 4.75
    X
  • 3.75
    ERC Ingolstadt
  • Bright Stars - Uganda Revenue FC
  • 2.25
    Bright Stars
  • 2.6
    X
  • 3.5
    Uganda Revenue FC
  • Onduparaka FC - Uganda Police FC
  • 1.66
    Onduparaka FC
  • 3.2
    X
  • 5
    Uganda Police FC
  • JS Kairouanaise - AS Gabes
  • 2
    JS Kairouanaise
  • 3
    X
  • 3.45
    AS Gabes
  • KRS Heilongjiang @ Lada Togliatti
  • 1.05
    Lada Togliatti
  • 11
    X
  • 19
    KRS Heilongjiang
  • Chekhovski Medvedi Moscow - UGNTU VNZM Ufa
  • 1.03
    Chekhovski Medvedi Moscow
  • 20
    X
  • 12
    UGNTU VNZM Ufa
  • Defensor Sporting U19 - Nacional de Montevideo U19
  • 2.25
    Defensor Sporting U19
  • 4
    X
  • 2.4
    Nacional de Montevideo U19
  • CS Jebeniana - OC Kerkennah
  • 2
    CS Jebeniana
  • 2.9
    X
  • 3.75
    OC Kerkennah
  • Stade Sportif Sfaxien - ES de Hammam-Souss
  • 1.72
    Stade Sportif Sfaxien
  • 3
    X
  • 5
    ES de Hammam-Souss
  • ES Zarzis - Sfax Railways Sports
  • 1.44
    ES Zarzis
  • 3.75
    X
  • 6.5
    Sfax Railways Sports
  • Örebro VBS (d) - Svedala VBK (d)
  • 1
    1
  • 18
    2
  • MBA Moscow @ Ural Ekaterinburg
  • 1.29
    Ural Ekaterinburg
  • 3.3
    MBA Moscow
  • FC Würzburger Kickers - Sportfreunde Lotte
  • 1.65
    FC Würzburger Kickers
  • 3.6
    X
  • 4.5
    Sportfreunde Lotte
  • 4x7.5km Stafett Herrer Hochfilzen (IBU Världscupen i skidskytte 2018/2019)
  • 151
    Något annat biathlon-lag
  • 5
    Österrike (skidskytte)
  • 251
    Vitryssland (skidskytte)
  • 251
    Bulgarien (skidskytte)
  • 251
    Kanada (skidskytte)
  • 41
    Tjeckien
  • 251
    Finland (skidskytte)
  • 3
    Frankrike (skidskytte)
  • 4
    Tyskland (skidskytte)
  • 67
    Italien (skidskytte)
  • 4
    Norge (skidskytte)
  • 11
    Russia Biathlon
  • 151
    Slovakien (skidskytte)
  • 151
    Slovenien (skidskytte)
  • 51
    Sverige (skidskytte)
  • 101
    Schweiz (skidskytte)
  • 251
    USA (skidskytte)
  • 67
    Ukraina (skidskytte)
  • SGS Essen II (W) - SV Meppen (d)
  • 5.5
    SGS Essen II (W)
  • 5.5
    X
  • 1.33
    SV Meppen (d)
  • Rumänien (d) - Holland (d)
  • 4.9
    Rumänien (d)
  • 11
    X
  • 1.32
    Holland (d)
  • 1 FC Cologne (d) - Gütersloh (d)
  • 1.57
    1 FC Cologne (d)
  • 4
    X
  • 4.5
    Gütersloh (d)
  • Hoffenheim (d) - 1. FFC Frankfurt (d)
  • 2.1
    Hoffenheim (d)
  • 3.35
    X
  • 2.75
    1. FFC Frankfurt (d)
  • VfL Wolfsburg (d) - SG Essen-Schönebeck (d)
  • 1.19
    VfL Wolfsburg (d)
  • 5.1
    X
  • 10
    SG Essen-Schönebeck (d)
  • Ifaistos Limnou @ Holargos B.C.
  • 1.44
    Holargos B.C.
  • 2.8
    Ifaistos Limnou
  • AC Horsens - FC Midtjylland
  • 6.1
    AC Horsens
  • 4.6
    X
  • 1.46
    FC Midtjylland
  • 1000m Women (Div A) Heerenveen (ISU World Cup 2018/2019)
  • Murphy, Shaun - Allen, Mark
  • 1.98
    Murphy, Shaun
  • 1.79
    Allen, Mark
  • Tsmoki-Minsk @ Lokomotiv Kuban
  • 1.05
    Lokomotiv Kuban
  • 8.5
    Tsmoki-Minsk
  • Maliye Milli Piyango - Tokat Belediye Plevnespor
  • 1.76
    Maliye Milli Piyango
  • 1.96
    Tokat Belediye Plevnespor
  • İnegöl Belediye - Fenerbahçe
  • 1.94
    İnegöl Belediye
  • 1.78
    Fenerbahçe
  • Ulinzi Stars - Kenya Commercial Bank
  • 1.6
    Ulinzi Stars
  • 3.5
    X
  • 5
    Kenya Commercial Bank
  • Oyonnax Rugby - Montauban
  • 1.13
    1
  • 6.25
    2
  • Engelberg HS140 söndag (FIS Världscupen i skidhopp 2018/2019)
  • 67
    Övriga
  • 81
    Aalto, Antti
  • 351
    Aigner, Clemens
  • 351
    Ammann, Simon
  • 501
    Bickner, Kevin
  • 351
    Boyd-Clowes, Mackenzie
  • 151
    Damjan, Jernej
  • 751
    Deschwanden, Gregor
  • 81
    Eisenbichler, Markus
  • 151
    Fannemel, Anders
  • 251
    Fettner, Manuel
  • 11
    Forfang, Johann Andre
  • 41
    Freitag, Richard
  • 7.5
    Geiger, Karl
  • 101
    Granerud, Halvor
  • 21
    Hayboeck, Michael
  • 18
    Huber, Daniel
  • 351
    Hula, Stefan
  • 751
    Insam, Alex
  • 351
    Ito, Daiki
  • 14
    Johansson, Robert
  • 501
    Kasai, Noriaki
  • 16
    Klimov, Evgeniy
  • 151
    Kobayashi, Junshiro
  • 2.75
    Kobayashi, Ryoyu
  • 251
    Kot, Maciej
  • 67
    Koudelka, Roman
  • 9
    Kraft, Stefan
  • 67
    Kubacki, Dawid
  • 751
    Learoyd, Jonathan
  • 14
    Leyhe, Stephan
  • 251
    Lindvik, Marius
  • 101
    Peier, Killian
  • 26
    Prevc, Domen
  • 67
    Prevc, Peter
  • 251
    Sato, Yukiya
  • 351
    Siegel, David
  • 251
    Stjernen, Andreas
  • 9
    Stoch, Kamil
  • 67
    Wellinger, Andreas
  • 351
    Wolny, Jakub
  • 67
    Zajc, Timi
  • 151
    Zografski, Vladimir
  • 6.5
    Zyla, Piotr
  • 351
    Nakamura, Naoki
  • 351
    Polasek, Viktor
  • 251
    Schiffner, Markus
  • 501
    Schuler, A
  • 251
    Freund, Severin
  • 351
    Lanisek, Anze
  • Portici 1906 - Acireale
  • 2.1
    Portici 1906
  • 3.2
    X
  • 2.9
    Acireale
  • KVV Vosselaar - Patro Eisden Maasmechelen
  • 3.1
    KVV Vosselaar
  • 3.35
    X
  • 1.95
    Patro Eisden Maasmechelen
  • Londerzeel - KFC Eppegem
  • 1.85
    Londerzeel
  • 3.6
    X
  • 3.1
    KFC Eppegem
  • SC Dikkelvenne - Sint-Eloois-Winkel
  • 5.4
    SC Dikkelvenne
  • 3.6
    X
  • 1.45
    Sint-Eloois-Winkel
  • IKSU (d) - Pixbo Wallenstam IBK (d)
  • 1.32
    1
  • 7.5
    X
  • 4.5
    2
  • Darfo Boario - Pro Sesto
  • 3.2
    Darfo Boario
  • 3.15
    X
  • 2
    Pro Sesto
  • Caravaggio - AC Rezzato
  • 2.55
    Caravaggio
  • 3.1
    X
  • 2.38
    AC Rezzato
  • AC Crema 1908 - Ciliverghe Di Mazzano
  • 1.8
    AC Crema 1908
  • 3.25
    X
  • 3.6
    Ciliverghe Di Mazzano
  • Caronnese - Legnago
  • 1.4
    Caronnese
  • 3.75
    X
  • 6.25
    Legnago
  • ASD Cannara - Aglianese
  • 1.9
    ASD Cannara
  • 3.1
    X
  • 3.45
    Aglianese
  • Associazione Calcio Este - Union ArzignanoChiampo
  • 2.45
    Associazione Calcio Este
  • 3.1
    X
  • 2.45
    Union ArzignanoChiampo
  • Pavia - Mezzolara
  • 1.9
    Pavia
  • 3.2
    X
  • 3.35
    Mezzolara
  • Francavilla - Isernia
  • 1.72
    Francavilla
  • 3.25
    X
  • 4
    Isernia
  • ASD Cartigliano - Belluno
  • 2.14
    ASD Cartigliano
  • 3.1
    X
  • 2.9
    Belluno
  • Sasso Marconi - Lentigione
  • 2.7
    Sasso Marconi
  • 3
    X
  • 2.32
    Lentigione
  • Sangiustese - ASD Savignanese
  • 1.62
    Sangiustese
  • 3.55
    X
  • 4.1
    ASD Savignanese
  • Stade Waremmien - RUS Rebecquoise
  • 2.95
    Stade Waremmien
  • 3.35
    X
  • 2
    RUS Rebecquoise
  • RC Hamoir - Solières
  • 1.3
    RC Hamoir
  • 4.6
    X
  • 6.1
    Solières
  • Wallonia Walhain CG - Entente Acren Lessines
  • 2.17
    Wallonia Walhain CG
  • 3.35
    X
  • 2.65
    Entente Acren Lessines
  • Santarcangelo - Recanatese
  • 3.45
    Santarcangelo
  • 3.25
    X
  • 1.85
    Recanatese
  • O'Connor, William - Meeuwisse, Yordi
  • 2.5
    Meeuwisse, Yordi
  • 1.53
    O'Connor, William
  • Sollentuna VK (d) - Lunds VK (d)
  • 1.01
    Sollentuna VK (d)
  • 15
    Lunds VK (d)
  • Nocerina - AP Turris Calcio ASD
  • 2.38
    Nocerina
  • 3.1
    X
  • 2.55
    AP Turris Calcio ASD
  • Arezzo - Virtus Entella
  • 2.95
    Arezzo
  • 2.85
    X
  • 2.33
    Virtus Entella
  • Groningen - FC Emmen
  • 1.63
    Groningen
  • 3.85
    X
  • 5.3
    FC Emmen
  • Vibonese - Juve Stabia
  • 2.7
    Vibonese
  • 3
    X
  • 2.38
    Juve Stabia
  • Wil 1900 - Lausanne
  • 2.75
    Wil 1900
  • 3.4
    X
  • 2.2
    Lausanne
  • Ajax - De Graafschap
  • 1.02
    Ajax
  • 17
    X
  • 46
    De Graafschap
  • Chiasso - Winterthur
  • 3.4
    Chiasso
  • 3.5
    X
  • 1.88
    Winterthur
  • Baroka FC - Bidvest Wits
  • 3.3
    Baroka FC
  • 2.85
    X
  • 2.25
    Bidvest Wits
  • Viterbese - Potenza
  • 2.38
    Viterbese
  • 2.95
    X
  • 2.75
    Potenza
  • USD 1913 Seregno Calcio - Ciserano
  • 1.67
    USD 1913 Seregno Calcio
  • 3.6
    X
  • 3.8
    Ciserano
  • Rieti - Bisceglie 1913
  • 2.1
    Rieti
  • 3.15
    X
  • 3
    Bisceglie 1913
  • Southampton - Arsenal
  • 4.3
    Southampton
  • 3.9
    X
  • 1.81
    Arsenal
  • Brighton - Chelsea
  • 8
    Brighton
  • 4.4
    X
  • 1.45
    Chelsea
  • Giulianova - S.Nicolocalcio Teramo
  • 2.35
    Giulianova
  • 3
    X
  • 2.63
    S.Nicolocalcio Teramo
  • Trento - ACD Campodarsego
  • 3.8
    Trento
  • 3.35
    X
  • 1.72
    ACD Campodarsego
  • Chions 1972 - Chioggia S.
  • 1.6
    Chions 1972
  • 3.55
    X
  • 4.2
    Chioggia S.
  • ASD Trastevere - Flaminia Civita Castellana
  • 1.4
    ASD Trastevere
  • 3.75
    X
  • 6.25
    Flaminia Civita Castellana
  • Rotonda - Bari
  • 9.5
    Rotonda
  • 6.4
    X
  • 1.14
    Bari
  • Altamura - Sarnese
  • 1.8
    Altamura
  • 3.25
    X
  • 3.6
    Sarnese
  • Sammaurese - ASD Pineto Calcio
  • 2.38
    Sammaurese
  • 3.1
    X
  • 2.55
    ASD Pineto Calcio
  • Savona 1907 - Chieri
  • 1.82
    Savona 1907
  • 3.2
    X
  • 3.6
    Chieri
  • SSD Albalonga Calcio - Cassino
  • 2.08
    SSD Albalonga Calcio
  • 3.1
    X
  • 3
    Cassino
  • Forlì - S.S.D. Jesina Calcio
  • 2.35
    Forlì
  • 3
    X
  • 2.63
    S.S.D. Jesina Calcio
  • Tuttocuoio - AC Bastia 1924
  • 1.4
    Tuttocuoio
  • 3.75
    X
  • 6.25
    AC Bastia 1924
  • EVV - Ado 20 Heemskerk
  • 2.85
    EVV
  • 3.8
    X
  • 2
    Ado 20 Heemskerk
  • Red Bull Salzburg - St. Pölten
  • 1.11
    Red Bull Salzburg
  • 8
    X
  • 19
    St. Pölten
  • Rheindorf Altach - Hartberg
  • 2.18
    Rheindorf Altach
  • 3.3
    X
  • 3.2
    Hartberg
  • ASD Adrense 1909 - San Marino Calcio
  • 2.23
    ASD Adrense 1909
  • 3.1
    X
  • 2.75
    San Marino Calcio
  • Villafranca - Pontisola
  • 2.38
    Villafranca
  • 3.1
    X
  • 2.55
    Pontisola
  • SSD Citta di Messina - Igea Virtus
  • 1.6
    SSD Citta di Messina
  • 3.45
    X
  • 4.4
    Igea Virtus
  • Ponsacco 1920 SSD - Real Forte Querceta
  • 1.33
    Ponsacco 1920 SSD
  • 4.2
    X
  • 6.1
    Real Forte Querceta
  • Virtus Bergamo Alzano Ser - Como
  • 2.75
    Virtus Bergamo Alzano Ser
  • 3.2
    X
  • 2.18
    Como
  • Renate - Südtirol
  • 3.75
    Renate
  • 2.48
    X
  • 2.2
    Südtirol
  • Ternana - Giana Erminio
  • 1.57
    Ternana
  • 3.45
    X
  • 4.9
    Giana Erminio
  • Novara - Olbia
  • 1.52
    Novara
  • 3.55
    X
  • 5.25
    Olbia
  • Carrarese - Robur Siena
  • 1.95
    Carrarese
  • 3.3
    X
  • 3.3
    Robur Siena
  • Cape Town Blitz - Jozi Stars
  • 1.87
    Cape Town Blitz
  • 1.93
    Jozi Stars
  • Pro Vercelli - Pistoiese
  • 1.65
    Pro Vercelli
  • 3.3
    X
  • 4.5
    Pistoiese
  • Arzachena Costa Smeralda - Pro Piacenza
  • 2.55
    Arzachena Costa Smeralda
  • 2.9
    X
  • 2.55
    Pro Piacenza
  • Piacenza - Lucchese
  • 1.67
    Piacenza
  • 3.4
    X
  • 4.25
    Lucchese
  • Palmeiras-SP U20 - São Paulo-SP U20
  • 2
    Palmeiras-SP U20
  • 3.4
    X
  • 3.2
    São Paulo-SP U20
  • 1000m Men (Div A) Heerenveen (ISU World Cup 2018/2019)
  • Cercle Brugge - Anderlecht
  • 3.9
    Cercle Brugge
  • 4
    X
  • 1.8
    Anderlecht
  • Ubuntu Cape Town - Real Kings
  • 2.3
    Ubuntu Cape Town
  • 2.7
    X
  • 3.1
    Real Kings
  • Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom
  • 2.43
    Trefl Gdańsk
  • 1.5
    Cerrad Czarni Radom
  • Créteil II - Ivry
  • 3.15
    Créteil II
  • 3.2
    X
  • 2
    Ivry
  • Antwerp Giants @ Excelsior Brussels
  • 2.55
    Excelsior Brussels
  • 1.52
    Antwerp Giants
  • Cappellen FC - Hamme VW
  • 2.25
    Cappellen FC
  • 3.35
    X
  • 2.55
    Hamme VW
  • UPCN San Juan Voley Club - UNTREF Voley
  • 1.2
    UPCN San Juan Voley Club
  • 4.25
    UNTREF Voley
  • SK Jēkabpils Lūši - RTU/Robežsardze
  • 2.95
    SK Jēkabpils Lūši
  • 1.35
    RTU/Robežsardze
  • KRC Harelbeke - Ronse
  • 1.9
    KRC Harelbeke
  • 3.35
    X
  • 3.15
    Ronse
  • Diegem Sport - Westhoek
  • 2.95
    Diegem Sport
  • 3.35
    X
  • 2
    Westhoek
  • Omonia Nicosia - Apoel Nicosia
  • 3.9
    Omonia Nicosia
  • 3.45
    X
  • 1.7
    Apoel Nicosia
  • Eendracht Aalst - KSK Heist
  • 1.6
    Eendracht Aalst
  • 3.7
    X
  • 4.25
    KSK Heist
  • Rupel Boom - KVV Thes Sport Tessenderlo
  • 3.4
    Rupel Boom
  • 3.4
    X
  • 1.85
    KVV Thes Sport Tessenderlo
  • Mumbai City - Kerala Blasters
  • 1.95
    Mumbai City
  • 3.3
    X
  • 3.9
    Kerala Blasters
  • Francs Borains - RFC Tilleur
  • 2.2
    Francs Borains
  • 3.45
    X
  • 2.55
    RFC Tilleur
  • Drammen - Runar
  • 1.12
    Drammen
  • 15
    X
  • 8
    Runar
  • Crotone - Venezia
  • 1.94
    Crotone
  • 3.15
    X
  • 4.1
    Venezia
  • Carpi FC - Salernitana
  • 2.85
    Carpi FC
  • 2.75
    X
  • 2.75
    Salernitana
  • Apollon Smyrnis - Skoda Xanthi
  • 2.6
    Apollon Smyrnis
  • 2.8
    X
  • 2.9
    Skoda Xanthi
  • Fiorentina - Empoli
  • 1.87
    Fiorentina
  • 3.5
    X
  • 4.1
    Empoli
  • Sampdoria - Parma
  • 1.88
    Sampdoria
  • 3.3
    X
  • 4.35
    Parma
  • Frosinone - Sassuolo
  • 3.6
    Frosinone
  • 3.2
    X
  • 2.1
    Sassuolo
  • Berchem Sport - Bocholter VV
  • 3.3
    Berchem Sport
  • 3.35
    X
  • 1.85
    Bocholter VV
  • Science City Jena @ S.Oliver Baskets
  • 1.24
    S.Oliver Baskets
  • 3.9
    Science City Jena
  • BG Göttingen @ Baskets Oldenburg
  • 1.14
    Baskets Oldenburg
  • 5.4
    BG Göttingen
  • Alba Berlin @ FC Bayern München
  • 1.43
    FC Bayern München
  • 2.75
    Alba Berlin
  • Finland @ Ryssland
  • 1.45
    Ryssland
  • 4.9
    X
  • 5.25
    Finland
  • Union Sportive Sidi Kacem - KAC Kenitra
  • 2.5
    Union Sportive Sidi Kacem
  • 2.85
    X
  • 2.75
    KAC Kenitra
  • Riemu @ RaaheK
  • 1.9
    RaaheK
  • 6
    X
  • 2.32
    Riemu
  • Aronian, Levon - Caruana, Fabiano
  • 7.75
    1
  • 1.27
    X
  • 6.5
    2
  • Degerfors (d) - Gislaveds VBK (d)
  • 18
    1
  • 1
    2
  • Nîmes Olympique - Lille
  • 2.38
    Nîmes Olympique
  • 3.15
    X
  • 3.05
    Lille
  • VC Amstetten Hypo NÖ - VBK Klagenfurt
  • 1.41
    VC Amstetten Hypo NÖ
  • 2.7
    VBK Klagenfurt
  • Viktoria Plzen - MFK Karviná
  • 1.25
    Viktoria Plzen
  • 5.2
    X
  • 10
    MFK Karviná
  • Polisportiva AZ Picerno - Audace Cerignola
  • 2
    Polisportiva AZ Picerno
  • 3.25
    X
  • 3
    Audace Cerignola
  • A.C.D. Nardò - Citta di Fasano
  • 2.4
    A.C.D. Nardò
  • 2.9
    X
  • 2.63
    Citta di Fasano
  • Dinamo Zagreb - Hajduk Split
  • 1.38
    Dinamo Zagreb
  • 3.95
    X
  • 6.75
    Hajduk Split
  • FAR Rabat - FUS Rabat
  • 2.18
    FAR Rabat
  • 2.75
    X
  • 3.35
    FUS Rabat
  • Vachier-Lagrave, Maxime - Nakamura, Hikaru
  • 4.5
    1
  • 1.32
    X
  • 11
    2
  • Belgien - Holland
  • 2.43
    1
  • 3.65
    X
  • 2.55
    2
  • Vojvodina - Proleter Novi Sad
  • 2.18
    Vojvodina
  • 2.9
    X
  • 3
    Proleter Novi Sad
  • Gudja United - Sirens FC
  • 3.4
    Gudja United
  • 3.8
    X
  • 1.8
    Sirens FC
  • 3000m Women (Div A) Heerenveen (ISU World Cup 2018/2019)
  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi @ TÜRK Telekom Ankara
  • 1.09
    TÜRK Telekom Ankara
  • 6.75
    İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  • Flamingos 56 (d) - Springendal Set-up'65 (d)
  • 1.4
    Flamingos 56 (d)
  • 2.75
    Springendal Set-up'65 (d)
  • Eurosped (d) - Sliedrecht Sport (d)
  • 1.94
    Eurosped (d)
  • 1.78
    Sliedrecht Sport (d)
  • Dolan, Brendan - Yuanjun Liu
  • 7.5
    Yuanjun Liu
  • 1.09
    Dolan, Brendan
  • Real Racing Club Santander B - CD Siete Villas
  • 1.3
    Real Racing Club Santander B
  • 4.35
    X
  • 6.5
    CD Siete Villas
  • FBC Gravina - Fidelis Andria
  • 2.6
    FBC Gravina
  • 3.1
    X
  • 2.33
    Fidelis Andria
  • Slask Wroclaw - Korona Kielce
  • 2.25
    Slask Wroclaw
  • 3.3
    X
  • 3.05
    Korona Kielce
  • RB Leipzig - Mainz 05
  • 1.44
    RB Leipzig
  • 4.4
    X
  • 7
    Mainz 05
  • Oman - Tajikistan
  • 1.75
    Oman
  • 3.4
    X
  • 4.5
    Tajikistan
  • BC Šiauliai @ BC Pieno žvaigždės
  • 1.41
    BC Pieno žvaigždės
  • 2.7
    BC Šiauliai
  • Anguiano - CD Pradejón
  • 1.5
    Anguiano
  • 3.9
    X
  • 4.4
    CD Pradejón
  • Real Oviedo B - CD Izarra
  • 1.65
    Real Oviedo B
  • 3.15
    X
  • 4.9
    CD Izarra
  • NoPangolier - Team Empire Hope
  • 1.16
    1
  • 4.75
    2
  • Torreense - Sintrense
  • 2
    Torreense
  • 3.15
    X
  • 3.2
    Sintrense
  • Caldas Sport Clube - Vilafranquense
  • 3.45
    Caldas Sport Clube
  • 3.1
    X
  • 1.9
    Vilafranquense
  • CF Os Armacenenses - Moura
  • 1.8
    CF Os Armacenenses
  • 3.25
    X
  • 3.6
    Moura
  • RD Agueda - União Madeira
  • 2
    RD Agueda
  • 3.15
    X
  • 3.2
    União Madeira
  • AD Mação - CF Santa Iria
  • 2.55
    AD Mação
  • 3.1
    X
  • 2.38
    CF Santa Iria
  • Olhanense - Redondense FC
  • 1.17
    Olhanense
  • 5.8
    X
  • 8.5
    Redondense FC
  • Oriental - Olímpico Do Montijo
  • 1.68
    Oriental
  • 3.45
    X
  • 3.95
    Olímpico Do Montijo
  • GS Loures - Fatima
  • 2.35
    GS Loures
  • 3
    X
  • 2.63
    Fatima
  • Sacavenense - Real Sport Clube
  • 2.8
    Sacavenense
  • 3.15
    X
  • 2.18
    Real Sport Clube
  • Real Betis (d) - Atlético Madrid (d)
  • 5.2
    Real Betis (d)
  • 4
    X
  • 1.43
    Atlético Madrid (d)
  • Merelinense - Fafe
  • 2.55
    Merelinense
  • 3.1
    X
  • 2.38
    Fafe
  • Limianos - Vilaverdense
  • 2.23
    Limianos
  • 3.1
    X
  • 2.75
    Vilaverdense
  • S.C. Espinho - Cesarense
  • 1.5
    S.C. Espinho
  • 3.55
    X
  • 5
    Cesarense
  • Cac. Taipas - AR São Martinho
  • 5
    Cac. Taipas
  • 3.55
    X
  • 1.5
    AR São Martinho
  • Osasuna - Alcorcón
  • 1.86
    Osasuna
  • 3.05
    X
  • 4.3
    Alcorcón
  • Vizela - Trofense
  • 1.33
    Vizela
  • 4.4
    X
  • 5.8
    Trofense
  • Pedras Salgadas - União Torcatense
  • 1.9
    Pedras Salgadas
  • 3.25
    X
  • 3.25
    União Torcatense
  • Lusitano Vildemoinhos - Gafanha
  • 1.8
    Lusitano Vildemoinhos
  • 3.15
    X
  • 3.8
    Gafanha
  • Sport Benfica e Castelo Branco - Sertanense
  • 1.4
    Sport Benfica e Castelo Branco
  • 3.75
    X
  • 6.25
    Sertanense
  • Gondomar SC - Sanjoanense
  • 1.5
    Gondomar SC
  • 3.55
    X
  • 5
    Sanjoanense
  • ARC Oleiros - Alverca
  • 1.45
    ARC Oleiros
  • 3.95
    X
  • 5
    Alverca
  • Peniche - Anadia FC
  • 3.45
    Peniche
  • 3.25
    X
  • 1.85
    Anadia FC
  • Gil Vicente - Chaves B
  • 1.68
    Gil Vicente
  • 3.55
    X
  • 3.8
    Chaves B
  • Paredes - Penalva Castelo
  • 1.57
    Paredes
  • 3.55
    X
  • 4.4
    Penalva Castelo
  • AD Oliveirense - GD Mirandes
  • 1.68
    AD Oliveirense
  • 3.45
    X
  • 3.95
    GD Mirandes
  • Amarante - Coimbroes
  • 1.85
    Amarante
  • 3.15
    X
  • 3.55
    Coimbroes
  • BC Lietkabelis @ BC Juventus
  • 2.38
    BC Juventus
  • 1.52
    BC Lietkabelis
  • Charlottenlund SK Handball Elite - Viking Stavanger HK
  • 1.4
    1
  • 10
    X
  • 3.25
    2
  • Qarabağ - Keşla FK
  • 1.28
    Qarabağ
  • 5
    X
  • 7.8
    Keşla FK
  • Bodö - Haslum HK
  • 4
    Bodö
  • 10.5
    X
  • 1.37
    Haslum HK
  • Sporting Covilhã - Arouca
  • 2.63
    Sporting Covilhã
  • 2.8
    X
  • 2.75
    Arouca
  • Vitoria Guimarães B - Académico Viseu
  • 2.95
    Vitoria Guimarães B
  • 2.95
    X
  • 2.38
    Académico Viseu
  • La Bañeza FC - CD Numancia B
  • 3.9
    La Bañeza FC
  • 3.4
    X
  • 1.67
    CD Numancia B
  • UD Rayo Ibense - CF Torre Levante Orriols
  • 1.88
    UD Rayo Ibense
  • 3.1
    X
  • 3.4
    CF Torre Levante Orriols
  • Rangers FC - Hamilton Academical
  • 1.18
    Rangers FC
  • 6.75
    X
  • 14
    Hamilton Academical
  • CDJ Tamarite - CF Atlético Monzón
  • 2.16
    CDJ Tamarite
  • 3.15
    X
  • 2.7
    CF Atlético Monzón
  • Villanueva - Real Zaragoza B
  • 5.2
    Villanueva
  • 3.55
    X
  • 1.48
    Real Zaragoza B
  • SCR Peña Deportiva - CF Soller
  • 1.09
    SCR Peña Deportiva
  • 6.75
    X
  • 11.5
    CF Soller
  • Dunav - Montana
  • 3.3
    Dunav
  • 1.29
    Montana
  • E.Leclerc Radomka Radom (d) - Grot Budowlani Łódź (d)
  • 4.2
    E.Leclerc Radomka Radom (d)
  • 1.2
    Grot Budowlani Łódź (d)
  • Messaggerie Bacco Catania - Maury’s Italiana Assicurazioni Tuscania
  • 1.17
    Messaggerie Bacco Catania
  • 4.7
    Maury’s Italiana Assicurazioni Tuscania
  • Luzern - St. Gallen
  • 2.04
    Luzern
  • 3.6
    X
  • 3.15
    St. Gallen
  • Neuchâtel Xamax - Young Boys
  • 5.6
    Neuchâtel Xamax
  • 4.5
    X
  • 1.45
    Young Boys
  • CD Tuilla - CD Covadonga
  • 2.16
    CD Tuilla
  • 3.1
    X
  • 2.75
    CD Covadonga
  • Vaduz - FC Schaffhausen
  • 2.05
    Vaduz
  • 3.7
    X
  • 2.8
    FC Schaffhausen
  • FC Zürich - Lugano
  • 1.8
    FC Zürich
  • 3.5
    X
  • 4.1
    Lugano
  • Lemgo - Melsungen MT
  • 1.61
    Lemgo
  • 9
    X
  • 2.95
    Melsungen MT
  • OV Helsingborg - Amo HK
  • 1.08
    OV Helsingborg
  • 16
    X
  • 9
    Amo HK
  • TSV GWD Minden - F.A. Göppingen
  • 1.72
    TSV GWD Minden
  • 7.5
    X
  • 2.75
    F.A. Göppingen
  • BC Apollo Amsterdam @ Dutch Windmills
  • 1.04
    Dutch Windmills
  • 8.5
    BC Apollo Amsterdam
  • Malmö FBC - Warbergs IC 85
  • 4.5
    1
  • 5.75
    X
  • 1.4
    2
  • Pully Lausanne Foxes @ BC Boncourt
  • 1.19
    BC Boncourt
  • 4.2
    Pully Lausanne Foxes
  • London City Royals @ Plymouth Raiders
  • 1.66
    Plymouth Raiders
  • 2.1
    London City Royals
  • Lynx FC - Lions Gibraltar
  • 1.5
    Lynx FC
  • 3.8
    X
  • 4.6
    Lions Gibraltar
  • Füchse Berlin - SC Dhfk Leipzig
  • 1.15
    Füchse Berlin
  • 13
    X
  • 8
    SC Dhfk Leipzig
  • Daugavpils - VK Biolars/Jelgava
  • 1.3
    Daugavpils
  • 3.2
    VK Biolars/Jelgava
  • Pärnu VK - Saaremaa VK
  • 1.91
    Pärnu VK
  • 1.8
    Saaremaa VK
  • Södertelge VBK - Habo WK
  • 2.95
    Södertelge VBK
  • 1.35
    Habo WK
  • RIG Falköping - Örkelljunga VK
  • 12.5
    RIG Falköping
  • 1.03
    Örkelljunga VK
  • KoVe Vantaa Ducks - Tiikerit
  • 1.58
    KoVe Vantaa Ducks
  • 2.23
    Tiikerit
  • Linköpings VC - Hylte VBK
  • 2
    Linköpings VC
  • 1.72
    Hylte VBK
  • FBC Lerum - Fagerhult Habo IBK
  • 4.75
    1
  • 6.5
    X
  • 1.33
    2
  • United Volleys Frankfurt - TSV Herrsching
  • 1.13
    United Volleys Frankfurt
  • 5.6
    TSV Herrsching
  • Vevey Riviera Basket @ Basket Massagno
  • 1.21
    Basket Massagno
  • 3.95
    Vevey Riviera Basket
  • Lugano Tigers @ Starwings Basel
  • 3.1
    Starwings Basel
  • 1.32
    Lugano Tigers
  • Trefl Sopot @ Polpharma Starogard Gdański
  • 1.34
    Polpharma Starogard Gdański
  • 3.15
    Trefl Sopot
  • Titaanit @ S-Kiekko
  • 1.5
    S-Kiekko
  • 6.25
    X
  • 3.4
    Titaanit
  • AIK / Laser HT @ Pyry
  • 1.3
    Pyry
  • 6.5
    X
  • 5
    AIK / Laser HT
  • Lindesberg VBK (d) - Engelholm VS (d)
  • 15
    Lindesberg VBK (d)
  • 1.01
    Engelholm VS (d)
  • Union Saint-Gilloise - KFCO Beerschot Wilrijk
  • 2.25
    Union Saint-Gilloise
  • 3.35
    X
  • 2.9
    KFCO Beerschot Wilrijk
  • Aravaca U19 - AD Alcorcon U19
  • 1.66
    Aravaca U19
  • 3.8
    X
  • 3.6
    AD Alcorcon U19
  • CF Torre Levante Orriols U19 - Levante U19
  • 3.8
    CF Torre Levante Orriols U19
  • 3.55
    X
  • 1.68
    Levante U19
  • CF San Felix U19 - Cadiz CF U19
  • 1.8
    CF San Felix U19
  • 3.6
    X
  • 3.25
    Cadiz CF U19
  • Panathinaikos @ PAOK Thessaloniki BC
  • 3.25
    PAOK Thessaloniki BC
  • 1.34
    Panathinaikos
  • SönderjyskE - FC Köpenhamn
  • 4.75
    SönderjyskE
  • 3.95
    X
  • 1.67
    FC Köpenhamn
  • IFK Ystad HK - IFK Kristianstad
  • 5.6
    IFK Ystad HK
  • 14
    X
  • 1.23
    IFK Kristianstad
  • 5000m Men (Div A) Heerenveen (ISU World Cup 2018/2019)
  • CD Cebrerena - Zamora CF
  • 6.5
    CD Cebrerena
  • 4.6
    X
  • 1.28
    Zamora CF
  • Rio Ave - Belenenses
  • 1.81
    Rio Ave
  • 3.5
    X
  • 4.2
    Belenenses
  • CD Cova Piedade - S.C. Braga B
  • 2.55
    CD Cova Piedade
  • 2.85
    X
  • 2.8
    S.C. Braga B
  • Espanyol - Real Betis
  • 2.32
    Espanyol
  • 3.35
    X
  • 3.1
    Real Betis
  • L´Entregu CF - CD Universidad de Oviedo
  • 1.25
    L´Entregu CF
  • 4.6
    X
  • 7.5
    CD Universidad de Oviedo
  • Deportiva Minera - UCAM Murcia B
  • 3.1
    Deportiva Minera
  • 3.15
    X
  • 1.97
    UCAM Murcia B
  • Larissa - AEK Aten
  • 5
    Larissa
  • 3.15
    X
  • 1.75
    AEK Aten
  • Montpellier RC - RC Toulonnais
  • 1.2
    1
  • 4.6
    2
  • Newcastle Falcons - Edinburgh Rugby
  • 1.58
    1
  • 2.35
    2
  • Lindås IBK - IBF Örebro
  • 2.04
    1
  • 5.2
    X
  • 2.45
    2
  • CD Canillas U19 - AD Unión Adarve U19
  • 2.8
    CD Canillas U19
  • 3.6
    X
  • 2
    AD Unión Adarve U19
  • Žalgiris Kaunas @ BC Nevėžis
  • 8
    BC Nevėžis
  • 1.05
    Žalgiris Kaunas
  • Hokki @ Jarvenpaa
  • 7.5
    Jarvenpaa
  • 7
    X
  • 1.18
    Hokki
  • Tigers Langnau - HC Rychenberg Winterthur
  • 1.9
    1
  • 5.25
    X
  • 2.55
    2
  • DAV Santa Ana - SAD Villaverde San Andrés
  • 2.65
    DAV Santa Ana
  • 2.88
    X
  • 2.35
    SAD Villaverde San Andrés
  • CD Guadalajara (Spanien) - La Roda CF
  • 2.8
    CD Guadalajara (Spanien)
  • 3.05
    X
  • 2.15
    La Roda CF
  • Villarrubia CF - Toledo
  • 2.38
    Villarrubia CF
  • 3.05
    X
  • 2.45
    Toledo
  • Almagro CF - CDB Atletico Tomelloso
  • 1.86
    Almagro CF
  • 3.25
    X
  • 3.2
    CDB Atletico Tomelloso
  • CD Villacanas - Villarrobledo
  • 4.3
    CD Villacanas
  • 3.7
    X
  • 1.53
    Villarrobledo
  • CD Madridejos - Albacete Balompié B
  • 2.8
    CD Madridejos
  • 3.05
    X
  • 2.15
    Albacete Balompié B
  • UP Plasencia - AD Llerenense
  • 1.25
    UP Plasencia
  • 4.6
    X
  • 7.5
    AD Llerenense
  • CD Coria - CD Calamonte
  • 1.28
    CD Coria
  • 4.6
    X
  • 6.5
    CD Calamonte
  • Utebo CF - AD Almudévar
  • 1.57
    Utebo CF
  • 3.5
    X
  • 4.4
    AD Almudévar
  • Mora CF - La Solana
  • 1.58
    Mora CF
  • 3.55
    X
  • 4.1
    La Solana
  • EDMF Churra - Mar Menor CF
  • 1.87
    EDMF Churra
  • 3.3
    X
  • 3.2
    Mar Menor CF
  • CD Algar - Real Murcia B
  • 2.25
    CD Algar
  • 3.05
    X
  • 2.65
    Real Murcia B
  • Alondras CF - Polvorin FC
  • 1.57
    Alondras CF
  • 3.5
    X
  • 4.4
    Polvorin FC
  • Juventud de Torremolinos CF - Guadix CF
  • 1.61
    Juventud de Torremolinos CF
  • 3.55
    X
  • 4
    Guadix CF
  • Aurora Pro Patria 1919 - Alessandria
  • 2.1
    Aurora Pro Patria 1919
  • 3
    X
  • 3.2
    Alessandria
  • Juventus U23 - Gozzano
  • 2.08
    Juventus U23
  • 3.15
    X
  • 3.05
    Gozzano
  • CSKA Sofia - Botev Plovdiv
  • 1.3
    CSKA Sofia
  • 4.1
    X
  • 11.5
    Botev Plovdiv
  • UE Olot - SD Ejea
  • 2
    UE Olot
  • 2.85
    X
  • 3.8
    SD Ejea
  • Rapido de Bouzas - Atlético Madrid B
  • 3.15
    Rapido de Bouzas
  • 2.95
    X
  • 2.2
    Atlético Madrid B
  • Coruxo FC - Real Madrid Castilla
  • 2.75
    Coruxo FC
  • 2.85
    X
  • 2.5
    Real Madrid Castilla
  • EHC München @ Augsburger Panther
  • 2.75
    Augsburger Panther
  • 4.5
    X
  • 2.05
    EHC München
  • Düsseldorfer EG @ Straubing Tigers
  • 2.5
    Straubing Tigers
  • 4.5
    X
  • 2.2
    Düsseldorfer EG
  • IK Sirius IBK - IBF Falun
  • 7
    1
  • 8.5
    X
  • 1.22
    2
  • Ice Tigers Nürnberg @ Schwenninger Wild Wings
  • 2.65
    Schwenninger Wild Wings
  • 4.5
    X
  • 2.11
    Ice Tigers Nürnberg
  • SS Cavese 1919 - Monopoli
  • 2.48
    SS Cavese 1919
  • 2.95
    X
  • 2.65
    Monopoli
  • Trapani - Rende
  • 1.9
    Trapani
  • 3.2
    X
  • 3.55
    Rende
  • Casertana - Reggina
  • 2.15
    Casertana
  • 3.1
    X
  • 2.95
    Reggina
  • Muik Hockey @ Karhu HT
  • 1.7
    Karhu HT
  • 6
    X
  • 2.75
    Muik Hockey
  • Virtus Francavilla - Paganese
  • 1.67
    Virtus Francavilla
  • 3.3
    X
  • 4.4
    Paganese
  • Club Atletico Bembibre - Gimnástica Segoviana
  • 5
    Club Atletico Bembibre
  • 3.55
    X
  • 1.5
    Gimnástica Segoviana
  • Chisnall, Dave - Payne, Josh
  • 3.75
    Payne, Josh
  • 1.28
    Chisnall, Dave
  • Feyenoord - Fortuna Sittard
  • 1.22
    Feyenoord
  • 6.25
    X
  • 12
    Fortuna Sittard
  • paiN Gaming - Santos e-Sports
  • 1.24
    1
  • 3.8
    2
  • Team Vitality - NoChance
  • 1.13
    1
  • 5.25
    2
  • SC Ideal - Amora
  • 2.28
    SC Ideal
  • 3.1
    X
  • 2.7
    Amora
  • Waldkirch-St. Gallen - Kloten-Bülach Jets
  • 1.8
    1
  • 5.5
    X
  • 2.7
    2
  • Beşiktaş A.Ş. - Trabzonspor A.Ş.
  • 1.94
    Beşiktaş A.Ş.
  • 3.4
    X
  • 3.7
    Trabzonspor A.Ş.
  • CD Olímpic de Xàtiva - Villarreal CF C
  • 1.71
    CD Olímpic de Xàtiva
  • 3.25
    X
  • 3.9
    Villarreal CF C
  • Velarde CF - CD Cayon
  • 3.5
    Velarde CF
  • 3.15
    X
  • 1.83
    CD Cayon
  • Sakaryaspor A.Ş. - Samsunspor
  • 1.72
    Sakaryaspor A.Ş.
  • 3.35
    X
  • 3.8
    Samsunspor
  • CD Ciudad Real - Atlético Ibañés
  • 2.1
    CD Ciudad Real
  • 3.05
    X
  • 2.85
    Atlético Ibañés
  • CDFC La Calzada - SD Logroñés
  • 11
    CDFC La Calzada
  • 7
    X
  • 1.09
    SD Logroñés
  • Merida AD - AC Pueblonuevo
  • 1.28
    Merida AD
  • 4.6
    X
  • 6.5
    AC Pueblonuevo
  • UE Alcudia - CE Esporles
  • 1.22
    UE Alcudia
  • 5
    X
  • 7.5
    CE Esporles
  • CD Barco - CD Boiro
  • 1.34
    CD Barco
  • 4.1
    X
  • 6.1
    CD Boiro
  • CD Compostela - CD Ribadumia
  • 1.22
    CD Compostela
  • 5
    X
  • 7.5
    CD Ribadumia
  • Racing Club Ferrol - Laracha CF
  • 1.3
    Racing Club Ferrol
  • 4.6
    X
  • 6.1
    Laracha CF
  • Motril CF - Velez CF
  • 1.66
    Motril CF
  • 3.4
    X
  • 3.95
    Velez CF
  • Algeciras CF - Cadiz CF B
  • 2.2
    Algeciras CF
  • 3.1
    X
  • 2.7
    Cadiz CF B
  • Aguilas - Muleño CF
  • 1.53
    Aguilas
  • 3.6
    X
  • 4.6
    Muleño CF
  • Xerez Deportivo FC - Écija Balompié
  • 1.66
    Xerez Deportivo FC
  • 3.25
    X
  • 4.2
    Écija Balompié
  • AX Armani Exchange Olimpia Milano @ Banco di Sardegna Sassari
  • 2.43
    Banco di Sardegna Sassari
  • 1.56
    AX Armani Exchange Olimpia Milano
  • Gioiella Micromilk Gioia Del Colle - Tipiesse Cisano Bergamasco
  • 1.13
    Gioiella Micromilk Gioia Del Colle
  • 5.5
    Tipiesse Cisano Bergamasco
  • BK Opava @ Ústí nad Labem
  • 1.76
    Ústí nad Labem
  • 1.95
    BK Opava
  • Hertz Cagliari @ Pallacanestro Piacentina
  • 1.21
    Pallacanestro Piacentina
  • 3.95
    Hertz Cagliari
  • El Nacional Reserves - SD Aucas Reserve
  • 1.72
    El Nacional Reserves
  • 3.75
    X
  • 3.75
    SD Aucas Reserve
  • Csakvar TK - Zalaegerszegi TE
  • 2.55
    Csakvar TK
  • 3.4
    X
  • 2.23
    Zalaegerszegi TE
  • Vasas - Budafoki MTE-Újbuda
  • 1.58
    Vasas
  • 3.6
    X
  • 4.35
    Budafoki MTE-Újbuda
  • Viking TIF - Randaberg
  • 1.2
    Viking TIF
  • 4.2
    Randaberg
  • Calzedonia Verona - Taiwan Excellence Latina
  • 1.23
    Calzedonia Verona
  • 3.85
    Taiwan Excellence Latina
  • Ubi Banca San Bernardo Cuneo (W) - Pallavolo Scandicci Savino del Bene (d)
  • 5.6
    Ubi Banca San Bernardo Cuneo (W)
  • 1.13
    Pallavolo Scandicci Savino del Bene (d)
  • Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - VfB Friedrichshafen
  • 2.55
    Hypo Tirol Alpenvolleys Haching
  • 1.46
    VfB Friedrichshafen
  • GTK Fluor Gliwice @ Polski Cukier Toruń
  • 1.12
    Polski Cukier Toruń
  • 6
    GTK Fluor Gliwice
  • Eisbären Berlin @ Kölner Haie
  • 2.05
    Kölner Haie
  • 4.25
    X
  • 2.85
    Eisbären Berlin
  • Deggendorf Fire @ SC Bietigheim Steelers
  • 1.32
    SC Bietigheim Steelers
  • 6.25
    X
  • 5.5
    Deggendorf Fire
  • Arandina CF - CD Beroil Bupolsa
  • 1.09
    Arandina CF
  • 7
    X
  • 11
    CD Beroil Bupolsa
  • Real Madrid @ Cafés Candelas Breogán
  • 6.1
    Cafés Candelas Breogán
  • 1.12
    Real Madrid
  • Sheffield Sharks @ London Lions
  • 1.3
    London Lions
  • 3.15
    Sheffield Sharks
  • IBK Dalen - Storvreta IBK
  • 3
    1
  • 5.3
    X
  • 1.75
    2
  • Mullsjö AIS - Jönköpings IK
  • 1.26
    1
  • 8
    X
  • 6
    2
  • Saugella Team Monza (d) - SSD Volley Millenium Brescia (d)
  • 1.15
    Saugella Team Monza (d)
  • 5.2
    SSD Volley Millenium Brescia (d)
  • Skånela IF - HK Aranäs
  • 1.5
    Skånela IF
  • 9
    X
  • 3.1
    HK Aranäs
  • ETC Crimmitschau @ Heilbronner Falken
  • 1.9
    Heilbronner Falken
  • 5.25
    X
  • 2.6
    ETC Crimmitschau
  • EHC Freiburg @ Lausitzer Füchse
  • 1.6
    Lausitzer Füchse
  • 5.25
    X
  • 3.5
    EHC Freiburg
  • TSV Bayer Dormagen - HSG Nordhorn-Lingen
  • 2.25
    TSV Bayer Dormagen
  • 9
    X
  • 1.81
    HSG Nordhorn-Lingen
  • Karlstad IBF - Visby IBK
  • 1.8
    1
  • 5.75
    X
  • 2.6
    2
  • UD Logroñés - Arenas Club de Getxo
  • 1.57
    UD Logroñés
  • 3.6
    X
  • 5
    Arenas Club de Getxo
  • CD Vitoria - Real Unión
  • 2.35
    CD Vitoria
  • 2.85
    X
  • 2.95
    Real Unión
  • Marbella - FC Cartagena
  • 2.85
    Marbella
  • 3.1
    X
  • 2.3
    FC Cartagena
  • Gernika - Racing Santander
  • 5
    Gernika
  • 3.75
    X
  • 1.53
    Racing Santander
  • CF Salmantino - Valladolid B
  • 2.85
    CF Salmantino
  • 2.7
    X
  • 2.55
    Valladolid B
  • Recreativo de Huelva - Atletico Sanluqueno CF
  • 1.75
    Recreativo de Huelva
  • 3.3
    X
  • 4.2
    Atletico Sanluqueno CF
  • San Fernando CD - UCAM Murcia CF
  • 2.4
    San Fernando CD
  • 2.9
    X
  • 2.85
    UCAM Murcia CF
  • Nea Salamis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
  • 1.7
    Nea Salamis Famagusta
  • 3.6
    X
  • 3.8
    Enosis Neon Paralimni
  • Linense - Granada CF B
  • 1.67
    Linense
  • 3.3
    X
  • 4.75
    Granada CF B
  • Guijuelo - CDA Navalcarnero
  • 2
    Guijuelo
  • 3.15
    X
  • 3.4
    CDA Navalcarnero
  • Sabadell FC - Alcoyano
  • 1.9
    Sabadell FC
  • 3.2
    X
  • 3.6
    Alcoyano
  • RS Gimnástica de Torrelavega - UP Langreo
  • 2.5
    RS Gimnástica de Torrelavega
  • 3
    X
  • 2.65
    UP Langreo
  • Guildford Flames @ Nottingham Panthers
  • 1.8
    Nottingham Panthers
  • 5
    X
  • 2.8
    Guildford Flames
  • Liverpool - Manchester U
  • 1.54
    Liverpool
  • 4.2
    X
  • 6.5
    Manchester U
  • Nice - Saint-Étienne
  • 2.23
    Nice
  • 3.2
    X
  • 3.3
    Saint-Étienne
  • Austria Wien - Rapid Wien
  • 2.6
    Austria Wien
  • 3.4
    X
  • 2.55
    Rapid Wien
  • Difaâ Hassani El Jadida - Youssoufia Berrechid
  • 1.88
    Difaâ Hassani El Jadida
  • 3.05
    X
  • 3.8
    Youssoufia Berrechid
  • Technology Florbal Mladá Boleslav - 1. SC Vítkovice
  • 1.7
    1
  • 6
    X
  • 2.8
    2
  • FBC 4Clean Ceska Lipa - FBC Ostrava
  • 2.5
    1
  • 5.5
    X
  • 1.9
    2
  • Sokol Pardubice - Bulldogs Brno
  • 1.95
    1
  • 5.5
    X
  • 2.4
    2
  • Krka Novo Mesto @ KK Olimpija Ljubljana
  • 1.26
    KK Olimpija Ljubljana
  • 3.65
    Krka Novo Mesto
  • Sollentuna VK - Lunds VK A
  • 2.95
    Sollentuna VK
  • 1.35
    Lunds VK A
  • Crevillente Deportivo - CF La Nucía
  • 2.35
    Crevillente Deportivo
  • 2.88
    X
  • 2.65
    CF La Nucía
  • Ontinyent CF - Valencia Mestalla
  • 2.23
    Ontinyent CF
  • 3
    X
  • 3
    Valencia Mestalla
  • Tampere Utd - FC Haka
  • 4.75
    Tampere Utd
  • 4.25
    X
  • 1.5
    FC Haka
  • Sestao River Club - Club Portugalete
  • 2.25
    Sestao River Club
  • 3.05
    X
  • 2.65
    Club Portugalete
  • CD Alfaro - CD Arnedo
  • 1.6
    CD Alfaro
  • 3.75
    X
  • 3.95
    CD Arnedo
  • CD Ciudad de Lucena - Club Atletico Espeleno
  • 1.4
    CD Ciudad de Lucena
  • 4
    X
  • 5.3
    Club Atletico Espeleno
  • UD Paiosaco - UD Somozas
  • 2.25
    UD Paiosaco
  • 3.05
    X
  • 2.65
    UD Somozas
  • Loja CD - Real Jaén CF
  • 3.2
    Loja CD
  • 3.25
    X
  • 1.87
    Real Jaén CF
  • Fiat Torino @ Openjobmetis Varese
  • 1.32
    Openjobmetis Varese
  • 3.4
    Fiat Torino
  • Vittoriosa Stars - Naxxar Lions FC
  • 2.25
    Vittoriosa Stars
  • 3.5
    X
  • 2.6
    Naxxar Lions FC
  • HC Vita Hästen @ Tingsryds AIF
  • 1.9
    Tingsryds AIF
  • 4
    X
  • 3.35
    HC Vita Hästen
  • Ryssland (d) - Frankrike (d)
  • 2.55
    Ryssland (d)
  • 8.5
    X
  • 1.85
    Frankrike (d)
  • Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa
  • 2.2
    Jastrzębski Węgiel
  • 1.6
    ONICO Warszawa
  • Istra 1961 - NK Rudeš
  • 1.33
    Istra 1961
  • 4.35
    X
  • 6.75
    NK Rudeš
  • Young and Beautiful - Bazooka Puppiez
  • 1.2
    1
  • 4
    2
  • Extremadura UD - Gimnàstic de Tarragona
  • 1.71
    Extremadura UD
  • 3.15
    X
  • 5.1
    Gimnàstic de Tarragona
  • Acqua Fonteviva Apuana Livorno - Volley Potentino Potenza Picena
  • 1.57
    Acqua Fonteviva Apuana Livorno
  • 2.25
    Volley Potentino Potenza Picena
  • EC Graz 99ers @ HC Bolzano
  • 2.15
    HC Bolzano
  • 4.35
    X
  • 2.48
    EC Graz 99ers
  • Fyllingen - ÖIF Arendal
  • 5.2
    Fyllingen
  • 12
    X
  • 1.25
    ÖIF Arendal
  • Alhaurin de la Torre CF - CD Rincon
  • 3.05
    Alhaurin de la Torre CF
  • 3.05
    X
  • 2.04
    CD Rincon
  • Happy Casa Brindisi @ Umana Reyer Venezia
  • 1.21
    Umana Reyer Venezia
  • 4.4
    Happy Casa Brindisi
  • Panathinaikos - Atromitos Athens
  • 2.28
    Panathinaikos
  • 2.95
    X
  • 3.25
    Atromitos Athens
  • Conad Reggio Emilia - Montalbano Arena Macerata
  • 1.38
    Conad Reggio Emilia
  • 2.85
    Montalbano Arena Macerata
  • Novipiù Casale Monferrato @ Givova Scafati
  • 1.85
    Givova Scafati
  • 1.85
    Novipiù Casale Monferrato
  • Pool Libertas Cantu - PAG Taviano
  • 1.57